Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: CD/DVD įrašinėjimo programos
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
remka
...........noreciau paklausti,is kur galima parsisiusti* Nero Express*, programa,ar kokia kita,va netycia isinstaliavau,dabar reikia irasyti kelis filmus,o negaliu niekaip!
Iva
g.gif o per koki google nemeto nieko? siaip as tai be jokio Nero irasineju, paprastai- atidarai E diska, t.y CD-RW, tada ten copy tai ka nori, toliau write these files to CD, ir viskas wink.gif rolleyes.gif
Ambro
nueik i www.downloads.com ir ivesk NERO zodi. Atidarys tau psl, is kur galesi parsisiusti wink.gif

Sekmes!
remka
Aciu,Viksreli,labai! thumbup.gif .....na parsisiunciau,bandau rasyti,bet nieko neirasau,nesuprantu,nu nesuprantu?Kazkada vaiko nuotraukas irasiau,viena karta gerai,o kita karta foto studijoj nieko nerode diske,va cia tai man labai idomu,parasykit biski smulkiau,jei kas zinot?Irasau,o diskas tuscias?
remka
.................Tai gal zinot,kaip irasineti su *Nero 5*???????Viska darau lyg ir gerai,nu neisiraso niekaip???? doh.gif
ELFAS
NERO 6 gerai irasineja
Čiauškutė
As naudoju Roxio Platinum , bet turiu legaliai is draugo gavau .O Nero ivairias versijas cia ieskok http://www.bsoft.ru/modules.php?name=Search
Bet manau tu sia versija turi http://www.bsoft.ru/modules.php?name=News&...article&sid=945
Bet kodel pas tave neraso ,o gal kazka ne taip darai .
remka
....darau tai as viska taip kaip reikia,net specas bande ir buvo apakes,kad kazkas ne taip?
..bet nieko ismokau irasineti kitaip,ne per jokia programa,nezinau kaip cia vadinasi tas irasinejimas..........
Kaip minejo Iva: Atidarai E diska, t.y CD-RW, tada ten copy tai ka nori, toliau write these files to CD, ir viskas ,daug paprasciau thumbup.gif
loretaltl
gal kas zino iskur parsisiusti nesiojamam kopiuteriui irasymo programa(kad eitu cd irasyti)???? 4u.gif
Julius3
QUOTE(loretaltl @ 2005 02 21, 12:48)
gal kas zino iskur parsisiusti nesiojamam kopiuteriui irasymo programa(kad eitu cd irasyti)???? 4u.gif
*

Cia visokiu programu pilna, kuri gera kuri ne, nezhinau. Geriausia butu gaut kokia nors NeroBurning, WinOnCd, bet jos mokamos.
Jei windows XP tai nereikia jokios programos paprasciausiai idet tushcia CD numest ten failus ir tada irashinet.

http://www.download.com/CD-DVD-Burners/315...-0.html?tag=dir
loretaltl
dekui dekui dekui..ieskojom sudetingiausiu programu o cia vat kad nori paieme ir irase.... 4u.gif
Vonios Fane
Mamkos!! neimkit tu visu NERO.Jos tokios ir sunkios ir ne! tongue.gif geriausia Roxio easy CD.nzn ar galima ja parsisiusti for free..Man dave CD ir as ta programele isisrasiau ax.gif
Lona
Kaip reikia perrašinėti iš kompo į DVD, pas DVD įranšantis, bandau su Nero, bet visi filmai pas mus yra .avi formato ir Nero meta, kad netinka formatas, bet kaip tada daryt? Su kuo apskritai reik įrašinėt.?
Ir kokią programą (aišku būtų idealu nemokamą) galit rekomenduoti žiūrėti DVD filmams per kompą.
Ačiū visiems už info.

