Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaikų kambarys 2
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
kaki
QUOTE(Blue_rose @ 2012 06 29, 13:21)

QUOTE(vanda_zydi @ 2012 06 29, 13:38)
*

QUOTE(chouette @ 2012 06 29, 13:38)

Aciu labai uz info, kol kas dar tik apmastymu stadijoje. Bet manau, jog rasim koki sprendima, kad dabar butu piesimui, o po to kazkokiai info ar pastabelem pasizymeti vieta.
agne_ja
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 29, 13:00)
As asmeniskai sakyciau dazomais tapetais. Ner geriau.. Neperseniausiai pasidarem remontus, tai ten kur sienos dazytos, kai paziuriu, tai kosmarelis.. ir nudauzytos ir ko tik dar nepridaryta  doh.gif  visa laime kad ju pas mus tik svetainej, virtuvej ir koridoriuje. Bet kliuna joms ojoj kiek  biggrin.gif 
Pas viena vaika pas mane tapetai. Per margi sakyciau  doh.gif  Pas kita vaika dazyti tapetai, vienspalviai, visiems labai patinka tas kambarys  thumbup.gif  sienas paklijavom lipdukais, atrodo super man asmeniskai  smile.gif  ateity lipdukus keisim kitais.. smile.gif
*

Dekui 4u.gif reikes pamastyti del dazomu tapetu g.gif

mes koridoriuje sienas dazeme, tai pupa papiese gerai, tokiam lygyje kur pasieka doh.gif
kai kur issivale, kai kur taip ir liko doh.gif
kaki
QUOTE(agne_ja @ 2012 06 29, 09:46)
Sveikos,

Pradesiu remontuoti dukrytei kambari, sprendziu del sienu, geriau dazyti, ar tapetuoti g.gif  ar galbut viena siena taip, kita kitaip, del spalvu dar neapsisprendziau doh.gif

Gal turite kokiu ideju, ar kur pasiskaityti butu galima blush2.gif
*

Cia galite pasiziureti spalvu paletes
http://www.colourlovers.com/
Raganaa999
QUOTE(agne_ja @ 2012 06 29, 14:37)
Dekui 4u.gif  reikes pamastyti del dazomu tapetu g.gif

mes koridoriuje sienas dazeme, tai pupa papiese gerai, tokiam lygyje kur pasieka doh.gif
kai kur issivale, kai kur taip ir liko doh.gif
*

Pas mus nepiesia aciu D, bet tos dazytos sienos tai man absurdas, gal ir grazu, bet ar praktiska tai jau klausimas..
Pas mus ir padauzyta, vaikai su savo kedutem ar zaislais nubaladojo.. prie laukinio iejimo visas kampas nudauzytas, nezinau kas ir su kuom.. ar patys ar vaikai ar kaimynai biggrin.gif doh.gif aisku nera tie pazeidimai dideli, bet kai vienspalve siena akis man bado biggrin.gif
O kai tapetai dazyti tai ner vargo, na teisingiau jo maziau biggrin.gif netaip matosi visokie nupeckiojimai ar padauzymai (nebent tapeta iskabinsi g.gif ) Pas mus bute buvo daug dazomu tapetu ir kambariuose ir koridoriuje ir virtuvej viena siena.. tai man asmeniskai jie patiko, ypac vaiku kambariams tai super man, jaukiau nei dazytos sienos blush2.gif
Ir perdazyt aisku bet kada gali, kaip ir paprasta siena smile.gif
gitulia
Ragana, gal galit keleta foto imesti is savo namu, bendram vaizdui kaip vizualiai atrodo dazyti tapetai. Plikas dazytas sienas turiu, o vaiku kambariui niekaip neissirenku nei medziagu, nei spalvu doh.gif
Raganaa999
Aisku galiu ikelt, bandziau nufotkint, is arti kad matytusi doh.gif
Mes tapeta rinkomes smulku, nes tokio norejau ir lipdukai galvoju ant tokiu lengviau kibs nei ant stambesnio rasto biggrin.gif Beje lubos visam antram aukste ir dalis pirmam taip pat yra dazytais tapetais, baltos. Uztai nesimato jokiu itrukimu jei lubos itruksta thumbup.gif
Cia pas dukra lubos, dazytais tapetais, nelabai kas matosi is toli..
user posted image

