Įkraunama...
Įkraunama...

Milli way vežimėliai

QUOTE(dzemute @ 2013 02 12, 14:51)
o as randu skirtumu, tase pas viena prieki su kisenele pas kita be, pas viena rankena lopsio virsuj matosi pas kita ne  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu dar yra smulkiu skirtumu, tai manau 10 galetume iziuret su padidinimo stiklu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ( siaip juokauju as cia aisku )

Ir dar ka pastebejau, didziausias skirtumas kaina biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasutyte_s @ 2012 12 04, 16:03)
Zippy sveria 12 kg smile.gif Aš ir noriu Milly, bet...visai nėra spalvų pasirinkimo doh.gif  Ir nieko neatsiveža ir blogiausia, kad negalima užsisakyt spalvos doh.gif

laba diena,
Mes su MB irgi jau zvalgomes vezimelio ir mums patiko Milly ,bet va spalvos tai siaubas is nauju medeliu,tai net nezinau ka reiks rinktis doh.gif
Atsakyti
Sakykit,miliuku turetojos,gal galit nupasakoti,kaip dalys tvietinasi ant remo? Negaliu gyvai niekur paziureti,o video nerandu. Ieskau vezimuko ne sau,todel db sustojom ties miliuku,bet labiausiai kankina,kaip tvitinasi dalys,pvz lopsys ir kedute pagrinde? Labai dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasutyte_s @ 2012 12 04, 17:03)
Zippy sveria 12 kg smile.gif Aš ir noriu Milly, bet...visai nėra spalvų pasirinkimo doh.gif  Ir nieko neatsiveža ir blogiausia, kad negalima užsisakyt spalvos doh.gif

O idomu kiek sveria tiksliai Zippy willy WAY su aliuminio remu, gal kas zinot?
Zinau tik tiek kad lengvesnis uz milli WAY smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 02 19, 16:36)
Sakykit,miliuku turetojos,gal galit nupasakoti,kaip dalys tvietinasi ant remo? Negaliu gyvai niekur paziureti,o video nerandu. Ieskau vezimuko ne sau,todel db sustojom ties miliuku,bet labiausiai kankina,kaip tvitinasi dalys,pvz lopsys ir kedute pagrinde? Labai dekui 4u.gif

Kedute tvirtinasi su specialiu remu, o lopsys ar sportinis vezimelis tvritinasi tiesiogiai ant remo.
Atsakyti
QUOTE(famille @ 2013 02 20, 18:23)
Kedute tvirtinasi su specialiu remu, o lopsys ar sportinis vezimelis tvritinasi tiesiogiai ant remo.

Bet pats principas tvirtinimo yra kaip begiukas,ant kuriu reikia uzstumti dalis,ar tiesiog uzedi ir viskas? nelb moku paaiskinti,pvz mano turetas coletto matteo buv tuo atzvilgiu superinis,kedute ir lopsys tiesiog isistadyda i dvi vietas ir viskas,tai isvis imi lopsy ir pastatai tiesiog ant remo,o va ya toks vezimukas zico,tai jo lopsys ir kedute uzsideda kaip ant begiugu... Tai a,man ir idomu,kaip,gal kam nesunku yra nofotografuoti,kaip atrodo remas be daliu? tada eitu suvokti,kaip realiai uzsideda... Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 02 20, 19:54)
Bet pats principas tvirtinimo yra kaip begiukas,ant kuriu reikia uzstumti dalis,ar tiesiog uzedi ir viskas? nelb moku paaiskinti,pvz mano turetas coletto matteo buv tuo atzvilgiu superinis,kedute ir lopsys tiesiog isistadyda i dvi vietas ir viskas,tai isvis imi lopsy ir pastatai tiesiog ant remo,o va ya toks vezimukas zico,tai jo lopsys ir kedute uzsideda kaip ant begiugu... Tai a,man ir idomu,kaip,gal kam nesunku yra nofotografuoti,kaip atrodo remas be daliu? tada eitu suvokti,kaip realiai uzsideda... Aciukas 4u.gif

uzsideda kaip ant begiuku, itaikai i tarpelius ir pastumi i prieki, nufotkinciau savo, bet mano jau senas ir bijau, kad tvirtinimas biski gali but pasikeites nauju modeliuku
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 02 21, 10:28)
uzsideda kaip ant begiuku, itaikai i tarpelius ir pastumi i prieki, nufotkinciau savo, bet mano jau senas ir bijau, kad tvirtinimas biski gali but pasikeites nauju modeliuku

