Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nėštumo planavimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
☼Granola☼
QUOTE(gwidita @ 2012 05 08, 09:14)
sveikutes 4u.gif

tai ka..as jau "pasuoju"sy menesy unsure.gif
atkeliavo tai,kas galvojau neatkeliaus unsure.gif

tai db sudeliojau viska y vietas ir supratau,kodel mes visos trys seimoje esam mergaites biggrin.gif
savaite po mmm iki"galo",daznas smileysex.gif ir vuolia,kasytes turim thumbup.gif  wub.gif

nenusimink console.gif , turesi proga isbandyt ka nors daugiau planavime mirksiukas.gif
o tas budas po mmm savaite, tai gal turejai galvoj is karto po mmm? blush2.gif , nes jei mmm trunka 5 dienas, plius dar savaite, tai gaunasi 12 cd, kasytem gali jau but per arti O doh.gif

ELENUTE, laukiam prisiduodant wub.gif
FREEJA
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 08, 11:32)
nenusimink  console.gif , turesi proga isbandyt ka nors daugiau planavime  mirksiukas.gif
o tas budas po mmm savaite, tai gal turejai galvoj is karto po mmm?  blush2.gif , nes jei mmm trunka 5 dienas, plius dar savaite, tai gaunasi 12 cd, kasytem gali jau but per arti O  doh.gif

ELENUTE, laukiam prisiduodant  wub.gif
*

taip iskart po mm
Rima123
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 07, 18:31)

sitas klausimas man irgi seniai kirba  , zinau tik tiek, kad paprastos citrinos, kad ir kaip keistai skambetu, sarmina organizma  , todel gal jau planuodama ju negerk  g.gif , o laimas, matyt, kazka tokio turi, kad butent jo reikia  unsure.gif
Kiek cia iki tos liepos, greitai prabegs pora menesiuku  mirksiukas.gif , man va iki kitos liepos , atrodo, jau kas cia liko  lotuliukas.gif
*

Nu jo nedaug cia kai pagalvoji, o citrinos viskas nuo siandien net neimu i rankas biggrin.gif Velnias kaip ju pasiilgsiu, gerimukas man ir dar vasara sis nepakeiciamas, teks galvot kaip pakeist, gal tais paciais laimais g.gif
O su nu kas cia liko iki kitos liepos tai prajuokinai, bet kai pagalvoji, tai laikas lekia kaip isprotejas, atrodo vaikystei taip nebudavo...
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 07, 19:35)

Sveikatos sūneliui

*

Aciu labai labai tau 4u.gif

QUOTE(gwidita @ 2012 05 08, 10:14)

tai ka..as jau "pasuoju"sy menesy

db bandysiu mamos taktika,ji man visada aiskindavo,kad savaite po mmm gali leist vyrui daryt viska iki galo..bet veliau schmoll.gif stumt y sona
anksciau tu apsisaugojimo priemoniu nebuvo,tai moterys jei turedavo ne tokius protingus vyrus,pacios pajutusios,kad jau jam"galas"stumdavo vyrus nuo saves 
tai db sudeliojau viska y vietas ir supratau,kodel mes visos trys seimoje esam mergaites
savaite po mmm iki"galo",daznas smileysex.gif ir vuolia,kasytes turim thumbup.gif  wub.gif

*

Nu gal tikrai ta buda ir man prisitaikyt, kazkaip paprasciau butu, nei laukt butent tos dienos ir tada kartuka, o paskui saviskiui vel aiskint, kad negalima lotuliukas.gif
O, kad nepakibai nenusimink, kita menesi gal pasiseks console.gif
LabaiTyli
QUOTE(gwidita @ 2012 05 08, 09:14)
tai ka..as jau "pasuoju"sy menesy unsure.gif
*

