Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pomidorai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Zirzė
QUOTE(Upas @ 2012 04 05, 18:49)
Čia, vietoj peiliukų, jei kam pritrūksta pasižymėti. Galima ir skylutes pasidaryti jei rišite.
Ne taip gražiai atrodo kaip peiliukai, ar pirktiniai žymekliai bet visgi "nemokamai".
*

as is pieno balto butelio zymeklius susikarpiau ax.gif
wytaute69
QUOTE(Casual @ 2012 04 05, 18:28)
patikek, taip ir yra biggrin.gif ir juokingo tame visishkai nieko  tongue.gif

bet pas mane su tarpais, ne taip kaip pas tany -urmu  biggrin.gif
*

tai pas mane dar labiau urmu. Du 2008 ir viena 2011 biggrin.gif Du imi trecias nemokamai biggrin.gif
amarrile
Daigai tįsta ir tada, kai jie auginami tankiai. Kai pomidorų lapai liečiasi, išstatykite daigus rečiau. Tada jie bus žemesni ir tvirtesni.

Dažnai būna tokia situacija, jog daigai jau užaugę, o oro sąlygos nėra tinkamos jų sodinimui į šiltnamį. Pirmiausia tokius daigus išstatykite rečiau ir nelaistykite. Laistykite tik pradėjus vysti lapams, taip pristabdysite tįsimą.

šaltinis http://www.walnuts.lt/darzas.php?lt=pomidoru_auginimas
Pasibarsiu.Skaityti kas parašyta tokiuose straipsniuose,labai naudinga,kad ir kokios senos daržininkės butumete.Tai tarsi žiniu pasitikrinimas,atkreipimas dėmesio į tai,kas praslydo pro akis 4u.gif ax.gif Nedrįsau savo patirties del bet kuriu daigeliu tankaus sustatymo rašyti(aišku,kai yra salygos,tam ir tempiam į šiltnamį,kad laisves turėtu,tai kaip ir pirmas privalumas prieš palanges mirksiukas.gif Bet pasiskaičius matau,kad esu teisi rolleyes.gif
Nu vat,bambeklė sena doh.gif

wytaute69
del tankumo tai net as pirmoke zinojau tongue.gif
tany
QUOTE(amarrile @ 2012 04 05, 18:17)
Nedrįsau savo patirties del bet kuriu daigeliu tankaus sustatymo rašyti

o reikejo, gal buciau laiku iskirscius smile.gif

QUOTE(wytaute69 @ 2012 04 05, 18:23)
del tankumo tai net as pirmoke zinojau tongue.gif
*

o as nezinojau doh.gif ir pirmoke smile.gif.

Aisku butu daugiau suoliuku taip tankiai nestyciau, bet kadangi ant zemes pabijuojau deti tai ir sukisau...

Bet buciau zinojus, kad taip istism, geriau jau visu nenesciau arba surasciau kokia deze ar dar ka ant ko isskirstyti
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2012 04 05, 17:44)
matyt, dar nepakankamai atšilo, kad ne vienas kitu, o pomidorais atsigrožėt negali  biggrin.gif
*

isdosiu paslapti, visai nesidomejo jie pomidorais biggrin.gif Atsisuko kai i langa pastuksenau mirksiukas.gif
katyttee
sakykit,o cia tik pas mane ar pas visas vakare pomidorai pavysta,lapuki pasiriecia,o ryte vos saulute islenda,issiskleidzia visu grazumu smile.gif kartais vakare kai pamatau,vis palaistyti norisi,bet kad nesausa dar ta zeme,kita diena uzeinu apziuret,vel jie grazus g.gif
jolituxxx
Kiek prišnekėta per tą laiką kol nebuvau doh.gif Ot skaitysiu biggrin.gif

QUOTE(tany @ 2012 04 03, 20:43)
kad as zinociau smile.gif... tetis darydavo... galetu Jolituxx pasidalint  ax.gif
*

QUOTE(saintlina @ 2012 04 03, 20:49)

