Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

ax.gif o , ir aš turiu klausimą apie vazoną...turiu vieną daigelį balconi red...noriu mažam berniukui jį padovanoti-daržininkui būsimam biggrin.gif bet , nežinau , kokio dydžio vazono jam reiks paskui...parašykit , kas auginot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 04 04, 11:41)
ax.gif o , ir aš turiu klausimą apie vazoną...turiu vieną daigelį balconi red...noriu mažam berniukui jį padovanoti-daržininkui būsimam biggrin.gif bet , nežinau , kokio dydžio vazono jam reiks paskui...parašykit , kas auginot 4u.gif

Aš Black Cheriams pirkau 12 litrų vazonus ir galvoju ar užteks g.gif

Pernai kaimynė paprastu pomidorus ir agurkus augino plastikiniuose kibiruose,gal po 12 litrų,nežinau (likę nuo glaistų ) Tai pomidorams nepatiko,skurdo,reikalavo daug drėgmės. Agurkai mezgė,bet greitai susirgo. Iš bėdos gerai,bet šiaip tai nekoks variantas.
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 04 04, 11:39)
biggrin.gif o mano ola polka galima sakyti , mažiausi iš visų tądien pasėtų...tai , matyt , nebus jie ankstyvi...aplenks gal vėlyvesnieji g.gif


galvok pozityviai: neina i kota, neina i lapus - viskas tik i vaisius mirksiukas.gif bigsmile.gif
zodziu , bus dideliausias derlius biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 04 04, 11:41)
ax.gif o , ir aš turiu klausimą apie vazoną...turiu vieną daigelį balconi red...noriu mažam berniukui jį padovanoti-daržininkui būsimam biggrin.gif bet , nežinau , kokio dydžio vazono jam reiks paskui...parašykit , kas auginot 4u.gif


aš pernai Balcony red plastikiniuose kibiruose auginau - tiko ir patiko jiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 04 04, 11:41)
ax.gif o , ir aš turiu klausimą apie vazoną...turiu vieną daigelį balconi red...noriu mažam berniukui jį padovanoti-daržininkui būsimam biggrin.gif bet , nežinau , kokio dydžio vazono jam reiks paskui...parašykit , kas auginot 4u.gif


uzpernai buvau mamai padovanojus. tikrai ne milzinishkam vazone, gal 7 litru ir tikrai neskurdo ir graziausiai pomidoriukus vede 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTINACH @ 2012 04 04, 10:28)
patarkit kaip man juos gelbeti dabar? g.gif  doh.gif ar cia jie jau nebeisgelbejami, sudegti juos ant lauzo doh.gif

Manyčiau, kad jie išgyvens, pernai ir pas mane panaši situacija buvo. Suvargs, bet išgyventi turėtų. Kaip ir buvo siūlyta, pilčiau žemės iki indelio viršaus. Sakyčiau, čia nuo per drėgnų ir šaltų augimo sąlygų. Išlįs saulė, sušils, atsigaus. Tik nebeliek. Tegu geriau sausiau pastovi. Tik nepanikuok ir nemėtyk. Stiprybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 04 04, 11:37)
kazkaip siemet sugebejau jokiu ankstyvuju nepasiseti .. matyt tiesiog pamirshau  blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

tu ne pasisėt pamiršai, o pamiršai, kad pasisėjai lotuliukas.gif nu... pasisėjai gi, net tany dar davei daigų sulig agrasto krūmu...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 04 04, 11:51)
tu ne pasisėt pamiršai, o pamiršai, kad pasisėjai lotuliukas.gif nu... pasisėjai gi, net tany dar davei daigų sulig agrasto krūmu...

g.gif
nuu ... nu kad man buna "farikt" tai zinau.... nu bet ne ant tiek kiek tu sakai schmoll.gif

tany gavo is manes vazoninius: svyrancius tomus ir dar Florida petit....... anoks ten valgymas is tos saujos pipiro dydzio pomidoriuku.......

o ankstyvuju net nepasisejau... matyt per daug inykus skaiciavau plota pagrindiniams pomidorams biggrin.gif

mano daigai stovi visi nususe.... toks juodaS noras juos palaistyt..... ale tvardausi ax.gif bijau kad pribaigsiu lotuliukas.gif na, bet jie patys kalti -visai visai neauga g.gif (nors protu suvokiu kad gal gerai kad neskuba- kur paskiau juos peraugusius deciau) .

vieninteliai kas pumpuriukus krauna tai chilli pipiriukai smile.gif

ai, ir svyrantis raudonas ko gero tuoj pumpuruosis, bijau knaibytis po virshune, bet itariu kad ko gero bus pumpurelis..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 04, 11:13)
Kauno  4u.gif

Tai sėklų mirkymas antibakteriniuose tirpaluose - augalinių žolių pagrindu, kalio permanganate ar specialiai pagamintuose pirktiniuose.


