Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

QUOTE(elenytele12 @ 2006 05 11, 20:07)
Sveikos, man niekaip neišeina iš kompo įrašyt iš kompiuterio įrašyt dainas į CD, kad grotų per muzikinį centrą. Turiu NERO, bet nemoku juo naudotis blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Gal anksčiau toks klausimas jau buvo užduotas, bet lyg ir nemačiau. Iš karto labai ačiū už pagalbą!!!!


Gal disko neuzbaigi g.gif . Del to gali per muzikini centra negroti.
Atsakyti
gal galetumet padet ir man? gal kas zino, kaip su alkohol 120 iskepti bootini diska?
Atsakyti
QUOTE(padruske @ 2006 05 16, 17:07)
gal galetumet padet ir man? gal kas zino, kaip su alkohol 120 iskepti bootini diska?


L. gera programa , jei windowsams, botinius cd daro ir visus SP ir updatus ir dar daug visko gali susidėt/išmest su nLite programa.
Atsakyti
Parsisiunčiau burn4free, gal kas turi?? g.gif g.gif g.gif Nemoku naudotis, gal galėtumėt padėt? 4u.gif 4u.gif 4u.gif Arba truputį su NERO paaiškint??? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elenytele12 @ 2006 05 17, 14:56)
Arba truputį su NERO paaiškint??? 


Aš irgi su Nero dar neišsiaiškinau doh.gif schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
gute, o gal tu galetum man smulkiau biski papasakot, kaip man bootini diska su ta programa irasyt? as irgi girdejau, kad labai gera programa, tai ir noriu ismokt naudotis.
nero viskas labai paprasta, kas ten jum neiseina?
Atsakyti
QUOTE(padruske @ 2006 05 18, 19:19)
gute, o gal tu galetum man smulkiau biski papasakot, kaip man bootini diska su ta programa irasyt? as irgi girdejau, kad labai gera programa, tai ir noriu ismokt naudotis.
nero viskas labai paprasta, kas ten jum neiseina?



Ten labai lengva viskas, meniu labai parastas , jei turi win xp kompaktą, sp2 lengvai integruoją, po to apdeitus gali integruot, išmest nereikalingus dalykus, susidėt draiverius ir pan.
Pabandyk, ir tau pavyks drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 05 18, 19:09)
Aš irgi su Nero dar neišsiaiškinau      doh.gif  schmoll.gif  verysad.gif


sveikutes 4u.gif
na nesu didele zinove,bet mane drauge pamoke,kaip naudotis NERO,tai dabar sekmingai isirasineju smile.gif ieik i NERO programa,ismes lentele,bus zvaigzdute-FAVORITES.ten pasirink MAKE DATA DVD.ismes lentele,sone jos bus +ADD,taip susidek kinus,tada spausk NEXT.ismeta lentele su duomenimis,ten jau parinktas greitis,1 kopija,apacioje spausti BURN ir viskas!
patarimas:kol rasomas diskas,nieko nedarykit su kompiuteriu,iraso kokybe bus geresne. na,sekmes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EDITUSKA @ 2006 05 19, 13:19)
sveikutes 4u.gif
na nesu didele zinove,bet mane drauge pamoke,kaip naudotis NERO,tai dabar sekmingai isirasineju smile.gif  ieik i NERO programa,ismes lentele,bus zvaigzdute-FAVORITES.ten pasirink MAKE DATA DVD.ismes lentele,sone jos bus +ADD,taip susidek kinus,tada spausk NEXT.ismeta lentele su duomenimis,ten jau parinktas greitis,1 kopija,apacioje spausti BURN ir viskas!
patarimas:kol rasomas diskas,nieko nedarykit su kompiuteriu,iraso kokybe bus geresne. na,sekmes thumbup.gif

nu nežinau pas mane gal nero ne ta versija, bet jokių favorites nėra... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif tai nežinau... Aš noriu dainų įrašyt, tai gal reikia MUSIC spaust pzv. o paskui data ar mp3 ar audio??? Aš tai nežinau...
Atsakyti
QUOTE(elenytele12 @ 2006 05 19, 15:00)
nu nežinau pas mane gal nero ne ta versija, bet jokių favorites nėra...  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif tai nežinau... Aš noriu dainų įrašyt, tai gal reikia MUSIC spaust pzv. o paskui data ar mp3 ar audio??? Aš tai nežinau...


Eini i AUDIO. Pasispaudi Make Audio CD (arba Make MP3 CD, cia jau ka nori padaryti). Spaudi Add ir sudedi visas dainas, kurias nori irasyti, spaudi Next. Parasai disko pavadinima ir spaudi Burn. Stai ir viskas.
Papildyta:
Jeigu rasai su Nero Burning Rom, tada pasirenki Audio CD, irasai disko pavadinima (jeigu nori) ir spaudi New. Sumeti visas dainas, kurias nori irasyti, i kairiaja lango puse ir spaudi Burn. Viskas
Atsakyti
ismintingosios mamos biggrin.gif gal galit man kuri paaiskint toki dalyka.mano kompas neraso dvd(bet juos nuskaito).ar galiu as isirasyti tarkim filma i tuscia dvd diska kokiu nors kitu,ne dvd, formatu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamiene @ 2006 05 23, 21:23)
ismintingosios mamos biggrin.gif gal galit man kuri paaiskint toki dalyka.mano kompas neraso dvd(bet juos nuskaito).ar galiu as isirasyti tarkim filma i tuscia dvd diska kokiu nors kitu,ne dvd, formatu? g.gif


Man atrodo, kad ne.
Atsakyti