Mano receptas irgi panašus ax.gif Tik aš nededu svogūno, nes jo nemėgstu blush2.gif Bet tada įpilu truput aliejaus arba pakepinu morkytes, arba paverdu kokią mėsytę sriuboje, arba dedu pakepintas frikadeles rolleyes.gif Būna, kad dedu ką tuo metu turiu, paeksperimentuoju, pastovaus recepto tai kaip ir neturiu blush2.gif Ir retai kada trinu aš dilgėlių sriubą, man patinka jų lapeliai biggrin.gif
Alekto
Laba diena,ar vakaras jau,nebežinau tiesą sakant biggrin.gif
Vis skaitau skaitau,vejuos vejuos ką rašot,bet be šansų pastaruoju metu doh.gif

Aš iškart su klausimu įsibrausiu blush2.gif Skaičiau kažkuriam forume,o ir knygoj kažkokioj skaičiau,berods dar ir pernai diskusija apie tai čia buvo.Kodėl reikia nuskinti pirmuosius žiedus,jeigu jie atsiranda prieš išpikiuojant į šiltnamį? Ir ar darot kas nors taip?
amba41
QUOTE(katyttee @ 2012 04 05, 18:47)
sakykit,o cia tik pas mane ar pas visas vakare pomidorai pavysta,lapuki pasiriecia,o ryte vos saulute islenda,issiskleidzia visu grazumu  smile.gif    kartais vakare kai pamatau,vis palaistyti norisi,bet kad nesausa dar ta zeme,kita diena uzeinu apziuret,vel jie grazus  g.gif
*

Taip, tikrai jie lyg susiskliaudžia. Biologinis ciklas veikia. Dėl laistymo vakare, tai jokiu būdu negalima. Net jei ir sausa žemė vakare nelaistykite. Geriausiai iš ryto. Na pirmoje dienos pusėje.
Asese
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 05, 18:45)
O pomidoriukai dar visi knopkės ir pypsiukai  wub.gif Tokių mažulių dar jokiais būdais į šiltnamį nevešiu. Arba vešiu, nežinau kaip pasisuks, neprognozuojama  blush-anim-cl.gif
*

Man kažkaip širdis jaučia, kad greit pypsiukai šiltnamyje atsidurs smile.gif
Casual
QUOTE(amba41 @ 2012 04 05, 20:44)
Taip, tikrai jie lyg susiskliaudžia. Biologinis ciklas veikia.
*

kol nezinojau -nesusiglausdavo , nuo siandien -jau glaudzias doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
matuke
Siandien persodinau dali pomidoru i erdvesnius vazonus, saules uzkaitino, nuotaika pakilo ir emiausi darbo ax.gif vazoniniai Bajaja jau tikriausiai savo paskutiniuose vazonuose sutupe, graziai auga smagu ziureti bigsmile.gif ir Princai grazus, o vat mano paskutine seja, pries 3sav seti, tokie uzsikonservave schmoll.gif Su maziukais tikraisiais lapukais ispikiavau Drakoncikus, gal bus jiems stimulas pasitemti biskuti, vaikai fotika sugadino tai reportazo vaizdinio nebus rolleyes.gif
Lady Dy
QUOTE(juste10 @ 2012 04 05, 10:24)
mano du pomidoru daigelius apipuole tie tokie smulkus zali amarai(as taip galvoju),salia gele pinigu medis ir paziuriu ant jos yra  doh.gif Nuvaliau su slapia ranka atsargiai ir nukeliau toliau nuo kitu g.gif
ka Jus tokiu atveju darytumet,gal kuom purkst?(skaiciau su fairy,bet taip bjauriai skamba)
*

Sėklų parduotuvėj patarė nuo amarų purkšti coca cola,sako veikia,pati dar nebandžiau
Lusasita
QUOTE(tany @ 2012 04 05, 18:33)
[attachmentid=220976]
tongue.gif
*

thumbup.gif
pas mane vienas sargas ir salia isitaiso balkone. konkurencija del vietos pries saulyte doh.gif ..