Bighead
QUOTE(Lona @ 2005 11 20, 19:20)
Kaip reikia perrašinėti iš kompo į DVD, pas DVD įranšantis, bandau su Nero, bet visi filmai pas mus yra .avi formato ir Nero meta, kad netinka formatas, bet kaip tada daryt? Su kuo apskritai reik įrašinėt.?
Ir kokią programą (aišku būtų idealu nemokamą) galit rekomenduoti žiūrėti DVD filmams per kompą.
Ačiū visiems už info.
*

Nero Yra GERIAUSIA prog. irasymui!
Reikia pasirinkti 1.DVD
2.DVD-ROM(ISO)
ir pernesti te savo failus.
Nebandykit rasyti DVD-Video jai irasot *.avi failus.

http://www.cyberlink.com/multi/download/trials_1_ENU.html

Darykit DOWNLOAD

Puikiai veiks ir nemokomai (nebus kai kuriu nereikalingu funkciju)

Lona
Atysiprasau o kur ta DVD rom rasti? Aciu uz info.Labai Aciu viska radau.
Lona
Bighead, bet ten raso, kad tik 30 dienu gali nemokamai naudotis.
game over
Pačiu laiku išlindo reikalinga tema. Kaip tik kankinuosi, bandydama iš kompinio filmo, avi formatu, padaryt filmą, kurį būtų galima žiūrėt per DVD grotuvą.
Rašau per nero. Pasirinkau Video CD. Pernešiau filmą ir pradejo jį "encoding'inti". Per kokią valandą atkodavo ir vsio. Stovi dabar 100 proc enkodinginta ir nebežinau ką toliau daryt cry.gif . O gal visai ne tą pasirinkau? Jei kas žinot parašykit 4u.gif
Skarota Egle
as norejau pasiteirauti gal kas zino kokia programele geriausia is DVD formato filmus versti i AVI, MPEG ir pan., na zinoma butu gerai kad darytu ir atvirkstini varianta. aciukas 4u.gif
Kokere
QUOTE(LinaBoo @ 2005 11 21, 20:28)
Pačiu laiku išlindo reikalinga tema. Kaip tik kankinuosi, bandydama iš kompinio filmo, avi formatu, padaryt filmą, kurį būtų galima žiūrėt per  DVD grotuvą.
Rašau per nero. Pasirinkau Video CD. Pernešiau filmą ir pradejo jį "encoding'inti". Per kokią valandą atkodavo ir vsio. Stovi dabar 100 proc enkodinginta ir nebežinau ką toliau daryt  cry.gif . O gal visai ne tą pasirinkau? Jei kas žinot parašykit  4u.gif
*

Naudojant nero6 versija-viskas paprasta. Per vedli nero Express pasirenki video CD arba supervideoCD, atsidariusiame lange spaudi myg. "ADD", atsidariusiame lange pasirenki savo filma, spaudi ok, po to finish, o toliau languose spaudi next (ten galima pasidaryti apipavidalinima, bet nebutina), kol paskutiniame lange nusistatai irasymo greiti ir spaudi "Burn". Viskas.
Julius3
QUOTE(Skarota Egle @ 2005 11 22, 23:36)
as norejau pasiteirauti gal kas zino kokia programele geriausia is DVD formato filmus versti i AVI, MPEG ir pan., na zinoma butu gerai kad darytu ir atvirkstini varianta. aciukas  4u.gif
*

Yra tokia programa VirtualDub su ja galima konvertuot. Bet ta programa sudetinga ganetinai.
Cia radau aprashyma kaip ish dvd padaryt avi.
Ten virshuj yra linkas, kur gali ma atsisiust programele su kuria viskas daroma.
Dar reiks divx kodeko, bet shitas greiciausiai bus. Konvertavimas greiciausiai uzhtruks ne viena ir ne 2 valandas, o kur kas ilgiau....
game over
QUOTE(Kokere @ 2005 11 23, 07:38)
Naudojant nero6 versija-viskas paprasta. Per vedli nero Express pasirenki video CD arba supervideoCD, atsidariusiame lange spaudi myg. "ADD", atsidariusiame lange pasirenki savo filma, spaudi ok, po to finish, o toliau languose spaudi next (ten galima pasidaryti apipavidalinima, bet nebutina), kol paskutiniame lange nusistatai irasymo greiti ir spaudi "Burn". Viskas.
*

