Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: "Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
mayja
Pasisemti įkvėpimo naujiems darbams įdedu dizainerės Lauros Žukaitės kūrinį.
Nors nėra čia saulės kliošo, bet gal niekas nesupyks jei jos darbelį įdėjau
ax.gif

user posted image user posted image user posted image

I TEMA
II TEMA

Naudingos nuorodos:

Megztos servetėlės
Dar apie servetėles
Osinka 1
Osinka 2
Servetėlinės suknelės

Jei kažko naudingo nepaminėjau, prašom papildyti smile.gif

Papildyta:
Noriu paklausti Son, kokio ilgio išėjo Jūsų sijonukas? (kur rodėtės praeitos temos pabaigoje iš angoros2 siūlų). Dabar pati mezgu iš šių siūlų, noriu pabandymui sijonuką nusimegzti, kad galėčiau iš brangesnių suknelę smile.gif
son

Noriu paklausti Son, kokio ilgio išėjo Jūsų sijonukas? (kur rodėtės praeitos temos pabaigoje iš angoros2 siūlų). Dabar pati mezgu iš šių siūlų, noriu pabandymui sijonuką nusimegzti, kad galėčiau iš brangesnių suknelę smile.gif
*

esu 164cm. truputi palyginau tai dengė kelius, sumezgiau pusantros matkutes, o siaip  jei trumpokas mezgant juosmeni gali pasiilgint t.y. pamezgi geromis akimis į viršu ir formuoji po to juosmeni su guma.sekmes.
senai as sia suknele nuziurineju ax.gif
mayja
QUOTE(son @ 2012 03 12, 17:45)
esu 164cm. truputi palyginau tai dengė kelius, sumezgiau pusantros matkutes, o siaip  jei trumpokas mezgant juosmeni gali pasiilgint t.y. pamezgi geromis akimis į viršu ir formuoji po to juosmeni su guma.sekmes.
senai as sia suknele nuziurineju ax.gif
*

Ačiū.
Juosmenį jau pamezgiau iš anksto gerom akim (bent dabar taip atrodo, kad bus ilgesnis:)), nes noriu kliošo maždaug nuo klubų. Žiūrėsiu kas gausis smile.gif
mayja
Dar viena naudinga nuoroda:

SERVETĖLINEI SUKNELEI

Beje, visos minėtos nuorodos buvo pasiūlytos mezgėjų ankstesnėse temose, tiesiog perkėliau čia dėl patogumo smile.gif Gal kam padės, pravers.
jurvilte
patarkite kokiu serveteliniu rastu megzti suknele kad sijonas pats butu iki pat zemes ax.gif
IrinaL

Pagaliau galutinis rezultatas (po taisymo, skalbimo ir lyginimo):
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ax.gif
Viliuteee
QUOTE(IrinaL @ 2012 03 14, 02:51)
Pagaliau galutinis rezultatas (po taisymo, skalbimo ir lyginimo):
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ax.gif
*

NUOSTABI. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
IR SUKNELE, IR MODELIS 4u.gif
mayja
IrinaL, super thumbup.gif
IrinaL
Aciu ax.gif 4u.gif
jurgita1984
labai reikia pagalbos surrender.gif sijonukas gatavas pradedu i virsu megzt ir kaip dabr graziai ja iliemenuot man g.gif padekit daugiau patyrusios gal kokia schemute kas turit kaip iliemenuot unsure.gif
tutsini
Prašau patarkit, planuojam vestuves liepos mėnesį ir norėčiau nusimegzti servetelinę suknelę bet nežinau kokius siūliukus reikėtų rinktis, nes manau kad su mochera būtų karšta ar ne? kas turit daugiau patirties prašau Jūsų pagalbos. blush2.gif smile.gif
IngridaGal
QUOTE(tutsini @ 2012 03 15, 20:20)
Prašau patarkit, planuojam vestuves liepos mėnesį ir norėčiau nusimegzti servetelinę suknelę bet nežinau kokius siūliukus reikėtų rinktis, nes manau kad su mochera būtų karšta ar ne? kas turit daugiau patirties prašau Jūsų pagalbos.  blush2.gif  smile.gif
*

