Įkraunama...
Įkraunama...

Milli way vežimėliai

QUOTE(leguska69 @ 2012 09 21, 13:18)
Galiu ir as pasidalinti patirtim apie milli way. Pirkom nauja is parduotuves. Intensyviai naudojam jau beveik pusantru metu.  Parduotuvej kai ejau rinktis vezimo ilgai negalvojau, pastumiau tris vezimus, kuris lengviausiai nuriedejo ta ir pirkau. Visiskai neprasoviau biggrin.gif tikri miesto ratai. Labai lengvas, manevringas vezimas. Puikiai valdomas. LAAAABAI erdvus lopsys. Lopsi naudojau iki 6 men, buciau ir ilgiau gal naudojus, bet maze anksti sedet pradejo ir mums jau teko keist i sportine dali. Daznai ant vaziuokles dedavau ir nesiokle, visai smagus ir kompaktiskas isradimas, kai pvz nori po koki akropoli paslankiot. Talpus pirkiniu krepsys su uztrauktukais sone. Man tai labai geras cia isradimas, kadangi vyras nuolat uzsieny, as masinos neturiu, tai man tas krepsys bagazine atstoja. Man vienintelis sito vezimo minusas , tai per zemas sportines dalies stogas. Is pradziu viskas buvo OK, bet dabar mazoji jau nelabai itelpa i ta sedima dali vien del to stogo. Virsugalvis jau remiasi (mazes ugis 78cm). Aisku as jau bedos tame nematau, nes vaikas nelabai noriai sedi vezime, pati vaiksto, tai as tik daiktam laikyt ji benaudoju biggrin.gif. Siaip tikrai labai ekonomiskas vezimo varijantas uz optimalia kaina. Nematau reikalo svaistyt kosminiu sumu vezimui, nes realiai ji intensyviausiai naudoji pirmus metus, paskui atsiranda ir kitokiu transporto priemoniu ( triratuku, stumduku, rogiu ir pan) kurie daznai pakeicia vezima lauke. kazin mill way negamina vezimu sketuku, man toks dabar butu pats tas.

Musu ugis apie 80 cm, bet tokios problemos kad netilptu tikrai nera, gal jusu modelis truputi kitoks? Labai saunus, manevringas, siltas...vezimelis. Mes labai patenkinti, dabar ieskom sportinio.
Atsakyti
QUOTE(famille @ 2012 09 26, 19:33)
Musu ugis apie 80 cm, bet tokios problemos kad netilptu tikrai nera, gal jusu modelis truputi kitoks? Labai saunus, manevringas, siltas...vezimelis. Mes labai patenkinti, dabar ieskom sportinio.

Pritariu, musu ugis irgi 80 cm ir tikrai net nepanasu, kad greitu laiku remtusi i stoga, dar geri 10 cm lieka
Atsakyti
QUOTE(merilda @ 2012 09 22, 17:21)
labasvakaras,

Ačiū už tokį išsamų atsiliepimą 4u.gif šiuo metu kaip tik renkamės vežimą, laiko dar turime, tad palauksime gruodžio mėn - kalėdinių akcijų.


Ir as ju labai laukiu blush2.gif Gimsime tik vasario men, tai labai ir neskubu
Atsakyti
Prieš pora dienų su vyru apsilankėme Kauno Baby City, mus sudomino miliukai. Labiausiai domėjomės milli way ir milli luxe. Galiu pasisakyti apie šių vėžimėlių skirtumus - visų pirma kam aktualu svoris, luxe yra keliais kilogramais sunkesnis, mums svoris svarbu, todėl čia didelis minusas. Toliau Luxe kitaip užsifiksuoja priekiniai ratai, toliau jo gulimoje dalyje kitaip pasikelia dugnas (kad vaikiukas butų pakilęs), way reikia kišti ranką i lopšį ir pakelti, o ten kažkaip papraščiau, tik dabar negalėčiau pasakyti kaip ji pasikelia g.gif Dar dėl sportinės dalies, kažkur skaičiau, kad luxe ji platesnė, anot konsultanto, tai nebent optinė apgaulė, nes išmatavimai vienodi, patys nematavom. Gal kam padės apsispręsti mano pasisakymas 4u.gif
Atsakyti
Ar kam nors pavyko isplauti visa sportine dali sios firmos vezimuko?
Atsakyti
O man iš daugybės apžiūrėtų vežimų širdis labiausiai linksta prie Milli Classic http://www.babymarke...vezimeliai/7456. Gal yra turinčių šį naują vežimą? Gal galite padėti apsispręsi? Nes jei ne Milli, tai atda pirksiu Adamex Senso arba Classic.
Atsakyti
gal kas zino, kokios mazdaug nuolaidos buna gruodi sitiems vezimukams?
Atsakyti
O man iš daugybės apžiūrėtų vežimų širdis labiausiai linksta prie Milli Classic

