Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

QUOTE(Taira @ 2005 12 03, 22:02)
Tai kad kai pirkom sakė įrašantis DVD-RW va toks .Ačiū kad nors tu atsiliepi.Aš jau visokių diskų prisipirkau,ir jau prirašiau visus 6 doh.gif ,bet grotuvas jų neskaito doh.gif Nu gal kas atsilieps...rytoj gal g.gif  Imk balioną ,kad su manim bendrauji 4u.gif

Oi, labai ačiū ax.gif .
Atsakyti
Aš dar vieną klausimą sugalvojau ax.gif ..parsisiunčiau muzikos mp3 formatu,o kaip aš tas dainas galėčiau perrašyt į kompaktą paprasatu formatu g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2005 12 04, 13:10)
Aš dar vieną klausimą sugalvojau ax.gif ..parsisiunčiau muzikos mp3 formatu,o kaip aš tas dainas galėčiau perrašyt į kompaktą paprasatu formatu g.gif  4u.gif


Per NeroExpress pasirenki "Make audio CD" > ten spaudi "add" > susirandi norimas dainas, pazymi jas, tada "add" > "finish" > "next" ir "burn". cia viskas paprasta. dar yra keleta nustatymu, bet jie nebutini. Ir tavo centras jau groja muzika sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2005 12 03, 21:26)
Viską padariau lyg ir gerai...encodino...paprašė disko įdėjau dvd -  išmetė atgal,tada jam daviau cd,ir išmetė lentelę kad netelpa,nes ten gavosi virš 800 MB.Kaip dabar daryt g.gif .


Tai tu daryk ne "make data CD", o "Make data DVD"
jei darei "Make data cd", tai jis ir nepriiminejo dvd disko.
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2005 12 04, 15:39)
Per NeroExpress pasirenki "Make audio CD" > ten spaudi "add" > susirandi norimas dainas, pazymi jas, tada "add" > "finish" > "next" ir "burn". cia viskas paprasta. dar yra keleta nustatymu, bet jie nebutini. Ir tavo centras jau groja muzika  sokiai.gif



QUOTE(Kokere @ 2005 12 04, 15:43)
Tai tu daryk ne "make data CD", o "Make data DVD"
jei darei "Make data cd", tai jis ir nepriiminejo dvd disko.

Oj tau didelis didelis ačiūuser posted image
Einu tada vėl kankint kompo...kol dar garantija galioja.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2005 12 04, 15:43)
Tai tu daryk ne "make data CD", o "Make data DVD"
jei darei "Make data cd", tai jis ir nepriiminejo dvd disko.

Aš jau šitą išbandžius,mano dvd grotuvas neskaito kompiuterinių failų,ten to filmo formatas avi.,pas mane jis neina.Aš bandžiau daryt per super video CD,bet netelpa į paprastą cd...taigi vėl nežinau ką daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2005 12 04, 15:23)
Aš jau šitą išbandžius,mano dvd grotuvas neskaito kompiuterinių failų,ten to filmo formatas avi.,pas mane jis neina.Aš bandžiau daryt per super video CD,bet netelpa į paprastą cd...taigi vėl nežinau ką daryt g.gif


o tai ka skaito tavo dvd? Ar skaito divx formata?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kokere: 04 gruodžio 2005 - 16:46
QUOTE(Kokere @ 2005 12 04, 17:26)
o tai ka skaito tavo dvd? Ar skaito divx formata?

Va tokius parašymus radau:DVD,VCD,CD,MP3,WMA,JPEG čia namų kinas LG firmos doh.gif Dar va tokį radau:MPEG....instrukcija angliškai,tai nelabai ką suprantu.Bet pirktinį kompaktą su va tokiu užrašu:''Divx kačiestvo'' rodė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taira: 04 gruodžio 2005 - 17:13
Muzikos jau prisirašiau....labai patenkinta likau...dar kartą dėkui Kokere 4u.gif
Pernai lygiai tokiu pat metu ,jaučiausi taip pat kaip ir tu ax.gif ...ir man žadėjo kad gimdysiu birželio pabaigoj...bet gavosi per vidurį smile.gif Kaip tu jautiesi?Ar nepykina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taira: 04 gruodžio 2005 - 17:57
Chmm.. jei rodo pirktini divx, tai ir ta filma *.avi turetu rodyti, jei pas ji divx codekas. O siaip tai belieka tada ta filma versti i dvd formata. bet tam reikia atskiros programos, pvz. WinAVI Video Converter 7.1, bet, kadangi as nedirbusi su ja, tai nieko patarti daugiau ir negalesiu.
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2005 12 04, 17:55)
Muzikos jau prisirašiau....labai patenkinta likau...dar kartą dėkui Kokere 4u.gif


Gerai, kad bent jau linksmintis galesi dabar thumbup.gif
Atsakyti