Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

[quote=Izida,2006 08 15, 18:40]
Tai kad cia jau taip daug visko prirasyta doh.gif Kas butent tau neiseina?
[/qu

NEISEINA NIEKAS.TURIU DVD FILMA, KURI NORIU PERASYT DRAUGEI.ISIDEDU JI I KOMP.NUSKAITO JI IR TOLIAU NEZINAU KA DARYTI...VISAIS BUDAIS BANDAU IRASYTI BET NIEKO.
Atsakyti
[quote=VAIDILUTE~,2006 08 15, 17:55]
[quote=Izida,2006 08 15, 18:40]
Tai kad cia jau taip daug visko prirasyta doh.gif Kas butent tau neiseina?
[/qu

NEISEINA NIEKAS.TURIU DVD FILMA, KURI NORIU PERASYT DRAUGEI.ISIDEDU JI I KOMP.NUSKAITO JI IR TOLIAU NEZINAU KA DARYTI...VISAIS BUDAIS BANDAU IRASYTI BET NIEKO.
[/quote]

Na DVD as su kita programa kopijuoju. O su Nero pasirink Copy DVD. Isidek savo DVD diska ir spausk Copy, veliau turi paprasyti ideti tuscia DVD diska, idesi ir turetu irasyti. Cia aisku jeigu DVD diskas yra piratinis ir nera apsaugotas. Jeigu yra apsaugotas cia jau visai kitaip reikia daryti.
Atsakyti
VISKA PADARIAU KAIP RASEI.ISIDEJAU DVD+R TUSCIA DISKA, MAN JI ATMETA RASO: THE DISC IS NOT EMPTY PLEASE INSERT AN EMPTY DISC. AR TAI DISKAS PATS NETINKA...
Atsakyti
QUOTE(VAIDILUTE~ @ 2006 08 15, 18:56)
VISKA PADARIAU KAIP RASEI.ISIDEJAU DVD+R TUSCIA DISKA, MAN JI ATMETA RASO: THE DISC IS NOT EMPTY  PLEASE INSERT AN EMPTY DISC.  AR TAI DISKAS PATS NETINKA...


Tau raso, kad diskas nera tuscias ir praso ideti tuscia diska. Gal i si diska jau kada bandei ka rasyti? Gal diskas su broku. Bandyk ideti kita tuscia diska.
Atsakyti
VALIO VALIO PAGALIAU PAVYKO IRASYTI FILMA.AČIŪ IZIDA UŽ PAGALBA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDILUTE~ @ 2006 08 16, 16:11)
VALIO VALIO PAGALIAU PAVYKO IRASYTI FILMA.AČIŪ IZIDA UŽ PAGALBA 4u.gif


Tai kad nera uz ka biggrin.gif
Atsakyti
merginoas sakykit, ka tureciau pasirinkt, rasant su Nero programa, jei nori irasyt dainas mp3 formatu, ir veliau klausytis per grotuva g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 08 17, 11:07)
merginoas sakykit, ka tureciau pasirinkt, rasant su Nero programa, jei nori irasyt dainas mp3 formatu, ir veliau klausytis per grotuva  g.gif

Pasirinkti reiketu Make MP3 CD, bet jei grotuvas "senesniu laiku", tai gali negroti MP3 formato...
Atsakyti
QUOTE(Caffe @ 2006 08 17, 11:18)
Pasirinkti reiketu Make MP3 CD, bet jei grotuvas "senesniu laiku", tai gali negroti MP3 formato...

palaiko, aciukas 4u.gif
Papildyta:
o jei dar i ta pati cd sumesciau klipus, rodytu g.gif nu ir durnas klausimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 08 17, 11:24)
palaiko, aciukas  4u.gif
Papildyta:
o jei dar i ta pati cd sumesciau klipus, rodytu  g.gif nu ir durnas klausimas  blush2.gif

Per kompa rodytu, grotuvas tai gal nelabai biggrin.gif
Tik nezinau ar grotuvas muzika leistu, jei yra kitokiu failu i CD irasyta...kazkaip neisbandzius tokio varianto smile.gif
Atsakyti
padėkit 4u.gif kas čia pas mane gali būt?kai bandau įrašyt paprastu budu(atidarau failą, kurį noriu įrašyt, darau, kad įrašytų į CD(E)),man rašo please insert disk, tipo nemato jo blink.gif bet diską naują(ir ne vieną bandžiau) įdėjau,nemato nors tu ką doh.gif bet kai įdedu pvz diską su nuotraukom į tą patį CDromą, tai ir nuotraukas matau,ir išvis,kai įrašytą diską įdedu,matau viską, o kai tuščią, tai ra6o insert disk verysad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2006 08 29, 11:50)
padėkit 4u.gif kas čia pas mane gali būt?kai bandau įrašyt paprastu budu(atidarau failą, kurį noriu įrašyt, darau, kad įrašytų į CD(E)),man rašo please insert disk, tipo nemato jo blink.gif bet diską naują(ir ne vieną bandžiau) įdėjau,nemato nors tu ką doh.gif bet kai įdedu pvz diską su nuotraukom į tą patį CDromą, tai ir nuotraukas matau,ir išvis,kai įrašytą diską įdedu,matau viską, o kai tuščią, tai ra6o insert disk verysad.gif  g.gif

auuuu 4u.gif tai niekas nezino, kodel CDromas tuscio disko nemato? verysad.gif
Atsakyti