Na padariau aš viską, irgi pradėjo koduoti, sukodavo 100 proc ir pakibo. Nebežinau kas blogai cry.gif . Gal diskas netinkamas? bandžiau ir paprastą 700mb ir DVD-R, kur 4,7 GB. Tik tų ilgųjų visai neskaito pas mane. Kokius diskus reiktų naudot, kai nori persirašyt filmą, kuris didesnis, nei 700-800 mb? Nesvarbu kokiu būdu.
Kokere
QUOTE(LinaBoo @ 2005 11 23, 20:54)
Na padariau aš viską, irgi pradėjo koduoti, sukodavo 100 proc ir pakibo. Nebežinau kas blogai  cry.gif . Gal diskas netinkamas? bandžiau ir paprastą 700mb ir DVD-R, kur 4,7 GB. Tik tų ilgųjų visai neskaito pas mane. Kokius diskus reiktų naudot, kai nori persirašyt filmą, kuris didesnis, nei 700-800 mb? Nesvarbu kokiu būdu.
*

Koks pas tave cdromas? CD-RW ar DVD-RW? kokio dydžo filmą nori įrašyti ir į kokios talpos diską?
Kokere
Ir dar. Tavo dvd grotuvas palaiko Divx formatą? Jei taip, tai rašyk per nero filmą kaip paprastą failą (data).
game over
QUOTE(Kokere @ 2005 11 23, 21:41)
Koks pas tave cdromas? CD-RW ar DVD-RW? kokio dydžo filmą nori įrašyti ir į kokios talpos diską?
*

cdromas turbūt šitas: CD-RW+DVD įrenginys. Taip dokumentuose parašyta g.gif .
Filmas yra kažkur apie 710 mb. Bandžiau įrašyt ir į 700mb/80 min ir į proformance, 4xDVD+R 120min/4,7 gb. Į tuos kurie 4,7 gb, negaliu įrašyt net paprastai, kaip failo. Taip išeina, kad jie man visai netinka. O į tuos trumpus diskus ne visi telpa. Tai net nebežinau kokius pirkt. Nieko nesuprantu apie juos. blush2.gif

O mano DVD durnas, nemoka skaityt kompiuterinių failų sad.gif .
Kokere
QUOTE(LinaBoo @ 2005 11 23, 22:03)
cdromas turbūt šitas: CD-RW+DVD įrenginys. Taip dokumentuose parašyta  g.gif .
Filmas yra kažkur apie 710 mb. Bandžiau įrašyt ir į 700mb/80 min ir į proformance, 4xDVD+R 120min/4,7 gb. Į tuos kurie 4,7 gb, negaliu įrašyt net paprastai, kaip failo. Taip išeina, kad jie man visai netinka. O į tuos trumpus diskus ne visi telpa. Tai net nebežinau kokius pirkt. Nieko nesuprantu apie juos.  blush2.gif

O mano DVD durnas, nemoka skaityt kompiuterinių failų  sad.gif .
*

Pas tave cdromas tik skaito dvd, bet jų įrašinėti negali. Taigi ir dvd diskus(kur 4,7GB)tu įrašyti nieko negalėsi.

Jei filmas apie 710MB, tai rasyk jį į diską (tą kur 700MB) kaip paprasta failą t.y. Data CD. Pačiame paskutiniame lange, kur jau reiks spausti mygtuką "burn", kur irasymo greiti gali pasirinkti, pasirink greiti x16, dar yra toks nustatymas kaip disc-at-once arba track-at-once. Čia būtinai pasirink disk-at-once ir uždėk varnelę finalize Disc. Kaip prades rasyti, gali iššokti lentelė su klausimėliu ar nori naudoti overburn funkciją, spausdi yes.
Panasiai įrašoma ir į 800MB diskus. Bet 710MB filmai turėtų sulysti ir į 700 CD
Kokere
Oi, neperskaičiau iki galo tavo zinutės. Jei tavo DVD negali skaityti kompiuterinio avi failo, tuomet su tavo kompu nieko nepavyks padaryti. Tiksliau su tavo cdromu... DVD vistiek neskaitys...
game over
Tai taip išeina, kad net į trumpą kompaktą negalėsiu pasidaryt filmo DVD versijos per nero? Todėl turbūt man ir užstringa sad.gif .
Kokere, ačiū tau labai, kad paaiškinai viską 4u.gif
Kokere
I mazos talpos CD tikrai neiseis. Tik i dvd diską.
Taira