siandien isnesiau ir pomidoriukus ir paprikyciu indeli ir ji padejau toliau ,kad uodeguotoji gurmane nepasiektu. doh.gif vistiek rado priejima prie papriku doh.gif atemiau nespejus krimstelt.. tai nuejo pomidoru apuostyt... bet pasirode nevalgomi.. tada nuejus paroviau gelyciu ziniju "pietums jai" doh.gif nes vienais metais tokias ugtelejusias ir paprikas nuede, tik kotukai liko, ir zinijas suslamste VISAS doh.gif
sann
QUOTE(Lady Dy @ 2012 04 05, 23:03)
Sėklų parduotuvėj patarė nuo amarų purkšti coca cola,sako veikia,pati dar nebandžiau
*

prie mano pamidoriukų auga jaunutė pelargononija, šiandien žiūriu, ogi jinai aplipusi žaliais vabaliukais, ant pomidoriuku nesimatė g.gif , tai aš pelargoniją apipurškiau su koka kola ax.gif , kažin kaip bus g.gif
nijole0619
QUOTE(Upas @ 2012 04 05, 17:49)
Čia, vietoj peiliukų, jei kam pritrūksta pasižymėti. Galima ir skylutes pasidaryti jei rišite.
Ne taip gražiai atrodo kaip peiliukai, ar pirktiniai žymekliai bet visgi "nemokamai".
*

Labai puiki idėja thumbup.gif
to KATYTEE...Daigeliai tiesiog super, net nuotaiką praskaidrino..
to tany na ir pagaut kadrą su tais kiciais... thumbup.gif thumbup.gif
Ex
QUOTE(matuke @ 2012 04 05, 22:14)
o vat mano paskutine seja...
Su maziukais tikraisiais lapukais ispikiavau Drakoncikus, gal bus jiems stimulas pasitemti biskuti..
*

taigi visai neseniai sėti pomidorai, kodėl tu truks-pliš nori juos ištempti? tegul auga ramiai, viskas savo laiku. Jei tokiu metu tau reikia didelių, žydinčių pomidorų, kitą kartą juos sėk sausio mėnesį.
Turbūt nei viena nesistengiat, neieškot būdų kaip anksčiau laiko pagimdyt?.. Tai ir pomidorų "netampykit".. smile.gif
xxkamane
Sveikos merginos 4u.gif

Upas super ideja pasiskolinsiu ax.gif jei peiliu pritruksiu pikuojant, o ju pritruksiu ax.gif Aciu 4u.gif

vat man su sita ideja isiprende klausimas kaip pasizymeti pomidorus pasodintus siltnamyje, nes sukau galva is ko gi cia "medaljonus" pasidaryti ir pakabinti ant ju g.gif
troja3030
sakykit ar ne velu butu paseti pomidorus kita savaite, netu noriu uzsisakyti viena rusi seklu ir ja manau gausiu tik kitos sav gale g.gif
vasarema
QUOTE(troja3030 @ 2012 04 06, 07:35)
sakykit ar ne velu butu paseti pomidorus kita  savaite, netu noriu uzsisakyti viena rusi seklu ir ja manau gausiu tik kitos sav gale  g.gif
*

Gal geriau kitais metais tuos pomidorus auginkit? Suplosit masę pinigų, rudeniop užpuls ligos ir bus gaila... Bet gal aš ir klystu blush2.gif
troja3030
QUOTE(vasarema @ 2012 04 06, 08:45)
Gal geriau kitais metais tuos pomidorus auginkit? Suplosit masę pinigų, rudeniop užpuls ligos ir bus gaila... Bet gal aš ir klystu blush2.gif
*

ne piniguose esme, ten lietuviskas tinklalapis ir kaina2,49 atsiuntimas 5 lt...bet ten specialiai skirta dziovinimui, bet dabar galvoju, kad gal galima kita veisle dziovinti, svarbu, kad nebutu daug seklu o tik storos sieneles...gal tada siandien paseciau g.gif
tany
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 06, 07:23)
Sveikos merginos 4u.gif

