Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Deme @ 2012 05 11, 16:04)
Raides pagrindas padarytas is kartono (suklijuoti du sluoksniai kartono). Tada tas kartonas aplijuotas vata, kad raides butu putlesnes ir tada aptrauktos medziaga (tam pasitarnavo seni vyro marskiniai). Paprasta smile.gif

Saunuole mamyte!!! thumbup.gif wub.gif Paprasta, tik reikia meniskos sielos ir lakios fantazijos, o va man i galva butu neateje paciai daryt..buciau narsiusi interneta, kur gaut.. lotuliukas.gif biggrin.gif nepalyginamai maloniau ir mieliau tureti mamytes rankomis padarytas, nei kazkur nupirktas raides smile.gif thumbup.gif Tikrai ir as pasidarbuosiu! smile.gif Juolab, kad man tik trys raides smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikio zmona @ 2012 05 11, 15:12)
Saunuole mamyte!!! thumbup.gif  wub.gif Paprasta, tik reikia meniskos sielos ir lakios fantazijos, o va man i galva butu neateje paciai daryt..buciau narsiusi interneta, kur gaut.. lotuliukas.gif  biggrin.gif  nepalyginamai maloniau ir mieliau tureti mamytes rankomis padarytas, nei kazkur nupirktas raides smile.gif  thumbup.gif Tikrai ir as pasidarbuosiu! smile.gif Juolab, kad man tik trys raides smile.gif

o koks vardas is triju raidziu:)?
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2012 05 11, 15:04)
... (tam pasitarnavo seni vyro marskiniai). Paprasta smile.gif

...Geras! thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 05 11, 15:19)
...Geras!  thumbup.gif

saunuole:)auksaranke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukauzd @ 2012 05 11, 16:15)
o koks vardas is triju raidziu:)?

biggrin.gif EVA, bet dabar pamasciau, kad turbut Evute geriau, tai visgi 5... biggrin.gif Siaip is triju dar ir Ema yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikio zmona @ 2012 05 11, 15:27)
biggrin.gif  EVA, bet dabar pamasciau, kad turbut Evute geriau, tai visgi 5... biggrin.gif Siaip is triju dar ir Ema yra mirksiukas.gif

man kazkaip pasirode ,kad berniuko vardas is 3raidziu:)tai ir susimasciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukauzd @ 2012 05 11, 15:29)
man kazkaip pasirode ,kad berniuko vardas is 3raidziu:)tai ir susimasciau doh.gif

lotuliukas.gif ...(atleiskit! blush2.gif )
Atsakyti
Darykite raides iš storesnio dirbtinio filco(veltinio), forma tikrai laikysis, gražu ir darbo nedaug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 05 11, 16:19)

senoj temoj uzmaciau diskusijas apie ciuzinius, o po to pastebejau, kad darete spyruoklinius pagal uzsakyma blush2.gif blush2.gif Ji ne paslaptis, kas gamino ciuzinius, kokiu ismatavimu ir kiek jie Jums kainavo 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2012 05 11, 14:28)


super wub.gif originalu..
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2012 05 12, 22:55)
  Ji ne paslaptis, kas gamino ciuzinius, kokiu ismatavimu ir kiek jie Jums kainavo 4u.gif ?

Uzsakinejom is Lenkijos. Spiruoklinis su grykiu(rodos) kazkokiu tai lukstu. biggrin.gif Musu 2vnt 80cmx1,80 kaina-500lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 05 13, 08:45)
Uzsakinejom is Lenkijos. Spiruoklinis su grykiu(rodos) kazkokiu tai lukstu.  biggrin.gif  Musu 2vnt 80cmx1,80 kaina-500lt 4u.gif

cia uz abu? bigsmile.gif ? Nes musu irgi nestandartas bus, apie 190*85 gal g.gif
Atsakyti