Labai dekui,kad pagelbejot 4u.gif Kaip gaila... lb nepatogus man toks dejimas atrodo,nes teko kiek vargsta ant kito modelio,tai kazkaip adgraso tai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2013 02 21, 12:52)
Labai dekui,kad pagelbejot 4u.gif  Kaip gaila... lb nepatogus man toks dejimas atrodo,nes teko kiek vargsta ant kito modelio,tai kazkaip adgraso tai... g.gif

pamirsau pamineti, kad kedute dedasi ant specialaus remo o i ta rema isistato tiesiai, tik tas remas statosi i begelius, bet siaip man niekad sunkumu nesukele istatant
Atsakyti
turiu miliuka, tiesa, dar neteko vazinet, tik stovi sandeliuke, bet man taip pat pasirode, kad tas lopsiuko ir kedutes dejimas ir nuemimas nera labai jau paprasta. vyriskom rankom gal, bet man tai nelabai ax.gif Ypac nuemimas doh.gif Ant tuscio dresiravausi - sunku buvo, tai kas bus, kai bus su lialium ....
Atsakyti
Sakykit gal yra kas ciupinejo abu siuos modelius ? Ir galetu pasakyti savo pastebejimus, man paciai sunku issirinkti, nes pliusu matau pas abu modelius

Renkuosi tarp Milli way ir Kajtex Stylo Len.

Miliukas, kaip ir zinomesne firma, daugiau atsiliepimu apie ji randu, bet ties tuom ir baigiasi pliusai, nes realiai man grazesnis Kajtex firmos vezimelis, o dar didelis pliusas, kad pas ji lopsio skyle tikrai zymiai mazesne nei pas Miliuka, o jei dar uztrauktuka atitraukus, tai isvis pilnai uzsidengia lopsiuko skyle, esant vejui, super dalykas, nes Miliuko vieno modelis apskritai kaip buda atviras pasirode g.gif Dar man labai patinka medziagos Kajtexo - medvilne, kvepuoja, vasara nekais vaikas, gal kas zino ar Milli way yra modeliu su naturaliom medziagom? g.gif Zodziu papasakokit jei kas zinot ir esat ka girdeje apie Kajtex firmos vezimelius. Sorry, kad isokau i Milliuku tema, bet ieskausi ir labai noriu teisingai apsispresti smile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2013 02 21, 18:33)
Sakykit gal yra kas ciupinejo abu siuos modelius ? Ir galetu pasakyti savo pastebejimus, man paciai sunku issirinkti, nes pliusu matau pas abu modelius

Renkuosi tarp Milli way ir Kajtex Stylo Len.

Miliukas, kaip ir zinomesne firma, daugiau atsiliepimu apie ji randu, bet ties tuom ir baigiasi pliusai, nes realiai man grazesnis Kajtex firmos vezimelis, o dar didelis pliusas, kad pas ji lopsio skyle tikrai zymiai mazesne nei pas Miliuka, o jei dar uztrauktuka atitraukus, tai isvis pilnai uzsidengia lopsiuko skyle, esant vejui, super dalykas, nes Miliuko vieno modelis apskritai kaip buda atviras pasirode  g.gif  Dar man labai patinka medziagos Kajtexo - medvilne, kvepuoja, vasara nekais vaikas, gal kas zino ar Milli way yra modeliu su naturaliom medziagom? g.gif  Zodziu papasakokit jei kas zinot ir esat ka girdeje apie Kajtex firmos vezimelius. Sorry, kad isokau i Milliuku tema, bet ieskausi ir labai noriu teisingai apsispresti smile.gif
user posted image

Jus jau nebesirenkate, akivaizdziai matosi, kad jau pasirinkote, isvardinote pliusus vezimelio ir siulyciau pirkti pasirinkta, o nebesimetyti 4u.gif
Atsakyti