Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(mexica @ 2006 04 30, 08:12)
Pringles daromi is tikru bulviu, o ne is krakmolo skiedinio, todel ir nepridygsta  smile.gif
Valio nors tiek - ir skanu ir beveik nekenkia (apie svori nutylesim), bet brangus  doh.gif


Estrella kaip tik iš bulvių gaminama smile.gif. O Pringles irgi iš bulvių, bet jas ten kažkaip apdirba biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(ariete @ 2006 05 05, 20:54)
Estrella kaip tik iš bulvių gaminama smile.gif. O Pringles irgi iš bulvių, bet jas ten kažkaip apdirba biggrin.gif.


tokios ten ir bulvės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2006 05 05, 23:32)
tokios ten ir bulvės schmoll.gif

Lietuviskos.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 05 05, 23:11)
Lietuviskos.


na taip lietuviškos, tik ko tais patys ūkininkai jų nedrįstą valgyt schmoll.gif i
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2006 05 06, 16:37)
na taip lietuviškos, tik ko tais patys ūkininkai jų nedrįstą valgyt schmoll.gif i


Tuomet jokios prasmės ir bekalbėti apie sveiką mitybą ar jos ryšį su spuogais. Visur tik ir skamba, kad reikia daug vartoti daržovių, bet kokių dalykų su jom prisivalgom jau kitas klausimas.
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2006 05 06, 18:37)
na taip lietuviškos, tik ko tais patys ūkininkai jų nedrįstą valgyt schmoll.gif i

Kur tu cia taip girdejai?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 04 25, 17:58)
Sorry neskaiciau ankstensio posto nuo ko cia diskusija, bet kas jum sake,kad pieno produktai lemia spuogu atsiradima?  doh.gif


apie tai daug internete skaiciau,beto mano draugei,kuri turejo problemu del spuogu,patare gydytoja... nors is tikro visos esam skirtingos ir musu organizmas i viska reaguoja skirtingai... pvz man,spuogai susitvarke,kai atsisakiau pieno produktu ir pradejau sveikai maitintis! thumbup.gif beto,alkoholis taip pat grazios odos priesas! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsenyyte @ 2006 05 07, 08:08)
apie tai daug internete skaiciau,beto mano draugei,kuri turejo problemu del spuogu,patare gydytoja... nors is tikro visos esam skirtingos ir musu organizmas i viska reaguoja skirtingai... pvz man,spuogai susitvarke,kai atsisakiau pieno produktu ir pradejau sveikai maitintis! thumbup.gif  beto,alkoholis taip pat grazios odos priesas! doh.gif


Aš nelabai suprantu, kad spuogai gali atsirasti nuo pieno produktų vartojimo. doh.gif Pieno produktuose daug kalcio! man reikia moksliško paaiškinimo, kad patikėčiau.
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2006 05 07, 15:03)
Aš nelabai suprantu, kad spuogai gali atsirasti nuo pieno produktų vartojimo.  doh.gif Pieno produktuose daug kalcio! man reikia moksliško paaiškinimo, kad patikėčiau.


Aha, man irgi buvo keista... gi apskritai pieno produktai lb reikalingi. Nebent jų atsisakai ir geri 27 maisto papildus, kad gautum visų reikalingų medžiagų.. rolleyes.gif
Atsakyti
Įsiterpsiu organizmas gali netoleruoti laktozės, kuri yra pieno prduktuose schmoll.gif O čipsai deja neįeina į sveikų produktų sąrašą ir gali padėti atsirasti suogams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2006 05 07, 21:22)
Įsiterpsiu organizmas gali netoleruoti laktozės, kuri yra pieno prduktuose schmoll.gif O čipsai deja neįeina į sveikų produktų sąrašą ir gali padėti atsirasti suogams doh.gif


Hmm... bet čia priklauso nuo organizmo, ar ne? Vadinasi, čia neabsoliuti taisyklė, kad nuo laktozės būtinai kyla spuogai? Aš tikrai nenorėčiau atsisakyti pieno...
Atsakyti
QUOTE(fado @ 2006 05 07, 23:07)
Hmm... bet čia priklauso nuo organizmo, ar ne? Vadinasi, čia neabsoliuti taisyklė, kad nuo laktozės būtinai kyla spuogai? Aš tikrai nenorėčiau atsisakyti pieno...

Beabejo jums paciai reiket pasekti, galu gale bandykit sojos pieno produktus mirksiukas.gif
Atsakyti