Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Vilienė @ 2012 05 22, 23:43)
labai gera spalva pilka, ji visas spalvas "priglaudžia". mano vaikų miegamas į vakarus, dažiau neįkyriai pilkai ir žaisiu spalvotomis detalėmis - kokią spalvą beimsi, visos tinka


Na pilka tai man kaip tik atrodo dar labiau tamsins, senieji tapetai buvo balti su pilku raštu, tai man kažkaip labai jau niūriai tas kambarys atrodė, tad vaiko kambariui teks kažką kito rinktis, bet vat mūsų miegamajam, tai rimtai galvoju apie pilkšvą atspalvį smile.gif
Papildyta:
QUOTE(eLBė @ 2012 05 23, 09:34)
Kodel bijot baltos? Mano vaikinui 2 metai, jo kambarys visas baltas. Ir sienos, ir baldai. Baldu norejau baldu, tik su sienom persistengem. Visai normaliai atrodo, arba mes jau pripratom  biggrin.gif
Ant vienos sienos lipduku primetem, uzuolaidas spalvotas prinkom, dar kilimo reikes labiau spalvoto ir  thumbup.gif


Mano vaikas labai nemėgsta baltos spalvos, net balto rūbelio negaliu aprengti, jam ji kažkaip labai jau kliūna 4u.gif Nors man tai balta visai gražiai žiūrisi thumbup.gif
Atsakyti
gal kuriai bus naudinga

http://projektai.del...s.d?id=58795565
Atsakyti
Papasakokit man, parasu, tos,kurios vilkot ciuzinius gobelenu 4u.gif Na, as manau, kad noresiau ciuzinuku gero , tankesnio paralono,bet jis juk nebus plikas g.gif Mastau, kad gal reiktu, jog is karto butu aptraukats kazkokios spalvos gobelenu - butu labai geras sprendimas, kol pasiusim uztiesaliukus (o gal kiek laiko ir be ju visai galesim buti). Bet tai nuo ko man db pradeti. Zinau, kad visokio porolono turi "Lonas", o kaip su gobelenu - as turesiu pati ieskoti, kur man aptrauks ar tokios imones, kurios gamina ciuzinius, jau is karto teikia tokias paslaugas g.gif ?
Atsakyti
ROKILE,kaip suprast? g.gif Tai gi ciuzinukai jau aptempti yra kazkokia medziaga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2012 05 27, 18:46)

Pas mus paprastas ciuzinio uzvalkalas porolono nusiema skalbimui. Taip pat jis prasiutas ir pats turi mini pamusaliuka vidui del papildomo minkstumo. Nezinau, bet itariu kad aptrauktas papildomai ciuzinis ne bus prasiutas ir su laiku issitampys, praras vaizda, na o jei bus prasiutas tai vel gi grozio jokio...Ir dar svarbu suzinoti ar tas aptraukimas paskui nusiims. Ne noredama jus izeist bet geriau nupirkciau nors ir pigiausia kaldriuka, uzmesciau ant lovos negu palikciau atvira net spalvota, bet nuoga ciuzini. Ne tik del pacio vaizdo bet ir del higienos irgi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 27 gegužės 2012 - 23:07
QUOTE(Neringiux @ 2012 05 24, 09:03)
Pas mane siauriniame kambaryje sviesiai gelsvos sienos. Laabai gerai atitaikem spalva, kambary taip pat sviesu kaip ir tuose kambariuose kur sviecia saule.


Šiandien nupirkom šviesiai geltonus dažus vaiko kambariui, rytoj dažysim smile.gif Turiu dar vieną planą - aan vienos sienos pripiešti žydrų debesėlių ir medį su žvėreliais per visą sieną rolleyes.gif Tikiuosi mažiukui patiks thumbup.gif Tada debesiukai derinsis prie lovos gobeleno, o medis prie tamsaus laminato ir spintos bigsmile.gif
Liko tik šviestuvą priderint prie viso kito ir tikiuosi mažius jau kitą savaitėlę persikels į naują kambarį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 05 27, 18:21)
ROKILE,kaip suprast?  g.gif Tai gi ciuzinukai jau aptempti yra kazkokia medziaga  smile.gif



QUOTE(Renata_Bo @ 2012 05 28, 00:06)
Pas mus paprastas ciuzinio  uzvalkalas porolono nusiema skalbimui. Taip pat jis prasiutas ir pats turi mini pamusaliuka vidui del papildomo minkstumo. Nezinau, bet itariu kad aptrauktas papildomai ciuzinis ne bus prasiutas ir su laiku issitampys, praras vaizda, na o jei bus prasiutas tai vel gi grozio jokio...Ir dar svarbu suzinoti ar tas aptraukimas paskui nusiims. Ne noredama jus izeist bet  geriau nupirkciau nors ir pigiausia kaldriuka, uzmesciau ant lovos negu palikciau atvira net spalvota, bet nuoga ciuzini. Ne tik del pacio vaizdo bet ir  del higienos  irgi.

