Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

Ačiū už sveikinimus smile.gif
QUOTE(.sniege. @ 2012 04 24, 11:22)
ir kad kudikiu mergaiciu nebuna  lotuliukas.gif

Jo kažkaip sunkoka jau įsivaizduot rolleyes.gif
Na bet aš dar vilties neprarandu. Kaip kažkas,kad rašė-smagu,kad mūsų temutėj daug planiukų-po metelių,kitų, norėčiau dar pabandyti pagauti kasytes. O dabar rinksiu informaciją,ir bandysiu kuo daugiau suderinti metodų wub.gif
O dėl tinkamo laiko vaikams,jei viska norint susidėlioti tobulai,tai jis gali ir niekada neateiti,manau kai atsiranda vaikutis,viskas savaime susidėlioja į savo vietas smile.gif
Atsakyti
del tu atsinaujinimu kazkada bandziau skaiciuot kad man atrodo skirtingai parode, bet galiu parasyt paziuresit ax.gif , dar sako jam itkoja ir visokios operacijos , net perisleidimai jei ivyko blush2.gif

pirmas buvo man 26 mb 29, antras man 30 mb 33, o va dabar man 32 mb 35 ax.gif
Atsakyti
Nesupratau kaip ten su tais metas gaunasi, gal kuri gali man padėti paskaičiuoti? blush2.gif
Pirmas berniukas: kai pastojau man buvo 25, vyrui 27.
Antras berniukas: man 26, vyrui 29.
Trečias gal mergaitė biggrin.gif : man 29, vyrui 31 ax.gif

Aš irgi vis prašau dievo dukrytės, o jau duos aišku pagal nuopelnus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(.sniege. @ 2012 04 24, 11:05)
del tu atsinaujinimu kazkada bandziau skaiciuot kad man atrodo skirtingai parode, bet galiu parasyt paziuresit  ax.gif , dar sako jam itkoja ir visokios operacijos , net perisleidimai jei ivyko  blush2.gif

pirmas buvo man 26 mb 29, antras man 30 mb 33, o va dabar man 32 mb 35  ax.gif


Antras pagal teoriją tarsi ir mergaitė turėtų būti, o kiek mėnesių buvo praėję nuo 30 metų tau, nes esu skaičiusi, kad reikia kad kokie praeitų 4 mėnesiai kad tikrai atsišviežintų kraujas, jei būna keli mėnesiai tik praėję tai ir sugadina rezultatus. Susisuko man galva jau visiškai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 04 24, 10:09)
Antras pagal teoriją tarsi ir mergaitė turėtų būti, o kiek mėnesių buvo praėję nuo 30 metų tau, nes esu skaičiusi, kad reikia kad kokie praeitų 4 mėnesiai kad tikrai atsišviežintų kraujas, jei būna keli mėnesiai tik praėję tai ir sugadina rezultatus. Susisuko man galva jau visiškai  tongue.gif

nedaug zinok, kokie 2-3 men tik doh.gif , o kaip dabar paskutinis variantas, kur dabar, ka rodo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 04 24, 10:08)
Nesupratau kaip ten su tais metas gaunasi, gal kuri gali man padėti paskaičiuoti?  blush2.gif
Pirmas berniukas: kai pastojau man buvo 25, vyrui 27.
Antras berniukas: man 26, vyrui 29.
Trečias gal mergaitė  biggrin.gif : man 29, vyrui 31  ax.gif

Aš irgi vis prašau dievo dukrytės, o jau duos aišku pagal nuopelnus  lotuliukas.gif

o del prasymo ir as prasiau ir dabar vais dar paprasau, aisku pirma prasau kad viskas butu gerai ir sveikutis, o paskui kad gal dar mergyte jei yra galimybes blush2.gif
Papildyta:
Elenna del komodos tai pravalas aisku, nu bet manau viska ispresit, tik papildomas gavos skausmas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 04 24, 10:59)
Pirmas taip, antras turėtų būti mergaitė, o kiek mėnesių nuo 27 tavo gimtadienio buvo praėję?

