Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

viskaskaiciau visa ryta, net galva apsisuko. dabar is vis nieko nesuprantu. prasau padekit man. ax.gif
parsisiunciau filma ir noriu irasyti i dvd kad galeciau ziureti per dvd grotuva ir man niekaip neiseina.
bandau rasyti su nero7, nueinu kur pasidaryti make your own dvd video ir padarau viska ka reikia ikeliu filma meniu padarau. vietos uztenka pakankamai ne per daug, bet kaip paspaudziu burn po keliu sekundziu man ismeta toki uzrasa :

unable to prepare data for recording: prepare session failed: transcoding of video failed. tada as paspaudziu ok, nes tik ji galima spausti ir ismeta dar viena lentele su tokiu uzrasu:

burn process failed! an error log file was created chat can be very helpful in diagnosing problems. would you like to save it?

ir ka be paspaudziu dingsta.
prasau padekit nes visa diena kankinuosi, nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
jau issiaiskinau netinka formatas bet nznau kaip pakeisti! yrasiau kita filma i dvd-r bet jis viename grotuve tinka kitam ne kodel? juk dvd-r tinka visiems. nu nesuprantu! padekit?
Atsakyti
jeigu dvd grotuvas nepalaiko divx formato per nero lb ilgai vargti reix kol isirashysi kad taptu tikras dvd filmas..o jei palaiko divx td i bet koki rw ideti kaip data ir ziurek viska i sveikata drinks_cheers.gif
Atsakyti
Zinokit vakar su nero padariau stebukla hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
norint irasyti DVD su Nero 6:
virsuje paspausti ta vieta kur reikia pakeist DVD ar CD.tai reikia perdaryti i DVD.tada irasineti kaip Make data DVD. viskas.man vakar 5 filmai isirase per 7min ir puikiai rodo per DVD grotuva. ax.gif
jeigu jau zinojot,tai atsiprasau.gal bent kam sakiau padesiu.
P.S.filmu formatai buvo avi smile.gif
Atsakyti
Laba,gal galetumet man padet suprast kas atsitiko?Visuomet irasinejau filmus per nero vision,parenku dvd ir tuomet spaudziu add files tik kaip atsidaro mano file issirenku filma ir viskas pradingsta ir taip jau kelinta karta kartojas,bandziau perinstoliuot bet ta pati problema kartojas doh.gif Gal zinot kodel taip daros? g.gif

Papildyta:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2007 02 08, 21:04)
Su Make DATA DVD matysi tik per kompą. Reikia daryt VIDEO DVD.


Pas mane Nero7, bet niekur nerandu tokio daikto, kaip Video DVD g.gif Ar cia turi omeny Make your own DVD-Video?

O as tai turiu toki klausima - kaip persikopijuot originalu DVD diska? Musu ispanu destytoja skolina mums pasipraktikavimui visokius ispaniskus filmus su ispaniskais titrais, ir jie visi buna irasyti tais originaliais DVD formatais (kur i 1 kompakta irasytas tik 1 filmas). Idomiausia, kad visi kompaktai yra jau pacios destytojos perrasyti. Pagalvojau, kad man visai neblogai butu turet ateiciai bent 1 ar 2 filmus pasipraktikavimui ir pabandziau per Nero padaryt Copy DVD. Gavosi snipstas schmoll.gif Ismete visokiu error lenteliu ir nieko nesigavo. Bandziau kelis kartus ir su skirtingais kompaktais, vis tiek tas pats.
Tada pabandziau Copy - Paste visus failus is to DVD kompakto i kompa, o tada tiesiog daryt tarsi nauja Make Data DVD. Velgi ismete erorus su ispejimais, kad sie failai yra skirtingo formato, nei paprastas Divix'as, ir t.t., ir pan. Tai kokiu budu imanoma persirasyt DVD formato filma? g.gif
Atsakyti
Filmas parsisiųstas 1,40 GB. Kur galima jį įrašyti . CD-R per mažai vietos. Ar galima tik konvertuoti į DVD ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2007 05 07, 16:14)
Pas mane Nero7, bet niekur nerandu tokio daikto, kaip Video DVD  g.gif Ar cia turi omeny Make your own DVD-Video?

O as tai turiu toki klausima - kaip persikopijuot originalu DVD diska? Musu ispanu destytoja skolina mums pasipraktikavimui visokius ispaniskus filmus su ispaniskais titrais, ir jie visi buna irasyti tais originaliais DVD formatais (kur i 1 kompakta irasytas tik 1 filmas). Idomiausia, kad visi kompaktai yra jau pacios destytojos perrasyti. Pagalvojau, kad man visai neblogai butu turet ateiciai bent 1 ar 2 filmus pasipraktikavimui ir pabandziau per Nero padaryt Copy DVD. Gavosi snipstas  schmoll.gif Ismete visokiu error lenteliu ir nieko nesigavo. Bandziau kelis kartus ir su skirtingais kompaktais, vis tiek tas pats.
Tada pabandziau Copy - Paste visus failus is to DVD kompakto i kompa, o tada tiesiog daryt tarsi nauja Make Data DVD. Velgi ismete erorus su ispejimais, kad sie failai yra skirtingo formato, nei paprastas Divix'as, ir t.t., ir pan. Tai kokiu budu imanoma persirasyt DVD formato filma?  g.gif


Su Clone DVD2 pabandyk.

QUOTE(ina @ 2007 05 07, 19:17)
Filmas parsisiųstas 1,40 GB.  Kur galima jį įrašyti . CD-R per mažai vietos.  Ar galima tik konvertuoti į DVD  ax.gif


Galima konvertuoti arba, jeigu dvd grotuvas palaiko divx formata, daryti Data DVD.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 05 07, 19:27)

Galima konvertuoti arba, jeigu dvd grotuvas palaiko divx formata, daryti Data DVD.

aciuks.gif Ačiukas thumbup.gif Pavyko. Tiek ir tereikėjo, o kankinausi 3 val. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 05 07, 20:27)
Su Clone DVD2 pabandyk.


Su Nero nepavyks?
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2007 05 07, 21:59)
Su Nero nepavyks?


Na turetu ir su Nero iseiti, bet as DVD kopinu visada su Clone DVD programa.
Atsakyti
Dekui, bandysiu
Atsakyti