Mes pirkom dukrytei Milli classic vežimėlį. Labai norėjau tamsiai rudo, bet teko įsigyti smėlio spalvos, gal ir gerai smile.gif Na bet tai ne esmė. Pats vežimas nėra manevringas, bet labai lengvai rieda. Iš tikro nusiskundimų rimtų neturiu, tik šiek tiek nervina, kad jis toks girgždukas - girgžda tos lingės. Ir jau teko kartą taisyti, bet čia gal buvo mano neapsižiūrėjimas prieš perkant. Lopšys erdvus, pastačius ant lygios vietos jis supasi. Vasarinės dalies dar neteko išbandyt. Patogi mašininė kėdutė, ne tiek mašinoje, kiek naudojant kambaryje vietoj kokio gultuko.
Atsakyti
QUOTE(bigare @ 2012 10 27, 13:48)
O man iš daugybės apžiūrėtų vežimų širdis labiausiai linksta prie Milli Classic

Mes pirkom dukrytei Milli classic vežimėlį. Labai norėjau tamsiai rudo, bet teko įsigyti smėlio spalvos, gal ir gerai :) Na bet tai ne esmė. Pats vežimas nėra manevringas, bet labai lengvai rieda. Iš tikro nusiskundimų rimtų neturiu, tik šiek tiek nervina, kad jis toks girgždukas - girgžda tos lingės. Ir jau teko kartą taisyti, bet čia gal buvo mano neapsižiūrėjimas prieš perkant. Lopšys erdvus, pastačius ant lygios vietos jis supasi. Vasarinės dalies dar neteko išbandyt. Patogi mašininė kėdutė, ne tiek mašinoje, kiek naudojant kambaryje vietoj kokio gultuko.


o kur jūs pirkot savo vežimuką ir kiek kainavo - nes aš kiek ieškau, tai pigiausias variantas Kotrynos internetinėje parduotuvėje 1484,10 Lt, bet ten jis parduodamas tik su sportine dalimi, be kėdutės, be pirštinių, be krepšio - kažkoks iškomplektuotas.
Atsakyti
Sveiki, na ka pagaliau atejo laikas skirtis mums su savo milliuku,ilgai galvojau ir visgi daugiau pliusu uzdejau sketukui, nieko nelaukdama ji ir isigijau, dziaugiausi, kad susilanksto kompaktiskiau,kad zemesnis, maniau bus super vazineti viesuoju transportu ir i masina tilps lengvai ir daugiau vietos liks, nu zodziu sketukas idialas buvo, kol nepradejau juo vazineti doh.gif va tada ir supratau, kad visgi mano numyletas milliukas ir si karta nepamainomas, tad teko issitraukti ji vel, nors pats vezimukas didesnis, bet manevringumas jo viska atperka, o ir susilanksto visai kompaktiskai, taip kad lengviau ji italpinti i bagazine nei sketuka, sketukas kazkoks ilgesnis ir reik pavargti kol kampa atitaikai, o sita tik svist ir guli bagazinej lotuliukas.gif , ir deja pamaciau kad su vaiku sketuka ne taip lengva isnesti is viesojo transporto, o su milliuku tiesiog dideliais ratais nuriedi zemyn, nu zodziu, kolkas neradau geresnio vezimuko ir turbut mano vaikas su juo vienintelis vaikas vazines iki kokiu 3 metu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi, Dzemute, kokia Jūs teisi. Mes jau pusmetį važinėjam skėtuku, bet dar nebuvo dienos, kad nebūčiau pagalvojusi apie miliuką. Velniškai gailiuosi pardavusi.
Sveria mūsų skėtukas tik 3 kg mažiau nei miliukas, tai to svorio skirtumo nelabai ir jaučiu, tuo labiau, kad miliuką kažkaip patogiau būdavo užsinešti. Bagažinėje tikrai vietos užima panašiai kaip miliukas - iš pločio mažiau, bet iš ilgio daugiau, taip kad nieko nesusitaupė. Skėtukas siauresnis - vaikui nepatogu miegoti, kailinis vokelis netelpa, buomelis nepatogus vaikui sėdėti, medžiaginio klyniuko nėra, taigi diržai privalomi, ratai maži - važinėti šaligatviais nepatogu, be to bilda... Nu žodžiu, katastrofa tie skėtukai. Jų privalumas vienintelis - namuose užima labai mažai vietos. Bet ką su juo reikės daryti žiemą, tai neįsivaizduoju - jei per iškliarusius šaligatvius sunku pavažiuoti, tai sniegas bus neįveikiamas.
Kas planuojate miliuką keisti į skėtuką (sportinuką), gerai pagalvokite, nes tikrai daugiau tokios klaidos nekartočiau.
Atsakyti
QUOTE(Laurentina @ 2012 10 27, 14:38)
o kur jūs pirkot savo vežimuką ir kiek kainavo - nes aš kiek ieškau, tai pigiausias variantas Kotrynos internetinėje parduotuvėje 1484,10 Lt, bet ten jis parduodamas tik su sportine dalimi, be kėdutės, be pirštinių, be krepšio - kažkoks iškomplektuotas.


Panevėžy "Vaikų mieste", su nuolaidų kortele gavos apie 130 Lt nuolaida, ir įeina visi priedai - pirštinės (geras dalykas, jau išbandyta), kėdutė, adapteris, rankinė ir kuprinė, skėtis, apsaugos nuo lietaus lopšiui ir vasarinei daliai, tinklelis nuo uodų (vienintelis niekam tikęs daiktas, nes man norėtųsi, kad jis užsidėtų per visą lopšį) patiesaliukas ir dar kažkokie dirželiai, kurių paskirties dar neradau smile.gif
Atsakyti