Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

QUOTE(Kokere @ 2007 01 19, 18:55)
Pasirink Compal DVD - tada diską įrašinės tavo DVD įrenginys.


dekui thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau jusu paklausti, gal kas nors žinot ar įmanoma į paprastą DVD diską įrašyti filmus, kad juos rodytų per DVD grotuvą? pvz. su Nero programa.... smile.gif buciau labai dekinga uz atsakymus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(elenytele @ 2007 01 21, 11:58)
Sveiki, norejau jusu paklausti, gal kas nors žinot ar įmanoma į paprastą DVD diską įrašyti filmus, kad juos rodytų per DVD grotuvą? pvz. su Nero programa....  smile.gif  buciau labai dekinga uz atsakymus  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Galima. SVCD, VCD arba dar geriau DivX formatais.
Atsakyti
smile.gif+2007 01 21, 12:53-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 21, 12:53)
Galima. SVCD, VCD arba dar geriau DivX formatais.

O cia su nero programa?
Atsakyti
QUOTE(elenytele @ 2007 01 21, 13:26)
O cia su nero programa?

Taip
Atsakyti
Norėjau patarimo 4u.gif
Įrašinėju kelintą kartą koncertą su Nero ir jau visai į pabaigą toj pačioj vietoj nustoja įrašinėt ir meta tokią lentelę:

Burn Process failed
An error log file was created that can be very helpful in diagnosing problems.

Gal galit paaiškint, kas čia darosi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
QUOTE(elenytele @ 2007 01 21, 11:58)

Sveiki, norejau jusu paklausti, gal kas nors žinot ar įmanoma į paprastą DVD diską įrašyti filmus, kad juos rodytų per DVD grotuvą? pvz. su Nero programa....  smile.gif  buciau labai dekinga uz atsakymus  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

smile.gif+2007 01 21, 12:53-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 21, 12:53)
Galima. SVCD, VCD arba dar geriau DivX formatais.

QUOTE(elenytele @ 2007 01 21, 14:26)
O cia su nero programa?

QUOTE(Kokere @ 2007 01 21, 15:11)

O gal galetu kas nors detaliau paaiskinti, kai atsidarau NERO, DVD tai ka spaust? Make data DVD? Make WMA DVD? ar ka? buciau laaaabai dekinga drinks_cheers.gif
Atsakyti
buciau labai dekinga jeigu mane kas nors apsviestu
Atsakyti
[quote=elenytele,2007 01 23, 22:13]
[/quote]
O gal galetu kas nors detaliau paaiskinti, kai atsidarau NERO, DVD tai ka spaust? Make data DVD? Make WMA DVD? ar ka? buciau laaaabai dekinga drinks_cheers.gif
[/quote]
make DATA DVD 4u.gif
Atsakyti
Gal kas naudojatės įrašymo programa Ulead DVD Movie Factory ???
Labai jau lėtai ji man įrašinėja doh.gif doh.gif Gal žinot, kaip galima pagreitint įrašymą? g.gif
Būsiu dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2007 02 08, 16:35)
Gal kas naudojatės įrašymo programa  Ulead DVD Movie Factory ??? 
Labai jau lėtai ji man įrašinėja        doh.gif  doh.gif        Gal žinot, kaip galima pagreitint įrašymą?          g.gif
Būsiu dėkinga už patarimus        4u.gif


Koek mano žinios siekia ir kiek ja naudojausi, tai ji skirta dvd disku kurimui. Ilgai dirba, nes failus konvertuoja i vob. Bent aš su ja pasidarau image arba video-TS papke, o irašineju su nero arba kita pr.
Atsakyti
[quote=violetik,2007 02 05, 16:41]
O gal galetu kas nors detaliau paaiskinti, kai atsidarau NERO, DVD tai ka spaust? Make data DVD? Make WMA DVD? ar ka? buciau laaaabai dekinga drinks_cheers.gif
[/quote]
make DATA DVD 4u.gif
[/quote]
as bandziau data isirasinet bet tik per PC rodo doh.gif o jei rasau make video cd iraso bet jei ilgesnis filmas tada netelpa i kompakta doh.gif
Atsakyti