Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(.sniege. @ 2012 04 20, 09:01)
sveikutes, seniai nesirodziau nes vis kokiu problemeliu atsianda  blush2.gif , tai kazkaip ir nuotaikos nelabai buvo bendrauti  blush2.gif

del tos kad nebus ir as manau naturaliai gaunas, nes ir as neisivaizduoju kudikio mergaites, man atodo gali but tik berniukai  lotuliukas.gif , nes saves neisivaizduoju laikant mergaites,nu bet kurios jau po 2 turi manau naturalu, nes juk tik vyiskas kolektyvas namuose  blush2.gif

va kiek mamyciu susistinku, tai ziuriu daug kas nori mergaiciu, ar cia ju maziau gimsta, net tos kur jau po viena turi ir nori, ar tikrai kazkas kitaip jas auginanat, as kai neturejus tai net neisivaizduoju, bet kol maziukai man kazkai patrodo panasu, nors kaip sakoma gal ir klystu, nes gal jos ramesnes prieraisesnes  g.gif

kas cia dar, idomu kurios skaiciavo dieneles ko susilauke, galetu pasipasakoti  blush2.gif

Elenna laukaim tavo leliuko, jau visai nedaug liko  wub.gif

as ir jau laukiu, tik noris pagal termina , nes dar daug visokiu reikalu reikaliuku iki to dar remontai ne pabaigoj tokiu visokiu dar yra, tai noris jau maza parsivezt kai viskas savo vietose bus wub.gif
patalyne siandien berniukiska uzsisakiau lotuliukas.gif nu seip tinka abiem bet labiau berniukui biggrin.gif
o as kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad turbut nelabai kas cia turi itakos ( o jei kas ir turi tai net mokslinkai tiria ir nezino iki galo, o mum toli iki to) tam arba kitam tiesiog toks atsitiktinumas ir tiek nes va buna ir renka info ir stengias ir vistiek neiseina,,,kaip mano gine sako paprastai ukiskai nuo moters tikrai nieks nepriklauso (ji yra ta pasyvioji puse kalbekim kaip norim) sako vyro spermiukai kurie tuo metu aktyvesni kuris tuo metu stipresnis gajasnis tas ir pirmas bus, o ilyst i genetika i visa tai ten ner taip kaip mum atrodo labai aiskiai paprasta, nes gi kiekvienas turetu ka nori, todel as ir galvoju ka jau dievulis mum siuncia tas ir gerai, ziurek rasom pacios 2 dienos iki O kazkas mergyte pagavo, kitas tokiu metu berniuka, tai cia toks 50 ant 50 kad negali zinot, va ir granola vis prisimenu ji rugstino ir 2 dienos nu gal nepakankamai kaip ji sako bet vistiek jau ta terpe dar nebuna 2 dienos iki O labai sarmine plius rugstini vistiek turejo parugstet, o vat sast ir stiprus Y-kiukas atbego ir ka tu padarysi, jau kuo toliau tuo maziau kazkaip tikiu kad galima suplanuot g.gif
vat drauges sese su vyru planavos berniuka dare viska kad tik jis butu, nu akurat berniuka ir turi, taip pat bande ir jos sese pagal tas pacias technologijas (lb berniuko norejo) kurios jau buvo isbandytos sesers viska tiksliai ir ka laukias mergytes.
tai isvada ??net nzn g.gif
Papildyta:
ir nezinom kokie veiksniai faktoriai tuo metu suveiks ar tures itakos kai vyks apvaisinimas ir vistiek liks kaip loterija, aisku bent jau busim isbande ka jau galim ir kas nuo musu priklauso thumbup.gif , bet kaip zinot i koki laika taikyt, gal vienu metu tikrai daryk tu ka nori rugstink sarmink o bus kas bus, kitu atveju gal vel kitaip , kuo toliau gilinies tuo neaiskiau daros doh.gif
Atsakyti
Na aš irgi taip pat imu galvoti,kaip ir Tu Elena,gamta pati nusprendžia kam geriau gimti.Pvz pažiūrėkime į senesnes kartas.Mano močiutė turėjo 6 seseris ir tik vieną jaunėlį brolį,dar pasakojo ,kad jų kaime gyveno šeima, joje augo net 12 sūnų thumbup.gif ne vienos mergaitės.Kažkas tai vyksta bet mums tai nesužinot doh.gif
Musų namo sienoje,apsigyveno varnėnai bigsmile.gif Tiesiog namo apdaila nebuvo baigta, rado angelę,pamanė jauki vietelė busimiems namams.Ir kaip tik po mūsų miegamojo langu,aš jau nuo pat ankstyvo ryto girdžiu krebždesį ir gan anksti prikelia,dieną šiandien irgi nedavė ramybės užsnūst.Vyras sako greičiau užkišt tą angelę kokia lentute kol dar kiaušinių nepridėjo,nes paskiau kai vaikus savo maitins neapsikęsi sypsėjimo.Nežinau ką daryti?Pamaniau čia gali būti geras ženklas -gal naują neštumą pranašauja ar ką g.gif Pamenu kai laukiausi pirmojo,toje pat sienoje gyveno svirplys ir vakarais ilgai svirpdavo.O senovėje žmonės sakydavo jei pelės gužtas suka rūbuose,spintose -lauk neštumo, šitą prietarą iš savo močiutės girdėjau.



Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 04 20, 15:06)
Mano močiutė turėjo 6 seseris ir tik vieną jaunėlį brolį,dar pasakojo ,kad jų kaime gyveno šeima, joje augo net 12 sūnų thumbup.gif ne vienos mergaitės.Kažkas tai vyksta bet mums tai nesužinot doh.gif

nezinojo tiek kiek mes dabar zinom mirksiukas.gif

Buriau MB vaikus, pas ji rodo du berniukus. Zodziu kad daugiau vaiku netures. blink.gif o as tai turesiu... Kaip cia dabar lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kalbant apie nuojautas tai aš manau turėsiu mergytę, net gi tokią kaip ir baimę jaučiu kad bus dvynukės biggrin.gif Bet kaip bus taip, gal jei visi trys berniukai bus tai marčias labiau mylėsiu rolleyes.gif

QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 04 18, 11:19)
beje, gal galetum paziuret, iki kada visi sitie dalykeliai galioja  bigsmile.gif , gal bandyciau is anksto viska po biskiuka susipirkinet, kad nebutu paskui didelio smugio piniginei  biggrin.gif

Magnis ir spanguolės galioja du metus, bet tas ginekologinis skystis nuvylė, galiojimas baigiasi šių metų gegužę doh.gif

QUOTE(Google @ 2012 04 20, 16:21)
Buriau MB vaikus, pas ji rodo du berniukus. Zodziu kad daugiau vaiku netures. blink.gif o as tai turesiu... Kaip cia dabar lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš prieš kokius 10 ar dar daugiau metų buvau pas būrėją ir ji man sakė, kad turėsiu du vaikus su vienu vyru ir vieną su antru. Tai aš vyrui ir sakau, kad greitai sukamės ir trečia susiplanuojam, o tai išsiskirsim biggrin.gif
Nors ji sakė, kad pirmas ir trečias tikrai bus berniukai, o antras greičiausiai mergaitė. Bet su tuo antru sūnum tai visos kinų lentelės man rodo, kad jis mergaitė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 04 20, 16:06)
Na aš irgi taip pat imu galvoti,kaip ir Tu Elena,gamta pati nusprendžia kam geriau gimti.Pvz pažiūrėkime į senesnes kartas.Mano močiutė turėjo 6 seseris ir tik vieną jaunėlį brolį,dar pasakojo ,kad jų kaime gyveno šeima, joje augo net 12 sūnų thumbup.gif ne vienos mergaitės.Kažkas tai vyksta bet mums tai nesužinot doh.gif
   

agam as ir taip siandien galvojau va butent apie savo mociute ir prosenele. mano mociute is 5 seimos, 4 seserys ir tik paskutinis brolis jauniausias, o pati mociute pirmus tris sunus pagimde, ir tik 4 dukra, mano mama.
o kaip ir tu sakai 6 seserys ar visi broliai, nemanau kad visi butent ta pacia diena isjejo skaiciuoiajant pvz pagal ovuliacija,jauciu buta visaip, nejau netycia visada ta pati diena gaudavos smileysex.gif nebus taip kad tik pries per ar po, manau cia tikrai daugiau viskas nuo vyro, nei nuo moters ir jau kaip lemta.
google o ka mes jau zinom g.gif , zinom kad nieko nezinom lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes jei zinotume cia nesedutume ir neiskotume thumbup.gif nes ir kad zinom viena ar kita dalyka tai dar nereiskia kad taip ir bus, o gal tai visai su tuo nebus susija... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 20 balandžio 2012 - 16:34
QUOTE(juodaake25+ @ 2012 04 19, 23:36)
sveikos,
Rima123 - as nemaza turiu pavyzdziu kas tureje berniukus kitoje santuokoje susilaukia princesiu..et vyra keist gaila 
jetau istikro kaip greit bega laikas atrodo tik cia siaip skaitinejau o jau birzeli startuojam..


