Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

QUOTE(Padėjėjas @ 2007 07 17, 07:10)
Viskas gerai padaryta. Ir įrašote gerai, kai Nero išmeta stalčiuką, gal jis ką nors parašo?

Kokios firmos diskus naudojate? Tikiuosi, kad ne Acme.
Papildyta:
Dar gali būti, kad Nero kvailioja. Tai tuo atveju reiktų pabandyti įdiegti ją iš naujo.

Išinstaliuojate Nero, tada paleidžiate programėlę iš čia

ir išvalote visus nero likučius. Įdiegiate iš naujo ir bandote vėl.


ačiū bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2007 07 17, 08:10)
Viskas gerai padaryta. Ir įrašote gerai, kai Nero išmeta stalčiuką, gal jis ką nors parašo?

Kokios firmos diskus naudojate? Tikiuosi, kad ne Acme.
Papildyta:
Dar gali būti, kad Nero kvailioja. Tai tuo atveju reiktų pabandyti įdiegti ją iš naujo.

Išinstaliuojate Nero, tada paleidžiate programėlę iš čia

ir išvalote visus nero likučius. Įdiegiate iš naujo ir bandote vėl.


O kodėl Acme blogi g.gif . Tiesiog įdomu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 07 17, 19:07)
O kodėl Acme blogi g.gif . Tiesiog įdomu smile.gif .

Na manau daug kas paklaustas taip pasakytų.

O asmeniškai iš savo patirties, tai prieš kokius 4-5 metus pirkdavau acme ir dar tokius princo dėl pigumo. Tai acme vidutiniškai 2 iš 10 buvo blogi. T.y. užlūždavo berašant.
Princo neužlūždavo, tačiau maždaug po pusmečio nebebuvo tinkami naudojimui.

Taigi nuo to laiko nebenaudoju Acme ir kitiem patariu. Kiek yra buvę problemų su CD ar DVD įrašymu, kai niekaip nerasdavom kur problema, tiesiog paimdavom ne Acme o kokius nors verbatim, ir problemos nelikdavo. Po to pirmas reikalas kurį tikrinom tai ar kartais nebandoma įrašinėti į Acme.

Sorry už prekinio ženklo peikimą, bet taip aš manau ir tokia mano patirtis.

Taigi, dabar renkuosi arba Verbatim, arba Imation (verbatim motininė firma). Dar kartais FujiFilm, nes tik jie LabelFlash'inius gamina.

O kad problemų apskritai su įrašymu būtų mažiau, rekomenduojama persižiūrėti DVD įrenginio gamintojo rekomenduojamų diskų sąrašą. Jį visada galima rasti pas gamintoją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padėjėjas: 17 liepos 2007 - 19:47
QUOTE(Padėjėjas @ 2007 07 17, 20:47)
Na manau daug kas paklaustas taip pasakytų.

O asmeniškai iš savo patirties, tai prieš kokius 4-5 metus pirkdavau acme ir dar tokius princo dėl pigumo. Tai acme vidutiniškai 2 iš 10 buvo blogi. T.y. užlūždavo berašant.
Princo neužlūždavo, tačiau maždaug po pusmečio nebebuvo tinkami naudojimui.

Taigi nuo to laiko nebenaudoju Acme ir kitiem patariu. Kiek yra buvę problemų su CD ar DVD įrašymu, kai niekaip nerasdavom kur problema, tiesiog paimdavom ne Acme o kokius nors verbatim, ir problemos nelikdavo. Po to pirmas reikalas kurį tikrinom tai ar kartais nebandoma įrašinėti į Acme.

Sorry už prekinio ženklo peikimą, bet taip aš manau ir tokia mano patirtis.

Taigi, dabar renkuosi arba Verbatim, arba Imation (verbatim motininė firma). Dar kartais FujiFilm, nes tik jie LabelFlash'inius gamina.

O kad problemų apskritai su įrašymu būtų mažiau, rekomenduojama persižiūrėti DVD įrenginio gamintojo rekomenduojamų diskų sąrašą. Jį visada galima rasti pas gamintoją.


