Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

o kurioj kauno kavinej kaunietes forumietes vestuves svente/sves? mane labiau domina kavines, o ne sodybos blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Svesim Svarstyklese, svarbiausia, kad daug vietos, uzdaras kiemelis, geras maistas ir salia namu smile.gif Nes pasirodo Kaune yra labai mazai kaviniu/restoranu kur tilptu daugiau nei 40-50 zm.
Atsakyti
QUOTE(kirmelyte @ 2006 07 21, 10:02)
Svesim Svarstyklese, svarbiausia, kad daug vietos, uzdaras kiemelis, geras maistas ir salia namu smile.gif Nes pasirodo Kaune yra labai mazai kaviniu/restoranu kur tilptu daugiau nei 40-50 zm.

kokia nuomos ir maisto vienam zmogui kaina? rolleyes.gif
Atsakyti
Norint uzsakyti viena sale saskaitos suma turi buti ne mazesne nei 1800LT, norint imti dvi (tas sonines ir terasa) ne maziau 4000LT. Zmogui kaina nuo 60LT (su gerimais, bet be desertu, t.y. torto) Tai pas mus gausis apie 80LT zmogui ir jie dievagojasi, kad gerimu tikrai papildomai nebereikes g.gif tai net nezinau, vis del to siek tiek nusipirksim atsargai... kompanija linksma, tai visaip gali buti lotuliukas.gif blush2.gif
O tokios kaip nuomos kainos tai nera. Tik nuo 1val. berods, skaiciuojami virsvalandziai, po 120LT uz valanda.
Atsakyti
Sveikutes!! rolleyes.gif
O ka manote apie Bilvinu sodyba Vilkijos raj.?? Gal kas vente ten??
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 07 20, 16:44)
o kurioj kauno kavinej kaunietes forumietes vestuves svente/sves? mane labiau domina kavines, o ne sodybos  blush2.gif ax.gif

sveikute, as ir pati tuo duomiuosi blush2.gif kol kas zinau tik "Aitvare" 50 litu zmogui, "Briedziu medzioklej" 35 litai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2006 07 23, 15:41)
sveikute, as ir pati tuo duomiuosi blush2.gif  kol kas zinau tik "Aitvare" 50 litu zmogui, "Briedziu medzioklej" 35 litai  smile.gif

o gal zinai, ar ima atskirai uz nuoma, ar leidzia nestis savo alkoholi, gaiviuosius gerimus, saldumynus? ar po 24h ima uz virsvalandzius?
aitvare siaip man labai patinka, smagu ten ir grazu, tik niekad nemaciau ju banketiniu saliu. lyg tai kiek zinau, nera pas juos vidinio kiemelio, o briedziu medzioklej jis kazin yra? beje, maistas turbut vienam vakarui, ane, uz ta kaina?
Papildyta:
beje, ar domejotes kas nors berneliu uzeigos salemis? zinau, kad jie turi visokio dydzio saliu, neima uz nuoma, tik uz maista. gal kur zino, kiek maistas 1 zmogui 1 vakarui kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 07 23, 18:41)
o gal zinai, ar ima atskirai uz nuoma, ar leidzia nestis savo alkoholi, gaiviuosius gerimus, saldumynus? ar po 24h ima uz virsvalandzius?
aitvare siaip man labai patinka, smagu ten ir grazu, tik niekad nemaciau ju banketiniu saliu. lyg tai kiek zinau, nera pas juos vidinio kiemelio, o briedziu medzioklej jis kazin yra? beje, maistas turbut vienam vakarui, ane, uz ta kaina?
Papildyta:
beje, ar domejotes kas nors berneliu uzeigos salemis? zinau, kad jie turi visokio dydzio saliu, neima uz nuoma, tik uz maista. gal kur zino, kiek maistas 1 zmogui 1 vakarui kainuoja?  g.gif

Briedžių medžioklėje yra atskiras kiemelis būten banketinei salei, iš kitur į jį tiesiog neįeisi, plius atskira patalpa alus stalui 4u.gif
Aplinka, salė ir t.t. man ten patiko, tik girdėjau ne kokius atsiliepimus apie direktorę ir api tai kas susiję su atsiskaitymu (tiesiog suma pradžioj sako vieną, o poto būna kita) Bet apie tai galėtų psakyti tos , kuriso ten jau šventėTai va dėl to ir abejoju doh.gif doh.gif
O šiaip aplinka tai man ten tikrai labai faina ir vietos pakankamai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O gal kas žinote ką nors apie sodybą Gyvene? Praeitoj temoj radau pora atsiliepimų apie ją, bet kontaktų nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2006 07 23, 14:41)
sveikute, as ir pati tuo duomiuosi blush2.gif  kol kas zinau tik "Aitvare" 50 litu zmogui, "Briedziu medzioklej" 35 litai  smile.gif



o gal yra nuotraukyciu siu vietu?
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 07 23, 18:41)
o gal zinai, ar ima atskirai uz nuoma, ar leidzia nestis savo alkoholi, gaiviuosius gerimus, saldumynus? ar po 24h ima uz virsvalandzius?
aitvare siaip man labai patinka, smagu ten ir grazu, tik niekad nemaciau ju banketiniu saliu. lyg tai kiek zinau, nera pas juos vidinio kiemelio, o briedziu medzioklej jis kazin yra? beje, maistas turbut vienam vakarui, ane, uz ta kaina?
Papildyta:
beje, ar domejotes kas nors berneliu uzeigos salemis? zinau, kad jie turi visokio dydzio saliu, neima uz nuoma, tik uz maista. gal kur zino, kiek maistas 1 zmogui 1 vakarui kainuoja?  g.gif

aitvare sales dar nemaciau, drauges vestuves ten uz menesui bus tai galesiu aprasyt kas kaip, ten ima po 100 litu uz valanda nuo 12 ar nuo 2 tiksliai nepamenu doh.gif o del briedziu medziokiles tai as girdejau daug atsiliepimu kad ten thumbup.gif taip pat rugseji ten busiu vestuvese tai aprasysisu is pirmu lupu lotuliukas.gif siaip ten neima papildomo mokescio kiek norit tiek bukit mirksiukas.gif tai tiek zinau... ai dar girdejau kad "Sfinkse" ima po 100 litu zmogui, bet jauniesiems dovanoja vestuvine naktti bigsmile.gif daugiau dar nieko negirdejau ax.gif
Atsakyti
O gal kas girdėjote apie sodybas išlauže? Niekaip nepavyksta gauti kontaktų...Gal kuri turite? blush2.gif
Atsakyti