Įkraunama...
Įkraunama...

Agnucaston , atsiliepimai/ar padeda pastoti

Sveikos,gavau gert is ginekologes Agnucaston man idomu ar jos padeda pastoti ?Gal esat vartojusios ? 4u.gif
Atsakyti
Sveika, taip, vartoju, dėl rezultato nelabai ką galiu pasakyti kol kas:0, bet pas mus vyro problemos, bet šiaip moteriai tai pagrindinė žolė, rekomenduojama norint pastoti. Ir tikrai nepakenks. Tik žiūrėk, kad kiekiai būtų normalūs ir atitiktų kainą, aš tai iš JAV siunčiuosi, pas mus orą pardavinėja dažnai (kiek konkrečiai šitame yra, neatsimenu, bet šiaip šitas papildas vadinasi Vitex Agnus castus (chasteberry).
4u.gif
Atsakyti
O ką reiškia "normalūs kiekiai"?
Pažiūrėjau tabletės Prefemin to agnus castus yra 20mg, Agnucaston - 4mg, Ovuliavitas - net 50mg... g.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2012 03 27, 14:44)
O ką reiškia "normalūs kiekiai"?
Pažiūrėjau tabletės Prefemin to agnus castus yra 20mg, Agnucaston - 4mg, Ovuliavitas - net 50mg...  g.gif



nu vat 50 mg jau geras kiekis.
Atsakyti
O iš JAV gal dar su didesniais kiekiais siunčiatės? ax.gif Žiūriu, ten net 400 mg yra blink.gif
Atsakyti
Sveikos, as geriau prefemin, nesugerus antros pakuotes pastojau ax.gif
Atsakyti
Gėriau, kai užkilo FSH ir net mm dingo. Kartu su Tribestan poveikis tikrai buvo - mm atsirado ir FSH mažėjo. Vadinasi, veikimas tikrai yra. O pirkau vaistinėje LT.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 03 27, 07:01)
Sveika, taip, vartoju, dėl rezultato nelabai ką galiu pasakyti kol kas:0, bet pas mus vyro problemos, bet šiaip moteriai tai pagrindinė žolė, rekomenduojama norint pastoti. Ir tikrai nepakenks. Tik žiūrėk, kad kiekiai būtų normalūs ir atitiktų kainą, aš tai iš JAV siunčiuosi, pas mus orą pardavinėja dažnai (kiek konkrečiai šitame yra, neatsimenu, bet šiaip šitas papildas vadinasi Vitex Agnus castus (chasteberry).
4u.gif





o is kokios internetines parduotuves perkat? blink.gif jei galit imeskit nuoroda.
is anksto dekoju smile.gif







Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Dune...: 29 kovo 2012 - 20:32
Sveikos,
Man agnucaston israse uzpraita vasara, kad atsistatytu organizmas po paskirtu kontraceptiniu (pas mane sake PKS) Tai vat israse 4 men. o as kaip ti i uk vaziavau, ir ziuriu, kad 1 pakuote isgeriau ir jau pastojus, nos tuo metu taip jau neplanavom tik 1 karta pameginom ir va kas gavos. Bet deja, ivyko ankstyvas persileidimas verysad.gif
Dabar jau grynai pradejom planuoti bet neiseina. geriu ir duphastona nuo 15 c.d. iki 24, bet vis tiek nieko, tai irgi pagalvojau, gal man reik pagerti vel ta agnucastona, nes vis tiek ju liko kai pastojau, bet kol kas nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dune... @ 2012 03 29, 21:27)
o is kokios internetines parduotuves perkat?  blink.gif  jei galit imeskit nuoroda.
is anksto dekoju  smile.gif



Laba, atsiprašau, ilgai neatrašiau, aš perku iš www.vitacost.com per tarpininkes
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 03 27, 11:01)
Sveika, taip, vartoju, dėl rezultato nelabai ką galiu pasakyti kol kas:0, bet pas mus vyro problemos, bet šiaip moteriai tai pagrindinė žolė, rekomenduojama norint pastoti. Ir tikrai nepakenks. Tik žiūrėk, kad kiekiai būtų normalūs ir atitiktų kainą, aš tai iš JAV siunčiuosi, pas mus orą pardavinėja dažnai (kiek konkrečiai šitame yra, neatsimenu, bet šiaip šitas papildas vadinasi Vitex Agnus castus (chasteberry).
4u.gif


O tu tyreisi PRL hormoną. Ar jis padidėjęs.

Laisveja, gal domiesi. Gal kooperuojamės, perkam. O tai man kažkaip reik spręst PRL problemą.

Gal kuri turit kokių minčių, ar ne per daug būtų , jei gerčiau nakvišas ir Agnus castus ir bromkriptiną?
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 04 06, 00:20)
O tu tyreisi PRL hormoną. Ar jis padidėjęs.




tyriausi, viskas ok.
Atsakyti