Aš vasarai tikrai nesirinkčiau moheros.. na bet čia kaip kam, dažnai tenka matyti krikštynų vasarą foto, kai tiek mama, tiek ir mergytė pasipuošusios moherinukėmis.. doh.gif galima servetėlinę suknelę nusimegzti iš plonos medvilnės, lino..
Inesiuuu
As ir planuoju nusimegzti vestuvem suknele. Tai imsiu medvilne smile.gif
tutsini
QUOTE(Inesiuuu @ 2012 03 16, 11:18)
As ir planuoju nusimegzti vestuvem suknele. Tai imsiu medvilne smile.gif
*

O gal butu galima suzinoti konkreciai siulu pavadinimus kokius planuojat rinktis? smile.gif
Inesiuuu
vernito medvilne plonas siuliuka smile.gif
kumpiene
Dukrai pirma serveteline (bandysim krikstytis su ja) tik cia medvilne bambuko user posted image

Lusasita
o bambuko mezginys netista? idomu kaip ant modeliuko atrodo suknyte is medvilnes ar bambuko ax.gif
kumpiene
QUOTE(Lusasita @ 2012 03 17, 00:06)
o bambuko  mezginys netista?  idomu kaip ant modeliuko atrodo suknyte is medvilnes ar bambuko  ax.gif
*

zinok as nezinau ar netysta... kadangi pas jus patirties daugiau nei pas mane tai ko gero bus mane apgavus pardaveja del siuliuku doh.gif
Kai pasiusiu pasijonuka tada aprengsiu ir nufotkinsiu... tada ir idesiu foto rolleyes.gif
kristynka*
QUOTE(vilnera @ 2012 03 07, 10:21)
http://www.siulai.eu/lt/siulu-katalogas?pa...;category_id=27
Apie siuos bambukinius daug diskutavo mezgejos osinkoje - nuomone tokia, kad labai tamposi - numezgi megztini - gauni suknele - todel megzdama is siu siulu dejau kartu ir medvilnini siuliuka -  forma islaike.Mezgant minusas toks,kad kazkaip keistai susukti tie siulai - kimba uz virbalu atskirais siuleliais. Pliusas-mezginys svelnus, gerai krenta.
*

http://viskopotruputi.blogspot.com/2008/04...i-silai_09.html

stai koki pati gavau atsakyma is vienos mezgejeles
son
padekit, mezgant iš kid mocheros ar daug patysta mezginys išplovus. aciu
sawlute
Sveikos. Bandysiu (bandau) ir as savo panelei numegsti suknute, nu bet niekaip nesuprantu kaip reikia megzti apvaliai virbalais su valu doh.gif uzdedu 80 akiu, nesujungiu mezginio galu smile.gif Gal mano valas per ilgas (50 cm), zodziu kazkas man nesigauna g.gif gal kas patarima koki gera duos, ka as cia negerai darau?
Musiukass
QUOTE(sawlute @ 2012 03 18, 18:57)
Sveikos. Bandysiu (bandau) ir as savo panelei numegsti suknute, nu bet niekaip nesuprantu kaip reikia megzti apvaliai virbalais su valu doh.gif uzdedu 80 akiu, nesujungiu mezginio galu smile.gif Gal mano valas per ilgas (50 cm), zodziu kazkas man nesigauna g.gif gal kas patarima koki gera duos, ka as cia negerai darau?
*

man ta pati problema buvo, kol mezgiau nekokybiškais virbalais. Valas kietokas, ir riečias bangom? Siūlyčiau įsigyt kokybiškus virbaliukus.

Nusipirkau 80 cm, ir puikiausiai tada susijunge 64 cm sijonukas
sawlute
QUOTE(Musiukass @ 2012 03 18, 20:32)
man ta pati problema buvo, kol mezgiau nekokybiškais virbalais. Valas kietokas, ir riečias bangom? Siūlyčiau įsigyt kokybiškus virbaliukus.

