Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

QUOTE(mamiene @ 2006 06 02, 15:26)
aha labai aciu susikeliai i desktopa,gavos dvi ikoneles thumbup.gif viena su daug neaiskiu krengeliuku,o kita tai turbut ta tikroji.tik zinok zalio supratimo neturiu kaip ja naudotis doh.gif

gerai,einu tada pažiūrėt kas ten per paukštis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2006 06 02, 15:38)
gerai,einu tada pažiūrėt kas ten per paukštis  hihihi.gif

gerai,tada laukiu taves cia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamiene @ 2006 06 02, 15:44)
gerai,tada laukiu taves cia biggrin.gif

tu žinai duoduos duoduos ir nelabai kas gaunas g.gif ,dar palauk ax.gif
p.s ar turi Skypą,jei turi paršyk į AŽ vardą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taira: 02 birželio 2006 - 15:12
QUOTE(Taira @ 2006 06 02, 16:11)
tu žinai duoduos duoduos ir nelabai kas gaunas g.gif ,dar palauk ax.gif
p.s ar turi Skypą,jei turi paršyk į AŽ vardą

neturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamiene @ 2006 06 02, 16:13)

Dabar dar o iš kur tu turi Nero?Iš diskelio kuris buvo perkant kompą?
Papildyta:
Kažkokia izdivalkė ta skaldymo programa stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2006 06 02, 16:20)
Dabar dar o iš kur tu turi Nero?Iš diskelio kuris buvo perkant kompą?
Papildyta:
Kažkokia izdivalkė ta skaldymo programa stupid.gif


vyrui darbe draugas dave diskeli su nero,parnese ir instaliavo NeroStartSmart vadinas,tai sakai gal mano nero prastas g.gif gal reikia naujesni koki parsiusti g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(mamiene @ 2006 06 02, 16:22)
vyrui darbe draugas dave diskeli su nero,parnese ir instaliavo NeroStartSmart vadinas,tai sakai gal mano nero prastas g.gif gal reikia naujesni koki parsiusti g.gif ?

ne viskas gerai.Tam diske turi būt ir Nero Express ,pasižiūrėk ar pas tave ji yra:Start-programs-Nero-Nero vision express3,.Joje irgi yra karpymas ,tik kažkodėl man neveikia g.gif
Atsakyti
Aš irgi su ta nero kankinuos doh.gif doh.gif
Turėjau Nero7 parsisiuntus, bet, kaip suprantu, baigėsi naudojimosi laikas, nes rašo "Sorry, your trial version is expired" g.gif
Dar kartą prašau pagalbos. Kokią programą ir iš kur man parsisiųst, kad normaliai galėčiau naudotis???
Padėkit prašau, būsiu dėkinga smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2006 06 02, 16:40)
ne viskas gerai.Tam diske turi būt ir Nero Express ,pasižiūrėk ar pas tave ji yra:Start-programs-Nero-Nero vision express3,.Joje irgi yra karpymas ,tik kažkodėl man neveikia g.gif


radau ta nero vision express,dar bandau per ja,bet jau jauciu kad tas pats s... gausis.kai ikeliau filma ismete lentele: 'the following menu text parts were too long and have been clipped:title of the item'
ta lentele galima arba isjungti arba spausti ok.vakar isjuniau ir nieko nesigavo.dabar bandau spausti ok,ir ziuresiu kas bus.o daugiau tai niekur nieko pasirinkti nedave. doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
o ta kur tu atsiuntei programike man jau turbut issitrint?
Atsakyti
QUOTE(mamiene @ 2006 06 02, 17:02)
radau ta nero vision express,dar bandau per ja,bet jau jauciu kad tas pats s... gausis.kai ikeliau filma ismete lentele: 'the following menu text parts were too long and have been clipped:title of the item'
ta lentele galima arba isjungti arba spausti ok.vakar isjuniau ir nieko nesigavo.dabar bandau spausti ok,ir ziuresiu kas bus.o daugiau tai niekur nieko pasirinkti nedave. doh.gif  doh.gif  doh.gif
Papildyta:
o ta kur tu atsiuntei programike man jau turbut issitrint?

Tą programą mesk ,ten kažkokia nesamonė.
Aš visur spaudžiau OK ir gavos.Ten dešinėl pusėj jau toj Nero yra kad gali karpyt,bet man neveikia kažko prašo,o gal tau veiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2006 06 02, 17:07)
Tą programą mesk ,ten kažkokia nesamonė.
Aš visur spaudžiau OK ir gavos.Ten dešinėl pusėj jau toj Nero yra kad gali karpyt,bet man neveikia kažko prašo,o gal tau veiks g.gif


nezinau gal as cia zvaira palikau,bet tikrai jokioj desinej pusej pas mane nesimato karpymo g.gif gal del to kad pas mane Nero Vison Express 6 o ne 3? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gute1 @ 2006 06 02, 13:00)

kad kai parsisiunciau ir isisinstaliavau man ismeta reikia kiek suprantu pirkti doh.gif
Atsakyti