Upas super ideja pasiskolinsiu ax.gif jei peiliu pritruksiu pikuojant, o ju pritruksiu ax.gif Aciu 4u.gif

vat man su sita ideja isiprende klausimas kaip pasizymeti pomidorus pasodintus siltnamyje, nes sukau galva is ko gi cia "medaljonus" pasidaryti ir pakabinti ant ju g.gif
*

as tai Aktimelio indelius tam reikalu naudosiu(jau sukarpiau i 4 dalis), bet ir failas bus padarytas pagal kuri sodinsiu... maza ka vaikai israus ar pan. Juos tik idesiu, jei pamirsiu o bus kokiu svieciu reikes papasakoti kur kas auga, nebegsi i kompa failo ziureti... nors panasu tuoj atmintinai jau zinosiu kur koks daigelis doh.gif
xxkamane
QUOTE(tany @ 2012 04 06, 08:24)
Labas rytas 4u.gif

as tai Aktimelio indelius tam reikalu naudosiu(jau sukarpiau i 4 dalis), bet ir failas bus padarytas pagal kuri sodinsiu... maza ka vaikai israus ar pan. Juos tik idesiu, jei pamirsiu o bus kokiu svieciu reikes papasakoti kur kas auga, nebegsi i kompa failo ziureti... nors panasu tuoj atmintinai jau zinosiu kur koks daigelis doh.gif
*

tegul tik dar karta mane vyras ligone apvadina lotuliukas.gif pasakysiu, kad musu nemazai tokiu... ax.gif

su aktimeliu gal net geriau, nes balto geriau matysis ax.gif
tany
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 06, 08:31)
tegul tik dar karta mane vyras ligone apvadina lotuliukas.gif  pasakysiu, kad musu nemazai tokiu... ax.gif

su aktimeliu gal net geriau, nes balto geriau matysis ax.gif
*

jo as tai jau pasekiau kritine stadija sio metu blush2.gif Vaikam actimeli pirkau tik del buteliuku doh.gif Perkama sausainiu, ziuriu ne i sausainiu rusi, o kokiam indeli, ar patogus po paprikom pakisti ar ne doh.gif vnz... tikiuosi cia laikinas pamisimas ir kazkada pasveiksiu biggrin.gif
jolituxxx
QUOTE(tany @ 2012 04 06, 08:41)
*

Man panašiai lotuliukas.gif Perku Dvaro pieną plastmasiniuose buteliuose irgi etiketėms naudosiu, dar kai kokius ledus imu, imu dežutėse, kad po to tiktų kažkam sėti, ar bent po apačia kokiam vazoniukui padėti. Po to valgau tuos ledus, žiūriu į savo augalus, sėklas ir palnuoju ką toje dėžutėje sėsiu, taip netyčiomis ir auga svoris blush2.gif Su kitais produktais irgi panašiai, stengiuosi naudos ieškoti hihihi.gif
tany
QUOTE(jolituxxx @ 2012 04 06, 08:50)
Man panašiai  lotuliukas.gif Perku Dvaro pieną plastmasiniuose buteliuose irgi etiketėms naudosiu, dar kai kokius ledus imu, imu dežutėse, kad po to tiktų kažkam sėti, ar bent po apačia kokiam vazoniukui padėti. Po to valgau tuos ledus, žiūriu į savo augalus, sėklas ir palnuoju ką toje dėžutėje sėsiu, taip netyčiomis ir auga svoris blush2.gif Su kitais produktais irgi panašiai, stengiuosi naudos ieškoti  hihihi.gif
*

vadinasi ne as viena tokia biggrin.gif
jolituxxx
QUOTE(tany @ 2012 04 06, 08:52)
vadinasi ne as viena tokia  biggrin.gif
*

