Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(dianux @ 2006 04 12, 17:32)
as ir vargstu su spuogais ant nugaros-jau net nezinau ko griebtis  verysad.gif
iki 20 metu neturejau nei vieno spuogelio  thumbup.gif  ,o dabar jau 9 metai kai negaliu atsikratyt spuogeliais ant nugaros ir ant skruostu kartais vis tokie skaudus
pulingi,vis tose paciose vietose iskyla... verysad.gif 
as taip pat pradejau avizine kose valgyt,viduriai man neuzkieteje.girdejau ,kad nugaros spuogeliu atsikratyt padeda druskos ir sodos misinys,pries maudantis reikia tuo misiniu gerai nugara pasveist .dar nebandziau,bet pabandzius parasysiu rezultata.saldumynu beveik nevalgau,tai bandysiu pamazu mazint pieno produktu ir riebalu naudojima.

Man 28 metai, bet spuogai tebekankina nors ir pagimdziau. unsure.gif
Labai graudu kai vasara negaliu uzsideti maikutes su petneselem, nes nugara visa nuseta spuogais bei demem likusiom nuo spuogu.
Misinio su soda ir druska geriau nebandyk, nes as jau pabandziau ir susigadinau oda visam gyvenimui. Vaizdelis ne koks, be to skauda. Ne veltui yra daina - ne sip mne sol na ranu.
Atsakyti
Joo, žinau ir aš šitą problemą. Man beria ir veida - absoliučiai viską, ir kaktą, ir skruostus, ir smakrą, ir net kaklą, ir nugarą, pečius, net krūtinę. Žiauru, sad.gif Dėl maisto, tai taip ir nesuprantu: buvau pas gydytoją, jis pasižiūrėjo, sako, praeis po metų. Čia buvo prieš 3m sad.gif Klausiau, ar svarbu maistas, sakė, ne. BEt aš ir pati žiūriu, kad man nelabai priklauso nuo maisto - bandžiau ir vienų, ir kitų produktų atsisakyt, bet nereaguoja.

O su visokiom kosmetinėm/gydomosiom priemonėm yra labai šlykštu: iš pradžių pradedu ką nors naudoti, tai labai padeda, viskas super. O po kokio mėnesio (nors tą vaistą ar šiaip priemonę atseit glaima pusę metų be pertraukos naudot!) ima dar labiau berti nei paprastai. Kai darysi, tą nustoju bet ką tepti. Bijau, kad tik nebūčiau tokiais tepliojimais pridirbusi ką nors... Šiaip man dar tik 20m, tai dar gal normalu, gal dar brendimas nepraėjo lotuliukas.gif Bet jau nuo 14m kamuojuosi, ir vis blogyn eina. Be to, baisiai bjauru, kai aplinkui visos kuo normaliausiai atrodo, o tu viena spuoguota sėdi. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fado: 16 balandžio 2006 - 15:40
QUOTE(Neringiuks @ 2006 04 16, 11:02)
Man 28 metai, bet spuogai tebekankina nors ir pagimdziau. unsure.gif
Labai graudu kai vasara negaliu uzsideti maikutes su petneselem, nes nugara visa nuseta spuogais bei demem likusiom nuo spuogu.
Misinio su soda ir druska geriau nebandyk, nes as jau pabandziau ir susigadinau oda visam gyvenimui. Vaizdelis ne koks, be to skauda. Ne veltui yra  daina - ne sip mne sol na ranu.