4u.gif
Elenna
sveikos, na net keista bet siankat ir miegojau visai gerai ir seip gerai visai jauciuosi ax.gif tik tiek kad laukime zodziu pasiskaiciavau kad man beliko iki gines nustatyto termino 7 d. o savo nusistaciau 13-14 geguzes tai po 5-6 d. idomu kaip cia bus su mumis 4u.gif
gwidita
jo jo,savaite,iskarto po mmm "dirbt" reikia/galima (anot mano mamos) biggrin.gif ir nepastosi ax.gif o turi 3merginas mano teveliai ax.gif
*Kameja*
QUOTE(gwidita @ 2012 05 08, 13:47)
jo jo,savaite,iskarto po mmm "dirbt" reikia/galima (anot mano mamos) biggrin.gif ir nepastosi ax.gif o turi 3merginas mano teveliai ax.gif
*

o jus visos trys situo "apsaugos" budu pagautos? gal, kai jus planavo, kitom datom "dirbo" rolleyes.gif
☼Granola☼
QUOTE(gwidita @ 2012 05 08, 13:47)

gaila, kad ne visiem suveikia sitas budas, yra su nd daug dienu iki O berniukus turinciu unsure.gif

Elenut, budim toliau ir laukiam is Taves naujienu wub.gif , bet kada galim ju isgirst wub.gif , jau tiek nedaug beliko bigsmile.gif
jurgita112
QUOTE(Elenna @ 2012 05 08, 12:55)
sveikos, na net keista bet siankat ir miegojau visai gerai ir seip gerai visai jauciuosi  ax.gif tik tiek kad laukime zodziu pasiskaiciavau kad man beliko iki gines nustatyto termino 7 d. o savo nusistaciau 13-14 geguzes tai po 5-6 d. idomu kaip cia bus su mumis  4u.gif
*

Nu Elenna, cia labiausiai esi mus visas suintrigavus, lauksim naujienu jau kas ten pas tave pilvelyje isitaises, labai labai smalsu blush2.gif Kaip faina greit busi dvieju vaikuciu mama, labai nedaug liko 4u.gif
.sniege.
sveikutes
Elenna kokia grazi nestuke ir kaip jai tinka, oi laukiam laukiam jos leliuko, nepamirsk prisiduoti, nors ir geguzinukus paziuriu ar dar nesubyrejai biggrin.gif

kaip kitos laikotes ax.gif
Google
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 08, 16:08)
gaila, kad ne visiem suveikia sitas budas, yra su nd daug dienu iki O berniukus turinciu  unsure.gif
*

kartais pamastau, kad gal beviltiskas reikalas mergaites sulaukt ir taip liuuudna liudna pasidaro. unsure.gif Bet vistiek tikiu, kad man lemta mergaites susilaukt. Si menesi tikiuosi tai pavyks su laimu ir kt priemonem. cool.gif Kita savaite bandysim.. smile.gif
jurgita112
QUOTE(Google @ 2012 05 08, 17:50)
kartais pamastau, kad gal beviltiskas reikalas mergaites sulaukt ir taip liuuudna liudna pasidaro.  unsure.gif Bet vistiek tikiu, kad man lemta mergaites susilaukt. Si menesi tikiuosi tai pavyks su laimu ir kt priemonem.  cool.gif Kita savaite bandysim..  smile.gif
*

Tupi angeliukai danguje ir sypsosi skaitydami musu postus, berniukas? mergaite?.... as taip pat nenuleidziu ranku ir vis kvieciu berniuka pas save, gal koks berniokas nusileis...... auginsim ir mergyte trecia jei jau toks likimas butu... na bet kaip susilaukti sunaus???????? doh.gif
☼Granola☼
QUOTE(Google @ 2012 05 08, 17:50)
kartais pamastau, kad gal beviltiskas reikalas mergaites sulaukt ir taip liuuudna liudna pasidaro.  unsure.gif Bet vistiek tikiu, kad man lemta mergaites susilaukt. Si menesi tikiuosi tai pavyks su laimu ir kt priemonem.  cool.gif Kita savaite bandysim..  smile.gif

