Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(evru @ 2012 05 02, 11:25)
aš prieš abu nėštumus naudojau KT, turiu dvi mergytes

Nu va,dar viena biggrin.gif
Sniege,o jūs turit,du berniukus ir dabar dukrytės laukiatės,ar aš kazka ne taip supratau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FREEJA: 02 gegužės 2012 - 10:44
sveikutes 4u.gif

jetus,kur elenna g.gif blink.gif bigsmile.gif gal tikrai geguziuka jau turi bigsmile.gif o gal dar kaip tik siuo metu skausmuose unsure.gif


ziuriu apie kt rasot,mano pirmas be jokiu kt,o antra vaikinuka, po kt vartojimo gaudem net 5-6men.
kai buvom jauni ir grazus ND darem kozna diena biggrin.gif kartais ir po kelis kartus blush2.gif dabar kai likom tik grazus,tai ant rankos pirstu galiu suskaiciuot kiek smileysex.gif per metus buna ax.gif todel kai nestuke.gif tai zinosiu tiksliai pastojimo diena,valanda ir net minute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2012 05 02, 11:52)
sveikutes 4u.gif

jetus,kur elenna g.gif  blink.gif  bigsmile.gif gal tikrai geguziuka jau turi bigsmile.gif o gal dar kaip tik siuo metu skausmuose unsure.gif
ziuriu apie kt rasot,mano pirmas be jokiu kt,o antra vaikinuka, po kt vartojimo gaudem net 5-6men.
kai buvom jauni ir grazus ND darem kozna diena biggrin.gif kartais ir po kelis kartus blush2.gif dabar kai likom tik grazus,tai ant rankos pirstu galiu suskaiciuot kiek smileysex.gif per metus buna ax.gif todel kai  nestuke.gif tai zinosiu tiksliai pastojimo diena,valanda ir net minute biggrin.gif

gražiai čia parašėt. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 11:54)
gražiai čia parašėt. thumbup.gif  thumbup.gif

ojetus,sakyk man tu
dar senesne jauciuosi kai sitaip kas pasikreipia doh.gif lotuliukas.gif
juk neseniai perkopiau y ketvirta desimti doh.gif biggrin.gif blush2.gif
sakiau trecias vaikiukas bus 30m,jei berniukas tai kita dar 35m bandysiu ir tada jau bus gana biggrin.gif tu bandymu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2012 05 02, 12:06)
ojetus,sakyk man tu
dar senesne jauciuosi kai sitaip kas pasikreipia doh.gif  lotuliukas.gif
juk neseniai perkopiau y ketvirta desimti doh.gif  biggrin.gif  blush2.gif
sakiau trecias vaikiukas bus 30m,jei berniukas tai kita dar 35m bandysiu ir tada jau bus gana biggrin.gif tu bandymu biggrin.gif  blush2.gif

nu taip,manau,kad uztektu,būtum apsuta ąžuolų. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš sakiau jei trečias būtų berniukas, pavadinčiau Ąžuolu.
deja aš irgi, ketvirtoje dešimtyje biggrin.gif
Draugai susilaukė,dukrytės balandį,tai taip kažkaip džiugu ir kartu galvoju,gal pabandyt ir man gal nusišypsos laime. ax.gif Nu dar paseksiu jūsų temukę,pažiūrėsiu kokie ruzaltatai.
Kaip viena pažįstama sakė,kad mergaitės gali būt 3;5 ;7 ir t.t aceit jai kažkoks gyd., sakė. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FREEJA: 02 gegužės 2012 - 11:11
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 12:09)
nu taip,manau,kad uztektu,būtum apsuta ąžuolų. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Aš sakiau jei trečias būtų berniukas, pavadinčiau  Ąžuolu.
deja aš irgi, ketvirtoje dešimtyje biggrin.gif
Draugai susilaukė,dukrytės balandį,tai taip kažkaip džiugu ir kartu galvoju,gal pabandyt ir man gal nusišypsos laime. ax.gif Nu dar paseksiu jūsų temukę,pažiūrėsiu kokie ruzaltatai.
Kaip viena pažįstama sakė,kad mergaitės gali būt 3;5 ;7 ir t.t aceit jai kažkoks gyd., sakė. smile.gif

baik,nesakyk taip tongue.gif doh.gif trecias bus mergaite tongue.gif zinau biggrin.gif
as net nezinau koky varda reiktu duot berniukui doh.gif