aciu uz yspejima del to misinio,nes sia savaite jau buciau bandzius
nesuprantu as to savo organizmo-buna dienu kai nera nei vieno spuogelio(tik tie randeliai) g.gif pvz.siandien galvojau atsikelsiu ir tikrai busiu ispuosta spuogais,nes vakar kaip priklauso prisivalgiau visko ir labai nustebau pamacius,kad veidas svarut svarutelis-nei vieno spuogelio(o ir randu aciu Dievui ant veido neturiu) clap.gif .
vasara as nesigedinu uzsidet maikutes su petneselem,anksciau gedindavaus del tu randeliu ir spuogeliu,bet jau 5 metai kai kazkaip nekreipiu demesio ax.gif
gal todel ,kad esu macius ne viena panele nuseta spuogais,bet vilkincia maikutes atvira nugara.o ypac dabar,kai gyvenu Serbijoj,o cia vasara buna +36,+40 .
dar kai gyvenau Anglijoj buvau pas viena toky vyruka,kuris su kazkokiu aparatu nustato ka galima ir ko negalima valgyti kad nebertu.pajunge man laidelius prie pirstu ir tikrino mano organizmo reakcija produktams,vis keisdamas tiubeles su skirtingais produktais.tai kai pradejo vardint,negalima:pomidoru,grybu,kukuruzu,kiaulienos ,jautienos,kvietiniu produktu,lydyto surio,citrusiniu vaisiu(apelsinu,citrinu...),bulviu,obuoliu,braskiu....ir dar daug visko,jau neatsimenu.as jo paklausiau ka galiu,tai jis pats pasimete,kai pradejo vartyt knygute ir pamate,kad pagrinde tu dazniausiai vartojamu produktu neliko.zodziu liepe 3 menesius maitintis zuvim,avizom,vistiena,bananais...nu iskenciau 2 menesius,numeciau 4 kg.,bet bert nugaros nenustojo verysad.gif tai gal ne maiste cia problema.gal reiks nueit hormonus pasitikrint? g.gif
Atsakyti
Žinau tą dalyką! Čia vadinasi Folio metodas. Mano senelė kažkokius tuo užsiimančius pažįsta. Buvau nuėjusi ir aš. Ten duoda į vieną ranką elektrodą, o ant kitos rankos liečia tokiu pagaliuku kažkokius taškus. Ir tipo viskas sujungta, o ant tokio prijungto padėkliuko padeda maisto produktą. Rezultatas - man nebuvo galima valgyti: mėsos, duonos, žuvies, kopūstų, morkų, arbtatos, kavos, obuolių, sūrio, žuvies, duonos, jogurto. Iš pradžių susinervinau, po to pasidarė juokinga, nes kiekvienas dedamas produktas buvo vis labiau ir labiau netinkamas (tentokiam aparačiuke rodo skaičiukus, jei būna daugiau nei, atrodo, 1,5, tai jau labai blogai). Ir išėjau. O kai mano senelę tyrė, tai irgi nė vienas netiko produktas, išskyrus bobelinę lotuliukas.gif Tai kažkaip praradau pasitikėjimą tokiais metodais.
Atsakyti
O aš nuliūdau pažvelgus šį tytą į veidrodį sad.gif du spuogai išlindo, o jau visą savaitę džiaugiaus, kad nei viienas spuogas nelenda, greičiausiai čia vakarykščių vaišių pasekmės essen.gif , suvalgiau du didelius torto gabalus, nes nerealiai skanus buvo blush-anim-cl.gif
Atsakyti
As jau isitiknau, kad man asmeniskai, turiu spuogu ar ne, priklauso tik nuo maisto. Laikausi dietos/sveikai maitinuosi, tai oda tiesiog svyti... Tik ziurek viena diena prisikemsu ko nors, kita diena keli spuogai isdyge... Uzkieteja viduriai, tai ant skruostu spuogu iskyla... Reikia vel pradeti sveikai maitintis blush2.gif bet kad tos sventes verysad.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kakava: 17 balandžio 2006 - 17:41
QUOTE(Neringiuks @ 2006 04 16, 11:02)
Man 28 metai, bet spuogai tebekankina nors ir pagimdziau. unsure.gif
Labai graudu kai vasara negaliu uzsideti maikutes su petneselem, nes nugara visa nuseta spuogais bei demem likusiom nuo spuogu.
Misinio su soda ir druska geriau nebandyk, nes as jau pabandziau ir susigadinau oda visam gyvenimui. Vaizdelis ne koks, be to skauda. Ne veltui yra  daina - ne sip mne sol na ranu.

Tai bent jau gal ju pamazejo? Na nestumo metu ir po gimdymo?
Laukiuosi as 7ta savaite, o spuogai kaip ant mieliu ir atrodau, kaip ragana. baisu. verysad.gif O noriu buti grazi mamyte verysad.gif
Cia turbut del to hormono nestumo pradzioje. Nezianu. verysad.gif
Atsakyti
Spuogai mano seimoje regis paveldimi.... Mama iki kol mane pagimde (24m) ir kankinosi su siaubingais spuogais. As nuolat kovoju su tais brudais, o ir brolis laukia kada brendimas pasibaigs.

As pastebejau, kad pas mane ant veido spuogu padaugeja, jei diena pries tai vartojau alkoholio... Ir is vis oda sausa palieka, bet spuuogai skaudus ir ryskus. Visas veidas nusetas blink.gif

Ant nugaros spuogu priauga jei tadien suprakaitavau, bet vakare palindus po dusu - ryta ju perpus maziau.

Isbandziau begale priemoniu, bet kaip jau kazkam taip buvo, galiu prisideti, jog pradzioj vaistai/ priemones padeda, o poto papusk i nosi.... Veiksmingumas prilygsta nuliui. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2006 04 18, 14:19)
Spuogai mano seimoje regis paveldimi.... Mama iki  kol mane pagimde (24m) ir kankinosi su siaubingais spuogais. As nuolat kovoju su tais brudais, o ir brolis laukia kada brendimas pasibaigs.