drinks_cheers.gif manau yra ir daugiau taip darančių biggrin.gif Šita liga baisi, labai plačiai šaknis suleidžia lotuliukas.gif
xxkamane
as irgi uzsiimu tuo "rusiku biniu" grybai plasmasiniuose indeliuose, ledai tik plasmasiniuose indeliuose, aciu uz actimelio ir pieno pasiulyma lotuliukas.gif
Buteliai nuo mineraliniu dydeli supjaustyti pusiau paruosti, nu v.z. stupid.gif

beje pasigirsiu blush2.gif vakar pagaliau atveze siltanmiiii clap.gif
vyras sake, tu nesidziaugiai taip nama pastaciusi, tai gal "raskladuske" velyku proga padovanoti ar bent pripuciama ciuzini, as taip isivaizduoju jog miegosi ten kai tavo augintiniai persikels, a vdug pikti masieciai nakti puls juos o tu namie miegosi.... unsure.gif

dar mano vyras mane santazuoja mad.gif,
" aha buvai negera bigsmile.gif , vot dabar sakes einu nuziuresiu tavo pomidorus biggrin.gif "
pavydnikas nesciasnas unsure.gif
jolituxxx
Pomidorininkėms gerų ateinančių švenčių, skanių valgių, gražių, tvirtų margučių ir beabejo, kad pomidorai irgi švęstų ir gerai augtų ne tik per Šv.Velykas, bet visados 4u.gif Dingstu aš kokiom 5 dienom, tikiuos neišmirs mano augaliukai kol manęs nebus blush2.gif
matuke
QUOTE(Ex @ 2012 04 06, 07:47)
taigi visai neseniai sėti pomidorai, kodėl tu truks-pliš nori juos ištempti? tegul auga ramiai, viskas savo laiku. Jei tokiu metu tau reikia didelių, žydinčių pomidorų, kitą kartą juos sėk sausio mėnesį.
Turbūt nei viena nesistengiat, neieškot būdų kaip  anksčiau laiko pagimdyt?.. Tai ir pomidorų "netampykit".. smile.gif
*

lotuliukas.gif
ne pirmi pomidorai, matau kad jiems kazkas nepatinka mirksiukas.gif
tikiuosi dabar uzteks visko naujoj zemej smile.gif

na, as nieko specialiose tarose neperku, bet tai kas atlieka nuo esamu pirkiniu irgi patiria griezta kontrole, mineralinio, alaus buteliai plastikiniai kerpami per puse nes pritrukau pikiavimui vazoneliu, sulciu pakus irgi apkerpu, nes gal prireiks blush2.gif
ir t.t.
o baisiausia tai kad mano siltnamio (statysim patys) dar nei kvapo doh.gif
jolituxxx
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 06, 08:59)
dar mano vyras mane santazuoja mad.gif,
" aha buvai negera bigsmile.gif , vot dabar sakes einu nuziuresiu tavo pomidorus biggrin.gif "
pavydnikas nesciasnas unsure.gif
*

Ai tai čia nieko baisaus irnesakyk.gif mane tai baisiau šantažuoja, kad druska nubarstys arba randapu nupurkš doh.gif
xxkamane
QUOTE(jolituxxx @ 2012 04 06, 09:10)
Ai tai čia nieko baisaus  irnesakyk.gif mane tai baisiau šantažuoja, kad druska nubarstys arba randapu nupurkš  doh.gif
*

Zinok cia PAVYDAS, jis mus pavydi pomidorams blush2.gif , nes gi juos labiau popinam ax.gif

Nu aisku as galiu su laistytuvi ir aplink MB pavaikscioti, bet cia ne tas, ne tas kaifas schmoll.gif

Dzhine
Žymeklius iš atliekų aš ir tai darydavausi. Tik specialiai nieko nepirkdavau. Dažniausiia naudoju plastiką likusį nuo vaikų žaislų dėžių ar buitinės technikos. Pažiūriu,kad būtų tvirtesnis, išsikerpu geriausias vietas smile.gif , suteikiu forma ir skylute "įkalu". Kokybė garantuota, jei tik žymekliui atrenkama tvirčiausia plastmasė smile.gif