Cia sunaus lubos, taip pat dazytas tapetas, sienos irgi dazytas tapetas:
user posted image

Remontai.. dazyti tapetai:
user posted image

Po remonto ta pati siena, dazytas tapetas ir lipdukai:
user posted image

Kita siena, tas pats tapetas dazytas ir lipdukai:
user posted image

Dar viena siena, viskas tas pats:
user posted image

Is arti, kaip matote, tapetas smulkus, rastu yra ir kitokiu:
user posted image
user posted image

O cia svetaineje, siena dazyta, ne tapetas ir klijuotas lipdukas:
user posted image
P.A.R.I.S
Ragana kur pirkot ta lipduka svetaineje?
_Smalsutė_
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 29, 16:11)
O kai tapetai dazyti tai ner vargo, na teisingiau jo maziau  biggrin.gif  netaip matosi visokie nupeckiojimai ar padauzymai (nebent tapeta iskabinsi  g.gif  ) Pas mus bute buvo daug dazomu tapetu ir kambariuose ir koridoriuje ir virtuvej viena siena.. tai man asmeniskai jie patiko, ypac vaiku kambariams tai super man, jaukiau nei dazytos sienos  blush2.gif
Ir perdazyt aisku bet kada gali, kaip ir paprasta siena smile.gif
*

O kiek kartų tuos dažomus tapetus galima perdažyti, kiek metų jie realiai ištarnauja? mastau.gif Mąstau apie tokį variantą (tik ne vaikų kambariui, o svetainei - ten gal niekas labai ant tų sienų ir nepriprieš biggrin.gif ). Kaina ko gero nemenka išeina: tapetų + dažų? g.gif
gitulia
Ragana, aciu, labai grazus sunaus kambarys thumbup.gif
Patiko jo kambarios smulkus tapeto rastas, tokio nebuvau macius dar, nors gal labai neisiziurejau, vis po akim stambesni visokie pynimai papuola.
agne_ja
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 06 29, 22:05)
O kiek kartų tuos dažomus tapetus galima perdažyti, kiek metų jie realiai ištarnauja? mastau.gif Mąstau apie tokį variantą (tik ne vaikų kambariui, o svetainei - ten gal niekas labai ant tų sienų ir nepriprieš biggrin.gif ). Kaina ko gero nemenka išeina: tapetų + dažų? g.gif
*

cia radau info apie dazomus tapetus, kai kurie is ju netinka dregnoms sienoms, o pas mus yra 2 krastines sienos doh.gif g.gif

http://tapetai.lt/dazomi-tapetai/

amber7
[quote=kaki,2012 06 29, 12:11]
[quote=Blue_rose,2012 06 29, 10:20]
user posted image
Sveiki. Ar imanoma patiems tokia piesimo kreidelemis siena pasidaryti ar cia kazkaip su spec. technika daroma? Net neisivaizduoju, kas uzsiima tuom. Kadangi ne tik sienas nupaiso, bet ir langai ir grindys taip pat vietoj popieriaus tinka, tai pradedu galvoti apie tokia siena. Na gal iki lubu neverta, vistiek nepasieksim nei mes biggrin.gif , nei vaikai ten papiesti, bet gal kazkas panasaus kaip cia visai nieko butu g.gif
user posted image
*

[/quote]

As kaip tik ieskineju vaikisku baldeliu, labai i aki krito sie http://www.vox-mebeles.lv/eng/evolve-colle...youth-furniture ten galima pasirinkti spintu dureles - tai gali buti ta kreidine lenta, arba magnetine lenta, arba dureles su ivairiom virvelem, ant kuriu galima kabinti vaikuciu piesinukus, man tai labai labai wub.gif Maciau tokius "4 kampai" parduotuveje Kaune, zinau dar keleta firmu platina
Raganaa999
QUOTE(P.A.R.I.S @ 2012 06 29, 22:42)
Ragana kur pirkot ta lipduka svetaineje?
*

ebay.co.uk spalva galima pasirinkt.

