Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 29, 20:35)
Tai VPA skaiciuos is 2012.01.01-2012.12.31 laikotarpio.Neieina nei viena diena is buvusiu atostogu.

AGA Bet kai skambinau i sodra aiskino kad vistiek galesiu pasirinkti Nes NGA pasalpa is ano laikotarpio gavau, ir svarbiausia kad 2 darbuotojos skyrtingose miestose ta pati paaiskino. doh.gif
Mano vaikui 3metai sueina rugsejo 10d. Ar galeciau rugseji savaitei iseiti i VPA iki kol vaikui sueis 3metai? O [paskui vel grysti i darba nes man NGA tik nuo 09,27. Ir tada VPA vel skaiciuos is ano laikotarpio? Ir ar labai sudetinga procedura darbdaviui isleisti i VPA tai savaitei? Idomu ar sutiks?
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2012 05 29, 21:44)
AGA Bet kai skambinau i sodra aiskino kad vistiek galesiu pasirinkti Nes NGA pasalpa is ano laikotarpio gavau, ir svarbiausia kad 2 darbuotojos skyrtingose miestose ta pati paaiskino.  doh.gif
Mano vaikui 3metai sueina rugsejo 10d. Ar galeciau rugseji savaitei iseiti i VPA iki kol vaikui sueis 3metai? O [paskui vel grysti i darba nes man NGA tik nuo 09,27. Ir tada VPA vel skaiciuos is ano laikotarpio? Ir ar labai sudetinga procedura darbdaviui isleisti i VPA tai savaitei? Idomu ar sutiks?

Galit paimti kokia sav VPA,kad ji papultu i laikotarpi ta,tada galesit rinktis,kad skaiciuotu kaip pirmamj vaikui,t.y is to DU.Darbdavis turi isleisti.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 29, 20:35)
Tai VPA skaiciuos is 2012.01.01-2012.12.31 laikotarpio.Neieina nei viena diena is buvusiu atostogu.

Dar sugalvojau klausima VPA skaiciuos is 2012.01.01-2012.12.31 laikotarpio is buvusiu atostogu neieis nei viena diena bet nuo 2012,09,27 iki 2012.12.31 pasalpa bus paskaiciuota is ano laikotarpio ar tai neturi jokios reiksmes?
Atsakyti
Labas vakaras, gal kas galite apšviesti - jeigu pasirinkus vaiko auginimo atostogas dvejus metus, antrus metus gaunu 40 procentų ir galiu dirbti.
Bet teko susidurti su nuomone, kad jeigu antrus metus grįžti į seną darbą - darbdavys nutraukia vaiko auginimo atostogas ir tuomet gali atsisveikinti su tais 40% pašalpa. Ar teisybė, ar melas tai?
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2012 05 29, 22:09)
Dar sugalvojau klausima VPA skaiciuos is 2012.01.01-2012.12.31 laikotarpio is buvusiu atostogu neieis nei viena diena bet nuo 2012,09,27 iki 2012.12.31 pasalpa bus paskaiciuota is ano laikotarpio ar tai neturi jokios reiksmes?

Ne,nes kiekvienos atostogos skaiciuojamos is savo laikotarpio.
Papildyta:
QUOTE(Lydute @ 2012 05 30, 00:03)
Labas vakaras, gal kas galite apšviesti - jeigu pasirinkus vaiko auginimo atostogas dvejus metus, antrus metus gaunu 40 procentų ir galiu dirbti.
Bet teko susidurti su  nuomone, kad jeigu antrus metus grįžti į seną darbą - darbdavys nutraukia vaiko auginimo atostogas ir tuomet gali atsisveikinti su tais 40% pašalpa. Ar teisybė, ar melas tai?

Nezinau ar tai tiesa,bet zinau,kad sodroj prasima rasai,kad 2 metus nori gauti pasalpa,tai ir gaudinesi,nebent perleisi vyrui antrus metus VPA,tai jau abudu negalesit gaudineti po 40%.
Man atrodo,kad nesvarbu,kad antrus metus bus nutraukta VPA,nes dirbsi,sodroj prasai pasalpa moketi 2 metus,tai svarbiausia,kad tuos antrus metus nenoretu gaudineti ir antras is tevu,o tik vienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 30 gegužės 2012 - 05:56
QUOTE(Lydute @ 2012 05 30, 00:03)
Labas vakaras, gal kas galite apšviesti - jeigu pasirinkus vaiko auginimo atostogas dvejus metus, antrus metus gaunu 40 procentų ir galiu dirbti.
Bet teko susidurti su  nuomone, kad jeigu antrus metus grįžti į seną darbą - darbdavys nutraukia vaiko auginimo atostogas ir tuomet gali atsisveikinti su tais 40% pašalpa. Ar teisybė, ar melas tai?

