Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(kardio @ 2006 10 25, 14:04)
Tai kai man reikejo ir as taip dariau,bet paskui vis tiek klausiau,ir suzinojau nauju dalyku,ir dabar butu idomu jei kas pasisakytu,kuo daugiau nuomoniu tuo geriau gali susidaryti vaizda. 4u.gif  Manau kad visi daugiau ar maziau pasiskaito jeigu juos kazkas tai domina ,o paskui dar paklausia tikedamiesi gauti naujausios informacijos. 4u.gif
O apie ta Romo uosta jeigu viska skaitei tai turejai rasti tokius pasisakymus,kad ten vabalu i maista prikrito,kad seimininkas kabinejosi prie sveciu,neleido triuksmaut,kad maistas ne koks buvo,na bet nezinau ar cia prie tu nauju ar prie senu savininku buvo. g.gif  Na bet zinai irgi sunku spresti pagal kitu pasisakymus,kitam jeigu kokia tai musike ikrito i lekste tai jau baisi tragedija,na juk visokiu zmoniu buna. blush2.gif



As tai kokreciai plepejau su mergaite kuri siemet ten svente tai sake viskas super, tai be abejo as i ja kreipsiuos patarimu kaip ka uzsisakineti ir pan. O i visus situos seimininku niuansus butinai reik issiaiskinit schmoll.gif
Cia tas pat skaip ir su muzikantu Dauginciu- forume ji tiek isgyre isgyre o realybeje pasirode jis mums netinka nes jo muzika tokia g.gif na vyresnio amziaus zmonems cool.gif
Aisku kiek zmoniu tiek nuomuoniu smile.gif uztat saunu kad turim supermama.gif

O kur tu svesi savo svente? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 10 25, 16:11)
As tai kokreciai plepejau su mergaite kuri siemet ten svente tai sake viskas super, tai be abejo as i ja kreipsiuos patarimu kaip ka uzsisakineti ir pan. O i visus situos seimininku niuansus butinai reik issiaiskinit schmoll.gif
Cia tas pat skaip ir su muzikantu Dauginciu- forume ji tiek isgyre isgyre o realybeje pasirode jis mums netinka nes jo muzika tokia  g.gif  na vyresnio amziaus zmonems cool.gif
Aisku kiek zmoniu tiek nuomuoniu smile.gif uztat saunu kad turim  supermama.gif

O kur tu svesi savo svente? smile.gif


Na issiklausinek butinai visas smulkmenas:) kad bedu nebutu poto:)
Atsakyti
QUOTE(kardio @ 2006 10 25, 13:51)
Na kam jus sitaip g.gif Apie petrausku sodyba buvo rasyta bet ne tiek jau daug,mano klausymai liko neatsakyti,na ar zmogus jau negali paklaust?Patikek as esu viska perskaicius bet man vis tiek idomubutu jei kazkas kazka naujo parasytu...(pasisakiau,nors ne man buvo adresuota).
O apie Romo uosta irgi buvo rasyta ir ne viena karta,o tau rupi ir klausi ir niekas to nedraudzia daryti. Tikrai negrazu taip...

O man tiesiog juokas paeme kaip nuskambejo ir dabar dar juokas ima lotuliukas.gif tikiuosi nieko neizeidziau lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 10 25, 17:11)
As tai kokreciai plepejau su mergaite kuri siemet ten svente tai sake viskas super, tai be abejo as i ja kreipsiuos patarimu kaip ka uzsisakineti ir pan. O i visus situos seimininku niuansus butinai reik issiaiskinit schmoll.gif
Cia tas pat skaip ir su muzikantu Dauginciu- forume ji tiek isgyre isgyre o realybeje pasirode jis mums netinka nes jo muzika tokia  g.gif  na vyresnio amziaus zmonems cool.gif
Aisku kiek zmoniu tiek nuomuoniu smile.gif uztat saunu kad turim  supermama.gif

O kur tu svesi savo svente? smile.gif


Na ka as ir sakau vieniems patinka,kitiems ne... ax.gif
O mes svesim toje pacioje petrausku sodyboje blush2.gif

QUOTE(Hun @ 2006 10 25, 17:49)
O man tiesiog juokas paeme kaip nuskambejo ir dabar dar juokas ima lotuliukas.gif tikiuosi nieko neizeidziau lotuliukas.gif  4u.gif

