Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto paskolos palūkanos

Goniuke, taip tu teisingai supratai, kad marza sutartyje nenurodyta. Pries sesis metu, kai emem paskola, taip pat marza nebuvo nurodyta
Atsakyti
Keliu temą į pradžią ax.gif

Niekaip neapsisprendžiam dėl palūkanų, bet dar labiau dėl valiutos, litais ar eurais imti?

Kaip ir buvom nusprendę imti eurais, bet prisiskaitėm apie latų nuvertėjimą: http://www.delfi.lt/...php?id=13974650
o jei su litais taip bus?

Patarkit, protingi žmonės ax.gif g.gif 4u.gif

Laukiu bet kokių nuomonių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2007 08 04, 19:28)
Keliu temą į pradžią ax.gif

Niekaip neapsisprendžiam dėl palūkanų, bet dar labiau dėl valiutos, litais ar eurais imti?

Kaip ir buvom nusprendę imti eurais, bet prisiskaitėm apie latų nuvertėjimą: http://www.delfi.lt/...php?id=13974650
o jei su litais taip bus?

Patarkit, protingi žmonės ax.gif  g.gif  4u.gif

Laukiu bet kokių nuomonių 4u.gif


bijau apsimeluoti, bet lyg viena ausim girdėjau, kad euro palūkanos po labai nedaug visą laiką kyla, o lito šokinėja (pažiūrėk www.lbank.lt jų svyravimus).
kai mūsų ekonomika tokia neaiški, sunku litą prognozuoti. kiek aš suprantu, lito palūkanos kris tuo atveju, jeigu sumažės litų paklausa, t. y. vis mažiau žmonių ir juridinių asmenų ims paskolas litais. bet aš čia tik šiaip kalbu, nes nieko konkretaus negaliu pasakyti. Dabar lyg 1 proc. skiriasi. Paskaičiuok, kiek tai pinigais bus?
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 08 05, 06:20)
bijau apsimeluoti, bet lyg viena ausim girdėjau, kad euro palūkanos po labai nedaug visą laiką kyla, o lito šokinėja (pažiūrėk www.lbank.lt jų svyravimus).
kai mūsų ekonomika tokia neaiški, sunku litą prognozuoti. kiek aš suprantu, lito palūkanos kris tuo atveju, jeigu sumažės litų paklausa, t. y. vis mažiau žmonių ir juridinių asmenų ims paskolas litais. bet aš čia tik šiaip kalbu, nes nieko konkretaus negaliu pasakyti. Dabar lyg 1 proc. skiriasi. Paskaičiuok, kiek tai pinigais bus?


Dabar imant paskolą tarp eurų ir litų gaunasi apie 200 lt. skirtumas. Šiuo metu eurais labiau apsimoka...
Atsakyti
o koks skirtumas ar linijiniu ar anuiteto būdu imti paskolą?
gal dabar kas ėmėt šiom dienom, šį mėnesį-koks bankas siūlo palankiausias sąlygas?
ir visgi aš irgi apie tą patį-imti eurais ar lt?kokį palūkanų būdą imti-kintamą ar ne?
anksčiau čia aktyviai diskutuojama buvo, dabar tik vienas kitas atsakymas.
gal kas žinot tuos mokesčių skirtumus skirtingų bankų, kuriuos reikia mokėti, norint gauti paskolą?
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2007 08 06, 08:45)
o koks skirtumas ar linijiniu ar anuiteto būdu imti paskolą?
gal dabar kas ėmėt šiom dienom, šį mėnesį-koks bankas siūlo palankiausias sąlygas?
ir visgi aš irgi apie tą patį-imti eurais ar lt?kokį palūkanų būdą imti-kintamą ar ne?
anksčiau čia aktyviai diskutuojama buvo, dabar tik vienas kitas atsakymas.
gal kas žinot tuos mokesčių skirtumus skirtingų bankų, kuriuos reikia mokėti, norint gauti paskolą?



Mes imam anuiteto, linijiniu truputį daugiau gaunasi, šiuo metu to mums nereikia ax.gif
Dėl kintamų ar fiksuotų, tai greičiausiai imsim fiksuotas, tik dėl valiutos neapsisprendžiam. O imam is seb'o, kitur net nebuvom.
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2007 08 06, 11:38)
Mes imam anuiteto, linijiniu truputį daugiau gaunasi, šiuo metu to mums nereikia ax.gif
Dėl kintamų ar fiksuotų, tai greičiausiai imsim fiksuotas, tik dėl valiutos neapsisprendžiam. O imam is seb'o, kitur net nebuvom.

Linijiniu būdu mokant, mėnesinės įmokos didesnės; tačiau bankui per visą kredito laikotarpį sumokama daugiau pinigėlių.
Atsakyti
nu geras, pagal internetines skaiciuokles man kaip tik anuitetu gaunasi kad daugiau bankui sumoki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2007 08 06, 10:44)
Linijiniu būdu mokant, mėnesinės įmokos didesnės; tačiau bankui per visą kredito laikotarpį sumokama daugiau pinigėlių.


Nu šiaip tai anuitetu daugiau permoki, nei linijiniu. Linijiniu tai mėnesinės įmokos didesnės būna.

QUOTE(agniux911 @ 2007 08 06, 11:51)
nu geras, pagal internetines skaiciuokles man kaip tik anuitetu gaunasi kad daugiau bankui sumoki g.gif


Tikrai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2007 08 06, 10:38)
Mes imam anuiteto, linijiniu truputį daugiau gaunasi, šiuo metu to mums nereikia ax.gif
Dėl kintamų ar fiksuotų, tai greičiausiai imsim fiksuotas, tik dėl valiutos neapsisprendžiam. O imam is seb'o, kitur net nebuvom.


viena ausim girdėjau, kad litais palūkanų nebefiksuoja, bet tiksliai nežinau. jei tai tiesa, jums atkristų svarstymai dėl valiutos - eurai beliktų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 08 06, 20:02)
viena ausim girdėjau, kad litais palūkanų nebefiksuoja, bet tiksliai nežinau. jei tai tiesa, jums atkristų svarstymai dėl valiutos - eurai beliktų  mirksiukas.gif


Banko vadybininkė sakė, kad fiksuoja ir žymiai didesnė suma gaunasi nei eurais. Todėl eurais labiau apsimoka imti. Bet kas bus, jei litas nuvertės.. Kas būtų, jei būtų rolleyes.gif
Atsakyti
o kiek metų min imama paskola? kažkur girdėjau kad būstui paskolą būtina imti ne mažiau nei 10 metų, tiesa?
Atsakyti