Merginos, atsakykite vyrams su jumoru ir pavydo neliks, jei ten iš viso pavydas 4u.gif
Lady Dy
QUOTE(troja3030 @ 2012 04 06, 09:09)
ne piniguose esme, ten lietuviskas tinklalapis ir kaina2,49 atsiuntimas 5 lt...bet ten specialiai skirta dziovinimui, bet dabar galvoju, kad gal galima kita veisle dziovinti, svarbu, kad nebutu daug seklu o tik storos sieneles...gal tada siandien paseciau  g.gif
*

San marzanai man tokie sausoki pasirodė,gal tiktų džiovinimui

QUOTE(xxkamane @ 2012 04 06, 10:12)
Nu aisku as galiu su laistytuvi ir aplink MB pavaikscioti, bet cia ne tas, ne tas kaifas schmoll.gif
*

Eik sau kaip tik kaifas SB su laistytuvu palaistyt,rezultatas iš karto ir garsinis būtų hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
troja3030
QUOTE(Lady Dy @ 2012 04 06, 10:20)
San marzanai man tokie sausoki pasirodė,gal tiktų džiovinimui
*

va man sitie irgi atrodo neblogai butu, tik mastau ar ne per velu seti...nebent daigu kas turetu...
matuke
o zymiu as viska markeriu ant vazoneliu, man labai patogu, nereikia jokiu papildomu "fantiku"
xxkamane
QUOTE(matuke @ 2012 04 06, 10:14)
o zymiu as viska markeriu ant vazoneliu, man labai patogu, nereikia jokiu papildomu "fantiku"
*

o siltnami kaip? unsure.gif nes cia kalbama buvo jau apie siltnamy auginamus unsure.gif
Zirzė
QUOTE(tany @ 2012 04 06, 09:24)
Labas rytas 4u.gif

as tai Aktimelio indelius tam reikalu naudosiu(jau sukarpiau i 4 dalis),
*

o kerpat skersai, kaip ziedeli? ar isilgai, kaip juostele? rolleyes.gif
Lusasita
as siemet pirma karta apie zymejimus suzinojau blush2.gif

kai paseju i dezutes, tai uzklijuoju ant dezuciu pavadinimus.
mama pikiuodavo ir sudedavo i dezes su uzklijuotu pavadinimu
o i siltnami sodinu ,pasidarau plana kiek kokiu kurioje vietoje yra smile.gif
matuke
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 06, 11:17)
o siltnami kaip? unsure.gif  nes cia kalbama buvo jau apie siltnamy auginamus unsure.gif
*

na cia ne tik apie zymejimus siltamiuose kalba ejo mirksiukas.gif
taigi kol namie- visa info ant vazoneliu, o siltnamyje abejoju ar zymesiu, nes kaip pas dali merginu planeliai visu pirma sugula ant popieriaus, jau gal 10 varijantu pripaisiau, nes siltnamis nedidukas, o visko norisi, beda ta kad ir pomidorai dauguma aukstaugiI IR gurkaI buinus, o sviesos reikes ir keliom lysvelem su salotom g.gif
kita kalba kai pomidoru simtai arba riebios desimtys, tada ir as gal zymeciau 4u.gif

troja3030
QUOTE(Lusasita @ 2012 04 06, 12:35)
as siemet pirma karta apie zymejimus suzinojau  blush2.gif

kai paseju i dezutes, tai uzklijuoju ant dezuciu pavadinimus.
mama pikiuodavo  ir sudedavo i dezes su uzklijuotu pavadinimu
o i siltnami sodinu ,pasidarau plana  kiek kokiu  kurioje vietoje yra smile.gif
*

man irgi aktualu zymejimas, nes jei pasetos veisles man patiks, kita meta neeksperimentuosiu per daug., siaip pikiuodama ant vazoneli klijuoju popieriuka lipnu ir rasau pavadinima, o i siltnami gal ir gerai tas planelis g.gif nors man labiau patiktu kazka pakabinti ant pomidoro, manau turi buti pirkti kazko tokio....paskui dar pamesiu planeli... doh.gif
Lusasita
QUOTE(matuke @ 2012 04 06, 12:43)