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 06 29, 23:05)
*

Del dazymo nezinau kiek kartu..
Del kainos, nezinau ar teisybe, bet mums aiskino kad praktiskai tas pats gaunasi. Uz darba meistas musu ima vienoda kaina, ar dazyti sienas, ar tapetuoti ir dazyti. Man rodos jei sienas vien tik dazyt, jas reikia daugiau paruosti nei tapetavimui? Ar klystu? Ir islyginti dazymui sienas reikia idealiai, o tapeta kai klijuoji,tai mini nelygumai visiskai nesimato ir nekrenta i akis. Ypac lubom gerai thumbup.gif nei itrukimai kokie matosi nei ka jei atsiranda..

QUOTE(agne_ja @ 2012 06 30, 00:49)
cia radau info apie dazomus tapetus, kai kurie is ju netinka dregnoms sienoms, o pas mus yra 2 krastines sienos doh.gif  g.gif

http://tapetai.lt/dazomi-tapetai/
*

Pas mus bute buvo kaip sakiau daug dazomu tapetu, ir virtuveje, o virtuveje visas laukinis kampas nuo lubu iki pat apacios beveik, buvo pelesis verysad.gif Tapetai neatsilupo bigsmile.gif Ir valiau keleta kartu ir su chemikalu nuomininkai vale, tapetui nieko cool.gif tik dazai matyt nuo per dazno valymo kiek pasivale, bet tai naturalu..
O dabar pas mus name netgi vonios lubos taip padarytos, dazomas tapetas ir nudazytos baltai mirksiukas.gif Meistras sake tikrai niekas neatsilups thumbup.gif o kadangi jis mano krikstotetis ir jau virs 30 metu kasdiena zmonem remontus daro, tai tikiu thumbup.gif
_Smalsutė_
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 30, 15:23)
Del dazymo nezinau kiek kartu..
Del kainos, nezinau ar teisybe, bet mums aiskino kad praktiskai tas pats gaunasi.
*

Tas pats kaip tiesiog dažymas + geras sienos paruošimas? unsure.gif Tuomet tikrai kažin ar toks variantas apsimoka - juk geras sienos paruošimas vis tiek ilgaamžiškesnis dalykas, nei bet kokie tapetai. g.gif (Čia aš aišku ne apie tai, kas kam gražiau - tiesiog kainos atžvilgiu).
murce
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 29, 22:09)
Aisku galiu ikelt, bandziau nufotkint, is arti kad matytusi  doh.gif

Labai gražiai dekoruotos sienos. 4u.gif

Mes dukrytės kambaryje taip pat pasirinkome dažymą+ lipdukus, tai rezultatu esame patenkinti, labai žaismingai atrodo smile.gif Tik lubų siūlės kai kur netobulos, bet... bendras rezultatas geras.
Raganaa999
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 07 01, 00:04)
Tas pats kaip tiesiog dažymas + geras sienos paruošimas? unsure.gif Tuomet tikrai kažin ar toks variantas apsimoka - juk geras sienos paruošimas vis tiek ilgaamžiškesnis dalykas, nei bet kokie tapetai. g.gif (Čia aš aišku ne apie tai, kas kam gražiau - tiesiog kainos atžvilgiu).
*

Gal ir teisybe, nesiginciju smile.gif as kai nezadu antram aukste tikrai sienu dazyt nes nepatinka man dazytos ir nejauku, tai dzin man ju paruosimas, vistiek tik tapetai bus biggrin.gif
dea
QUOTE(Blue_rose @ 2012 06 29, 08:20)
user posted image
*

gal kuri matet kur nors pirkti toki vaikiska foteliuka? a la toki suaugusiems, bet sumazinta biggrin.gif
Raganaa999
QUOTE(dea @ 2012 07 01, 14:42)
gal kuri matet kur nors pirkti toki vaikiska foteliuka? a la toki suaugusiems, bet sumazinta biggrin.gif
*

