Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus rajonai, gatvės

Sena tema:
http://www.supermama...?...4462&st=636


Papildyta:
Ką rinktumėtės, jei ieškotumėt senos statybos buto: Fabijoniškes ar Pašilaičius?
Dar klausimas - o Baltupiuose senos statybos namai visi su mažom virtuvėm? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2012 03 29, 12:45)
Dar klausimas - o Baltupiuose senos statybos namai visi su mažom virtuvėm?  g.gif


o iki kurių metų skaitosi "sena"? ir kokia virtuvė yra "maža"?
Atsakyti
1980-1989m.

7 kv.m.

ax.gif
Atsakyti
Fabijoniškių rajonas yra naujesnis nei Pašilaičiai, pagal visą plėtros istoriją. Bet tipinė statyba nelabai skiriasi, tik išplanavimu. Jei neklystu. g.gif Nors nemažai namų yra identiški Justiniškėse ir jau minėtuose rajonuose.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 03 29, 20:27)
Fabijoniškių rajonas yra naujesnis nei Pašilaičiai, pagal visą plėtros istoriją. Bet tipinė statyba nelabai skiriasi, tik išplanavimu. Jei neklystu. g.gif Nors nemažai namų yra identiški Justiniškėse ir jau minėtuose rajonuose.

Tikrai Pašilaičiai senesni g.gif Fabijoniškės pradėtos 1986 m., o Pašilaičiai - 1987 m. biggrin.gif (pasak enciklopedijos biggrin.gif )
Atsakyti
Enciklopedijos nevarčiau, bet pagal statybų plėtrą būtent Fabijoniškės buvo vėlesnės nei Pašilaičiai, nes pastaruose ir viešasis transportas buvo labiau išplėtotas, nei Fabijoniškėse. Veik vienu metu statėsi, bet Pašilaičiai intensyviau vienu periodu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 03 29, 21:33)
Enciklopedijos nevarčiau, bet pagal statybų plėtrą būtent Fabijoniškės buvo vėlesnės nei Pašilaičiai, nes pastaruose ir viešasis transportas buvo labiau išplėtotas, nei Fabijoniškėse. Veik vienu metu statėsi, bet Pašilaičiai intensyviau vienu periodu. g.gif

Fabijoniškėse nelabai kur yra viešojo transporto plėtoti doh.gif Neapgalvotai projektavo rajoną unsure.gif Jau nekalbant apie BIG'o rajoną doh.gif Ten visuomeninio nerasta visai schmoll.gif
Atsakyti
Sąvoka "geriausias rajonas" yra labai subjektyvi. Jei kažkam darbas Pilaitėje, vargu ar Antakalnis atrodytų patrauklus rajonas (į darbą gi toli). Ir priešingai.
Pvz., kažkam svarbu, kad arti centro (ar pačiam centre). O kitam gal tas centras - šimtas metų, nei ten dirba, nei vaikai mokosi, nei apsilankyti poreikis yra. O pvz., aš priešingai, kojos nekeliu į jokius Pašilaičius-Justiniškes-Pilaites-perkiūnkiemius. Man ten asboliučiai nėr kas veikt, net nelabai pažįstu ir skiriu, nors senai vilnietė blush2.gif
Poreikiai skiriasi, taigi, "geras" rajonas neegzistuoja, jis kiekvienam - kitoks.

Mano nuomone, apibendrinant - geras rajonas - tai tas, iš kurio patogu suvažinėt į darbus (ypač jei darbo vietų - ne viena), vaikus nuvežt/nuvest į darželius ir mokyklas, kuriame nėra labai nesaugu, patogus susisiekimas (tiek nuosavu, tiek miesto transportu), ir netoli yra gamtos (parkai, miškeliai, pievos ir pan).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 01 balandžio 2012 - 23:15
Pritariu išsakytoms mintims. Man būtent toks ir yra Antakalnis. Jame gyvenu daug metų - susisiekimas puikus, gamta beveik už lango, darželiai, mokyklos - šalia, kaimynai - pensininkai, tylu net švenčiant Naujuosius metus. Geriau neįsivaizduoju. Šiuo metu ieškome didesnio buto - irgi tik Antakalnyje.



Mano nuomone, apibendrinant - geras rajonas - tai tas, iš kurio patogu suvažinėt į darbus (ypač jei darbo vietų - ne viena), vaikus nuvežt/nuvest į darželius ir mokyklas, kuriame nėra labai nesaugu, patogus susisiekimas (tiek nuosavu, tiek miesto transportu), ir netoli yra gamtos (parkai, miškeliai, pievos ir pan).
[/quote]
Atsakyti
Dar vienas svarbus dalykas - gyventoju tankis. Man tuo yra patrauklus rajonas Lazdynai. Antakalnio tik kai kurios vietos siuo atzvilgiu patrauklios, Zolyno, P.Rimsos gatves, bet ten ir kainos, o kitos vietos tai, ypac prie pagrindines gatves, skruzdelynas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bigsmile: 02 balandžio 2012 - 11:18
man labai patinka zirmunai, ten gyvenu. susisiekimas tikrai geras, labai greitai iki centro nuvaziuoji ir siaip i bet kuria puse susisiekimas man asmeniskai fantaskiskas. vaiku darzelis, namo kieme smile.gif ko daugiau bereikia...mokykla irgi arti,parduotuves, kitos reikalingos istaigos taip pat salia namu...zodziu super smile.gif

kaimynai - daugiausiai pensininkai, todel jokio triuksmo kesti nereikia smile.gif tai tikrai dideis pliusas tiems, kas nori ramybes
Atsakyti
Man patinka Rasos ir Tyzenhauzų dvaro rajonas. Mažaaukštė statyba (tik keletas daugiaaukščių), daug žalumos, ramu. Visada galima nueiti į centrą ir grįžti pėsčiomis. Yra gatvių, kuriose visi gyventojai pažįsta vieni kitus, sveikinasi. Saugu, vaikai žaidžia gatvėse, kaip kažkada. Santykinai nebrangūs labai geri butai (daug kur autonominis šildymas, savi kiemai).
Atsakyti