Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Persodinau visus savo varguolius į lovius, ir ištrėmiau į šiltnamį, gal gi atsigaus nors truputį. Skyles irgi padariau 4u.gif Ačiū, visoms už patarimus aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 04 07, 12:44)
O tai ko dabar negali išnešt pomidorų į šiltnamį? Ar būtinai reikia sulaukt kol galutinai nusistekens...

Klausau jusu, tamsta, jau begu nest 000189.gif notworthy.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar rašėte, kad tagetes sėjate prie pomidorų šiltnamyje. Tai ir aš aną pavasarį buvau pasėjus. Pomidorų buvo iki spalio mėnesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ekanap @ 2012 04 07, 09:31)
Merginos, gelbekit, atrodo mano vazoniniams pomidorams vytulys verysad.gif

turiu dar vieną spėjimą, todėl norėčiau sužinot, kiek daugiau smulkmenų. Gal galėtum parašyt, kuo laistei daigus? Neatsakyk iškart, pagalvok ir prisimink kuo tiksliau ir kaip dažnai.
Atsakyti
QUOTE(ekanap @ 2012 04 07, 09:31)
Merginos, gelbekit, atrodo mano vazoniniams pomidorams vytulys verysad.gif is pradziu nesureiksminau to, kad apatiniai lapeliai pavyto, galvoju per mazi jau indeliai, nes

Dar karta apziurejau savo cheriukus, nugis vysdavo nuo krastu, o dabar ziuriu ant kai kuriu lapeliu ir po demele rusva yra, bet ne v formos, o apvalia. Ot nervina, kai fotiko nera! doh.gif Tai gal pamegint papurkst del visa ko nuo grybiniu, Championu kokiu? g.gif
Papildyta:
Tiesa dar, man pomidoriuku spalva grazi, zalia, ne tokia kaip sioj temoj anksciau itarto vytulio atveju (kazkelintam puslapy aptarinejot) blush2.gif



va va panasiai kaip mano pomidorai atrodo. Persodinau, skyles indeliuose padariau ir kiekviena diena nesu i balkona. Virsunes lyg pagrazejo, lapai ir sakos isplatejo i sonus, taciau apatiniu lapu krastai dziusta, o nuo ju ir nudziusta visas lapas. ir taip visi pomidorai. mano auginami golden cherry. as jau pradedu galvoti kad cia seklos kazkuo uzkrestos g.gif nu bet kaip kazkuri patare, nemetu as ju , auginu ziuresiu kas is ju bus toliau, bet pasisejau ir nauju. jei ir nauji daigeliai tokius sposus kres - teks mest ir seklas likusias doh.gif
Atsakyti

QUOTE(Pingvinukas @ 2012 04 07, 11:45)
Persodinau visus savo varguolius į lovius, ir ištrėmiau į šiltnamį, gal gi atsigaus nors truputį. Skyles irgi padariau  4u.gif Ačiū, visoms už patarimus  aciuks.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif
kadangi paveluotai skaitau kas prikalbeta, tai sauun kad persodinai pomidorus, as tik dar viena pastebejima iterpsiu- gali daugiau zemiu uzberti nei buvo iki persodinant, tai stiebeliai daugiau saknu isleis , sustiprejus saknu sistemai ir daigeliai sparciau augs , gaudyk daug balionu ir papasakok po poros savaiciu kaip tavo pomidoriukai gyvena 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano plantacija pas mama ant pietines palanges biggrin.gif
Marmande, Fantasio, Raissa ir Brooklyn.
Atsakyti
wytaute, grazuoliai visi kaip kareiveliai bigsmile.gif
pas mane tik Juodi Princai ir vazoniniai Bajaja tokio augimo, o like dar tik 3sav naujagimiai lotuliukas.gif
Atsakyti
tai vat iskilo man klausimeliu - indeliai turbut bus per mazi po kokios savaites? Visi susodinti i jogurto arba grietines indelius. Turiu paruosus litriniu indeliu. Persodint? Kada persodint? Iki kiek dabar kist i zeme - ar iki skilcialapiu ar iki pirmuju tikru lalu?
Papildyta:
QUOTE(matuke @ 2012 04 07, 15:02)
wytaute, grazuoliai visi kaip kareiveliai  bigsmile.gif
pas mane tik Juodi Princai ir vazoniniai Bajaja tokio augimo, o like dar tik 3sav naujagimiai  lotuliukas.gif

na maniskiai seti kovo 3 diena.
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 04 07, 15:05)
tai vat iskilo man klausimeliu - indeliai turbut bus per mazi po kokios savaites? Visi susodinti i jogurto arba grietines indelius. Turiu paruosus litriniu indeliu. Persodint? Kada persodint? Iki kiek dabar kist i zeme - ar iki skilcialapiu ar iki pirmuju tikru lalu?
Papildyta:

na maniskiai seti kovo 3 diena.

tai mano tik 4 dienom vyresni mirksiukas.gif

as tai persodinti ketinu tik tuo atveju jei matysis kad jiems konors truksta g.gif
na, tik vazoninius vakar i vazonus tikruosius sukisau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 04 07, 15:12)
tai mano tik 4 dienom vyresni  mirksiukas.gif

as tai persodinti ketinu tik tuo atveju jei matysis kad jiems konors truksta  g.gif
na, tik vazoninius vakar i vazonus tikruosius sukisau  rolleyes.gif

na as tai kazkodel galvoju kad ik isodinimo i siltnami dar geras menuo su biskiu. Tai jiems tikrai bus maza vietos....ar ne? As siaip kai sodinau i situos indelius tia galvojau kad persodinsiu du kartus, nes turejau patarima kad taip geriau...Bet kadangi pati daigus auginu pirma karta tai vat ir nebezinau kaip cia dabar daryt?
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 04 07, 15:16)
galvojau kad persodinsiu du kartus..
vat ir nebezinau kaip cia dabar daryt?

Dabar juos sodink į tokius vazonus, kuriuose augs iki išsodinimo į šiltnamį.
Atsakyti