Jyske tokiu buna, skeelbiuu.lt yra.. jei neklystu esu macus ir kazkuriam pc, gal maximoj.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(murce @ 2012 07 01, 09:12)
Labai gražiai dekoruotos sienos. 4u.gif

Mes dukrytės kambaryje taip pat pasirinkome dažymą+ lipdukus, tai rezultatu esame patenkinti, labai žaismingai atrodo  smile.gif  Tik lubų siūlės kai kur netobulos, bet... bendras rezultatas geras.
*

Dekui 4u.gif
O kokiu budu pas jus siules matosi g.gif pas mane jos jei matosi kai kur tai kur paprasti tapetai. O kur tapetas dazytas tai dar ir gerai paieskot turi noredamas rast lotuliukas.gif specialiai nuejau paieskot.. biggrin.gif
bichter
4u.gif prasau jusu nuomones apie toki dvieju berniuku kambario isdestyma
user posted image

Kambarys 3/4m. Dviaukstes lovos nenorime, tai tenka kazka galvoti g.gif Spinta, lovos jau nekeiciama, nebent komoda dar galima i kita kambari italpinti. Ir rasomas stalas 1.40m dviems turbut jau per mazas?
Gal atsirastu geresnis variantas?
Rrina
QUOTE(linosska @ 2012 07 03, 11:02)

*

o jei sukeistumėte spintą su lova, kuri kampe? Pažįstu, pas ką toks kambario apstatymas, kaip Jūsų brėžinyje, ir kažkaip "nesmagiai" žiūrisi, kai atsidarai duris, o ten po kaire stovi spinta - tamsu, įeiti nepatogu, ne savo vietoj atrodo ta spinta g.gif
murce
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 07 01, 15:35)
O kokiu budu pas jus siules matosi  g.gif  pas mane jos jei matosi kai kur tai kur paprasti tapetai. O kur tapetas dazytas tai dar ir gerai paieskot turi noredamas rast  lotuliukas.gif  specialiai nuejau paieskot..  biggrin.gif
*

Mes tik dažėm, dirbo ne profesionalai- o MB, tai kai kur ir matom biggrin.gif
bichter
QUOTE(Rrina @ 2012 07 03, 12:19)
o jei sukeistumėte spintą su lova, kuri kampe? Pažįstu, pas ką toks kambario apstatymas, kaip Jūsų brėžinyje, ir kažkaip "nesmagiai" žiūrisi, kai atsidarai duris, o ten po kaire stovi spinta - tamsu, įeiti nepatogu, ne savo vietoj atrodo ta spinta  g.gif
*

Pabandziau sukeisti, ir bent jau rasomas stalas prailgejo iki 2metru thumbup.gif
user posted image
Ollga
QUOTE(linosska @ 2012 07 03, 12:58)
Pabandziau sukeisti, ir bent jau rasomas stalas prailgejo iki 2metru  thumbup.gif
user posted image
*

man asmeniskai butu geriau be komodos,o spinta tokia kampine,dar vietos trupuciuka atsilaisvintu ax.gif
Upokšnis
QUOTE(linosska @ 2012 07 03, 12:02)
Kambarys 3/4m. Dviaukstes lovos nenorime, tai tenka kazka galvoti  g.gif  Spinta, lovos jau nekeiciama, nebent komoda dar galima i kita kambari italpinti. Ir rasomas stalas 1.40m dviems turbut jau per mazas?
*

O jei vietoj komodos statyti spintą g.gif O knygų lentynų nebus?
Ollga
QUOTE(Upokšnis @ 2012 07 03, 13:48)
O jei vietoj komodos statyti spintą  g.gif O knygų lentynų nebus?
*

kazkas panasaus i 5 nuotrauka is apaciuos(balta spinta)
http://www.home-designing.com/2010/06/23-b...childrens-rooms
arba trecia is virsaus ax.gif
bichter
QUOTE(Upokšnis @ 2012 07 03, 14:48)
O jei vietoj komodos statyti spintą  g.gif O knygų lentynų nebus?
*

