Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Toliau pasidalinkime nuomonėmis, patarimais kaip prižiūrėti ir puoselėti šviesius plaukus.

user posted image

sena tema

Atsakyti
Sviesiems, dazytiems plaukams karts nuo karto reikia naudoti sampuna kuris pilkina plaukus ir butinai kiekvieno plovimo metu naudoti kauke ar kondicionieriu.
Jei plaukai labai sausi ir skilinejantys, butina naudoti plauku aliejuka, dziovinti su apsauginmis priemonemis.
Plauku dziovinimui as naudoju landoll Petite folie JACQUARD apsagini purskikli. Su sia priemone galima ir tiesinti plaukus znyplemis.
Atsakyti
Aš pabandžiau Macadamia šampūną su kauke, labai patiko, opo plovimo dar patepiau Leave-In kremu, tai plaukai šilkiniai, pati net nustebau smile.gif Tik ši plaukų priežiūros linija, gan brangoka smile.gif Tačiau verta.. Seniau naudojau Keune priemones, taip pat patiko, bet plaukams pabodo smile.gif
Atsakyti
O as naudoju labai nemazai lauku prieziuros priemoniu is Inebrya, nera pigi kosmetika, bet perkant dideli kieki labai apsimoka. Labai platus priemoniu asortimentas. Galima isigyti el. parduotuvese.

Atsakyti
QUOTE(sandrute06 @ 2012 03 23, 19:59)
Sviesiems, dazytiems plaukams karts nuo karto reikia naudoti sampuna kuris pilkina plaukus ir butinai kiekvieno plovimo metu naudoti kauke ar kondicionieriu.
Jei plaukai labai sausi ir skilinejantys, butina naudoti plauku aliejuka, dziovinti su apsauginmis priemonemis.
Plauku dziovinimui as naudoju landoll Petite folie JACQUARD apsagini purskikli. Su sia priemone galima ir tiesinti plaukus znyplemis.

Aš pvz pilkinančio šampūno nenaudoju, nes man jo net nereikia, o ir šiaip kiek esu bandžiusi labai vėlė plauką, sunku buvo plaut g.gif
Kondicionierių tai kas be ko kad naudoti, o kaukę kaskart..?
O kas čia per produkcija? Firma nematyta, kuo patinka ta priemonė apsaugos nuo karščio? Paminkština plauką, žvilgesio suteikia?

QUOTE(saulespukis123 @ 2012 03 24, 22:21)
Aš pabandžiau Macadamia šampūną su kauke, labai patiko, opo plovimo dar patepiau Leave-In kremu, tai plaukai šilkiniai, pati net nustebau smile.gif Tik ši plaukų priežiūros linija, gan brangoka smile.gif Tačiau verta.. Seniau naudojau Keune priemones, taip pat patiko, bet plaukams pabodo smile.gif


Man Macadamia irgi patiko smile.gif Dabar turiu tik Leave in kremą, šiaip nieko stebuklingo, bet aš jį naudoju jeigu plaukai pasišiaušia, kad suglotninti, nes jis sveiko žvilgesio priduoda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnite: 26 kovo 2012 - 10:45
QUOTE(agnite @ 2012 03 26, 10:44)
Aš pvz pilkinančio šampūno nenaudoju, nes man jo  net nereikia, o ir šiaip kiek esu bandžiusi labai vėlė plauką, sunku buvo plaut  g.gif
Kondicionierių tai kas be ko kad naudoti, o kaukę kaskart..?
O kas čia per produkcija? Firma nematyta, kuo patinka ta priemonė  apsaugos nuo karščio? Paminkština plauką, žvilgesio suteikia?
Man Macadamia irgi patiko  smile.gif  Dabar turiu tik Leave in kremą, šiaip nieko stebuklingo, bet aš jį naudoju jeigu plaukai pasišiaušia, kad suglotninti, nes jis sveiko žvilgesio priduoda  smile.gif

O kur tu perki tas priemones? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulespukis123 @ 2012 03 26, 16:40)
O kur tu perki tas priemones? smile.gif


Macadamia tai Lietuvoje smile.gif Nors yra ir feelunique ir lookfantastic, bet nežiūrėjau ar labai kainos skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 03 26, 15:53)
Macadamia tai Lietuvoje  smile.gif  Nors yra ir feelunique ir lookfantastic, bet nežiūrėjau ar labai kainos skiriasi.


Internete perki ar parduotuv4j? macadamia?
Atsakyti
QUOTE(saulespukis123 @ 2012 03 28, 21:43)
Internete perki ar parduotuv4j? macadamia?


Parduotuvėje, Kristianoje arba Kosmadoje 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, ieskau sampuno nuimancio plauku geltonuma. Gal galite pasidalinti patyrimais 4u.gif Koks is bandytu maziausiai sausino plaukus? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Aš tai rekomenduoju Keune Care Line Šampūną Golden Blonde - paryškina spalvą ir labai glotnina:) yra ir platinum blonde, to nebandžiau, bet parašyta, kad nuima geltonumą, tai turbūt tiks baltaplaukėms smile.gif
user posted image
Atsakyti
o gal kas iš John Freida priemonių kas bandė? vis taikaus pabandyt pati.. 4u.gif
Atsakyti