Bandykit mirksiukas.gif , reikia tiket, kad pasiseks wub.gif , laikysiu tvirtai kumscius 4u.gif 4u.gif
QUOTE(jurgita112 @ 2012 05 08, 17:55)
Tupi angeliukai danguje ir sypsosi skaitydami musu postus, berniukas? mergaite?.... as taip pat nenuleidziu ranku ir vis kvieciu berniuka pas save, gal koks berniokas nusileis...... auginsim ir mergyte trecia jei jau toks likimas butu... na bet kaip susilaukti sunaus???????? doh.gif

matai, o pas kitas atvirkstinis klausimas- kaip pagaut ta mergyte wub.gif biggrin.gif
turesi suneli mirksiukas.gif , svarbu zinai, ka reikia daryt 4u.gif 4u.gif
☼Granola☼
Kazkada kalbejom apie dirbtini apvasinima norint kokrecios lyties, tai va ka radau;
"Ar galime pasirinkti kūdikio lytį?
Pasirodo, galimybė nulemti kūdikio lytį egzistuoja. Tačiau skubame įspėti, kad Lietuvoje ja naudojamasi tik tuomet, kai iškyla grėsmė susilaukti mažylio, sergančio sunkia genetine liga – hemofilija, kai sunkiai kreša ar visai nekreša kraujas. Šia liga serga tik berniukai. Todėl būsimai mamai, nešiojančiai hemofilijos geną, nepatariama susilaukti sūnaus. Tuomet apvaisinimas atliekamas mėgintuvėlyje. Spermatozoidai, turintys X chromosomas, atskiriami nuo turinčių Y chromosomas. Tada jie pažymimi ir parenkamas tinkamiausias, kuriam leidžiama susijungti su iš anksto paimta moters kiaušialąste.
Kai kuriose užsienio klinikose šis metodas taikomas visoms to pageidaujančioms poroms. Tačiau užtikrintos sėkmės net tuomet garantuoti niekas negali
.

is cia: http://mazylis.veidas.lt/noriu-berniuko-noriu-mergaites/2/
pasirodo, ir tai neduoda 100% garantijos, tai ar verta tam ryztis ax.gif
*Kameja*
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 08, 19:12)
pasirodo, ir tai neduoda 100% garantijos, tai ar verta tam ryztis  ax.gif
*

is to paties straipsnio:
Rūkymas dažniausiai dar įsčiose nužudo vyriškos lyties embrioną. Todėl sumažina tikimybę susilaukti berniuko. Jeigu rūko ne tik būsima mama, bet ir tėvas, galimybė pagimdyti berniuką sumažėja perpus.

kai planuosiu, pradet reiks rukyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
☼Granola☼
Ziuriu, kad ten is viso surinkti "perliukai" lotuliukas.gif lotuliukas.gif , pvz.
"Ištyrus spermatozoidų pasiskirstymą makštyje ir gimdoje buvo pastebėta, kad vyriškieji Y spermatozoidai geriau jaučiasi šarminėje, o moteriškieji X – rūgščioje terpėje. Todėl norintiems susilaukti berniuko prieš lytinį aktą patariama apsiplauti silpnu rūgšties tirpalu (šaukštelis acto stiklinei vandens), o svajojantiems apie mergaitę – silpnu šarminiu tirpalu (šaukštelis sodos stiklinei vandens)." doh.gif doh.gif Niekas taip nedarykit nono.gif

