Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Pomidorininkėms gerų ateinančių švenčių, skanių valgių, gražių, tvirtų margučių ir beabejo, kad pomidorai irgi švęstų ir gerai augtų ne tik per Šv.Velykas, bet visados 4u.gif Dingstu aš kokiom 5 dienom, tikiuos neišmirs mano augaliukai kol manęs nebus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 04 06, 07:47)
taigi visai neseniai sėti pomidorai, kodėl tu truks-pliš nori juos ištempti? tegul auga ramiai, viskas savo laiku. Jei tokiu metu tau reikia didelių, žydinčių pomidorų, kitą kartą juos sėk sausio mėnesį.
Turbūt nei viena nesistengiat, neieškot būdų kaip  anksčiau laiko pagimdyt?.. Tai ir pomidorų "netampykit".. smile.gif

lotuliukas.gif
ne pirmi pomidorai, matau kad jiems kazkas nepatinka mirksiukas.gif
tikiuosi dabar uzteks visko naujoj zemej smile.gif

na, as nieko specialiose tarose neperku, bet tai kas atlieka nuo esamu pirkiniu irgi patiria griezta kontrole, mineralinio, alaus buteliai plastikiniai kerpami per puse nes pritrukau pikiavimui vazoneliu, sulciu pakus irgi apkerpu, nes gal prireiks blush2.gif
ir t.t.
o baisiausia tai kad mano siltnamio (statysim patys) dar nei kvapo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 06, 08:59)
dar mano vyras mane santazuoja mad.gif,
" aha buvai negera bigsmile.gif , vot dabar sakes einu nuziuresiu tavo pomidorus biggrin.gif "
pavydnikas nesciasnas unsure.gif


Ai tai čia nieko baisaus irnesakyk.gif mane tai baisiau šantažuoja, kad druska nubarstys arba randapu nupurkš doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 04 06, 09:10)
Ai tai čia nieko baisaus  irnesakyk.gif mane tai baisiau šantažuoja, kad druska nubarstys arba randapu nupurkš  doh.gif


Zinok cia PAVYDAS, jis mus pavydi pomidorams blush2.gif , nes gi juos labiau popinam ax.gif

Nu aisku as galiu su laistytuvi ir aplink MB pavaikscioti, bet cia ne tas, ne tas kaifas schmoll.gif

Atsakyti
Žymeklius iš atliekų aš ir tai darydavausi. Tik specialiai nieko nepirkdavau. Dažniausiia naudoju plastiką likusį nuo vaikų žaislų dėžių ar buitinės technikos. Pažiūriu,kad būtų tvirtesnis, išsikerpu geriausias vietas smile.gif , suteikiu forma ir skylute "įkalu". Kokybė garantuota, jei tik žymekliui atrenkama tvirčiausia plastmasė smile.gif

Merginos, atsakykite vyrams su jumoru ir pavydo neliks, jei ten iš viso pavydas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzhine: 06 balandžio 2012 - 09:19
QUOTE(troja3030 @ 2012 04 06, 09:09)
ne piniguose esme, ten lietuviskas tinklalapis ir kaina2,49 atsiuntimas 5 lt...bet ten specialiai skirta dziovinimui, bet dabar galvoju, kad gal galima kita veisle dziovinti, svarbu, kad nebutu daug seklu o tik storos sieneles...gal tada siandien paseciau  g.gif

San marzanai man tokie sausoki pasirodė,gal tiktų džiovinimui

QUOTE(xxkamane @ 2012 04 06, 10:12)
Nu aisku as galiu su laistytuvi ir aplink MB pavaikscioti, bet cia ne tas, ne tas kaifas schmoll.gif

Eik sau kaip tik kaifas SB su laistytuvu palaistyt,rezultatas iš karto ir garsinis būtų hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 04 06, 10:20)
San marzanai man tokie sausoki pasirodė,gal tiktų džiovinimui

va man sitie irgi atrodo neblogai butu, tik mastau ar ne per velu seti...nebent daigu kas turetu...
Atsakyti
o zymiu as viska markeriu ant vazoneliu, man labai patogu, nereikia jokiu papildomu "fantiku"
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 04 06, 10:14)
o zymiu as viska markeriu ant vazoneliu, man labai patogu, nereikia jokiu papildomu "fantiku"



o siltnami kaip? unsure.gif nes cia kalbama buvo jau apie siltnamy auginamus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 04 06, 09:24)
Labas rytas 4u.gif

as tai Aktimelio indelius tam reikalu naudosiu(jau sukarpiau i 4 dalis),


o kerpat skersai, kaip ziedeli? ar isilgai, kaip juostele? rolleyes.gif
Atsakyti
as siemet pirma karta apie zymejimus suzinojau blush2.gif

kai paseju i dezutes, tai uzklijuoju ant dezuciu pavadinimus.
mama pikiuodavo ir sudedavo i dezes su uzklijuotu pavadinimu
o i siltnami sodinu ,pasidarau plana kiek kokiu kurioje vietoje yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 06, 11:17)
o siltnami kaip? unsure.gif  nes cia kalbama buvo jau apie siltnamy auginamus unsure.gif

na cia ne tik apie zymejimus siltamiuose kalba ejo mirksiukas.gif
taigi kol namie- visa info ant vazoneliu, o siltnamyje abejoju ar zymesiu, nes kaip pas dali merginu planeliai visu pirma sugula ant popieriaus, jau gal 10 varijantu pripaisiau, nes siltnamis nedidukas, o visko norisi, beda ta kad ir pomidorai dauguma aukstaugiI IR gurkaI buinus, o sviesos reikes ir keliom lysvelem su salotom g.gif
kita kalba kai pomidoru simtai arba riebios desimtys, tada ir as gal zymeciau 4u.gif

Atsakyti