Papildyta:
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 12:09)
Kaip viena pažįstama sakė,kad mergaitės gali būt 3;5 ;7 ir t.t aceit jai kažkoks gyd., sakė. smile.gif

rimtai g.gif
o man V vis sako,jei kol antram vaikinukui nesuejo 5metai dar uzkibtu kas tai mergaite butu,o paskui sako vel 5 metus bus tik berniukai blink.gif g.gif nezinau is kur jis susigalvojo tokia"teorija" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2012 05 02, 12:16)
baik,nesakyk taip tongue.gif  doh.gif trecias bus mergaite tongue.gif zinau biggrin.gif
as net nezinau koky varda reiktu duot berniukui doh.gif

Papildyta:

rimtai g.gif
o man V vis sako,jei kol antram vaikinukui nesuejo 5metai dar uzkibtu kas tai mergaite butu,o paskui sako vel 5 metus bus tik berniukai blink.gif  g.gif nezinau is kur jis susigalvojo tokia"teorija" doh.gif  lotuliukas.gif

irgi idomi teorija,tarp mano vaikų 6 metai skirtumas,o drauge kaip susilauke mergytes,tai 4 metai tarp vaiku,nors kita 7 ir abi mergytės.
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 10:43)
Nu va,dar viena biggrin.gif
Sniege,o jūs turit,du berniukus ir dabar dukrytės laukiatės,ar aš kazka ne taip supratau? blush2.gif

aha pirmi du berniukai, vienam tuoj 6, kitam virs 2 metuku ax.gif , o va dabar kaip Dievas duos lyg sao gali but mergike wub.gif , bet po tu echo visokiu ciudu buna, tai kazkaip ramiai laukiu, kas ten zino, o jau kai gims tada jau bus 100 proc aisku blush2.gif

as ir berniukui neturejau vardo, nu tiesiog nelipo, sakau vien del to turi but mergaite, nes visi vardai jau nebelimpa lotuliukas.gif , kai pirma kart pasake berniukas, teko biski galva palauzyt kuo mes ji vadintu, nu bet vistiek nelipo, sirdyje galvojau o gal o gal suklydo lotuliukas.gif , kai pasake mergaite, kazkaip net ta nuojauta atsigavo blush2.gif , nu matysim kas cia gims biggrin.gif , bet mergaitai tai turim kelis vardukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(.sniege. @ 2012 05 02, 12:34)
aha pirmi du berniukai, vienam tuoj 6, kitam virs 2 metuku  ax.gif , o va dabar kaip Dievas duos lyg sao gali but mergike  wub.gif , bet po tu echo visokiu ciudu buna, tai kazkaip ramiai laukiu, kas ten zino, o jau kai gims tada jau bus 100 proc aisku  blush2.gif

as ir berniukui neturejau vardo, nu tiesiog nelipo, sakau vien del to turi but mergaite, nes visi vardai jau nebelimpa  lotuliukas.gif , kai pirma kart pasake berniukas, teko biski galva palauzyt kuo mes ji vadintu, nu bet vistiek nelipo, sirdyje galvojau o gal o gal suklydo  lotuliukas.gif , kai pasake mergaite, kazkaip net ta nuojauta atsigavo  blush2.gif , nu matysim kas cia gims  biggrin.gif , bet mergaitai tai turim kelis vardukus  wub.gif

nu,fainai,kad tik būtų ta svajonių panelytė. 4u.gif
Atsakyti
[quote=☼Granola☼,2012 05 02, 10:47]
Sveikutes mirksiukas.gif