*

[/quote]

QUOTE(Kokere @ 2005 11 23, 23:31)
Oi, neperskaičiau iki galo tavo zinutės. Jei tavo DVD negali skaityti kompiuterinio avi failo, tuomet su tavo kompu nieko nepavyks padaryti. Tiksliau su tavo cdromu... DVD vistiek neskaitys...
*

Gal ir man galėtumėt padėt.Mano grotuvas durnas durnutėlis jis irgi neskato kompiuterinių failų doh.gif Ir išvis nežinau kokius jis skaito g.gif Turiu programą Ashampoo Movie Shrink&Burn2 bandžiau jau kelis formatus,sugadinau jau 6 kompaktus.Dar turiu NeroStart Smart.Jau net nežinau ką dar daryt.Kaip supratau grotuvas skaito va tokius įrašus VCD,MPEG,MP3,WMA.
game over
[quote=Taira,2005 12 02, 20:40]
*

[/quote]
Gal ir man galėtumėt padėt.Mano grotuvas durnas durnutėlis jis irgi neskato kompiuterinių failų doh.gif Ir išvis nežinau kokius jis skaito g.gif Turiu programą Ashampoo Movie Shrink&Burn2 bandžiau jau kelis formatus,sugadinau jau 6 kompaktus.Dar turiu NeroStart Smart.Jau net nežinau ką dar daryt.Kaip supratau grotuvas skaito va tokius įrašus VCD,MPEG,MP3,WMA.
*

[/quote]
Jei kompiuteris moka įrašinėt DVD kompaktus, tai gali nors ir su paprastu nero padaryt, kad rodytų. Ten kiek anksčiau man aiškino kaip padaryt. Bet jei ne, tai nieko ir nepadarysi turbūt verysad.gif . Nes mano dvd grotuvas irgi panašius rodo, o kompas nemoka padaryt VCD. Nėra įrašančio DVD, tik žiūrėjimui skirtas. O MP3, tai tik muzika būna. MPEG, kartais būna filmai, šitų nebandžiau, labai retai tokiu formatu randu. O WMA tai iš viso tokio nežinau ax.gif . Nieko labai protingo patart negaliu, pati nelabai kertu, o mpeg'ą reiks pabandyt. g.gif
Taira
[quote=LinaBoo,2005 12 03, 18:01]
*

[/quote]
Jei kompiuteris moka įrašinėt DVD kompaktus, tai gali nors ir su paprastu nero padaryt, kad rodytų. Ten kiek anksčiau man aiškino kaip padaryt. Bet jei ne, tai nieko ir nepadarysi turbūt verysad.gif . Nes mano dvd grotuvas irgi panašius rodo, o kompas nemoka padaryt VCD. Nėra įrašančio DVD, tik žiūrėjimui skirtas. O MP3, tai tik muzika būna. MPEG, kartais būna filmai, šitų nebandžiau, labai retai tokiu formatu randu. O WMA tai iš viso tokio nežinau ax.gif . Nieko labai protingo patart negaliu, pati nelabai kertu, o mpeg'ą reiks pabandyt. g.gif
*

[/quote]
Kaip gerai kad nors tu atsiliepei thumbup.gif .Mano kompas tai rašo DVD kompaktus,va toks įrenginys DVD-RW.Aš va dar kokią programą parsisiunčiau: Kopijuoja DVD formatu filmus i kompa. Paprasta naudotis. Programa nemokama..Tik bėda nežinau ką su ja daryt.Bandysiu skaityt ką ten tau rašė.
p.s. kodėl čia taip įdomiai sucituoja g.gif
game over
QUOTE(Taira @ 2005 12 03, 19:07)
Kaip gerai kad nors tu atsiliepei thumbup.gif .Mano kompas tai rašo DVD kompaktus,va toks įrenginys DVD-RW.Aš va dar kokią programą parsisiunčiau: Kopijuoja DVD formatu filmus i kompa. Paprasta naudotis. Programa nemokama..Tik bėda nežinau ką su ja daryt.Bandysiu skaityt ką ten tau rašė.
p.s. kodėl čia taip įdomiai sucituoja g.gif
*