Elenna
QUOTE(.sniege. @ 2012 05 08, 17:31)
sveikutes
Elenna kokia grazi nestuke ir kaip jai tinka, oi laukiam laukiam jos leliuko, nepamirsk prisiduoti, nors ir geguzinukus paziuriu ar dar nesubyrejai  biggrin.gif

kaip kitos laikotes  ax.gif
*

labs ryts 4u.gif ankstyva kaip niekad as, seip lb retai tai buna, vyrui i darba pietus kelt turejau prakept, nes is vakaro sutingus buvau,,,ir va visi miegai isilakste, sedziu ka cia veikt g.gif
jo uzsukit i geguziukus jei jau manes ilgai nebus ten busiu turbut prisidavus per sms, tai ir jus greiciau suzinosit mirksiukas.gif vakar buvau pas gine rase toniukus, ziurejo echo viskas idealu, ir jau neliko paslapties biggrin.gif viskas aisku su tuo gyventoju, bet paliksiu cia intrigele, juk nedaug beliko mirksiukas.gif seip net ir pati jau norejau ginei sakyt gal jus man nesakykit tiek islaukiau tas 5 dienu zinojimas tikrai neisgelbes lotuliukas.gif lotuliukas.gif wub.gif
seip pamasciau kad gal kurios cia mes bendraujam ir liksim ilgiau, susikurt savo albumeli fotki koki g.gif kaip manot ax.gif bet as nemoku niekad nekuriau g.gif ten galima butu ir kokia paslapti irasyt, jei kartais nenoresim kad kas lb placiai apie tai zinotu blush2.gif
FREEJA
QUOTE(Elenna @ 2012 05 09, 07:12)
labs ryts  4u.gif  ankstyva kaip niekad as, seip lb retai tai buna, vyrui i darba pietus kelt turejau prakept, nes is vakaro sutingus buvau,,,ir va visi miegai isilakste, sedziu ka cia veikt  g.gif
jo uzsukit i geguziukus jei jau manes ilgai nebus ten busiu turbut prisidavus per sms, tai ir jus greiciau suzinosit  mirksiukas.gif  vakar  buvau pas gine rase toniukus, ziurejo echo viskas idealu, ir jau neliko paslapties  biggrin.gif  viskas aisku su tuo gyventoju, bet paliksiu cia intrigele, juk nedaug beliko  mirksiukas.gif seip net ir pati jau norejau ginei sakyt gal jus man nesakykit tiek islaukiau tas 5 dienu zinojimas tikrai neisgelbes  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  wub.gif
seip pamasciau kad gal kurios cia mes bendraujam ir liksim ilgiau, susikurt savo albumeli fotki koki  g.gif  kaip manot  ax.gif bet as nemoku niekad nekuriau  g.gif ten galima butu ir kokia paslapti irasyt, jei kartais nenoresim kad kas lb placiai apie tai zinotu  blush2.gif
*

labas rytas 4u.gif
Elenna,nu žinok,čia visos laukia tos tavo paslapties,o tu dabar nesakysi ax.gif ax.gif ax.gif
O kas dėl rūkymo visiska nesamone, pries pirma vaika rūkiau,ir ka turiu sūnų ,su antru jau nerūkiau irgi turiu sūnų. biggrin.gif
Google
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 08, 18:12)
Kazkada kalbejom apie dirbtini apvasinima norint kokrecios lyties, tai va ka radau;
......
Kai kuriose užsienio klinikose šis metodas taikomas visoms to pageidaujančioms poroms. Tačiau užtikrintos sėkmės net tuomet garantuoti niekas negali[/i].[/color]

pasirodo, ir tai neduoda 100% garantijos, tai ar verta tam ryztis  ax.gif
*

bet yra ne vienas atvejas, kai vienas serga veziu vaikutis, ir moteris gimdosi kita kad tiktu kaulu ciulpai ir t.t. Atrenka ir implantuoja ta reikiama varianta, tai negi nemato/neatrenka kad mergaite ar berniukas tai... unsure.gif Maniau pas juos galima "uzsisakyt" 100%

QUOTE(moggie @ 2012 05 08, 20:05)
is to paties straipsnio:
Rūkymas dažniausiai dar įsčiose nužudo vyriškos lyties embrioną. Todėl sumažina tikimybę susilaukti berniuko. Jeigu rūko ne tik būsima mama, bet ir tėvas, galimybė pagimdyti berniuką sumažėja perpus.