4u.gif aciu , uzsirasiau

QUOTE(diuni @ 2012 04 04, 11:23)
g.gif šiaip tai dar ir pasėti gal galima naujus...mažų vyšninių pomidoriukų tikrai gi daug veislių yra...red cherry paprasčiausi...aš turiu porą , labai gražiai auga...
išdygs greitai ir dabar jau šviesu , greit bus ir šilta-sparčiai turėtų augti...labiau patyrusios gal ir daugiau pakomentuos...


gal ir gerai sakot, pabandysiu dar kelias seklas pasiset butent tokiu paciu - gal...pavyks

QUOTE(Casual @ 2012 04 04, 11:29)
pas mane taip pradeda darytis kai per daug dregmes buna, o namuose vesoka...... manyciau kad tiesiog uzhmirko pomidoriukai.....

kaip jau kazkas sake- berciau zemiu iki induku virshaus, pasirupinciau kad ir apacioj zeme uzmirkus nebutu(bent su kokiu dantu krapshtuku supurent galima), ir ko gero apkarpyciau tuos apdziuvusius lapu galus  g.gif
dar viens variantas pabandyt nuskabyt virsune, virsh to pazeisto lapo ir pamerkt - ishleisti shakneles turetu.......

siaip is manes nedidelis patarejes, tik tiek kad irgi kai jau imu labai mylet pomidorus ir rupestingai laistyt -tai butent toks rezultatas man ir gaunas...... veliau jau kai oras atshyla ir saulutes daugiau buna, nebesidaro tokiu dalyku....... bet kol kas bent jau pas mus namie tai stipriai vesu ir dregna....... apie grazius storakocius daigus tik pasvajot...

teisybe gryniausia

QUOTE(atigisa @ 2012 04 04, 11:50)
Manyčiau, kad jie išgyvens, pernai ir pas mane panaši situacija buvo. Suvargs, bet išgyventi turėtų. Kaip ir buvo siūlyta, pilčiau žemės iki indelio viršaus. Sakyčiau, čia nuo per drėgnų ir šaltų augimo sąlygų. Išlįs saulė, sušils, atsigaus. Tik nebeliek. Tegu geriau sausiau pastovi. Tik nepanikuok ir nemėtyk. Stiprybės  4u.gif


nu vakar paliejau medumi ir uzsirasiau kada liejau, bandysiu taip juos lieti pagal grafika, gal as perlieju. drinks_cheers.gif nepanikuoti ir gerai maitintis biggrin.gif nu ziuresiu kas liks is ju po savaites ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 04 04, 10:41)
ax.gif o , ir aš turiu klausimą apie vazoną...turiu vieną daigelį balconi red...noriu mažam berniukui jį padovanoti-daržininkui būsimam biggrin.gif bet , nežinau , kokio dydžio vazono jam reiks paskui...parašykit , kas auginot 4u.gif

Balconi Red pakanka 16cm skermens, aukštis turi būti didesnis. Idealiau būtų 20 cm pločio 4u.gif JIe kaip Venus kompaktiniai tokie
Atsakyti
QUOTE(KRISTINACH @ 2012 04 04, 09:49)
ka jus skaitot lengvom zemem - durpe? jie tokioje ir auga. jie dabar auga durpiniam substrakte su kompostine zeme maisytoje dirvoje - tai cia sunki ar lengva zeme g.gif

o delfan - tai cia augimo stimuliatorius ar trasos kazkokios. nukreipkit butent kokio cia reiktu - prasau idekit nuoroda 4u.gif


man atrodo, kad mesti dar neskubėk. Taip, lengva žemė - tai durpės. Aš pati jų su niekuo nemaišau, kol auginu daigus.
Delfan - tai stimuliatorius, organinis azoto šaltinis užmirkusiems, nusilpusiems, vargstantiems daigams. Nuorodą įdedu tokią, nes tokį ir aš turiu. Bet dar mačiau ir kitokią pakuotę.
http://www.e-senukai...60131324_2.html
Atsakyti
QUOTE(mamka10 @ 2012 04 04, 10:35)
Labas merginos , norejau paklausti ar tinka balkone pamidorus ir agurkus auginti permatomame 5l kibiriuke, ar saknys turi buti tamsiame vazone?  ax.gif

peršviečiamam negerai. 5 litrų vazonas eiliniams šiltnaminiams pomidorams yra per mažas. agurkams visiškai per mažas. jei tai spec vazoninė veislė, reikia tikrintis, kokio dydžio vazonas reikalingas būtent tai veislei

QUOTE(@asta @ 2012 04 04, 10:46)
Aš Black Cheriams pirkau 12 litrų vazonus ir galvoju ar užteks  g.gif

Pernai kaimynė paprastu pomidorus ir agurkus augino plastikiniuose kibiruose,gal po 12 litrų,nežinau (likę nuo glaistų ) Tai pomidorams nepatiko,skurdo,reikalavo daug drėgmės. Agurkai mezgė,bet greitai susirgo. Iš bėdos gerai,bet šiaip tai nekoks variantas.

viskas priklauso nuo veislės 4u.gif
Atsakyti