del higienos tai teisingai, visai nepagalvojau doh.gif
O spalvota gobelena turejau galvoje, nes maciau ne viena toki varianta, kai vaiko lovos ciuzinukas jau is karto spalvotas (na, panasiai, kaip sofute). Tikrai begales pavyzdziu nete yra, na ta prasme, kad ne uztiesaliukas paklotas, bet atvira lovyte kaip sofos principu ir pagalveles.
Na va, pvz CIA arba va CIA tai is viso idealu, va kazko tokio as ir noriu. Tai kur man ieskoti ciuzinuko, kad is karto butu aptrauktas gobelenu ir atramai jei tokio pat gobeleno jei reik..? As pasimetus sitoj vietoj doh.gif Gal sakau, kas apgelbesit ir aiskumo inesit blush2.gif ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jauna mamytė @ 2012 05 28, 12:46)
Šiandien nupirkom šviesiai geltonus dažus vaiko kambariui, rytoj dažysim smile.gif Turiu dar vieną planą -  aan vienos sienos pripiešti žydrų debesėlių ir medį su žvėreliais per visą sieną  rolleyes.gif  Tikiuosi mažiukui patiks  thumbup.gif  Tada debesiukai derinsis prie lovos gobeleno, o medis prie tamsaus laminato ir spintos  bigsmile.gif
Liko tik šviestuvą priderint prie viso kito ir tikiuosi mažius jau kitą savaitėlę persikels į naują kambarį  biggrin.gif

thumbup.gif isivaizduoju, kaip bus grazu wub.gif lauksim pasirodant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna mamytė @ 2012 05 28, 12:46)
Šiandien nupirkom šviesiai geltonus dažus vaiko kambariui, rytoj dažysim smile.gif Turiu dar vieną planą -  aan vienos sienos pripiešti žydrų debesėlių ir medį su žvėreliais per visą sieną  rolleyes.gif  Tikiuosi mažiukui patiks  thumbup.gif  Tada debesiukai derinsis prie lovos gobeleno, o medis prie tamsaus laminato ir spintos  bigsmile.gif
Liko tik šviestuvą priderint prie viso kito ir tikiuosi mažius jau kitą savaitėlę persikels į naują kambarį  biggrin.gif

Manau bus labai grazu wub.gif As irgi galvoju, kad reiktu ant sienos nupiesti pvz. traukinukus, bet pati nemoku doh.gif Reikia ieskoti dailininko. O jus pati piesite ant sienos?
Atsakyti

Ką manote apie šiuos baldus?
http://www.sbabaldai...birynt/spinta_2
Ar teko kam matyt realiai, o gal kuri turi tokius? Norėčiau atsiliepimų... blush2.gif
Žinau, kad sprendžiant pagal kainą kažkokio stebuklo tikėtis būtų naivu, bet gal nevisiška tragedija...
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 05 28, 14:56)
Manau bus labai grazu wub.gif As irgi galvoju, kad reiktu ant sienos nupiesti pvz. traukinukus, bet pati nemoku doh.gif Reikia ieskoti dailininko. O jus pati piesite ant sienos?

Mes nepiesem ant sienos dukrytes kambary, bet issirinkom lipdukus sienom, puikiai tiko ir patiko, ir atrodo nuostabiai smile.gif mes issirinkom drugelius su gelytem, dukryte labai patenkinta (praktiskas dalykas, netepa sienu, o atsibodus gali nuimti, nelieka jokiu demiu - pati dukryte kelis kartus jau buvo nuemus ir pagal save persilipdzius)
http://www.artidea.l...pdukai-sienoms/
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2012 05 28, 12:28)
Na va, pvz CIA arba va CIA tai is viso idealu,

a! doh.gif Supratau-tada as noriu jau ne pilku pleduku,o tiesiog apklota,tik su gumyte. O vakare tiesiog pakloji normaliai lova-ir ciki! biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(sunflow @ 2012 05 28, 15:14)
Ką manote apie šiuos baldus?


Siaip,graziai atrodo,bet jo-reik paklausti tu,kurie jau naudoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 05 28, 17:27)
a!  doh.gif Supratau-tada as noriu jau ne pilku pleduku,o tiesiog apklota,tik su gumyte. O vakare tiesiog pakloji normaliai lova-ir ciki!  biggrin.gif  4u.gif
Siaip,graziai atrodo,bet jo-reik paklausti tu,kurie jau naudoja  4u.gif

na va, man irgi atrodo - ir patogu , ir tvarkinga. Bet tai reikia audinio tokio storesnio, kaip gobeleno turbut ir ieskoti kas pasius toki daikta g.gif
Atsakyti