kai planuosiu, pradet reiks rukyt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

o as lauksiu 38 ir irgi rukyt pradesiu. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vyrui ant 50mecio pagrandukE. lotuliukas.gif

QUOTE(FREEJA @ 2012 05 09, 06:57)
labas rytas 4u.gif
Elenna,nu žinok,čia visos laukia tos tavo paslapties,o tu dabar nesakysi ax.gif  ax.gif  ax.gif
*

taip taip, laukiam.. wub.gif wub.gif
gwidita
QUOTE(moggie @ 2012 05 08, 14:59)
o jus visos trys situo "apsaugos" budu pagautos? gal, kai jus planavo, kitom datom "dirbo" rolleyes.gif
*

laba rytuka 4u.gif

oi neee schmoll.gif jokiu planu pas juos nebuvo schmoll.gif
mama istisai ziurejo"kad tik tu vaiku neprisidaryt" biggrin.gif o tevelis labai jau sunaus norejo visada..tik "uztaisyt"neisejo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(moggie @ 2012 05 08, 21:05)
is to paties straipsnio:

kai planuosiu, pradet reiks rukyt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

oi ne schmoll.gif sitas netinka..mano V "pulino"kaip reikalas ir berniukai vistiek pas mus..
kiti draugai abu ruke belenkiek,ir berniukai du rolleyes.gif

elenna viskas aisku ir taip mirksiukas.gif nuosirdziai dziaugiuosi uz tave wub.gif 4u.gif ir linkiu dabar jau tik,kuo greiciau paimti ant ranku savo issvajota stebuklely wub.gif 4u.gif
☼Granola☼
Sveikutes wub.gif
seip pamasciau kad gal kurios cia mes bendraujam ir liksim ilgiau, susikurt savo albumeli fotki koki  g.gif  kaip manot  ax.gif bet as nemoku niekad nekuriau  g.gif ten galima butu ir kokia paslapti irasyt, jei kartais nenoresim kad kas lb placiai apie tai zinotu  blush2.gif

Niu lauksim labai to Tavo paslapteles wub.gif wub.gif
Del to bendravimo, tai zinoma bendrausim gathering.gif , bet as tikiuosi, kad neissibegiosit visos iki mano planavimu blush2.gif blush2.gif Kaip manot, jei nauja tema susikurtume planiukese? bigsmile.gif Ten daugiau paplepet galetume, ir albumeli kuri vakara prisedus pabandyciau sukurt blush2.gif , cia tai labai siaurai sneket galim, kad nebutu" ne i tema" unsure.gif
.sniege.
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 09, 09:45)
Sveikutes  wub.gif

Niu lauksim labai to Tavo paslapteles  wub.gif  wub.gif
Del to bendravimo, tai zinoma bendrausim  gathering.gif , bet as tikiuosi, kad neissibegiosit visos iki mano planavimu  blush2.gif  blush2.gif Kaip manot, jei nauja tema susikurtume planiukese?  bigsmile.gif Ten daugiau paplepet galetume, ir albumeli kuri vakara prisedus pabandyciau sukurt  blush2.gif , cia tai labai siaurai sneket galim, kad nebutu" ne i tema"  unsure.gif
*

as uz drinks_cheers.gif , nes akzkaip susibendrauji ir norisi toliau bendraut, gal sakau ir vilnieciu musu tarpe yra bigsmile.gif

Elennut lauksim tavo siurpizelio wub.gif , dabar svarbiausia lengvai ir greitai mirksiukas.gif
☼Granola☼
Sukuriau fotki albumeli mirksiukas.gif , visos plepancios ir besiruosiancios toliau plepet, brukstelkit man az, atsiusiu duomenukus mirksiukas.gif , ir jei nesunku, parasykit, ar jau aktyvios planiukes busit, ar besiruosiancios ateityje ir ka planuosit wub.gif , nes visu neprisiminsiu blush2.gif , bandysiu kurt temele planiukese, niekad nebandzius, bet reikia pabandyt biggrin.gif blush2.gif
*Raganaitė*

