Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(rityte @ 2012 04 04, 22:11)
Seminare nebuvau, bet manau, kad galiu atsakyti smile.gif Tas šešėlis dedamas ant lentelės langelių. Jei reikia langelio vieno, tai ir braižyti lentelę iš vieno langelio. O tada ant to langelio spustelti pelės dešiniuoju mygtuku ir pasirinkti užrašą "pridėti elemento šešėlį". Štai ir viskas  4u.gif
O demonstruojant, kai ant jo paspaudžiame, jis atsidengia.

AČIŪ AČIŪ AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tuoj pabandysiu biggrin.gif
Ir turiu į tave prašymą. Ar negalėtum man atsiųsti savo pristatymo apie tekstinius uždavinius. Iš talpyklos ne tas... Bučiau dėkinga. biggrin.gif

Bloge patalpinau savo pirmą normalesnę prezi. Užeikit...
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 04, 23:18)
Nu man leidžia lietuviškas raides...
Va tą atsimenu, kad ne visi paštai tinka. Tik nežinau kodėl. 
Šiandien tik pradėjau seminarą. Ryt tęsinys.
Šešėlius ant atskirų stačiakampių eis uždėt, jei darysiu lentelę. Tada ant kiekvieno po šešėlį.
Kol kas pati nebandžiau. Kol kas tik ką atsimenu iš teorijos. Gal Daivajazz daugiau bus pabandžius...

Tai kad neturiu ant ko bandyt. Mano kompiuteristas dingo, neberašo man nieko doh.gif
Aurute, ar jau viską išbandei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 04, 23:24)
AČIŪ AČIŪ AČIŪ 4u.gif  4u.gif  4u.gif Tuoj pabandysiu biggrin.gif
Ir turiu į tave prašymą. Ar negalėtum man atsiųsti savo pristatymo apie tekstinius uždavinius. Iš talpyklos ne tas... Bučiau dėkinga. biggrin.gif


Prašom 4u.gif Tai kad ten puikiai pasileidžia ir išsididina per visą kompiuterio ekraną, tai visai tas pats kaip ir iš kompiuterio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 04, 22:24)


Bloge patalpinau savo pirmą normalesnę prezi. Užeikit...

Gražu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2012 04 04, 23:29)

Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2012 04 04, 22:27)
Prašom  4u.gif  Tai kad ten puikiai pasileidžia ir išsididina per visą kompiuterio ekraną, tai visai tas pats kaip ir iš kompiuterio  smile.gif

Nepasitikiu internetu schmoll.gif
Jau išbandžiau lentelėj šešėlį. Pavyko puikiai. Ir labai patogu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(domassss @ 2012 04 04, 22:29)

Man nelabai... Ale pirmas blynas...
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2012 04 04, 21:24)
Bandžiau ir ne kartą, naudoju šią funkciją  smile.gif  Galima šešėlius ir ant bet kurių lentelės langelių uždėti, jei lentelė didesnė, o ne iš vieno langelio.

Dar šį vakarą prakaituosiu. reik viską pakartot, ką šiandien girdėjau.

QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 04, 21:24)
Bloge patalpinau savo pirmą normalesnę prezi. Užeikit...

Šaunuolė. Puiku.

QUOTE(daivajazz @ 2012 04 04, 21:25)
Aurute, ar jau viską išbandei mirksiukas.gif

Nu dar nea. Reik pirmaiu SM pažiūrėt kas dedas...

QUOTE(rityte @ 2012 04 04, 21:27)
Prašom  4u.gif  Tai kad ten puikiai pasileidžia ir išsididina per visą kompiuterio ekraną, tai visai tas pats kaip ir iš kompiuterio  smile.gif

Pasileidžia. Bet kai turi patį pristatymą, kokybė geresnė. Jau įsitikinau, kai buvai atsiuntus "Papuošk Kalėdų eglutę". Va ir svajoju, kad kada atvažiuosi ir visus pristatymus atsiveši...
Atvažiuok papoilsiaut prie jūros su šeima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 04, 23:04)
Va ir svajoju, kad kada atvažiuosi ir visus pristatymus atsiveši...
Atvažiuok papoilsiaut  prie jūros su šeima mirksiukas.gif

Ir aš mielai prisijungčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kuriai bus įdomu: dedant Prezi į blogą paspaudus share spaudi embed
tada melsvą taškelį perspaudi iš Let... ant constrain. Aš dar pixselių pamažinau per pusę, bet nežinau ar tai turi įtakos.
Taip padarius, bloge matosi mažesnio dydžio prezentacija. O ta pirminė natūrali, tai ryškiai perdidelė.
Atsakyti
Labas rytas

QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 04, 22:31)
Gal kuriai bus įdomu: dedant Prezi į blogą paspaudus share spaudi embed
tada melsvą taškelį perspaudi iš Let... ant constrain. Aš dar pixselių pamažinau per pusę, bet nežinau ar tai turi įtakos.
Taip padarius, bloge matosi mažesnio dydžio prezentacija. O ta pirminė natūrali, tai ryškiai perdidelė.

O kaip keli į blogą? Pridėti programėlę? Kokią pasirenki ir kaip toliau darai?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Aš namie trečia diena. Niekaip nepabaigiu su savom ligom doh.gif Vakare pakyla temperatūra, o dieną tai pusė bėdos. Valdžia leido neateiti dvi dienas, o pasinaudosiu iki savaitgalio, nes kitaip neišeina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 04 05, 10:06)
Sveikutės 4u.gif
Aš namie trečia diena. Niekaip nepabaigiu su savom ligom doh.gif Vakare pakyla temperatūra, o dieną tai pusė bėdos.

Zuzanėlei ir visoms negaluojančioms- arbatytės, sveikatytės ir šypsenytės 4u.gif
Atsakyti