Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 04 28, 18:27)
Norit pasakyt, kad yra rysys tarp placentos prisitvirtinimo vietos ir lyties  bigsmile.gif ?
Mano antras tai tikrai uzpakalinej sienoj buvo prisitvirtines, o pirmo nezinau.
Jutute, kur dabar pas tave prisitvirtinimas?  blush2.gif
Karstis tai baisus, pas mus pavesy +30 rode  doh.gif


Mano prieš tai buvo užpakalinėje dalyje, o dabar priekinėje, blogiau matosi ir echoskopu leliukas g.gif , taip sakė Kaune klinikose kai darė echo 12 sav., nepralaidūs audiniai pas mane
aš nežinau kaip lytis priklauso nuo to, gal kas esat girdėjusios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2012 04 29, 12:21)
Mano prieš tai buvo užpakalinėje dalyje, o dabar priekinėje, blogiau matosi ir echoskopu leliukas  g.gif , taip sakė Kaune klinikose kai darė echo 12 sav., nepralaidūs audiniai pas mane
aš nežinau kaip lytis priklauso nuo to, gal kas esat girdėjusios ax.gif

Siaip idomu ax.gif , vis sutampa, kad kai isgirstu apie placentos prisitvirtinima priekinje puseje, tai ir mergaite buna, gal tik sutapimai g.gif , nes jei butu tiesa, tai idomu, kaip ten tos mergaites sugalvoja tvirtintis butent toje puseje rolleyes.gif , greitai dabar visos bega ieskot popieriu, kur yra surasyti nestumo parodymai biggrin.gif biggrin.gif , gal atrasim isankstini lyties nustatymo buda, kai dar nei echoskopai nerodo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes

mano echo ir prastesni, nes ciut ne su geriausiu echo o va blogiau rode ir sake praleidziamumumas blogesnis, gal kad ir priekineje prisitvirtine, del lyties, seip esu girdejus kad nemazai mergaiciu buna, bet zinau atveju kad ir berniuku yra, bet seip ziuriu kazkaip tikrai mergaiciu daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 04 29, 13:47)
Siaip idomu  ax.gif , vis sutampa, kad kai isgirstu apie placentos prisitvirtinima priekinje puseje, tai ir mergaite buna, gal tik sutapimai  g.gif , nes jei butu tiesa, tai idomu, kaip ten tos mergaites sugalvoja tvirtintis butent toje puseje  rolleyes.gif , greitai dabar visos bega ieskot popieriu, kur yra surasyti nestumo parodymai  biggrin.gif  biggrin.gif , gal atrasim isankstini lyties nustatymo buda, kai dar nei echoskopai nerodo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

mano tikrai pirmoji buvo priekinej sienoje thumbup.gif thumbup.gif as dar kazkada ir pagalvojau gal tai turi kazkokios itakos bet jauciu ne blush2.gif nors daugelis kurios va ir draugiu ir geguzinukiu tai kur priekine daugiau mergyciu kur uzpakaline berniukai (prisimenu kai snekedavomis tai as sutikrindavau si fakta biggrin.gif )
nu ***** cia tik turbut sutapimai, nors galetu taip but nes man sis uzpakalinej gimdos sienoj thumbup.gif thumbup.gif wub.gif clap_1.gif yahoo.gif
seip nakti istempiau, nors net galva is vakaro isiploviau galvoju pati maza kas ax.gif bet nieko gal tikrai biski pervargau pasinervinau, nors ir siandien jauciu tokius lengvus pamaudimus gal raisciai dar tempias o gal pamazu jau tikrai pasiruosimas sioks toks vyksta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 29 balandžio 2012 - 13:17
QUOTE(Elenna @ 2012 04 29, 13:12)
mano tikrai pirmoji buvo priekinej sienoje  thumbup.gif  thumbup.gif  as dar kazkada ir pagalvojau gal tai turi kazkokios itakos bet jauciu ne  blush2.gif  nors daugelis kurios va ir draugiu ir geguzinukiu tai kur priekine daugiau mergyciu kur uzpakaline berniukai (prisimenu kai snekedavomis tai as sutikrindavau si fakta  biggrin.gif )
nu ***** cia tik turbut sutapimai, nors galetu taip but nes man sis uzpakalinej gimdos sienoj  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  clap_1.gif  yahoo.gif
seip nakti istempiau, nors net galva is vakaro isiploviau galvoju pati maza kas  ax.gif bet nieko gal tikrai biski pervargau pasinervinau, nors ir siandien jauciu tokius lengvus pamaudimus gal raisciai dar tempias o gal pamazu jau tikrai  pasiruosimas sioks toks vyksta  g.gif

o tau viskas ranka paduok, zodziu jei ka ir as linkiu jei nespesim cia mes tai lengvai ir greitai, o sansai tau is vis berniukui dideli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(.sniege. @ 2012 04 29, 14:09)
sveikutes

mano echo ir prastesni, nes ciut ne su geriausiu echo o va blogiau rode ir sake praleidziamumumas blogesnis, gal kad ir priekineje prisitvirtine, del lyties, seip esu girdejus kad nemazai mergaiciu buna, bet zinau atveju kad ir berniuku yra, bet seip ziuriu kazkaip tikrai mergaiciu daugiau  ax.gif

