Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(jumakavec @ 2012 04 20, 08:50)
labai gražu... Klausimukas. O stalas tik vienas? kur stovi antras stalas, prie kitos sienos?



Aciu 4u.gif jo stalas kolkas tik vienas, nes sunus dar tik metuku ir 1 men. tad dar nelabai galvojau apie kita dideli, dabar kolkas tik dukrai paemem, jai 5 m.
Veliau galvoju gal dar toki pat paimciau ir kampu pastatytumem kur dabar matosi spintele stovi prie balkono is kaires, arba tiesiog viena salia kito, o ta spintele graziai ziurisi prie lovu (kur dabar matosi leles vezimelis ir karutis) na dar laiko yra pagalvoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emutes_mama: 20 balandžio 2012 - 12:06
Emutes_mama, prisidedu ir aš prie pagyrų jūsų vaikučių kambariui.
Leidau sau pafantazuot dėl užuolaidų. Galbūt patiks Jums toks variantas. Ten vietoj dieninės užuolaidos bandžiau pavaizduot romanetę, tik nelabai vykusiai gavosi blush2.gif
ČIA
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 04 20, 09:33)
Emutes_mama, prisidedu ir aš prie pagyrų jūsų vaikučių kambariui.
Leidau sau pafantazuot dėl užuolaidų. Galbūt patiks Jums toks variantas. Ten vietoj dieninės užuolaidos bandžiau pavaizduot romanetę, tik nelabai vykusiai gavosi  blush2.gif
ČIA


thumbup.gif kaip neblogai atrodo.... tikrai graziai... va tik galvoju kazkokia uzuolaida kad dienine butu visuomet ant lango g.gif gal graziau atrodytu ir dar roletus kabinti galvojau..... bet sis derinukas tikrai atrodo labai graziai thumbup.gif

ACIU uz grazia ideja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emutes_mama: 20 balandžio 2012 - 13:57
QUOTE(Emutes_mama @ 2012 04 20, 14:56)
thumbup.gif  kaip neblogai atrodo.... tikrai graziai... va tik galvoju kazkokia uzuolaida kad dienine butu visuomet ant lango  g.gif  gal graziau atrodytu ir dar roletus kabinti galvojau..... bet sis derinukas tikrai atrodo labai graziai  thumbup.gif

ACIU uz grazia ideja  4u.gif


Prašom mirksiukas.gif

Bet trumpa užuolaida (standartinė iki palangė) negražiai atrodys (ypač prie balkono durų), o ilga įtariu bus nelabai patogu... ir prie stalo, ir vaikštant į balkoną...
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2012 04 18, 12:41)
biggrin.gif  Kaip idomu. ir kokiu?

Alkoholoniu, kai prisiziurejau tai supratau kad tikrai panasu kad taure geleje dar tie burbuliukai kaip sampano. Nei cia blogo nei ka, paveiksliukas tikrai grazus tik nekabinciau savo vaiko kambary ir tiek. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Emutes_mama @ 2012 04 20, 14:04)

Del to lango, tai sakykite koks atstumas nuo lubu iki angokrascio. Nes buna zmones su 5cm atstumu prikabina zaliuziu, romaneciu o paskui negali langu naudotis, ar durym kaip jusu atveju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emutes_mama @ 2012 04 20, 11:35)
Vaiku kambarys 12.8 kv/m  4u.gif
Papildyta:
aciu uz pagyras  4u.gif  stengiausi ikurti jaukiai... tik va dar galvos skausmas uzuolaidos... man jaukiau atrodytu kambarys.. tai kaip kazka sugalvosiu imesiu foto pasirodyti  biggrin.gif



Labai simpatiškas ir jaukus kambarys gavosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Odisėja*: 20 balandžio 2012 - 18:57
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 04 20, 15:23)
Alkoholoniu, kai prisiziurejau tai supratau kad tikrai panasu kad taure geleje dar tie burbuliukai kaip sampano. Nei cia blogo nei ka, paveiksliukas tikrai grazus tik nekabinciau savo vaiko kambary ir tiek. smile.gif
Papildyta:



man irgi ta pati primine...


Emutes_mama - labai jaukus kambariukas, toks tvarkingas hihihi.gif , mano vaikuciai panasioj lovelej, miega, abu patenkinti

del uzuolaidu - as deciau zalsvus ar kokius kitokius sviesius roletus ir neutralias dienines uzuolaidas per visa ilgi rolleyes.gif






Mano menas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 20 balandžio 2012 - 21:43
Po truputeli ir mes baiginejam vaiku kambari, kadangi viskas tesiasi laaabaiii ilgai, tai po truputi viska ir lipdau. Paskutinis darbas - siuvineju kryzeliu paveiksliuka - matysim kas gausis, nes esu visiskai 'nemeniskos' sielos ir be fantazijos blush2.gif Nupirkau kazkada ranku darbo uztiesaliuka, tai nukopijavau ta peisinuka ir siuvineju dabar smile.gif Gal kasnors dar kokiu ideju turit, ka paciom butu galima pasigamint 4u.gif Gal kokias daiktadezes bandyt paciai dazyt ar dekoruot... g.gif - gal jau kas daret kazka panasaus?
Atsakyti
Sveikos mamytes,

O kokia jusu nuomone apie Daug pasauliu lovytes? Pvz sias
http://www.daugpasau...=...as&page=139
Ar kas pirkote? Niekaip neissirenkame. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2012 04 23, 16:00)
Po truputeli ir mes baiginejam vaiku kambari, kadangi viskas tesiasi laaabaiii ilgai, tai po truputi viska ir lipdau. Paskutinis darbas - siuvineju kryzeliu paveiksliuka - matysim kas gausis, nes esu visiskai 'nemeniskos' sielos ir be fantazijos blush2.gif  Nupirkau kazkada ranku darbo uztiesaliuka, tai nukopijavau ta peisinuka ir siuvineju dabar smile.gif Gal kasnors dar kokiu ideju turit, ka paciom butu galima pasigamint 4u.gif Gal kokias daiktadezes bandyt paciai dazyt ar dekoruot... g.gif  - gal jau kas daret kazka panasaus?

Daiktadežės būtinos, o jei dar mamos sukonstruotos drinks_cheers.gif
user posted image
user posted image
Tik mūsų atveju yra batų dėžė ir suoliukas prie kriauklės vonioje.
Atsakyti
QUOTE(ojojoi @ 2012 04 24, 10:02)
Daiktadežės būtinos, o jei dar mamos sukonstruotos  drinks_cheers.gif
user posted image
user posted image
Tik mūsų atveju yra batų dėžė ir suoliukas prie kriauklės vonioje.

Superinis grožis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2012 04 23, 20:54)
Sveikos mamytes,

O kokia jusu nuomone apie Daug pasauliu lovytes? Pvz sias


Dukryte tokioj lovytej miega jau daugiau nei du metus - jokiu priekaistu. Jai lovyte patinka, pati lovyte kokybiska. Mes daznai atsigulam salia jos paguleti, tik jau mums tenka kojas sulenkti thumbup.gif
Atsakyti