*

Jo jo, riecias bangom, gaunais kaip "gyvate", nesusijungia ir t.t. 4u.gif O kokie tie kokybiski, gal galite rekomenduoti? 4u.gif
Musiukass
QUOTE(sawlute @ 2012 03 18, 20:52)
Jo jo, riecias bangom, gaunais kaip "gyvate", nesusijungia ir t.t.  4u.gif  O kokie tie kokybiski, gal galite rekomenduoti? 4u.gif

čia gavau patarimą, kad Addi virbalai geri. Ir tikrai nenusivyliau thumbup.gif - siunčiausi jau dvejus tongue.gif nesinori jų iš rankų paleist, mezgtuką mezgu dabar ratu, taip jie man prilipo... ir džiaugiuos, kad siūt nereiks, ko laaabai nemėgstu smile.gif
Nonna
QUOTE(IngridaGal @ 2012 03 16, 11:00)
Aš vasarai tikrai nesirinkčiau moheros.. na bet čia kaip kam, dažnai tenka matyti krikštynų vasarą foto, kai tiek mama, tiek ir mergytė pasipuošusios moherinukėmis..  doh.gif galima servetėlinę suknelę nusimegzti iš plonos medvilnės, lino..
*

pritariu drinks_cheers.gif labai karsta bus su mocherinuke, jei per karscius bus tuoktuves.
as rinkciausi lina ax.gif

del bambuko, kiek kartu mezgiau, tiek istysdavo meginys. bet kadangi tai buvo vaikiski pledukai, tai normaliai. nemegsiu drabuziu is bambuko schmoll.gif
ausrara
QUOTE(Musiukass @ 2012 03 18, 20:32)

*

As turiu addi virbalus 40cm. valu,bet jei akiu mazai tai neina megzt ratu. 80akiu vos vos suduriau,o dar maziau reikejo.
Musiukass
QUOTE(ausrara @ 2012 03 18, 22:58)
As turiu addi virbalus 40cm. valu,bet jei akiu mazai tai neina megzt ratu. 80akiu vos vos suduriau,o dar maziau reikejo.

zinoma priklauso nuo to ką mezgam. Mezgtinio rankovių ir aš nesujungiau, nors norėtusi mirksiukas.gif
64 cm liemens mocherinukės sijonuką laisvai sujungiau, ant 80cm virbalų.
Inesiuuu
Tai juk galima pradet ant keturiu ar 5 virbalu. Yra pirkt tokiu ilgu 5vnt. Jie kojinem jau netinka. As tai kai pabandymui mezgiau pavyzdeli,paziuret kaip gausis ant tokiu pradejau. Paskui kai isplateja as jau su valu mezgu.
Trakva
Sveikos mezgejeles 4u.gif
Ziuriu as i tuos grozius ir sirdis alpsta bigsmile.gif .Kazkiek rakalioju,bet tokiam kuriniui nesiryzciau,o gal zinot kas mezga tokias grozybes? ax.gif
Inesiuuu
visos kurios cia reiskiasi mezga lotuliukas.gif
Trakva
QUOTE(Inesiuuu @ 2012 03 19, 09:46)
visos kurios cia reiskiasi mezga lotuliukas.gif
*

biggrin.gif ,zinau kad mezga,o gal atsirastu norinciu man numegzti 4u.gif
deize
Sveikos darbštuolės 4u.gif iškilo problema:pagal patarimą mezginio pradžią (mezgant apvaliais virbalais) pažymėjau žiogeliu. Priėjau prie eilutės, kuri schemoje pažymėta kaip 4M su rodykle, perkeliau(išmezgiau) 4 a. ant deš.virbalo ir toliau mezgiau pagal schemą.Klausimas: apėjus ratą , kitą eilę vistiek pradėti nuo žiogeliu pažymėtos vietos ar nuo tos vietos, kuri yra jau pasislinkusi per 4 akis? Labai laukiu atsakymo, nes stringa darbas, o rankas niežti megzti blush2.gif
son
QUOTE(deize @ 2012 03 19, 13:09)
Sveikos darbštuolės 4u.gif iškilo problema:pagal patarimą mezginio pradžią (mezgant apvaliais virbalais) pažymėjau žiogeliu. Priėjau prie eilutės, kuri schemoje pažymėta kaip 4M su rodykle, perkeliau(išmezgiau) 4 a. ant deš.virbalo ir toliau mezgiau pagal schemą.Klausimas: apėjus ratą , kitą eilę vistiek pradėti nuo žiogeliu pažymėtos vietos ar nuo tos vietos, kuri yra jau pasislinkusi per 4 akis? Labai laukiu atsakymo, nes stringa darbas, o rankas niežti megzti blush2.gif
*