laikas tikrai nenormaliai lekia doh.gif , kas jau cia iki to birzelio like bigsmile.gif
O vyro dar gal nekeisk lotuliukas.gif , bandyk dar su situ mergyte gaudyt thumbup.gif
QUOTE(.sniege. @ 2012 04 20, 09:01)
sveikutes, seniai nesirodziau nes vis kokiu problemeliu atsianda  , tai kazkaip ir nuotaikos nelabai buvo bendrauti 


Kaip tik kai nuotaikos nera ateik cia, pataisysim tas nuotaikas visos supuole friends.gif Kaip tavo pupa auga? wub.gif
QUOTE(Lewisia @ 2012 04 20, 16:06)
    Musų namo sienoje,apsigyveno varnėnai O senovėje žmonės sakydavo jei pelės gužtas suka rūbuose,spintose  -lauk neštumo, šitą prietarą iš savo močiutės girdėjau.

Wauuu kaip faina bigsmile.gif Tikekimes kad tikrai bus pagausejimo pranasai wub.gif
Pas mus inkile varnenai gyvena, tai kaskart isejus i kiema susvilpia, kaip faina man, draugeliai mano thumbup.gif

QUOTE(Google @ 2012 04 20, 16:21)
nezinojo tiek kiek mes dabar zinom
Buriau MB vaikus, pas ji rodo du berniukus. Zodziu kad daugiau vaiku netures.  o as tai turesiu... Kaip cia dabar

tik vyrui nesakyk, nes paskui dar sakys, kad trecias ne jo lotuliukas.gif biggrin.gif
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 04 20, 17:23)
* Kalbant apie nuojautas tai aš manau turėsiu mergytę, net gi tokią kaip ir baimę jaučiu kad bus dvynukės    Bet kaip bus taip, gal jei visi trys berniukai bus tai marčias labiau mylėsiu 
** Magnis ir spanguolės galioja du metus, bet tas ginekologinis skystis nuvylė, galiojimas baigiasi šių metų gegužę 
***Aš prieš kokius 10 ar dar daugiau metų buvau pas būrėją ir ji man sakė, kad turėsiu du vaikus su vienu vyru ir vieną su antru. Tai aš vyrui ir sakau, kad greitai sukamės ir trečia susiplanuojam, o tai išsiskirsim
****Nors ji sakė, kad pirmas ir trečias tikrai bus berniukai, o antras greičiausiai mergaitė. Bet su tuo antru sūnum tai visos kinų lentelės man rodo, kad jis mergaitė 

* Niu butu baisiai faina tos dvynuke thumbup.gif Cia kai ziema lyg rode paliktas dvynukes gyvybes langelyje, tai taip uzsimaniau jas pasiimt , butu rezultatas garantuotas blush2.gif , bet realiai nezinau, ar ryzciausi dar pati nepabandzius blush2.gif
** matai kaip nenusiseke su tuo skysciu .. tai nieko, sunaudok, mano drauges brolis farmacininkas, sake metus drasiai galima naudot visus vaistus nuo pasibaigusio galiojimo, jei spalva, konsistencija, kvapas nepakite.
*** Man viena bureja sakius, kad turesiu pirma mergaite, paskui berniuka , kita pries planuojant antra, kad bus mergaite biggrin.gif
****su antruoju man irgi labai daug lenteliu, skaiciavimu rode mergaite, isskyrus kinu lentele lotuliukas.gif


Papildyta:
Zinokit mergaites, pasakysiu egoistiskai, bet atvirai- dziaugiuosi, kad pries mane dabar toks grazus burelis planiukiu wub.gif , labai tikiuosi, kad visoms pasiteisins tie metodai, nesvarbu, kad gal tai ir bus tik sutapimai, bet bus truputuka drasiau ir man planuot blush2.gif O del tu nusiteikimu ir nuojautu, ir man atrodo, kad bus berniukas, nematau as musu seimoj mergaites biggrin.gif , bet tikrai neisiu is proto, jei taip ir bus, nes ir tie berniukai mums , mamoms, mylimiausia, brangiausi wub.gif Mano maziukui tuoj metukai, ir nebuvo dienos, kad nesvaigciau is laimes ir meiles jam wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 04 20, 21:46)
* Niu butu baisiai faina tos dvynuke  thumbup.gif Cia kai ziema lyg rode paliktas dvynukes gyvybes langelyje, tai taip uzsimaniau jas pasiimt , butu rezultatas garantuotas  blush2.gif , bet realiai nezinau, ar ryzciausi dar pati nepabandzius  blush2.gif
** matai kaip nenusiseke su tuo skysciu .. tai nieko, sunaudok, mano drauges brolis farmacininkas, sake metus drasiai galima naudot visus vaistus nuo pasibaigusio galiojimo, jei spalva, konsistencija, kvapas nepakite.

