Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

QUOTE(amarrile @ 2012 07 13, 09:09)
Mane vienas sodininkas paguodė,kad tas kriaušiu negalavimas,kurį rodžiau,gali buti Kriaušinis gumbauodis  ir rekomendavo purkšti dvylikos gr dešimt litrų tirpalui  Actara.Ar tai nepadauginta labai norma? Nupurškiau,negausiai pasitaikančius naujus darinius surenku į šiukšlinę...Dar ir Jūsų noriu atsiklausti,ar kartoti purškimą ir kokia koncentracija..Karencijos laikotarpis dar turėtų įsitekti iki derliaus naudojimo  g.gif

Na, cia bent triskart padidinta norma. Paprastai purskaima 0,04 proc tirpalu (4g. 10 litru). Galbut sitiems konkreciai kenkejams tokia padidinta norma reikalinga...
Atsakyti
gal kas turite uogu pertekliu? vilniaus rajone ar salia, nusirinkciau ax.gif
Atsakyti
Pavasarį iš nušalusios jaunos obels, virš skiepo vietos ėmė lysti nauji ugliukai, vieną stipriausią palikau, nušalusią obels dalį visai nurėžiau, dabar tas naujas ugliukas nemažai paaugęs. Sakykit kaip man jį toliau prižiūrėt, kad obelį su laiku turėčiau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2012 07 23, 12:20)
Pavasarį iš nušalusios jaunos obels, virš skiepo vietos ėmė lysti nauji ugliukai, vieną stipriausią palikau, nušalusią obels dalį visai nurėžiau, dabar tas naujas ugliukas nemažai paaugęs. Sakykit kaip man jį toliau prižiūrėt, kad obelį su laiku turėčiau?  biggrin.gif


Pariskite prie ramscio ta ugliuka, kad jo vejas nenunestu, ir tegu toliau auga smile.gif As tokiu budu 3 vaismedzius atsiauginau blush2.gif Rudeni mano ryksteles buvo pakankamai aukstos, taigi as virsunes pakirpau (1/3 dalies), kad pavasari sakotis pradetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fidele @ 2012 07 23, 13:03)
Pariskite prie ramscio ta ugliuka, kad jo vejas nenunestu, ir tegu toliau auga smile.gif As tokiu budu 3 vaismedzius atsiauginau  blush2.gif Rudeni mano ryksteles buvo pakankamai aukstos, taigi as virsunes pakirpau (1/3 dalies), kad pavasari sakotis pradetu  4u.gif

aš jį jau esu parišusi 4u.gif o kaip suprasti pakankamai aukštos? koks tas aukštis turi būti kad būtų galima pakirpti?
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2012 07 23, 13:19)
aš jį jau esu parišusi  4u.gif o kaip suprasti pakankamai aukštos? koks tas aukštis turi būti kad būtų galima pakirpti?


Pakirpus mano ryksteles liko mazdaug 1 metro aukscio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MRD @ 2012 07 12, 08:05)
O kox tikslas moketi didesne kaina uz tokio pat amziaus vaismedi??? Kaina bus mazesne uz tokio pat amziaus sodinukus rudeni arba anksti pavasari. Tegul auga jie pas augintojus ar pardavejus... Pasisodinsite, nenupurksite ar nedalaistysite - nunyks... Sodinkite soda tada, kai priklauso, jeigu tai yra visoje literaturoje rekomenduojama. Sodinimas vaismedziu is vazonu vasara - tai prekybininku sugalvotas triukas kad apyvarta nenutruktu ir parduotuves pustustes nestovetu. Vazonuose dabar galima geles ar kai kuriuos krumus pirkti ir sodinti, t.y. tuos augaus, kurie ir taip visada vazonuose parsiduoda...


dekoju uz jusu nuomone, bet mano praktika kitokia: kiek sodinome is vazonu, tai kuo puikiausiai prigijo viskas, sodinti vasara, o kaina velgi, kur as pirkdavau 25lt kainuodavo, o mugese pavasari rudeni kainos taip pat nuo 20-25lt svyravo paprastu iskastiniu vaismedziu, cia visa tai kalbu is praktiskai patikrintos versijos. Ne sodui ieskojau, o tiesiog daug graziu svenciu vasara, kuriu metu man labai grazu pasodinti vardini vaismedi, kuris nestu vaisiu 4u.gif
Atsakyti
As irgi sodinau vasaros viduryje vaismedzius is vazonu, jau antri metai puikiai auga wink.gif
Atsakyti
O man labai gražu kam nors padovanoti kokį vaismedį gimtadienio proga, tai vazonai suteikia tokią galimybę tai daryti ir vasarą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 07 23, 21:44)
O man labai gražu kam nors padovanoti kokį vaismedį gimtadienio proga, tai vazonai suteikia tokią galimybę tai daryti ir vasarą smile.gif


va, butent man tam ir reikia vasarai ju thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kada geriausiai prilenkti naujas šakutes serbentų? g.gif dabar jau galiu g.gif 4u.gif
Atsakyti
Vakar gelbėjau laukinę obelaitę pievoje.Iš tolo,tarp žolių,žiūriu raudonuoja,kažkas ant medžio.Kol per dilgėlynus nurėpliojau..............Vargšiukė visa apėjųsi tokia kibia žole,tik viršūnė dar tiesiasi į saulę.Kol aš ją atkrapščiau,obuolių gausa,visas šakas palenkė iki žemės.O obuoliukai tokie gražūs,raudoni.Prinešiau šieno,apklojau aplinkui,kad dilgėlės nestelbtų.Paragavau obuoliuką,ne toks jau laukinis galima visai valgyti. ax.gif
Atsakyti