Deja, jei spinta butu vietoj komodos nepilnai atsidarytu kambario durys doh.gif Lentynas galvojame virs lovu, ant laisvu sienu, nes kitur nebera kur g.gif Su spinta pritariu, kad kampine taupytu vieta, bet kad jau yra spinta, tai keisti nesinoretu, prie jos taikysime kitus baldus.
Pegė
Man tai norisi, kai nuo duru kuo laisvesnis priejimas prie lango, todel as apgalvociau dar toki var

user posted image

o jei spinta daryti trumpesne, kad butu galima prie stalo du vaikus susodint patogiai, tai stalo darbinis pavirsius pailgeja iki 2m. ir praejimas neuzsigriozdina 4u.gif
Raganaa999
o as nestatyciau lovos prie pat lango.. keli psl atgal rasiau kodel, del radiatoriu mirksiukas.gif O netelpa viena lova ten kur komoda? O kita palei kita siena, zodziu kampu?
gitulia
Kai taip lova galu i langa stovi, galima uz jos padaryti koki 30 cm plocio spintele vietoj atloso is virsaus atidaroma, arba su lentynom is sono, tada ir nuo lango siek tiek atsitraukia ir dar kazkokiom smulkmenom ar patalynei spintele atsiranda, o ant jos gales vaikas koki zaisla dar pasidet ar zadintuva biggrin.gif (aisku jei sienos ilgis isnesa).

Arba is viso apkeisti vietomis komoda su lova kai pajungiamas sildymas.
Raganaa999
QUOTE(gitulia @ 2012 07 03, 15:58)
Arba is viso apkeisti vietomis komoda su lova kai pajungiamas sildymas.
*

Jauciu tada nebelabai praejimo beliks mirksiukas.gif
gitulia
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 07 03, 17:59)
Jauciu tada nebelabai praejimo beliks  mirksiukas.gif
*

Taip, ko gero tu teisi g.gif
Nelaime tie mazi butu kambariukai doh.gif
kaki
QUOTE(linosska @ 2012 07 03, 12:02)
4u.gif prasau jusu nuomones apie toki dvieju berniuku kambario isdestyma
user posted image

Kambarys 3/4m. Dviaukstes lovos nenorime, tai tenka kazka galvoti  g.gif  Spinta, lovos jau nekeiciama, nebent komoda dar galima i kita kambari italpinti. Ir rasomas stalas 1.40m dviems turbut jau per mazas?
*

Man neaisku, net su kalkuliatoriumi skaiciavau 4 kartus matmenis. Kaip siame plane telpa 2 lovos po 1,9m ilgio ir dar spintute 70 arba 80cm ilgio. Kaip suprantu ta siena 4m, 2 lovos jau 3,8m gaunasi, lieka tik 20cm tarpelis

user posted image
O cia visai geras isdestymas man atrodo, kambarys erdvesnis, lengvesnis butu, bet velgi spinta 2,5 m, o lova 1,9m, viso 4,4m iseina, o siena tai 4m ilgio.
Lovos ir spinta jau yra, tai matmenu jau nei pridesi, nei atimsi g.gif
bichter
QUOTE(kaki @ 2012 07 03, 20:41)
Man neaisku, net su kalkuliatoriumi skaiciavau 4 kartus matmenis. Kaip siame plane telpa 2 lovos po 1,9m ilgio ir dar spintute 70 arba 80cm ilgio. Kaip suprantu ta siena 4m, 2 lovos jau 3,8m gaunasi, lieka tik 20cm tarpelis

user posted image
O cia visai geras isdestymas man atrodo, kambarys erdvesnis, lengvesnis butu, bet velgi spinta 2,5 m, o lova 1,9m, viso 4,4m iseina, o siena tai 4m ilgio.
Lovos ir spinta jau yra, tai matmenu jau nei pridesi, nei atimsi  g.gif
*

blush2.gif blush2.gif laabi atsiprasau, siena 4.5m , tiek ir nubraizyta, tik rasydama kazkaip ir neparasiau blush2.gif
Man irgi antras variantas geriau atrodo, ir rasomasis stalas ilgesnis thumbup.gif Ko gero geresnio ir nebeimanoma sugalvoti g.gif
Raganaa999
QUOTE(linosska @ 2012 07 03, 20:51)
blush2.gif  blush2.gif laabi atsiprasau, siena 4.5m , tiek ir nubraizyta, tik rasydama kazkaip ir neparasiau  blush2.gif
Man irgi antras variantas geriau atrodo, ir rasomasis stalas ilgesnis  thumbup.gif Ko gero geresnio ir nebeimanoma sugalvoti  g.gif
*