Aš tikiuosi, kad pavyks iš karto gegužę pagauti ir dar dvynukes biggrin.gif

Aš vis pagalvoju, kad berniukas labai gerai būtų, vistik daug drabužiukų nuo sūnelių liko, o ir žaisliukai berniukiški, būtų daug pigiau berniuką augint. Bet va širdis nori mergytės ax.gif
Atsakyti
user posted image
mano pilvininkas, jau greit tokio neturesiu blush2.gif laukiu kada greiciau savo stebuklo mazo sulauksiu rengsiu puosiu eisim pasivaiksciot visi wub.gif bet ir bijau is kitos puses ar nebus sunku su dviem man susitvarlkyti pradzioj nezinosiu prie kurio pirma begt, kada viska stos i savo vezes, o ka jau kalbet apie kambarius indus maista ir saves kaip nepamirst unsure.gif unsure.gif ir vasara kaip tik nei maudymkes uzsidet, nes tikrai nespes viskas per menesi gryst i savo vezes, nu si vasarele bus mano parduota dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 04 21, 10:38)
Aš tikiuosi, kad pavyks iš karto gegužę pagauti ir dar dvynukes  biggrin.gif

Aš vis pagalvoju, kad berniukas labai gerai būtų, vistik daug drabužiukų nuo sūnelių liko, o ir žaisliukai berniukiški, būtų daug pigiau berniuką augint. Bet va širdis nori mergytės  ax.gif

as ir taip galvojau jei mergyte kiek net nauju neuzdetu suknyciu groziu visokiu, zaislai ir batai ir striukes, bet istikro tie rubai daiktai ne esme , esme leliukas wub.gif kazkaip noris patirt ta jausma tiek auginant dukryte tiek suneli, o rubeliu siai laikais isvis ner problemu, gimines uk, gauansm kiek siuntinuku, lt kuitimynuose tokiu dalykleiu gali rast po kelis litus kad tik vaikus augink puosk thumbup.gif
Atsakyti
Elena koks pilvuko grozis;) labai grazus! Bet zinok pilvukas man grynai berniukiskas,aukstai,manau tikrai suneli turesi;) Lauksim tavo leliaus;)
Atsakyti
QUOTE(edasgi @ 2012 04 21, 11:17)
Elena koks pilvuko grozis;) labai grazus! Bet zinok pilvukas man grynai berniukiskas,aukstai,manau tikrai suneli turesi;) Lauksim tavo leliaus;)

is tikro noreciau wub.gif blush2.gif kad tavo zodziai Dievui i ausi wub.gif mirksiukas.gif nu man irgi daug kas taip buria kad berniukas berniukas, o ir pati ziuriu i ta pilva nu atrodo jame tikrai berniukas gyvena biggrin.gif jau nedaug liko ir bus visiem aisku, smagu bus ir taip juk mazas zmogiukas ateis i pasauli mergyte ar berniukas wub.gif
Atsakyti
Sveikutes

Granola
tikrai reiks dazniau uzsukti, gal tikrai nuotaikeles bus geresnes smile.gif , o seip kazkaip anksti man si kart visi negalavaimai prasidejo ir sunku ir nelabai galiu ka pasidaryti ir seip problemeliu vis islenda doh.gif

Elenna
nu koks grazus pilvukas, man jis ir labaiu berniukiskas, nors va ir mano sakyc kaip ir visu kitu dvieju toks berniukiskas, aukstai ir panasus ir toks ale i prieki, ne taip kaip sako mergaitems jis apgaubiantis g.gif , nu matysim, laukiu labai tavo leliuko, labai smalsu kas pas tave slepiasi, bet aisku kas bebutu, tai musu vaikuciai, o jei ka dar tikrai galesi treciu sansu pasinaudoti, man tai jau viskas, tikrai paskutinis kartas, nors kaip sakoma, neikada nesakylk neikada lotuliukas.gif
Atsakyti