Na as tai neisizeidziau,bet nematau cia nieko juokingo g.gif
Atsakyti
g.gif Petrausku sodyboje kitiems metams uzsiprase 100lt zmogui,mums iseina sestadienis ir sekmadienis,tai sakyciau visai normaliai,mes planuojam trim dienom,tai seimininkas sake tarsimes.Na kitos sodybos mums tolokai nuo Kauno,o ir kainos ten tikrai didesnes!Na nemanau,kad ten jau taip blogai,visgi Kulautuvoj grazi vietove! 4u.gif
Papildyta:
kardio,o kada jusu vestuves? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2006 10 25, 19:55)
g.gif Petrausku sodyboje kitiems metams uzsiprase 100lt zmogui,mums iseina sestadienis ir sekmadienis,tai sakyciau visai normaliai,mes planuojam trim dienom,tai seimininkas sake tarsimes.Na kitos sodybos mums tolokai nuo Kauno,o ir kainos ten tikrai didesnes!Na nemanau,kad ten jau taip blogai,visgi Kulautuvoj grazi vietove! 4u.gif
Papildyta:
kardio,o kada jusu vestuves? drinks_cheers.gif


2007 07 14 o mums sake 120lt.
Atsakyti
g.gif o tai kiek dienu planuojat?mes tris,tai gal su nuolaida?man tai truputi sudetinga,visus reikalus galiu tvarkyti tik internetu arba telefonu,nes i Lietuva grysim dvi savaites iki vestuviu unsure.gif Tetis buvo nuvaziaves pas juos,tai sake malonus zmones,vaziuos kuria diena apziureti sodybos.
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 10 23, 08:56)
Gal tu ir teisi, as niekad toje sodyboje nebuvus tik pravaziuoju pro kiekviena savaitgali smile.gif
Nors ten aplinka ir tas namas man labai patinka smile.gif
O kaip ten su maistu?

parasiau 2007 metu nuotaku temoje, matei? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2006 10 25, 21:26)
g.gif o tai kiek dienu planuojat?mes  tris,tai gal su nuolaida?man tai truputi sudetinga,visus reikalus galiu tvarkyti tik internetu arba telefonu,nes i Lietuva grysim dvi savaites iki vestuviu unsure.gif Tetis buvo nuvaziaves pas juos,tai sake malonus zmones,vaziuos kuria diena apziureti sodybos.

Na mes kaip ir dvi dienos ir viena nakvyne...ne manau kad tokia didele nuolaida darytu,juk ir maisto daugiau reikes,kaip tik turetu brangiau gautis.Mums sake siemet ima 100lt.zmogui,kitiems 120lt,bet ir tai negarantuoja,kad nepabrangs 5-10lt zmogui... g.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2006 10 25, 18:55)
g.gif Petrausku sodyboje kitiems metams uzsiprase 100lt zmogui,mums iseina sestadienis ir sekmadienis,tai sakyciau visai normaliai,mes planuojam trim dienom,tai seimininkas sake tarsimes.Na kitos sodybos mums tolokai nuo Kauno,o ir kainos ten tikrai didesnes!Na nemanau,kad ten jau taip blogai,visgi Kulautuvoj grazi vietove! 4u.gif
Papildyta:
kardio,o kada jusu vestuves? drinks_cheers.gif

Kaina tikrai gera ir gamta grazi, as kai ziema kai buvo labaiiiiiii salta ten svenciau tai aplinkos lauke nemaciau labai:)
Atsakyti
2006-10-24 "KAUNO DIENA", 22psl. Teismo informacija.
Pirmas skelbimas:nagrinėjamas klausimas dėl UAB "Romo
uostas' veiklos pabaigos.
g.gif
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 10 26, 09:18)
2006-10-24 "KAUNO DIENA", 22psl. Teismo informacija.
Pirmas skelbimas:nagrinėjamas klausimas  dėl UAB "Romo
uostas' veiklos pabaigos.
g.gif
doh.gif

Va cia tai geras,matyt rimtai jie ten prisidirbe,zmones skustis pradejo g.gif Arba jau neissilaiko,nes mazai uzsakymu,del visokiu nesamoniu...Siulau atmesti sita varijanta,labai nerimtai atrodo g.gif
Atsakyti