Va ir kyla visokios nuomones is to, kad Sodros psl. informacijos tikslios visiskai nera - jokiu smulkiu isaiskinimu, pavyzdziu... Neaisku, kur tiesa, delfi anksciau buvo visokiu isaiskinimu, paaiskinimu siuo klausimu, kur buvo rasoma, kad galima be jokiu apribojumu dirbt ir buvusiam darbe tuos antrus metus, nesvarbu, kad VPA bus nutruke... Bet cia delfi - tiksliausia info butu, jei kas susidures konkreciai su ta situacija jau ar gaves rastiska Sodros ats. i toki klausima cia parasytu... Bet kad retas cia begryzta i sita tema info pasidalint, kai viska issiaiskina ir klausimu nebekyla...
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2012 05 29, 21:44)
AGA Bet kai skambinau i sodra aiskino kad vistiek galesiu pasirinkti Nes NGA pasalpa is ano laikotarpio gavau, ir svarbiausia kad 2 darbuotojos skyrtingose miestose ta pati paaiskino.  doh.gif

Nu man irgi vienam skyriui taip sakė, bet kažkaip prasilenkia su logika, tai aš linkusi netikėti. Nusiteikiau gauti pagal dabartines pajamas, o jei gausiu pagal ankstesnes, tai valio thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū JOLANCIUK 4u.gif

o turiu dar klausimą: jei aš būnu atostogose kol vaikui sueis 2 metai, ir planuoju antrą vaikiuką, tai kad man skaičiuotų iš to pačio laikotarpio kaip ir pirmam, tai kada aš turiu išeiti į dekretą? Mums du metai bus 2013 rugpjūtį, tai aš iki rugpjūčio turiu išeiti į dekretą ar iki to laiko turiu jau pagimdyti, ar jau išeiti į VPA? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmmmuks @ 2012 05 30, 13:03)
Ačiū JOLANCIUK  4u.gif

o turiu dar klausimą: jei aš būnu atostogose kol vaikui sueis 2 metai, ir planuoju antrą vaikiuką, tai kad man skaičiuotų iš to pačio laikotarpio kaip ir pirmam, tai kada aš turiu išeiti į dekretą? Mums du metai bus 2013 rugpjūtį, tai aš iki rugpjūčio turiu išeiti į dekretą ar iki to laiko turiu jau pagimdyti, ar jau išeiti į VPA? smile.gif

Skaiciuokit,kad nors viena diena ieitu is ankstesniu atostogu i busimu atostogu apskaiciavima.
Atsakyti
sveiki, noriu jusu pagalbos ax.gif ar motinystes paslapa skaiciuojama uz 1 metu pajamu tik pirmaeilese pareigose ar ir sumuojamos antraeilese pareigose uzdirbtas uzdarbis? aciu
Atsakyti
Merginos, aš kaip supratau, dabar nebegalima pasirinkti 3 metų vaiko priežiūros atostogų? Galima 1 arba 2 metus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamaima @ 2012 05 30, 19:20)
sveiki, noriu jusu pagalbos ax.gif  ar motinystes paslapa skaiciuojama uz 1 metu pajamu tik pirmaeilese pareigose ar ir sumuojamos antraeilese pareigose uzdirbtas uzdarbis? aciu

Pajamos imamos visos to laikotarpio,kuris bus imamas apskaiciuojant motinystes ar mot-tev pasalpa.
Papildyta:
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 05 30, 19:27)
Merginos, aš kaip supratau, dabar nebegalima pasirinkti 3 metų vaiko priežiūros atostogų? Galima 1 arba 2 metus? g.gif

Metus arba du jus galit pasirinkti pasalpa gaudineti,pats VPA laikotarpis yra iki 3-ju metu,kaip ir anksciau,taip ir dabar uz 3-cius metus sodra nieko nemoka.
Atsakyti