Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Mildute19 @ 2007 01 09, 11:04)
O cia 140lt. tai jau su viskuo? Ta prasme ir su nakvyne ir su maistu?


maistas (duos ir ryte pusrycius), nakvyne, alaus stalas ir kazka minejo del saldaus stalo, bet sito dar iki galo neissiaiskinau.gerimus patiems reikes atsivezt
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2007 01 08, 13:30)
o kada jūsų vestuvės?


rugpjucio 4d smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2007 01 09, 13:19)
rugpjucio 4d smile.gif



nu tai jau reikia rimčiau paieškoti, mūsų bus liepos 21, kai pradėjau ieškoti, tai dauguma vietų buvo užsakyta, ypač sodybose. Tai pradžioj šokau į depresja doh.gif , nu bet paskui nieko praėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2007 01 09, 13:27)
nu tai jau reikia rimčiau paieškoti, mūsų bus liepos 21, kai pradėjau ieškoti, tai dauguma vietų buvo užsakyta, ypač sodybose. Tai pradžioj šokau į depresja  doh.gif , nu bet paskui nieko praėjo  lotuliukas.gif

Na,mes irgi pradejome ieskoti dar lapkricio pabaigoje,tai sodybos iki rugpjucio 11d.kitur uzsakytos.Nebent uztaikai kokia dienele dar laisva iki tos...Tikrai reikia nedelsti smile.gif
Atsakyti
Ir as vat merginos ieskau ir nieko rimto nerandu, o jau dauguma jau uzimta, zadejom rugpjucio 4d. svest, bet tikriausiai teks atideti unsure.gif Bijau, kad kitai vasarai netektu to padaryti schmoll.gif
Radau cia kelias, bet tolokai ir daugumoj 50 zmoniu neturi kur suguldyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mija23 @ 2007 01 09, 12:45)
maistas (duos ir ryte pusrycius), nakvyne, alaus stalas ir kazka minejo del saldaus stalo, bet sito dar iki galo neissiaiskinau.gerimus patiems reikes atsivezt

Mija23 as jau rasiau cia kad mano buvo rudeni ir viskas buvo thumbup.gif .Labai gerai.
Duoda pusrycius velyvus pirtele baseinas is ryto..Alaus stalas(alu patiems atsivesti), saldus stalas jeigu norit vaisiai tortas ir kt., bet mes prasem vaisiu tik nes tortu buvo ir jaunosios ir pamergiu ir mociuciu ir svocios..tai geriau uz ta suma padare idarytus karpius...
Na jei kas idomu klauskit pasakysiu:)
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 01 05, 07:48)
Tai Ribosiuke turbut rinksis prašmatnų maistą  mirksiukas.gif



Tai jojo pati prasmatniausia - su austrem, prancuzisku sampanu ir pistaciniais suriais... lotuliukas.gif

Tuo labiau kai uz baliu moka tevai mirksiukas.gif

O seip tai man jau gaila pinigui vestuvems nes namuose remontus daromes ir as visai tu vestuviu nelabai noriu cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 01 10, 15:07)
Tai jojo pati prasmatniausia - su austrem, prancuzisku sampanu ir pistaciniais suriais... lotuliukas.gif

Tuo labiau kai uz baliu moka tevai mirksiukas.gif

O seip tai man jau gaila pinigui vestuvems nes namuose remontus daromes ir as visai tu vestuviu nelabai noriu cry.gif


nu tik baik mirksiukas.gif viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2007 01 10, 08:48)
Mija23 as jau rasiau cia kad mano buvo rudeni ir viskas buvo thumbup.gif .Labai gerai.
Duoda pusrycius velyvus pirtele baseinas is ryto..Alaus stalas(alu patiems atsivesti), saldus stalas jeigu norit vaisiai tortas ir kt., bet mes prasem vaisiu tik nes tortu buvo ir jaunosios ir pamergiu ir mociuciu ir svocios..tai geriau uz ta suma padare idarytus karpius...
Na jei kas idomu klauskit pasakysiu:)


Aciu dendule 4u.gif , jau rasei man, kad Jus ten sventet, bet galvojau, gal dar kokiu atsiliepimu atsiras ax.gif , vistiek man kazkaip neramu, nes pati pas juos nuvykt galesiu tik pries kokius 1.5 men iki vestuviu. Tiesa, o kada ten mazdaug pradejot derintis maista? jie ten turi kokius meniu ir siulo ar Jus sakot ko norit?
Atsakyti
Linkiu visoms kantrybes ir istvermes, nes man jau po truputi ima jos trukti blink.gif
Bet isgyvensim mirksiukas.gif gal...
Atsakyti

 i 
Parašų tvarkymosi akcija SuperMamoje!

Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan.
Parašai nėra skirti išvardinti visiems jūsų vaikučių vystymosi pasiekimams - tam turime dienoraščius forume, bendraamžių temas; neperkraukite parašo nuotraukomis – tam turime galerijas, „Štai mes kokie“ temas. Didžiulis perkrautas parašas apsunkina ir prailgina puslapio vartymo laiką forumo dalyviams, kurie turi lėtesnį interneto ryšį (tokie puslapiai kraunasi ypač ilgai).
Draudžiama asmeniniame paraše patalpinti bet kokio pobūdžio skelbimą. Tam skirtas atskiras skyrelis forume - "Skelbimų lenta".

Stenkitės pasirinkti trumpą subtilų įdomų skoningą parašą! Būkit malonios, pas ką netvarka, susitvarkykit! Parašai, neatitinkantys šių reikalavimų, trinami be perspėjimo.
Atsakyti
Siandien buvau Rumsiskiu viesbutyje ir Klumpes malune, smulkiau rytoj papasakosiu, kai dar pora aplankysiu 4u.gif
Atsakyti