O nezinai atveju, kai mergyte uzpakalinej sienoj buna prisitvirtinus? blush2.gif
Nu viskas, uzsikabinau uz sito doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Elenna @ 2012 04 29, 14:12)
mano tikrai pirmoji buvo priekinej sienoje  thumbup.gif  thumbup.gif  as dar kazkada ir pagalvojau gal tai turi kazkokios itakos bet jauciu ne  blush2.gif  nors daugelis kurios va ir draugiu ir geguzinukiu tai kur priekine daugiau mergyciu kur uzpakaline berniukai (prisimenu kai snekedavomis tai as sutikrindavau si fakta  biggrin.gif )
nu ***** cia tik turbut sutapimai, nors galetu taip but nes man sis uzpakalinej gimdos sienoj  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  clap_1.gif  yahoo.gif
seip nakti istempiau, nors net galva is vakaro isiploviau galvoju pati maza kas  ax.gif bet nieko gal tikrai biski pervargau pasinervinau, nors ir siandien jauciu tokius lengvus pamaudimus gal raisciai dar tempias o gal pamazu jau tikrai  pasiruosimas sioks toks vyksta  g.gif

Niu jau Taves pasigedus buvau bigsmile.gif wub.gif kaip siandien dukriukas laikosi? 4u.gif
Zinai, jei pas Tave ne bernas bus, tai viskas, braukiam visus pozymius galutinai kaip nepasitvirtinancius schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 04 29, 14:53)
O nezinai atveju, kai mergyte uzpakalinej sienoj buna prisitvirtinus?  blush2.gif
Nu viskas, uzsikabinau uz sito  doh.gif  lotuliukas.gif
Niu jau Taves pasigedus buvau  bigsmile.gif  wub.gif  kaip siandien dukriukas laikosi?  4u.gif
Zinai, jei pas Tave ne bernas bus, tai viskas, braukiam visus pozymius galutinai kaip nepasitvirtinancius  schmoll.gif

kai pagimdysiu suzinosim ar buna mergyciu uzpakalinej gimdos sienoj biggrin.gif prisitvirtinusiu ar ne( jei tikrai pas mane mergyte) gryzus namo apgalvojau kad sake placentos prisitvirtinimas uzpakalineje sienoje. tada nubegau mazes skanu israsus pavarciau ten raso priekinej, tai apsidziaugiau galvoju o geras skirtingai tai gal tikrai bus brolis wub.gif bet tai kazin ar nuo tvirtinimosi priklauso bet va daugiau kaip sakot uzpakalinej dali berniukai, rimtaj pas jus taip buvo su sunumis? g.gif
mokslininkai yra istyre skaiciau kita toki desninguma, kad daugiau berniuku dar uzsimezga desinej gimdos pusej, o kairej daugiau mergyciu. pas mane abu nestumai labiau seip reiskes desinej pusej.
as ir tada jau niekuo netikesiu jei ne bernas lotuliukas.gif cool.gif biggrin.gif
maziukei jau siandien geriau be temperaturos, bet pakosti, prikimus dar, niu tikiuos i gera puse eina viskas 4u.gif
o del gimdymo nu labai jau noriu geguzes sulaukt wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 29 balandžio 2012 - 14:06
Man net gydytoja sakė, kad pagal prisitvirtinimą turėtų būti mergaitė, o kaip bus pamatysim g.gif
Atsakyti
Pas mane abu berniukai buvo pristvirtinę užpakalinėje sienoje smile.gif Bet kažkaip nesuvokiama kaip tai gali būti susiję su lytimi g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 04 29, 14:36)
Pas mane abu berniukai buvo pristvirtinę užpakalinėje sienoje  smile.gif  Bet kažkaip nesuvokiama kaip tai gali būti susiję su lytimi  g.gif

mano ir uzpakalineje abu g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(.sniege. @ 2012 04 29, 15:51)
mano ir uzpakalineje abu  g.gif  bigsmile.gif



Mano irgi du berniukai galinėje
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2012 04 29, 17:02)
Mano irgi du berniukai galinėje


Pas mane taip pat ax.gif
Atsakyti