*

Puiki mintis 4u.gif
bordo
QUOTE(Elenna @ 2012 05 09, 08:12)
l
*

Manau šauniai sugalvojai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 09, 13:09)
Sukuriau fotki albumeli  mirksiukas.gif , visos plepancios ir besiruosiancios toliau plepet, brukstelkit man az, atsiusiu duomenukus  mirksiukas.gif , ir jei nesunku, parasykit, ar jau aktyvios planiukes busit, ar besiruosiancios ateityje ir ka planuosit wub.gif , nes visu neprisiminsiu  blush2.gif , bandysiu kurt temele planiukese, niekad nebandzius, bet reikia pabandyt  biggrin.gif  blush2.gif
*

Šaunuolė 4u.gif
*Kameja*
dabar galvoju del to rukymo g.gif kad vienas mb pas mus ruko, tai nepagelbejo...bet va giminaiciu seimoj, abu ruko ir turi 2 mergytes g.gif bet cia aisku kaip ir visose teorijose, nera nieko 100% bet planuojant reik gal ir sita faktoriu itraukt lotuliukas.gif
Rima123
Sveikos visos!!! Nu sauniai panos sugalvojot drinks_cheers.gif Bet kai visos ten persikelsim tai si tema uzmigs jauciu g.gif ax.gif
savas angelas
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 07, 19:54)
kada paaiskes?  blush2.gif
tom lentelem gal geriau netikek  mirksiukas.gif , cia apie ta rusiska kalbi?
*

jo ta kur savo gimimo datas reikia irasyti. turejo mm mano 6 d. prasidet bet dar nera buna kad ateina kai praeita men pasibaige tai 11d. jei nebus reikes vel nt darytis bet kolkas jokiu nestuke.gif nejauciu tik pilva apacioi pamaudzia jau 2 savaites
☼Granola☼
QUOTE(moggie @ 2012 05 09, 13:57)
dabar galvoju del to rukymo g.gif  kad vienas mb pas mus ruko, tai nepagelbejo...bet va giminaiciu seimoj, abu ruko ir turi 2 mergytes g.gif  bet cia aisku kaip ir visose teorijose, nera nieko 100% bet planuojant reik gal ir sita faktoriu itraukt lotuliukas.gif

Oi, neverta zinok lotuliukas.gif , viena tokia mamyte-kamina zinau, o susilauke dvynuku-berniuku biggrin.gif
QUOTE(Rima123 @ 2012 05 09, 14:01)
Sveikos visos!!! Nu sauniai panos sugalvojot drinks_cheers.gif Bet kai visos ten persikelsim tai si tema uzmigs jauciu g.gif  ax.gif

tai temute gyvuos, paliksiu tuo paciu pavadinimu mirksiukas.gif , tik bus kitoj vietoj, placiau plepet galesim bigsmile.gif
Google
QUOTE(Rima123 @ 2012 05 09, 13:01)
Sveikos visos!!! Nu sauniai panos sugalvojot drinks_cheers.gif Bet kai visos ten persikelsim tai si tema uzmigs jauciu g.gif  ax.gif
*

tai sita jau tuoj pribaigsim... smile.gif
Apart
Sveikutės 4u.gif , man VISOS lentelės žada liepą mergaitę, o rugpjūtį berniuką, tai kaip manot: tikėt ir praleisti tą rugpjūtį, ar nekreipt dėmesio ? Mano vyras tolimųjų vairuotojas, gali būti , kad būtent rugpjūtis ir tiks kai bus grįžęs g.gif
☼Granola☼
QUOTE(Apart @ 2012 05 09, 15:11)
Sveikutės 4u.gif , man VISOS lentelės žada liepą mergaitę, o rugpjūtį berniuką, tai kaip manot: tikėt ir praleisti tą rugpjūtį, ar nekreipt dėmesio ? Mano vyras tolimųjų vairuotojas, gali būti , kad būtent rugpjūtis ir tiks kai bus grįžęs  g.gif

Net nezinau, ka Tau patart, nes man pagal daug ka su antru rode mergyte (iskyrus kinu lentele), bet vat kaip neatitiko smile.gif Manau, bandyk tada, kada bus galimybe, juk vis tiek laima naudosi? bigsmile.gif

Traukiu is Tave i planiukiu sarasa mirksiukas.gif
☼Granola☼
Nauja tema 4u.gif
Tik neuzmetykit pomidorais lotuliukas.gif , nes pirmas mano blynas blush2.gif , ziauriai ne taip gavosi, kaip norejau doh.gif , bet kitaip nemokejau blush2.gif
Pabaigiam sita temele, ir visos kraustomes ten mirksiukas.gif
LabaiTyli
Elenut, laukiam laukiam naujienų wub.gif

Kaip supratau rūkymas ir mergaičių planavimas nepasiteisino, ir ačiū D biggrin.gif

QUOTE(Apart @ 2012 05 09, 15:11)
Sveikutės 4u.gif , man VISOS lentelės žada liepą mergaitę, o rugpjūtį berniuką, tai kaip manot: tikėt ir praleisti tą rugpjūtį, ar nekreipt dėmesio ? Mano vyras tolimųjų vairuotojas, gali būti , kad būtent rugpjūtis ir tiks kai bus grįžęs  g.gif
*

Aš tom lentelėm nepasitikiu, nes vienas mano sūnus beveik visada mergaitė biggrin.gif
*Kameja*
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 09, 16:11)
Nauja tema  4u.gif
Tik neuzmetykit pomidorais  lotuliukas.gif , nes pirmas mano blynas  blush2.gif , ziauriai ne taip gavosi, kaip norejau  doh.gif , bet kitaip nemokejau blush2.gif
Pabaigiam sita temele, ir visos kraustomes ten  mirksiukas.gif
*

labai grazu wub.gif saunuole 4u.gif , tik jei norejai iscentruot, tada reikia viska pazymet ir tarkim paspaust B raide, kur pajuodina srifta, tik vietoj bold yrasai center mirksiukas.gif nu arba ranka pradzio ir gale suvedineji su visais tais lauztiniais skliaustais zodi center 4u.gif

del lenteliu, mano abu daugumoje rodo mergytes, bet gi berniukus turiu biggrin.gif
*Raganaitė*
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 09, 16:11)

*

Čia tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif už toookią gražią naują temutę wub.gif
kas_namelyje_gyvena
sveikos, užregistruokite ir mane į savo temukę, nes labai jau ji įdomi. Mes irgi bandysim gaudyti dukrytę liepos mėn. thumbup.gif
Rima123
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 09, 17:28)

Aš tom lentelėm nepasitikiu, nes vienas mano sūnus beveik visada mergaitė  biggrin.gif
*

O pas mane tarp kovo balandzio bernkiukas kibo (pagal lenteles kova-berniukas, balandi-mergaite) tai neturiu kuo tiket, nes tikslios dienos nzn doh.gif lotuliukas.gif
Bet praciokinau vistiek, kad dabar planuot lelyte tinka geguze ir liepa... nzn ar vadovausiuos tuo, nes galvoju jei darom tai darom blush2.gif
☼Granola☼
QUOTE(kas_namelyje_gyvena @ 2012 05 09, 17:16)
sveikos, užregistruokite ir mane į savo temukę, nes labai jau ji įdomi. Mes irgi bandysim gaudyti dukrytę liepos mėn.  thumbup.gif