O nero turi? Jei turi, pavers kelis puslapius atgal, ir rasi kaip man patarė su juo į DVD kompaktą rašyti. tik, kad mano kompas lievas pasirodo verysad.gif . Tai ir nuleidau rankas.
Taira
QUOTE(LinaBoo @ 2005 12 03, 21:16)
O nero turi? Jei turi, pavers kelis puslapius atgal, ir rasi kaip man patarė su juo į DVD kompaktą rašyti. tik, kad mano kompas lievas pasirodo  verysad.gif . Tai ir nuleidau rankas.
*

Aš turiu Nero..jau bandau,encodinau...įdėjau kompaktą DVD,o jis man atrodo prašo CD,ar ten gerai supratau,ar aš kažką ne taip suprantu.,o gal pasirinkau ne taip nu žodžiu einu dar paskaitysiu.. g.gif
Taira
Viską padariau lyg ir gerai...encodino...paprašė disko įdėjau dvd - išmetė atgal,tada jam daviau cd,ir išmetė lentelę kad netelpa,nes ten gavosi virš 800 MB.Kaip dabar daryt g.gif .
game over
QUOTE(Taira @ 2005 12 03, 21:26)
Viską padariau lyg ir gerai...encodino...paprašė disko įdėjau dvd -  išmetė atgal,tada jam daviau cd,ir išmetė lentelę kad netelpa,nes ten gavosi virš 800 MB.Kaip dabar daryt g.gif .
*

Tai gal pas tave irgi neįrašantis? Nesuprantu nieko apie tai, man į DVD nerašo nes nemoka. O paaiškint, kai pati negaliu padaryt, neišeina. Padėkit kas nors Tairai, a? verysad.gif
Taira
QUOTE(LinaBoo @ 2005 12 03, 22:44)
Tai gal pas tave irgi neįrašantis? Nesuprantu nieko apie tai, man į DVD nerašo nes nemoka. O paaiškint, kai pati negaliu padaryt, neišeina. Padėkit kas nors Tairai, a? verysad.gif
*

Tai kad kai pirkom sakė įrašantis DVD-RW va toks .Ačiū kad nors tu atsiliepi.Aš jau visokių diskų prisipirkau,ir jau prirašiau visus 6 doh.gif ,bet grotuvas jų neskaito doh.gif Nu gal kas atsilieps...rytoj gal g.gif Imk balioną ,kad su manim bendrauji 4u.gif
game over
QUOTE(Taira @ 2005 12 03, 22:02)
Tai kad kai pirkom sakė įrašantis DVD-RW va toks .Ačiū kad nors tu atsiliepi.Aš jau visokių diskų prisipirkau,ir jau prirašiau visus 6 doh.gif ,bet grotuvas jų neskaito doh.gif Nu gal kas atsilieps...rytoj gal g.gif  Imk balioną ,kad su manim bendrauji 4u.gif
*

Oi, labai ačiū ax.gif .
Taira
Aš dar vieną klausimą sugalvojau ax.gif ..parsisiunčiau muzikos mp3 formatu,o kaip aš tas dainas galėčiau perrašyt į kompaktą paprasatu formatu g.gif 4u.gif
Kokere
QUOTE(Taira @ 2005 12 04, 13:10)
Aš dar vieną klausimą sugalvojau ax.gif ..parsisiunčiau muzikos mp3 formatu,o kaip aš tas dainas galėčiau perrašyt į kompaktą paprasatu formatu g.gif  4u.gif
*