As jei dar kuo tikiu, tai tik laimu blush2.gif . Jei su antruoju buciau naudojus dideli kieki ir viska darius kaip reikia, tai trecio nei neplanuociau, nes tada zinociau, kad nei jis nieko nereiskia blush2.gif
* suraus maisto norejimas yra tik pripratimas mirksiukas.gif , nes surus skonis yra toks dalykas, kad ji issiugdai, as seniau baisiai suriai valgiau, dabar mano vyras pradejo negalet suriai valgyt, reikia gamint ne suru maista, is pradziu buvo sunku priprast prie svelnaus skonio,o dabar jau nei nenoriu suriai, tik astriai biggrin.gif
**O kad taip ir butu bigsmile.gif , labai laikysiu kumscius, kad pasisektu mirksiukas.gif wub.gif
***Metodas O+12 visiskai nepatikimas schmoll.gif , visos musu kitoj temoj naudojusios si metoda turi berniukus.
Net kelios mano drauges po kontraceptiku turi berniukus mirksiukas.gif

Sveikos,

prisidesiu prie Jusu, nes ir pati turiu 2 puikius berniukus ir labai svajoju apie kasytes, o del to metodo, tai kaip tik atvirksciai... man daktare taip aiskino kad norint mergaitei reikia iki O nemaziau 48 val ND... o po to ni ni(idesiu lentele, kad geriau suprasti rolleyes.gif ):

user posted image
4u.gif
P.S. neparasiau kad cia yra 28 dienu ciklas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jevgenija: 02 gegužės 2012 - 11:40
O štai ką dar prisiminiau jau seniai buvau skaičiusi knygoje,atrodo prisiminiau taip kaip buvo ten parašyta,pasitikrint šiuo momentu negaliu knyga tėvų namuose.Heterozigotiniai dvyniai gimsta iš skirtingų kiausialasčių jie visada būna skirtingų lyčių,Identiški dvyniai gimsta iš vienos kiaušialastės ir turi vieną lytį.Tai taip išeina yra nemaža dalis tame tiesos.O dar jei Elena kažkaip išsiaiškintų, savo draugės mamos......Tai gal ir bandyčiau šiuo būdu.Tik kaip man dabar pajausti skausmą kurioje pusėje,ultragarsas galėtų pamatyti kurioje pusėje folikulas auga,bet kaip paaiškinčiau gyd.kokiu tikslu aš čia žiūrinėju doh.gif jei iš pirmo karto nepavyktų nelakstyčiau darytis echo kas mėnesį g.gif .
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2012 05 02, 12:06)
sakiau trecias vaikiukas bus 30m,jei berniukas tai kita dar 35m bandysiu ir tada jau bus gana biggrin.gif tu bandymu biggrin.gif  blush2.gif

Oho kokia svajonė wub.gif
Gal dabar trečio sūnaus palinkėt, kad dar ir tas ketvirtas vaikiukas būtų blush2.gif

Mes tai tik tris planuojam. Taigi laikykit mielosios kumčius už mano dukrytę, kitaip reiks tik marčias mylėt biggrin.gif

QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 12:09)
Kaip viena pažįstama sakė,kad mergaitės gali būt 3;5 ;7 ir t.t aceit jai kažkoks gyd., sakė. smile.gif

Tai čia kaip gaunasi, jei du berniukus turiu tai jau trečia mergytė? Kažkoks keistas skaičiavimas g.gif

QUOTE(Lewisia @ 2012 05 02, 13:01)
Tik kaip man dabar pajausti skausmą kurioje pusėje,ultragarsas galėtų pamatyti kurioje pusėje folikulas auga,bet kaip paaiškinčiau gyd.kokiu tikslu aš čia žiūrinėju doh.gif jei iš pirmo karto nepavyktų nelakstyčiau darytis echo kas mėnesį g.gif .

Gali sakyti, kad įdomu kuriam šone nes maudžia dešinėj, dėl to įdomu ir nori pažinti savo organizmą geriau. O ir jei pasakysi apie lyties planavimą irgi manau nieko blogo nebus, gal dar pati gydytoja kažką naujo pasakytų bigsmile.gif
Atsakyti