ten kur pasislinko, nes 4 akys prisidejo prie rato pabaigos rašto, gal paaiškinau...
deize
QUOTE(son @ 2012 03 19, 11:14)
ten kur pasislinko, nes 4 akys prisidejo prie rato pabaigos rašto, gal paaiškinau...
*

tada geriausia būtų tas 4M akis išmezgus iškart perkelti ir žiogelį? ar palikti jį kur buvęs?
pilarasal
QUOTE(deize @ 2012 03 19, 13:25)
tada geriausia būtų tas 4M akis išmezgus iškart perkelti ir žiogelį? ar palikti jį kur buvęs?
*

Perkelti ziogeli
Lara-klara
http://www.mirvyazaniya.ru/salfetki_sp.html

Radau servetėlių mezgamų virbalais schemos po paveikslėliais 4u.gif

http://blog.kp.ru/users/4275737/tags/%F1%E...E5%ED%F2%F0%E0/ o čia žurnalai

gal kam pravers mirksiukas.gif
tutsini
QUOTE(Lara-klara @ 2012 03 19, 13:46)
http://www.mirvyazaniya.ru/salfetki_sp.html

Radau servetėlių mezgamų virbalais schemos po paveikslėliais  4u.gif

http://blog.kp.ru/users/4275737/tags/%F1%E...E5%ED%F2%F0%E0/ o čia žurnalai

gal kam pravers  mirksiukas.gif
*

Labai geros nuorodeles, super thumbup.gif
Kristina A-A
user posted image

Paskutinioji serveteline suknele, Apacioje dariau pasijonuka su tiuliu.
AUSRASI
Sveikutės.Labai noriu megzti mocherinę suknelę pagal šios skarelės schemą. Bet nelabai suprantu tos schemos. Gal, mergaitės, kas turite aiškesnį aprašymą,arba galite padėti iššifruoti kas ten japoniškai parašyta. Labai ačiū.
http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i526/1...aa9a06.jpg.html
http://radikal.ru/F/s45.radikal.ru/i110/12...389c2d.jpg.html
Edditocka
QUOTE(Inesiuuu @ 2012 03 18, 23:15)
Tai juk galima pradet ant keturiu ar 5 virbalu. Yra pirkt tokiu ilgu 5vnt. Jie kojinem jau netinka. As tai kai pabandymui mezgiau pavyzdeli,paziuret kaip gausis ant tokiu pradejau. Paskui kai isplateja as jau su valu mezgu.
*

Aš irgi pradėjau ant virbalų, vėliau pridėjau akių ir ratu mezgiau - svajonė buvo, kad ir rankovės be siūlių būtų. thumbup.gif
Alnė
Laba.
Užsimaniau ir aš megzt servetėlinę suknelę biggrin.gif Kol kas tik skaitau, skaitau, skaitau. Po truputį aiškėja viskas.
Blaškausi dėl siūlų. Bijau, kad mochera gali graužti, kur liesis su nuogu kūnu (planuoju dukrai megzti) g.gif . Gal rinktis medvilnę g.gif

QUOTE(Musiukass @ 2012 03 18, 19:56)
čia gavau patarimą, kad Addi virbalai geri.  Ir tikrai nenusivyliau  thumbup.gif -  siunčiausi jau dvejus tongue.gif
*

Iš kur siuntėtės?
Musiukass
QUOTE(Alnė @ 2012 03 21, 21:31)
Iš kur siuntėtės?