Per NeroExpress pasirenki "Make audio CD" > ten spaudi "add" > susirandi norimas dainas, pazymi jas, tada "add" > "finish" > "next" ir "burn". cia viskas paprasta. dar yra keleta nustatymu, bet jie nebutini. Ir tavo centras jau groja muzika sokiai.gif
Kokere
QUOTE(Taira @ 2005 12 03, 21:26)
Viską padariau lyg ir gerai...encodino...paprašė disko įdėjau dvd -  išmetė atgal,tada jam daviau cd,ir išmetė lentelę kad netelpa,nes ten gavosi virš 800 MB.Kaip dabar daryt g.gif .
*

Tai tu daryk ne "make data CD", o "Make data DVD"
jei darei "Make data cd", tai jis ir nepriiminejo dvd disko.
Taira
QUOTE(Kokere @ 2005 12 04, 15:39)
Per NeroExpress pasirenki "Make audio CD" > ten spaudi "add" > susirandi norimas dainas, pazymi jas, tada "add" > "finish" > "next" ir "burn". cia viskas paprasta. dar yra keleta nustatymu, bet jie nebutini. Ir tavo centras jau groja muzika  sokiai.gif
*

QUOTE(Kokere @ 2005 12 04, 15:43)
*

Oj tau didelis didelis ačiūuser posted image
Einu tada vėl kankint kompo...kol dar garantija galioja.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kokere
Sėkmės 4u.gif
Taira
QUOTE(Kokere @ 2005 12 04, 15:43)
*

Aš jau šitą išbandžius,mano dvd grotuvas neskaito kompiuterinių failų,ten to filmo formatas avi.,pas mane jis neina.Aš bandžiau daryt per super video CD,bet netelpa į paprastą cd...taigi vėl nežinau ką daryt g.gif
Kokere
QUOTE(Taira @ 2005 12 04, 15:23)
Aš jau šitą išbandžius,mano dvd grotuvas neskaito kompiuterinių failų,ten to filmo formatas avi.,pas mane jis neina.Aš bandžiau daryt per super video CD,bet netelpa į paprastą cd...taigi vėl nežinau ką daryt g.gif
*

o tai ka skaito tavo dvd? Ar skaito divx formata?
Taira
QUOTE(Kokere @ 2005 12 04, 17:26)
o tai ka skaito tavo dvd? Ar skaito divx formata?
*

Va tokius parašymus radau:DVD,VCD,CD,MP3,WMA,JPEG čia namų kinas LG firmos doh.gif Dar va tokį radau:MPEG....instrukcija angliškai,tai nelabai ką suprantu.Bet pirktinį kompaktą su va tokiu užrašu:''Divx kačiestvo'' rodė g.gif
Taira
Muzikos jau prisirašiau....labai patenkinta likau...dar kartą dėkui Kokere 4u.gif
Pernai lygiai tokiu pat metu ,jaučiausi taip pat kaip ir tu ax.gif ...ir man žadėjo kad gimdysiu birželio pabaigoj...bet gavosi per vidurį smile.gif Kaip tu jautiesi?Ar nepykina?
Kokere
Chmm.. jei rodo pirktini divx, tai ir ta filma *.avi turetu rodyti, jei pas ji divx codekas. O siaip tai belieka tada ta filma versti i dvd formata. bet tam reikia atskiros programos, pvz. WinAVI Video Converter 7.1, bet, kadangi as nedirbusi su ja, tai nieko patarti daugiau ir negalesiu.
Kokere
QUOTE(Taira @ 2005 12 04, 17:55)
Muzikos jau prisirašiau....labai patenkinta likau...dar kartą dėkui Kokere 4u.gif

Gerai, kad bent jau linksmintis galesi dabar thumbup.gif
Taira
Aš va tokią turiu-Kopijuoja DVD formatu filmus i kompa. Paprasta naudotis. Programa nemokama-jos pavadinimas DVD_3.5.4.0. ir dar va tokią turiu Ashampoo Movie Shrink&Burn2.
Kokere
Apie jas tikrai nieko nesu girdejusi, o paie pirma tai ir google nieko neranda.
Tau reikia programos, kuri verstu avi failua i dvd arba mpeg. Programa WinAVI tai ir daro. ir kiek skaiciau - neblogai atlieka savo darba.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.