As pastebejau, kad pas mane ant veido spuogu padaugeja, jei diena pries tai vartojau alkoholio... Ir is vis oda sausa palieka, bet spuuogai skaudus ir ryskus. Visas veidas nusetas  blink.gif

Ant nugaros spuogu priauga jei tadien suprakaitavau, bet vakare palindus po dusu - ryta ju perpus maziau.

Isbandziau begale priemoniu, bet kaip jau kazkam taip buvo, galiu prisideti, jog pradzioj vaistai/  priemones padeda, o poto papusk i nosi.... Veiksmingumas prilygsta nuliui.  verysad.gif

tai vistiek kazka naudoji, kad jie apmazetu. atradai kas tau tinka? g.gif
Atsakyti
Mano veida tai labai ''pagrazina''fermentinis suris ir vitaminai,kuriuose yra mieliu.Ilgai neatradau ,nuo ko beria raudonais skaudanciais spuogais,nervinausi,kol pagaliau isaiskejo.
Atsakyti
QUOTE(leja30 @ 2006 04 18, 16:44)
Mano veida tai labai ''pagrazina''fermentinis suris ir vitaminai,kuriuose yra mieliu.Ilgai neatradau ,nuo ko beria raudonais skaudanciais spuogais,nervinausi,kol pagaliau isaiskejo.


O tai nuo mieliŲ irgi kyla??
Nes aš buvau skaičiusi, kad atseit kaip tik mielės padeda nuo spuogų... ir kaip tik gavau ne per seniausiai vitaminų, kuriuose daug mielių. sad.gif Gal negert tada...
Atsakyti
QUOTE(fado @ 2006 04 18, 18:20)
O tai nuo mieliŲ irgi kyla??
Nes aš buvau skaičiusi, kad atseit kaip tik mielės padeda nuo spuogų... ir kaip tik gavau ne per seniausiai vitaminų, kuriuose daug mielių. sad.gif Gal negert tada...


Su maistu aš nieko nesuprantu fool.gif Mano dermatologė sako, kad jie nedaro jokio poveikio spuogų atsiradimui. Ir iš tikrųjų mediciniškai neįrodyta, kad daro. Šitai pasakojo ir mano vyras, kuris jau tuoj baigs mediciną, tai tikrai žino. Ir iš tikrųjų man tai neaišku nuo ko atsiranda, kartais net atrodo, kad nieko tokio nevalgiau ir vis tiek cray.gif Tu turbūt gavai alaus mielių tablečių. Aš ir dėl jų iškamantinėjau dermatologę, ji sako, kad jos prieštaringai veikia, vieniems gali stabdyt jų atsiradimą, kitiems sukelt dar daugiau problemų [kaltas vitaminas B]. Va kas tikrai odai padeda,tai cinkas. Apsimoka nusipirkt ir gert, nes oda pagražėja, dar teigiamai veikia vitaminai A ir E [Capivit forte, Perfectil vitaminai], bet jie daugiau drėkina, konkrečiai nuo spuogų nebūtinai turi padėt.
Siūlau apsilankyt pas gerą dermatologę [gali čia per paiešką susirast tokią temą, yra, pati kažkada ieškojau] ir visapusiškai išsitirt. Nes kosmetologės arba dermatologė gerai neištyrus priežasties tau nepasakys verysad.gif
Dažniausiai kalti būna hormonai, per daug vyriškų ir dėl to visokios bėdos, ypač spuogai. Va dėlto ir aišku dėl apsaugos gėriau kontraceptines Diane 35, daugumai jos padeda [šitos specialiai skirtos slopint vyriškiems hormonams, daugiau specializuotos nuo spuoguotumo, bet saugo ir nuo nėštumo, gali padėt ir kitos, reikia tartis su daktarais], bet aš tai daugumai nepriklausiau. Gal ir tu jas gėrei ar geri arba kokias kitas? Aš jas mečiau nepamačius poveikio, dabar kitais būdais saugojamės ir greit planuosim nestuke.gif , nusprendėm nutraukti . Bet kvaila buvau, kad pradėjau jas vartot nepasitarus su gydytoja, metus susiradau dermatologę ir pradėjom gydytis kitom priemonėm. Oda jau beveik visai pasveiko, kartais kur nekur išdygsta vienas kitas mažutis spuogas, bet kas buvo anksčiau nepalyginsi. Randeliai irgi išnyksta laikui bėgant.
Atsakyti