Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

Man labai rūpi pasiteirauti apie žemaūges vyšnaites, tikriausiai mano klausimuko nepastebėjote blush2.gif Kokiais atstumais viena nuo kitos sodinamos ir kuo butų galima jas patręšt pavasarį? Ar reikia kalkinti dirvožemį apie jas ir kada? Dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Mergaites gal kas zinot ar tikrai prie vaismedziu negalima tuju sodinti.Kuo jos kenkia medeliams.
Atsakyti
QUOTE(Gardene @ 2012 03 23, 15:09)
Mergaites gal kas zinot ar tikrai prie vaismedziu negalima tuju sodinti.Kuo jos kenkia medeliams.

tuju saknys toli driekiasi ir manau bet kokiu medeliu geriau nesodinti prie tuju g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Turiu tokius medelius, gal kas patart kaip juos apkarpyt, genet.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Dekuj
Atsakyti
QQ smile.gif
Atsakyti
Pirmam pakirpčiau viršūne 10 cm. Antram visas šakutes patrumpinčiau, įskaitant viršūnę ir apatinę šaką išvis šalinčiau, nes bus labai žemai ir nepatogu su žoliapjove prieiti. Trečio labai nesimato gal tik viršūnę pakirpti, kad į viršų labai nesistiebtų. Ketvirtam nieko nedaryčiau. Pentas pagal mane persikas, tai jam galima tik vidines šakutes iškarpyti kad būtų šviesiau ir viskas. Persikas didelių ūglių neužaugina ir medeliai trumpaamžiai, neužauga labai dideli.
Atsakyti
Ar auginate kas sedulą?Ar dera?Vieną pasodinau gal jau kokie 5-6 metai.Pernai pasodinau dar vieną.Dabar žurnale perskaičiau,kad reikia kalkinti?Gal dėl to nedera? g.gif
Atsakyti
Gal kas atsakysit ar dar nevėlu būtų savaitgalį purkšti nuo grybelinių ligų medžius, ar jau susivėlinom? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos mirksiukas.gif
gal galit patart kur pirkti vaismedzius ir vaiskrumius? butu idealu kad medelynas butu vakaru Lietuvoj, siuo metu esu nusiziurejusi babtu medelyna.
Atsakyti
QUOTE(Treja @ 2012 03 28, 11:40)
Gal kas atsakysit ar dar nevėlu būtų savaitgalį purkšti nuo grybelinių ligų medžius, ar jau susivėlinom? unsure.gif

Aš norėjau šiandien purkšti,bet vėjas didelis. g.gif Manau spėsiu kitą savaitę dar gal? g.gif Pumpurai tik slyvų dar parinkę.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2012 03 28, 16:03)
Aš norėjau šiandien purkšti,bet vėjas didelis. g.gif Manau spėsiu kitą savaitę dar gal? g.gif Pumpurai tik slyvų dar parinkę.


O nuo grybelinių ligų, tai reiškia su vario preparatais ?
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2012 03 28, 16:06)
O nuo grybelinių ligų, tai reiškia su vario preparatais ?

Aš ruošiausi championu purkšti. g.gif
MRD GAL NE TOKĮ STIPRŲ tirpalą pasidarius bus galima purkšti kitą savaitę? ax.gif
Atsakyti