O as tame antrame variante tai lova su spinta sukeiscciau, kad toliau nuo lango butu lova mirksiukas.gif
gitulia
Bet tada spinta lys per langa ir gal langas neatsdarys? Kai taip lova stovi, galva nebutinai i lango puse det, lai vejas i padus pucia per langus biggrin.gif
bichter
Kaip tik ana puse lango darinejasi, tai spinta prie lango man nepatogiai atrodo, ir lango kazkiek uzsistos g.gif Radiatorius po rasomuoju stalu, tai galvos nekaitins, o ziema idomu, netikiu kad butu salta g.gif
gitulia
Siandien galvojant apie busima vaiku kambari (taip mes vis dar tik galvojam ir projektuotoju bei darbu meistru niekaip nesugebam isjudint, visi kaip vezliai vasara dirba doh.gif ), uztikau senus gerus mechanizmus taupancius vieta. Kokia jusu nuomone apie tokias lovas? Gal kas turit naudojat? Ka vaikai apie jas galvoja, ar nepyksta, kad dienos metu ji turi buti sulankstoma? Ar i ja lankstosi lova su visa patalyne, ar kaldros pagalves turi buti kur nors kitur suslepiamos?

Galvoju, kad viena is dvieju lovu butu galima paslepti ant sienos tarp lentynu knygoms ir vietoj jos diena pamesti sedmaisi koki g.gif
Pasidalinkit pamastymais. 4u.gif

user posted image

Hoya
QUOTE(gitulia @ 2012 07 05, 09:46)
Siandien galvojant apie busima vaiku kambari (taip mes vis dar tik galvojam ir projektuotoju bei darbu meistru niekaip nesugebam isjudint, visi kaip vezliai vasara dirba  doh.gif ), uztikau senus gerus mechanizmus taupancius vieta. Kokia jusu nuomone apie tokias lovas? Gal kas turit naudojat? Ka vaikai apie jas galvoja, ar nepyksta, kad dienos metu ji turi buti sulankstoma? Ar i ja lankstosi lova su visa patalyne, ar kaldros pagalves turi buti kur nors kitur suslepiamos?

Galvoju, kad viena is dvieju lovu butu galima paslepti ant sienos tarp lentynu knygoms ir vietoj jos diena pamesti sedmaisi koki  g.gif
Pasidalinkit pamastymais.  4u.gif

user posted image
*

ziurejau toki SBA balduose 4u.gif Susilanksto su visa patalyne, nes ja galima prisegti gumomis mirksiukas.gif
gitulia
SBA balduose ir as maciau tokia, tik ten kokybe tai baisi doh.gif
Zivilka
as irgi svaigau apie tokias lovas, bet gana brangios yra, zymiai brangiau uz paprastas. lankstosi su patalyne, faina tas ,kad po lova nesikaupia dulkes ir smulkus zaisliukai. o "pakloti" tokia lova vienas juokas, su visa patalyne uzvertei ir tvarka kambaryj, vaikams turi tikrai patikti, o mamoms tuo labiau.

va dar pavyzdukas
user posted image
user posted image
gitulia
Kai ziurejau SBA balduose, tai man ji nepasirode labai brangi, nes ten su visa spinta-lentynom parsiduoda, tik kokybe tai tikrai nesuzavejo. Dabar reikes pasidometi, ka siulo musu baldu gamintojai, ar gamina kas tokias, ar turi mechanizmu ir kokios kainos pas juos g.gif
Parodziau vaikui, sako "kietai", reiskia kaip ir pritarimas tokiam baldui gautas lotuliukas.gif Gal bent viena is lovu padarysim tokia, kad kambaryje erdves padaugetu g.gif

