Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(xxkamane @ 2012 04 05, 10:26)
ateinu jusu teismui

kai kurie istyseliai doh.gif

Puikūs daigeliai, lengvą ranką thumbup.gif ir supratimą tikrai turi. 4u.gif
O pikuot tai tikrai laikas. Sėkmės
O dėl to sukimosi, tai taip dažnai būna, bet aš nežinau dėl ko, nemanau, kad kas blogo. Gal kas konkrečiau parašys.
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2012 04 05, 09:52)
Puikūs daigeliai, lengvą ranką thumbup.gif  ir supratimą tikrai turi.  4u.gif
O pikuot tai tikrai laikas. Sėkmės
O dėl to sukimosi, tai taip dažnai būna, bet aš nežinau dėl ko, nemanau, kad kas blogo. Gal kas konkrečiau parašys.


Aciu, pikavima deja atidesiu po Velyku, tiesiog fiziskai nespesiu to padaryti, plius cia tik dalis dar yra du indeliai "pirmalapiiu" su tik bepradedanciais kaltis treciais lapukais. taigi iskart po velyku bus grazaus uzsiemimo.

mane aisku jau reikia pas pschologa siusti, bet siandien vat ka padarysiu is paskutiniuju lotuliukas.gif pasesiu dar tik 3 rusis, bet prisiekiu tik po dvi seklas flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 05, 09:26)
ateinu jusu teismui

kai kurie istyseliai doh.gif


labai grazus daigiukai, ir kur tu istiseliu matai? Turbut nematei dar tikru istyseliu wink.gif
Atsakyti
sveikos. ir as noreciau pasirodyti su savo daigiukais, kaip manote,ar jiems nieko netruksta? auga jie pas mane vienkartiniuose puodeliuose,bet skyluciu nedariau blush2.gif ir ar jie pas mane neistyse?? 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
buvau siltnami 35 laipsniai blink.gif bet siandien vedinimo diena, tupes namuose mano augintiniai... bandysiu pravedinti, kad dingtu dregme is siltnamio
Papildyta:
QUOTE(katyttee @ 2012 04 05, 10:34)
sveikos. ir as noreciau pasirodyti su savo daigiukais, kaip manote,ar jiems nieko netruksta? auga jie pas mane vienkartiniuose puodeliuose,bet skyluciu nedariau  blush2.gif  ir ar jie pas mane neistyse??  4u.gif

]

manau kad labai grazus ir neistyse... bent jau mano tikrai labiau istyse, bet net juos nelaikau istyseliais smile.gif


tiesa atsigavo ir mano svyrantis vazuoniniai thumbup.gif , nieko nedariau daug(ispurenau zeme, nuemiau lekstute nuo apacios ir pastaciau ant siltos palanges)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 05 balandžio 2012 - 11:03
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 05, 10:56)
Aciu, pikavima deja atidesiu po Velyku, tiesiog fiziskai nespesiu to padaryti, plius cia tik dalis dar yra du indeliai "pirmalapiiu" su tik bepradedanciais kaltis treciais lapukais. taigi iskart po velyku bus grazaus uzsiemimo.

mane aisku jau reikia pas pschologa siusti, bet siandien vat ka padarysiu is paskutiniuju lotuliukas.gif  pasesiu dar tik 3 rusis, bet prisiekiu tik po dvi seklas flirt.gif

thumbup.gif o kokias veisles dar sėsi...man tai irgi visko norisi , bet jau sėją pabaigiau šiemet pomidorų tikrai rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2012 04 05, 11:50)
buvau siltnami 35 laipsniai blink.gif   bet siandien vedinimo diena, tupes namuose mano augintiniai... bandysiu pravedinti, kad dingtu dregme is siltnamio
Papildyta:

manau kad labai grazus ir neistyse... bent jau mano tikrai labiau istyse, bet net juos nelaikau istyseliais smile.gif

wub.gif man irgi gražūs...be to yra dar kur žemių dapilti...liuks vienžo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 05 balandžio 2012 - 10:52
mergytės, patarkite prašau kaip man apdirbti dabar daigus nuo maro, lygu, ten kažkaip purškia daigus su pienu ir juodu, nes perniai šiltnami buvo maru susirge, doh.gif tai kažkaip baisu g.gif
Atsakyti
QUOTE(katyttee @ 2012 04 05, 11:34)
sveikos. ir as noreciau pasirodyti su savo daigiukais

Daigeliai tikrai gražūs, tik dar gali nuskint jiems tuos skilčialapius ir dapilt žemių. Ne su kaupu, bet kad dar liktų koks 1-2 cm iki viršaus laisvos vietos. Matosi, kad koteliai stiprūs, stori, tai išleis papildomas šaknis.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 04 05, 11:50)


manau kad labai grazus ir neistyse... bent jau mano tikrai labiau istyse, bet net juos nelaikau istyseliais smile.gif


uj,labai aciu uz atsakyma,nusiraminau,o tai man vis vaidenasi,kad tai tysta,tai saules mazai,tai lieju per daug,vienu zodziu fool.gif . vyras pyksta,sako daigais rupiniesi daugiau nei vaikais unsure.gif . cia tik pas jus paguoda randu biggrin.gif tarp tokiu paciu biggrin.gif .
Atsakyti
Katytte pomidoriukai thumbup.gif thumbup.gif labai labai grazus ax.gif tfu tfu tfu, kad nenuziureti blush2.gif


Diuni sesiu dar buivolo sirdi oranzini, penisa ir kolumbiana (pastaraji grymnai del idomumo kas gi cia per cudas ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 04 05, 11:03)
Daigeliai tikrai gražūs, tik dar gali nuskint jiems tuos skilčialapius ir dapilt žemių. Ne su kaupu, bet kad dar liktų koks 1-2 cm iki viršaus laisvos vietos. Matosi, kad koteliai stiprūs, stori, tai išleis papildomas šaknis.

Ex, o ka man daryti su savo Betaliuksu, kuris tupi kazkur ~2l inde(3l bambolis nupjautaas truputi virs puse), ir jau ziedeli turi(dar neisklesta)... Ar privalau as ji jau persodinti, ar gali iki 12 dienos palaukti... ziurejau prognozes gal nebebus salciu, palykciau siltnamyje naktimis, persodinus i 10l inda... bijau nepakelsiu as to indo su tiek zemiu blush2.gif namuose ir nera ja mtiek vietos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 05 balandžio 2012 - 11:08
QUOTE(diuni @ 2012 04 05, 11:52)


wub.gif man irgi gražūs...be to yra dar kur žemių dapilti...liuks vienžo thumbup.gif



bigsmile.gif labai dekoju 4u.gif vietos yra dar,tik gal neskubesiu dapilt,jei prades skurst,gal komposto dapilsiu 4u.gif
Atsakyti