vienus iš kasiulai, veliau kitus is siulu pasaulis nieko gal, kad čia savotiška reklama gaunas unsure.gif
Alnė
QUOTE(Musiukass @ 2012 03 21, 21:34)
vienus iš kasiulai, veliau kitus is siulu pasaulis  nieko gal, kad čia savotiška reklama gaunas  unsure.gif
*

Ačiū. Nemanau, kad reklama čia biggrin.gif Apžiūrėjau siūlų pasaulį. Kaina virbalų thumbup.gif Gerai, kad šiandien parduotuvėj už dvigubai didesnę kainą nenusipirkau.

Tebesiblaškau ar mochera ar medvilnė doh.gif

Ir dar man kažkaip neaišku su sijono ilgiu. Ta prasme, kaip nuspėti kokio ilgio jis gausis mezgant pagal vieną ar kitą schemą?

Lusasita
QUOTE(Alnė @ 2012 03 21, 21:57)

Ir dar man kažkaip neaišku su sijono ilgiu. Ta prasme, kaip nuspėti kokio ilgio jis gausis mezgant pagal vieną ar kitą schemą?
*

pasiimt virbalus su kuriais zadat megzt, siulus is kuriu megsit ir kiaurarasciu pasimegzt pavyzdeli is kokiu 20 akuciu ir 20 eiluciu. matysit koks dydis pavyzdelio. ir matysit kiek cm gausis numezgus tarkim 70 eiluciu rasto servetele 4u.gif
Tiksiuke
Sveikos,
noriu pradeti megzti sijona bet nemoku skaityti schemu doh.gif Gal galit kas paaiskinti buitiskai blush2.gif pvz sita eilute:
user posted image
mayja
QUOTE(Tiksiuke @ 2012 03 22, 12:14)
Sveikos,
noriu pradeti megzti sijona bet nemoku skaityti schemu  doh.gif Gal galit kas paaiskinti buitiskai blush2.gif  pvz sita eilute: 
user posted image
*

1M (aš 1 akį išmezgu gerai) tada (1 užmetimas, 2 sumegztos gerai, 1 užm., 2 sumegztos gerai) 1užm., 3 sumegztos gerai, 1užm. (2 sumegztos gerai, 1užm., 2 sumegztos gerai, 1 užm.) 7 geros akys.

skliaustuose rašoma kiek kartų kartoti

Tikiuosi padėjau smile.gif
deize
Kristina A_A, suknutė wub.gif atrodo raštelis nesunkus, bet labai žiūrisi thumbup.gif

Ir klausimas profėms:Mergaitės, gal kuri mezgėt servetėlinį sijoną iš Tiftiko? koks rezultatas? kaip mezgasi, nešiojasi, ar labai pūkuojasi, kaip tįsta ar ne, ir t.t.
Nusipirkau šių siūlų dėl spalvos, bet nesiryžtu megzti, kol neturiu informacijos(nesinori ardyti jeigu ką, neišeis sijonas, tai darysiu ką nors kitą)
Tiksiuke
Aciu smile.gif meginsiu pvz megzt pradzioje.
tina27
QUOTE(Tiksiuke @ 2012 03 22, 11:14)
Sveikos,
noriu pradeti megzti sijona bet nemoku skaityti schemu  doh.gif Gal galit kas paaiskinti buitiskai blush2.gif  pvz sita eilute: 
user posted image
*

as kai mezgiau serveteline suknele tai schemute taip issiaiskinau:
viena akis perkelta nuo kairiojo virbalo ant desinio (neismegsta, taip ji pasidaro vietoj pirmos paskutine)
tada uzmetimas ir sumezgimas geraja akimi virbala uzkabinant is desnes (atvirksciai), kartojam dar karta ta pati, uzmetimas 3 akis sumegsti geraja akimi uzmetimas, geroji akis uzmetimas geroji akis uzmetimas (pakartojam) ir 7 geros akys... kazkur ankstesne temose radau chemu aiskinimus...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.