Labai kvieciam i musu temele 4u.gif mirksiukas.gif
QUOTE(Rima123 @ 2012 05 09, 17:18)
O pas mane tarp kovo balandzio bernkiukas kibo (pagal lenteles kova-berniukas, balandi-mergaite) tai neturiu kuo tiket, nes tikslios dienos nzn doh.gif  lotuliukas.gif
Bet praciokinau vistiek, kad dabar planuot lelyte tinka geguze ir liepa... nzn ar vadovausiuos tuo, nes galvoju jei darom tai darom blush2.gif

pagal kokia cia ziuri? bigsmile.gif
Nu as sakiau daugiau i jokias lenteles neziuresiu, bet i kinu vis tiek sumasciau ziuret lotuliukas.gif
Rima123
Ziurejau pagal kazkokia rusiska kokio 20 m senumo lentele (drauge dave pasiziuret blush2.gif ) Dar pagal Kinu kalendoriu (apskaiciavus pagal menulio kalendoriu savo amziu). ax.gif

Nu panos damusam sita temute ir kraustomes su galais i naujaja mirksiukas.gif
LabaiTyli
Įkėliau prisitatymui į mūsų albumą savo ir vaikuikų nuotraukas, prašom ir kitos drąsiau 4u.gif
Rima123
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 09, 21:06)
Įkėliau prisitatymui į mūsų albumą savo ir vaikuikų nuotraukas, prašom ir kitos drąsiau  4u.gif
*

Katik apziurejau, kokios fainos fotkes jusu su Granola ir vaikuciai abieju nuostabus wub.gif Ryt pameginsiu ir as kazkokiu imest, nes dabar kazko nesiiesko labai blush2.gif
*Kameja*
na pabaigiam situos namus bigsmile.gif negrazu kraustytis kkitur, senuju nesutvarkius unsure.gif
jurgita112
labs ryts  4u.gif  ankstyva kaip niekad as, seip lb retai tai buna, vyrui i darba pietus kelt turejau prakept, nes is vakaro sutingus buvau,,,ir va visi miegai isilakste, sedziu ka cia veikt  g.gif
jo uzsukit i geguziukus jei jau manes ilgai nebus ten busiu turbut prisidavus per sms, tai ir jus greiciau suzinosit  mirksiukas.gif  vakar  buvau pas gine rase toniukus, ziurejo echo viskas idealu, ir jau neliko paslapties  biggrin.gif  viskas aisku su tuo gyventoju, bet paliksiu cia intrigele, juk nedaug beliko  mirksiukas.gif seip net ir pati jau norejau ginei sakyt gal jus man nesakykit tiek islaukiau tas 5 dienu zinojimas tikrai neisgelbes  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  wub.gif
*

Elenna, tai gydytoja nestumo pabaigoje pagaliau izvelge kas gyvena pilvelyje, pagal daugumos statistikas slepiasi dazniausiai mergytes g.gif As vis bandau speliot lotuliukas.gif
*Kameja*
QUOTE(jurgita112 @ 2012 05 09, 20:51)
Elenna, tai gydytoja nestumo pabaigoje pagaliau izvelge kas gyvena pilvelyje, pagal daugumos statistikas slepiasi dazniausiai mergytes g.gif As vis bandau speliot lotuliukas.gif
*

Ir as ta galvoju ax.gif
LabaiTyli
QUOTE(Rima123 @ 2012 05 09, 20:44)
Katik apziurejau, kokios fainos fotkes jusu su Granola ir vaikuciai abieju nuostabus wub.gif  Ryt pameginsiu ir as kazkokiu imest, nes dabar kazko nesiiesko labai blush2.gif
*

Ačiū 4u.gif
☼Granola☼
QUOTE(jurgita112 @ 2012 05 09, 20:51)

Nu jei pas Elena ne bernas bus, tai viskas, braukiam lauk visus mitus schmoll.gif biggrin.gif , nes jus tik paziurekit, kiek pas ja berniukisku pozymiu g.gif

Ale tokia tema priplepejom, o jau viena psl. kaip sunku uzbaigt lotuliukas.gif , visada i gala laikas sustoja biggrin.gif

Aciu uz komplimentus blush2.gif , eisiu ir as pasidairyt
wub.gif
LabaiTyli
Gal jau pabaigsiu biggrin.gif
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.