kazkur 3 men., musu su vyru abu ta pati menesi gime smile.gif .
Kazin kaip skaiciuot, jei kitais metais pradesim jau po gimtadieniu, tai man bus 30, vyrui 40, kurio kraujas sviezesnis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 04 24, 10:25)
kad kudikiu mergaiciu nebuna, tai as ta pati galvoju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , net neisivaizduoju savo renkose mergaitisko kudikio  lotuliukas.gif  blush2.gif
paziurekit cia http://tavovaikas.lt...ukas-ar-mergait , nu jau tiek paneigti visi musu metodai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , ir ko tik tam internete nera

sniege granola thumbup.gif thumbup.gif nebuna kudikiu mergaiciu lotuliukas.gif nusijuokiau biggrin.gif o man priesingai atrodo kad kudikiai berniukai retenybe nes aplink vien kudikiai mergaites lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas visus is amano aplinkos, tai net nera ka pasupuot berniukisko biggrin.gif o man lb patinka berniukai thumbup.gif akim nulydziu mamas kurios sunelius nesas wub.gif wub.gif ir pati noreciau begalo porytes, na jei ne dabar gal trecio bet tikrai neslepsiu berniuko noretus jau labai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(.sniege. @ 2012 04 24, 11:21)
nedaug zinok, kokie 2-3 men tik  doh.gif , o kaip dabar paskutinis variantas, kur dabar, ka rodo  blush2.gif
Papildyta:

o del prasymo ir as prasiau ir dabar vais dar paprasau, aisku pirma prasau kad viskas butu gerai ir sveikutis, o paskui kad gal dar mergyte jei yra galimybes  blush2.gif
Papildyta:
Elenna del komodos tai pravalas aisku, nu bet manau viska ispresit, tik papildomas gavos skausmas  doh.gif

grynas pravalas doh.gif dabar liepe man atsiust foto komodos spalvos ziures gal jie patys atves,,beje vakar dar vyras varztus sutikrino tai irgi truksta...sako is kokio siukslyno tu ja pirkai lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu blemna seip ir grazi ir kokybiska ta plokste ne is tu atsibodusiu lenkisku, ir matos tvirta toka tikrai ir pats modelis naujas, bet kad ten pas juos bardakas aplamai, sako buvo atvare klientai truko varztu, sako mes nespejam visko sutikrinti, nu vat o man medzio gabalo truksta lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kaip tai susiskaičiavau pagal tą kraujo atsinaujinimą tai mano pirmas sūnus mergaitė turėjo būt biggrin.gif
Jau viskas man neįtikimai atrodo, kaip loterija doh.gif

QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 04 24, 10:25)
paziurekit cia http://tavovaikas.lt...ukas-ar-mergait , nu jau tiek paneigti visi musu metodai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , ir ko tik tam internete nera  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif

Nesupratau kodėl rašo, kad mergytės norint reikia šarminės terpės. Baisu, kad nesigautų taip jog rūgštinau rūgštinau, nors reikėjo šarminti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LabaiTyli: 24 balandžio 2012 - 10:57
mano pirmoji gaunas man 24 /3 lygu 8,0 vyro 24 irgi.
sis mano 26/3 lygu 8,66; vyro 27/4 lygu 6,75. tai nesuprantu kurio likutis didesnis ar kurio mazesnis laimi. bet ir cia kaip ir visur loterija galima sakyt kazkam atitinka kazkam ne g.gif
Atsakyti
Sveikos planuojancios mergytes, smile.gif seniai buvau uzsukus i sia temele blush2.gif
del kraujo atsinaujinimo su pirmu neatitiko, su antru atitiko, su treciu ( taip per eho mate) neatitiks.
Elenna tavo pilvukas labai panasus i kamuoliuka, kaip ir mano, o man berniuka mate.

Atsakyti
QUOTE(tikcia @ 2012 04 24, 13:01)
Sveikos planuojancios mergytes,  smile.gif  seniai buvau uzsukus i sia temele  blush2.gif 
del kraujo atsinaujinimo su pirmu neatitiko, su antru atitiko, su treciu ( taip per eho mate) neatitiks.
Elenna tavo pilvukas labai panasus i kamuoliuka,  kaip ir mano,  o man berniuka mate.

man pardaveja tokia rubeliu sako pas tave mergyte nes tavo pilvas oks apvalus kaip kamuolys toks priekyje, o sako su berniukais buna toksai juosiantis atseit kaip backa , eik tu galvoju ka tu cia man sneki biggrin.gif biggrin.gif nemusk man upo galvoju, as ir seip kiek pastebejus tai berniuku tokie kaip kamuoliai tikrai buna apvalus aukstai, o ne jusiantys..juosiantys daugiau kam pasitvirtina kai buna su mergytem, bet cia irgi nerodiklis turbut daugiau nuo musu figuru leliaus padeties priklauso g.gif
Atsakyti
ir vel tas 50/50 lieka biggrin.gif , na paziuresim visai nedaug liko mums smile.gif
Atsakyti