Va cia dar graziai lova ikomponuota :

user posted image

Meškuolė
Gal patarsit, su kuo priklijuoti sunkų plakatą prie dažytos sienos? Paprasta kanceliarinė lipni juostelė neatlaikė - nukrito. ax.gif
gitulia
Gal kokia dvipuse lipnia juosta? Buna labai atspariu, kuriomis net veidrodzius klijuoja g.gif
jauna mamytė
QUOTE(Meškuolė @ 2012 07 05, 20:14)
Gal patarsit, su kuo priklijuoti sunkų plakatą prie dažytos sienos? Paprasta kanceliarinė lipni juostelė neatlaikė - nukrito. ax.gif
*

Su dvipuse lipnia juosta, jei perkant senukuose ar ermitaže, tai ten ant pakuočių būna parašyta kokį svorį išlaiko smile.gif
Meškuolė
Dėkui, turiu aš tą juostą. Reiks pamėginti. Nu ne veidrodis pas mane, tiesiog storesnio popieriaus plakatas.
dia10
QUOTE(gitulia @ 2012 07 05, 16:45)
Kai ziurejau SBA balduose, tai man ji nepasirode  labai brangi, nes ten su visa spinta-lentynom parsiduoda, tik kokybe tai tikrai nesuzavejo. Dabar reikes pasidometi, ka siulo musu baldu gamintojai, ar gamina kas tokias,  ar turi mechanizmu ir kokios kainos pas juos  g.gif
Parodziau vaikui, sako "kietai", reiskia kaip ir pritarimas tokiam baldui gautas  lotuliukas.gif Gal bent viena is lovu padarysim tokia, kad kambaryje erdves padaugetu  g.gif
Va cia dar graziai lova ikomponuota :

user posted image
*

mano venuolikmetis pamates site lova tai sako nu GERASSSS tai manau tikrai turetu visiems patikti 4u.gif
o kokios ju kainos g.gif
gitulia
Del kainu kol kas nieko nezinau. Parasiau laiska firmai prekiaujanciai mechanizmais, ziuresiu kiek jie kainuos. O daugiau ten paprasta dezue is pasirinktos plokstes ir ciuzinys, tai ta klausima su baldininkais reikes derint. Esminis klausimas cia butu mechanizmai g.gif
sigita
QUOTE(linosska @ 2012 07 04, 10:22)
Kaip tik ana puse lango darinejasi, tai spinta prie lango man nepatogiai atrodo, ir lango kazkiek uzsistos  g.gif  Radiatorius po rasomuoju stalu, tai galvos nekaitins, o ziema idomu, netikiu kad butu salta  g.gif
*

statyk spinta priesais langa. durys iki galo neatsidarys bet praejimui uzteks. pas mane siuo metu panasi situacija taip gyvenu jau 10metu, pripratau ir normaliai smile.gif
Osera
QUOTE(Meškuolė @ 2012 07 05, 20:53)
Dėkui, turiu aš tą juostą. Reiks pamėginti. Nu ne veidrodis pas mane, tiesiog storesnio popieriaus plakatas.
*

bet jei paskui sugalvosite nuimti ta plakata ,tai jau ta juosta kartu su dazais nusiims doh.gif mes jau vaiko kambary buvome taip sugadine siena verysad.gif
Meškuolė
QUOTE(Osera @ 2012 07 06, 09:55)
bet jei paskui sugalvosite nuimti ta plakata ,tai jau ta juosta kartu su dazais nusiims  doh.gif mes jau vaiko kambary buvome taip sugadine siena  verysad.gif
*

įsivaizduoju, kad taip gali nutikti, tai dar nepriklijavau, bet kito varianto irgi nesugalvoju. Ten toks fainas iš AL gautas knygų medis, kur reikia piešti lapukus ir ant jų rašyti perskaitytas knygas. Tai toks kaip ir ilgam.
Zivilka
as kai ziurinejau lovas spintoje, tai lygtai isiminiau ,kad apie 600 kainuoja pats mechanizmas vien tik, tai visa lova jau apie 1000 gaunasi. man dvieju reikejo ,tai taip ir skaiciavau, kad vien lovos 2000, o kur dar kiti baldai
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.