Gana seniai perku Acme diskus, buna blogu, bet nelabai pamenu, kada paskutini karta toks pasitaike. O Verbatim kaip tik nuperku, tai is dezutes pora disku visada buna blogi. Gal cia tik man taip sekasi g.gif , nezinau. Praeita savaite mergina buvo uzsukusi diska persirasyti ir atsinese Verbatim. Pats pirmas irgi buvo blogas lotuliukas.gif . Manau ir ten, ir ten broko buna. Kai rasau i diskus savo filmuota medziaga, visada perku brangesnius diskus ir dar kopija padarau. Kai siaip koki filma, tinka ir Acme smile.gif . Jokiu problemu dar su irasymu niekad nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 07 17, 21:32)
Gana seniai perku Acme diskus, buna blogu, bet nelabai pamenu, kada paskutini karta toks pasitaike. O Verbatim kaip tik nuperku, tai is  dezutes pora disku visada buna blogi. Gal cia tik man taip sekasi g.gif , nezinau. Praeita savaite mergina buvo uzsukusi diska persirasyti ir atsinese Verbatim. Pats pirmas irgi buvo blogas  lotuliukas.gif .  Manau ir ten, ir ten broko buna. Kai rasau i diskus savo filmuota medziaga, visada perku brangesnius diskus ir dar kopija padarau. Kai siaip koki filma, tinka ir Acme  smile.gif . Jokiu problemu dar su irasymu niekad nebuvo.

Matyt kiekvienam savo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2007 07 17, 21:34)
Matyt kiekvienam savo. smile.gif


Tikriausiai smile.gif . O gal inete kokie testai yra, del CD ir DVD kokybes g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 07 17, 21:50)
Tikriausiai smile.gif . O gal inete kokie testai yra, del CD ir DVD kokybes  g.gif .

Yra daug testų (pvz http://www.cdfreaks.com/ portale) bet nesu matęs testų su Acme..
Atsakyti
Sveikos merginos,
Gal zinot ar galima su nero programa is avi formato paversti y dvd? 4u.gif
man niekaip ten nesigavo schmoll.gif gal sakau ten net neymanoma taip paversti..

Atsakyti
Dabar Computer bild buvo testas dėl dvd kokybės. Tai geriausiu pripažino TDK.
Atsakyti
QUOTE(DOVEZA @ 2007 07 19, 09:49)
Sveikos merginos,
Gal zinot ar galima su nero programa is avi formato paversti y dvd?  4u.gif
man niekaip ten nesigavo  schmoll.gif gal sakau ten net neymanoma taip paversti..


Galima. Tik NeroVision Express reikia tureti. Pasirenki Make your own DVD-Video. Kazkur temoje jau apie tai buvo kalbeta.
Papildyta:
QUOTE(crocus @ 2007 07 19, 10:13)
Dabar Computer bild buvo testas dėl dvd kokybės. Tai geriausiu pripažino TDK.


O kokie diskai dar tame teste buvo g.gif . Man kazkaip atrodo, kad disku kokybe dabar suprastejo. Pries kokius 5 metus pirkti DVD-RW labai ilgai tarnaudavo. Paskutini pirkau pries 2 savaites ir vakar jau ismeciau doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(DOVEZA @ 2007 07 19, 08:49)
Sveikos merginos,
Gal zinot ar galima su nero programa is avi formato paversti y dvd?  4u.gif
man niekaip ten nesigavo  schmoll.gif gal sakau ten net neymanoma taip paversti..

Pas mane tai įsijungus nero toliau jungi nero express - video/pictures , ten yra trys parinktys, ir kur siūloma rašyti video į CD , rašo, kad konvertuoja failus į reikalingą formatą žiūrėjimui per DVD. Bet man kažko būtent šie video įrašymai nedirba verysad.gif . Tik muziką įsirašinėju su Nero. Kompe radau programą Windows media center-tai ja vakar gerai filmą persirašiau iš kompo avi formato ir rodo per dvd thumbup.gif DAr bandžaiu dirbti pas save su programyte Windows DVD maker. Bet ja įsirašius filmą rodo su juostelėm iš šonų, o ne iš viršaus ir apačios. Bandžiau keist nustatymus, bet tas pats gaunas. Žiauriai ilgai laukt kol perkoduoja su abiem programom. Jaučiu su nero greičiau būtų. Reikia man jį susigydyt. Nes kai muzikytę perrašau ir keičia, kad mp3 grotų paprastame grotuve, labai greitai perrašo.
Atsakyti
..galim panaudot ir konverterį-burnerį pvz.tokį-
http://www.vso-softw...nvert_x_to_dvd/
Atsakyti