kita kalba kai pomidoru simtai  arba riebios desimtys, tada ir as gal zymeciau  4u.gif
*

gal ne kai pomidoru simtai ( pas mane apie simta), bet kai veisliu simtas ir daigu simtas vat tada dzegaliuku jau reikia
Minita
Sveikos Pomidorininkės,
jungiuosi ir aš į jūsų gretas. Šiais metais pirmą kartą auginu pomidorus, turiu 15 Vilmukų ir 5 oxheart. Kol kas sekasi gerai.Tik bėdelė, kad Vilmukų lapai nuo apačios džiūsta. Jau nukrito po du tikruosius, o trečių šonai ir apdžiuvo, kaip manote kas jiems gali būti? g.gif
matuke
QUOTE(Minita @ 2012 04 06, 12:50)
Sveikos Pomidorininkės,
jungiuosi ir aš į jūsų gretas. Šiais metais pirmą kartą auginu pomidorus, turiu 15 Vilmukų ir 5 oxheart. Kol kas sekasi gerai.Tik bėdelė, kad Vilmukų lapai nuo apačios džiūsta. Jau nukrito po du tikruosius, o trečių šonai ir apdžiuvo, kaip manote kas jiems gali būti? g.gif
*

gali buti per daug arba per mazai dregmes, o gal maistiniu medziagu trukumas g.gif
xxkamane
Matuk, mieloji, as isvis zalia 4u.gif o rusiu prisejau virs 20, nu tilps po viena pomidora i siltnami blush2.gif ziuresim kaip bus su tuo zymejimu, na bet ideju gi reikia semtis bigsmile.gif
Miss_Mint
QUOTE(matuke @ 2012 04 06, 13:11)
gali buti per daug arba per mazai dregmes, o gal maistiniu medziagu trukumas  g.gif
*

Gal, knygose rašo, kad gali trūkti kalio, tai laistau su trašom dabar, bet nelabai gerėja. O gali būti, kad šviesos trūksta? g.gif ( blush2.gif aš pirmą žinutę netyčia iš mamos paskyros parašiau doh.gif )
Partizanė
QUOTE(KRISTINACH @ 2012 04 05, 17:44)
pas mane dabar saule pliekia i balkona, pries saule silumos 38 C. tai as ir palikau langus truputi pravyrus, kad ieitu gryno oro, nes nera orlaidziu balkone rolleyes.gif . ant tiesioginiu saules spinduliu tikrai nudegtu doh.gif
*

niekas nenudegtų, jei daigai palaipsniui pripratinti.
nuo pat gimimo auga TIK tiesioginiuose spinduliuose maniškiai. vasarą irgi augs tiesiai ant saulės. nudegimo nebuvo nei vieno.

QUOTE(amba41 @ 2012 04 05, 19:44)
Taip, tikrai jie lyg susiskliaudžia. Biologinis ciklas veikia. Dėl laistymo vakare, tai jokiu būdu negalima. Net jei ir sausa žemė vakare nelaistykite. Geriausiai iš ryto. Na pirmoje dienos pusėje.
*

hmmmm kaži kažkur tikrai skaičiau, kad sveika palaistyt vakare, kad atsigertų, atsigautų, nes ryte nauja diena prasideda ir kad ir gavo vandens, bet nespėja atsigaut, jei saulė vėl spigina.
čia galbūt nelaistymas vakare svarbus jei namie vėsu ir tamsėliau.
Lusasita
mes siltnamyje pomidorus nakciai palaistom. ryte pripilam vandens is sulinio , per diena prisyla, velai vakare paliejam... nu nes nesikeliam pries ausra kad palaistyt ax.gif o jau nuo kokiu 6 saule plieskia kaip diena ax.gif
tany
kazkas klause del Actimelio, tai isilgai pjaunu, is vieno buteliuko gaunasi 4 vnt. (dugna nukerpu)
AgathaGray
merginos, parasykit kuriu veisliu pomidoru neskabot?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.