Įkraunama...
Įkraunama...

Oslo namai Naujamiestyje

Gal turite daugiau informacijos apie naujai statomą gyvenamąjį namą Naujamiestyje Mindaugo g. Yra iškaba statybvietėje, kad naujai statomas gyvenamasis kvartalas "Oslo namai". Stato Veikmės statyba. Internetiniame puslapyje jie renka kontaktus, o balandžio mėnesį pateiks pasiūlymą. Užsiregistravau ir laukiu...
Atsakyti
sveiki,
ar sulaukėt kokio pasiūlymo? mane irgi sudomino šis projektas 4u.gif
Atsakyti
Taip. Balandžio mėnesį gavome pasiūlymą. Pakvietė atvykti pasižiūrėti maketo. Susigundėme ir nuvažiavome. Man patiko, kad prie pat statomo namo yra toks kaip statybininkų namelis ir ten vykdo prekybą butais. Pasižiūrėjokme maketą - na, jeigu viskas taip bus, kaip parodyta, tai tikrai faina. Sakė, kad mėnesio pabaigoje leis į namą aspižiūrėti. Būtinai nuvažiuosiu.
Ar jūs irgi domitės Oslo namais?
Atsakyti
QUOTE(netto @ 2012 04 25, 09:01)
Taip. Balandžio mėnesį gavome pasiūlymą. Pakvietė atvykti pasižiūrėti maketo. Susigundėme ir nuvažiavome. Man patiko, kad prie pat statomo namo yra toks kaip statybininkų namelis ir ten vykdo prekybą butais. Pasižiūrėjokme maketą - na, jeigu viskas taip bus, kaip parodyta, tai tikrai faina. Sakė, kad mėnesio pabaigoje leis į namą aspižiūrėti. Būtinai nuvažiuosiu.
Ar jūs irgi domitės Oslo namais?

o kokios kainos?
Atsakyti
Žiūrėjome dviejų kambarių butus. Tai kaina nuo 200 tūkstančių už 50 kv. m. Sakė, kad pirmame aukšte yra butų nuo 4600 Lt už kavadratą, o kuo aukščiau, tuo brangiau. Ai, dar patiko butas su terasa - vienas toks visame name, sakė, kad į jį daug kas pretenduoja.
Gal jūs ką daugiau girdėjote? Gal irgi buvote pasižiūrėti?
Atsakyti
QUOTE(netto @ 2012 04 25, 13:07)
Žiūrėjome dviejų kambarių butus. Tai kaina nuo 200 tūkstančių už 50 kv. m. Sakė, kad pirmame aukšte yra butų nuo 4600 Lt už kavadratą, o kuo aukščiau, tuo brangiau. Ai, dar patiko butas su terasa - vienas toks visame name, sakė, kad į jį daug kas pretenduoja.
Gal jūs ką daugiau girdėjote? Gal irgi buvote pasižiūrėti?

tai ne pigiai.
mes nesidomim šiuo objektu, tik pro jį važiuoju į darbą ir buvo įdomu kokios kainos tokioj nelabai kokioj vietoj
Atsakyti
Nieko blogo apie šią vietą negalėčiau pasakyti. Arti senamiestis, gera infrastruktūra, nereikia nei mašinos - visur pėstute nukeliauji. O kad arti stotis - taigi niekas neina pasivaikščioti po stotį, kerti Kauno gatvę - ir po kelių minučių mieste. Mano draugė gyvena Mindaugo g. - labai džiaugiasi ir irgi galvoja apie Oslo namus thumbup.gif .
Atsakyti
Sveiki, gal jas jau gyvenate Oslo namuose? Įdomu kokia pastato kokybė.
4u.gif
Atsakyti
Jei kas nors įdomu, man į AŽ galit parašyti - gyvenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriielle @ 2015 04 03, 16:45)
Jei kas nors įdomu, man į AŽ galit parašyti - gyvenu smile.gif



Labai domina "Oslo namų" statybos kokybė ir namo aptarnavimo paslaugų kainos. Kiek skaičiau internete apie namą administruojančią įmonę UAB "Servico" - labai prasti atsiliepimai. Mes jau nusižiūrėjome vieną butą "Oslo namuose", todėl labai reikalinga bet kokia informacija. Prašau pasidalinkite!

Saule
Atsakyti
Sveiki, mane irgi domina viskas apie Oslo namus. Bet žiūriu ši temutė apmirus.. sad.gif Informacijos nelabai turbūt ir sulauksi.. ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti