Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

QUOTE(Musyte24 @ 2006 03 02, 10:42)
O aš net nepagalvojau, kad gali nepriimti 9 GB kompakto g.gif  g.gif  g.gif


Tai mano kompas skaito tokio dydžio kompakltus, bet tik kad jie nežmoniškai brangūs doh.gif doh.gif - - - - - apie 20 Lt.
Atsakyti
gal galit padįėti kaip įrašyti iš kompo į cd nuotraukas nessigauna ir rašo štai tokį užrašą ką čia reiškia nesuprantu.Cant write output file.aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(nlvl @ 2006 03 14, 12:16)
gal galit padįėti kaip įrašyti iš kompo į cd nuotraukas nessigauna ir rašo štai tokį užrašą ką čia reiškia nesuprantu.Cant write output file.aciu labai.


Labai sunku padėt, kai žinom tik tiek info.
Pirmiausia parašyk, kokį cd wraiterį naudoji, kokia operacinė? Su kokia programa rašai?
Tada patarsim, kaip tau elgtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gute1 @ 2006 03 14, 13:34)
Labai sunku padėt, kai žinom tik tiek info.
Pirmiausia parašyk, kokį cd wraiterį naudoji, kokia operacinė? Su kokia programa rašai?
Tada patarsim, kaip tau elgtis  4u.gif

jezau kad nesusigaudau pati čia nieko programa tai ACDsee Pro,o poto einu į file save nusitatau cd d ir paste ir išmeta tada tą užrašą,arba jei kopinu visas 80 nuotraukų tai jois atseit įsirašo cd,bet ištikrųjų neišsirašo nes užrašas jpg turi būt tamsiai žalias,o gaunasi šviesiai žalias ir su tokiu kryželiu atrodo įsirašė,o nunešu cd darytnuotraukas sako tuščias
Atsakyti
QUOTE(nlvl @ 2006 03 14, 13:42)
jezau kad nesusigaudau pati čia nieko programa tai ACDsee Pro,o poto einu į file save nusitatau cd d ir paste ir išmeta tada tą užrašą,arba jei kopinu visas 80 nuotraukų tai jois atseit įsirašo cd,bet ištikrųjų neišsirašo nes užrašas jpg turi būt tamsiai žalias,o gaunasi šviesiai žalias ir su tokiu kryželiu atrodo įsirašė,o nunešu cd darytnuotraukas sako tuščias



Na viskas teisingai, taip ir turetu buti sviesiai su plusiuku, tai parodo, kas turetu buti irasyta, muset ta irasyma ne iki galo atlieki mirksiukas.gif Atsiradus tom ikonelem su plusiukais, turetu kazkur atsirasi funkcija, kad visa tai irasyti, tik nezinau kaip angiskai, bo pas mane vokiskas kompas ir programele kitokia.
Atidziai pasiziurek tikrai rasi 4u.gif
Atsakyti
Rašyk su Nero ir problemų nebus, arba per pačius windausus jei tori xp
Atsakyti
Paaiskinkit kuo skiriasi dvd-r nuo dvd+r ? Arba cd-r ir cd+r ?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 04 12, 17:43)
Paaiskinkit kuo skiriasi dvd-r nuo dvd+r ? Arba cd-r ir cd+r ?


DVD-R - vienas ir pirmu atsiradusiu DVD irasymo standaru. DVD-R diskus skaito praktiskai visi buitiniai DVD grotuvai.
DVD+R atsirado tik 2002 m. Todel seni DVD+RW irenginiai (pagaminti iki 2002 m) gali i tokius diskus nerasyti. Taip pat ne visi buitiniai DVD grotuvai perskaitys.
Atsakyti
Noriu paprašyt pagalbos ax.gif

Noriu įrašyt vaizdo klipą į DVD diskelį, bet nesigauna. Pas mane Windows XP ir kompe yra DVD įrašymo įrenginys, bet kai noriu kopijuot, išmeta lentelę su užrašu, kad yra kopijavimo problemos "Windows encountered a problem when trying to copy this file. What do you want Windows to do?". Ką tai reiškia? Ar reikia dar kokios nors papildomos programos? Padėkit. Būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 04 20, 15:58)
Noriu paprašyt pagalbos    ax.gif

Noriu įrašyt vaizdo klipą į DVD diskelį, bet nesigauna. Pas mane Windows XP ir kompe yra DVD įrašymo įrenginys, bet kai noriu kopijuot, išmeta lentelę su užrašu, kad yra kopijavimo problemos  "Windows encountered a problem when trying to copy this file. What do you want Windows to do?". Ką tai reiškia? Ar reikia dar kokios nors papildomos programos? Padėkit. Būsiu dėkinga    4u.gif


O su kokia programa bandei irasyti?
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 04 20, 15:46)
O su kokia programa bandei irasyti?


O tai papildoma programa yra būtina? g.gif Kažką skaičiau, kad su Wndows XP nereikia. Arba kažką ne taip supratau. Jokios papildomos programos nesu atsisiuntus. Čia skaičiau, daug buvo paminėta.
Izida, gal gali patart, kurią geriausia naudot ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Dafnė @ 2006 03 14, 20:26)
Rašyk su Nero ir problemų nebus, arba per pačius windausus jei tori xp


Ką turėta omeny? g.gif
Atsakyti
Padėkit man kas nors išsiaiškint su DVD įrašymu mirksiukas.gif
Atsakyti