Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Atnešu parodyti savo pirmąją servetėlinukę (jauniesiems sutikus)
user posted image user posted image user posted image

Siūlai - 'Alvitos' šilkmoheris, sumegzta 10 matkiukų.
Atsakyti
Labai gražu Dahlia smile.gif
Atsakyti
Pirma foto grazi labai.suknia ir grazi. Tik pasukne ar liemenele ten? Ir rankoviu noretuos ilgesniu..bet asmeniskai man.
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2013 03 08, 16:34)
Tik pasukne ar liemenele ten? Ir rankoviu noretuos ilgesniu..bet asmeniskai man.

Pasuknelė smile.gif , baltas atlasas. Ir ji buvo šiek tiek ilgesnė už suknelę - toks sumanymas. Rankovytės - irgi tokios, kokių dukra norėjo, daugiau ilgint neleido biggrin.gif
Ačiū, merginos, už vertinimus 4u.gif Kai svečiai giria, tai yra viena, o kai mezgėjos nuomonę išsako - visai kas kita..
Atsakyti
čia jūs mezgėt savo dukrai??? bigsmile.gif nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2013 03 08, 19:55)
Pasuknelė  smile.gif , baltas atlasas. Ir ji buvo šiek tiek ilgesnė už suknelę - toks sumanymas. Rankovytės - irgi tokios, kokių dukra norėjo, daugiau ilgint neleido  biggrin.gif
Ačiū, merginos, už vertinimus  4u.gif  Kai svečiai giria, tai yra viena, o kai mezgėjos nuomonę išsako - visai kas kita..

wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
dahlia+++,tikrai labai graziai dukryte atrode wub.gif wub.gif ir kaip miela,kad mamos rankomis papuosta thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus 4u.gif
O man belieka pasidžiaugti, kad dukra leido ją papuošti ir liko pati patenkinta bei svečių išgirta smile.gif
Atsakyti
dahlia+++, jus saunuole !!!! beje - dukra irgi, puikiai ivertinusi jus, pasipuosdama jusu kurtu drabuziu savo pacia paciausia diena !!!! fantastika.
Atsakyti
Ne, La Perla - greičiau aš avantiūristė biggrin.gif Nes tai, kaip jaučiausi prieš pradėdama megzti, nusako šitas mano postas (kurį kažkada tik kelios pastebėjo..)

QUOTE(dahlia+++ @ 2013 01 25, 01:02)
Merginos, kurios jau ilgiau draugaujate su moherinukėmis - labai reikia pagalbos  4u.gif
Aš jų vis vengiau, bet dabar esu pastatyta prieš faktą  doh.gif  - reikia.. (dukrai, vienai ypatingai jos dienai..) Ir pakankamai greitai, darbui galėsiu sugaišti maximum mėnesį (o megzti galėsiu ne ištisom dienom  ax.gif ), taigi dirbti būtų geriau neardant, todėl bandau viską detaliau išsiaiškinti.
Numegzti turėčiau štai tokią panašią, tik žemiau kaspino turėtų būti daugiau prirauktas sijonėlis (kažkokiu servetėliniu rašteliu). Siūlai - mohera su šilku.
user posted image
Gal kažkuri mezgė kažką panašaus - ar tas priraukimas gerai atrodytų?? Įsivaizduoju, kad reiktų dėti dvigubą kliošą ir iš pradžių megzti plonesniais virbalais, po to - storesniais, ar taip?
Gal galėtumėt parekomenduoti kokį nelabai sudėtingą raštelį, kad mažiau strigčiau  blush2.gif  (šiaip schemas skaitau, su virbalais, valais ir kt. draugauju  smile.gif ). Sijono ilgis turės būti apie 75 cm.
Būčiau labai labai dėkinga už patarimus  4u.gif  4u.gif


Va, dabar galim jau palygint, į ką lygiavausi ir kas gavosi smile.gif

Laiko neturėjau, skaičiau temas, kad kuo mažiau reiktų ardyti (beje, nuardyt teko tik pora eilučių, kai sugalvojau paplatinti ir tuo pačiu pailginti). Bet mezgimas - malonumas, palyginus su tuo, kai panorau po to ją visą ištampyti.. Va tada jau - gabaliukais, gabaliukais doh.gif
... Be abejo - dukros pasitikėjimas irgi įkvėpė nepasiduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2013 03 12, 10:42)
kurį kažkada tik kelios pastebėjo..

aš pastebėjau,bet tada pagalvojau,kad kokiam šimtadieniui ar gimtadieniui ax.gif
Atsakyti
Dahlia+++ labai nuostabi suknelė! thumbup.gif Fantastika thumbup.gif Labai norėčiau,jei galite,gauti sijono schemutę.Ačiū
Atsakyti