Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

padėkite!nemoku parkelti paveikslėlių iš my documents i cd-r , gal kas galit paeiliuj parašyti kaip tai padaryti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marijaera @ 2006 02 06, 11:04)
padėkite!nemoku parkelti paveikslėlių iš my documents i cd-r , gal kas galit paeiliuj parašyti kaip tai padaryti? blush2.gif


Su programa Nero.
Atsakyti
Sveikos mamules 4u.gif Turiu as ir nero ir dar visokiu velniu buvau prisisiuntus. doh.gif Man kotais neskanuoja DVD kompakto tuscio.Su paprastu viskas gerai,o su DVD problemos.Raso,kad jo nera draiveryje. g.gif Gal man truksta kokios palaikymo programos ar ka?Labai prasau padekit. verysad.gif Nes negaliu irasyt ilgesniu filmu nei 700MB.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2006 02 20, 21:44)
Sveikos mamules 4u.gif Turiu as ir nero ir dar visokiu velniu buvau prisisiuntus. doh.gif Man kotais neskanuoja DVD kompakto tuscio.Su paprastu viskas gerai,o su DVD problemos.Raso,kad jo nera draiveryje. g.gif Gal man truksta kokios palaikymo programos ar ka?Labai prasau padekit. verysad.gif Nes negaliu irasyt ilgesniu filmu nei 700MB.


Gal tavo kompe CD irenginys tik skaito DVD, bet neiraso?
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 02 20, 22:53)
Gal tavo kompe CD irenginys tik skaito DVD, bet neiraso?

Nu pats kompaktas sukasi,tik netolygiai kazkaip g.gif Paprasta raso kaip turi but,o DVD isvis raso,kad nera kompakto.Tai reiskia ir neskaito turbut g.gif
O ka reiktu daryt?Gal kokia programele yra tam reikalui? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2006 02 21, 11:20)
Nu pats kompaktas sukasi,tik netolygiai kazkaip g.gif Paprasta raso kaip turi but,o DVD isvis raso,kad nera kompakto.Tai reiskia ir neskaito turbut g.gif
O ka reiktu daryt?Gal kokia programele yra tam reikalui? blush2.gif


Tai tikriausiai tavo CD irenginys neraso DVD. Cia jokia programa nepades.
Papildyta:
QUOTE(Morgan @ 2006 02 21, 11:20)
Nu pats kompaktas sukasi,tik netolygiai kazkaip g.gif Paprasta raso kaip turi but,o DVD isvis raso,kad nera kompakto.Tai reiskia ir neskaito turbut g.gif
O ka reiktu daryt?Gal kokia programele yra tam reikalui? blush2.gif


Dar draiverius pasitikrink. My Computer - Manage - Device Manager - DVD/CD ROM drives.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 02 21, 11:37)
Tai tikriausiai tavo CD irenginys neraso DVD. Cia jokia programa nepades.
Papildyta:
Dar draiverius pasitikrink. My Computer - Manage - Device Manager - DVD/CD ROM drives.

Nei prie mano kompiuteris nei prie programu tokiu zodziu nerandu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2006 02 21, 15:27)
Nei prie mano kompiuteris nei prie programu tokiu zodziu nerandu. blush2.gif


Pasispaudi viena karta su desine peles puse ant My Computer ir ten issirenki Manage.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 02 21, 16:47)
Pasispaudi viena karta su desine peles puse ant My Computer ir ten issirenki Manage.

Jau patikrinau.Ir kas ten turi but?Pazmetas E: diskas. g.gif
Atsakyti
laba diena.
gal žinot kaip galima video failą skelti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2006 02 22, 08:56)
Jau patikrinau.Ir kas ten turi but?Pazmetas E: diskas. g.gif


Tiesiog pasiziurek ar su draiveriais viskas gerai. Ir ar tavo CD irenginys raso DVD.
Papildyta:
QUOTE(Izida @ 2006 02 22, 09:46)
Tiesiog pasiziurek ar su draiveriais viskas gerai. Ir ar tavo CD irenginys raso DVD.


Ant CD irenginio paziurek, ar yra parasyta DVD Recorder. Ar irasytus DVD diskus tau skaito?
Papildyta:
QUOTE(doris @ 2006 02 22, 09:06)
laba diena.
gal žinot kaip galima video failą skelti?  g.gif


Su Virtual Dub programa.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2006 02 21, 11:20)
Nu pats kompaktas sukasi,tik netolygiai kazkaip g.gif Paprasta raso kaip turi but,o DVD isvis raso,kad nera kompakto.Tai reiskia ir neskaito turbut g.gif
O ka reiktu daryt?Gal kokia programele yra tam reikalui? blush2.gif


man persasi mintis, kad pas tave isvis ne dvr-rom, o paprastas cd-rw irenginys. Nes pagal tavo parasyma suprantu, kad jis neskaito dvd disko, negalbant, kad jo neiraso.
Atsakyti