Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Na ka, persodinau savo mazulius i litrines dezutes. Bet jos skaidrios ar nieko tokio?
Mama jau biskiuka uzmylejus buvo, tai prisakiau laistyt tik karta savaitej.
Ir dar - jau liesis ju lapukai tarpusavy....kitaip nu ner kur statyt niekaip....Gal nieko tokio?
Atsakyti
Sveikos pomidorų augintojos smile.gif

jungiuosi į jūsų gretas, nes pagaliau ir aš šiemet turėsiu šiltnamį, tad susiėjau pomidorus, pirmos eilės sodintus kovo 10dienos jau išpikiavus senokai, bet man jie kažkokie nuvargę ir kai kurie ištysę atrodo, gal reikėjo persodinant giliau susodinti g.gif nes tie pirmieji lapeliai labai jau aukštai gaunasi ax.gif o ir stiebelis toks liaunas (nors aš tik pirmą kartą ir auginu pomidorus, gal ten su jais viskas gerai g.gif )
štai mano pirmieji
user posted imageuser posted image
o čia mano ištįsėlis
user posted image
dabar jau reiktų kada ir antros eilės persodinti, tad kaip ten juos tiksliau persodinti, nes jie jau man dar labiau ištįsę nei pirmieji buvo tokio amžiaus doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viola78: 09 balandžio 2012 - 19:36
Viola, kisk pomidoriukus iki pirmuju lapeliu, na tu skilcialapiu, i zemes. Tuos kur jau persodinai irgi taip pat padaryk - persodink dar karta ir ikisk i zemes iki lapeliu.
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 04 09, 20:40)
Viola, kisk pomidoriukus iki pirmuju lapeliu, na tu skilcialapiu, i zemes. Tuos kur jau persodinai irgi taip pat padaryk - persodink dar karta ir ikisk i zemes iki lapeliu.

Ačiū bigsmile.gif taip ir galvojau, lėksiu sodinti jau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katyttee @ 2012 04 09, 17:56)
o kokiose vazoneliuose auginat,kokia talpa? ir kiekvienam vazoneliui po lekstutebigsmile.gif  pas mane apie 70vnt pomidoru daigeliu,neisivaizduoju kur su vazoneliais tiek sudeciau  g.gif  ir man tie bokalai nelabai,o ka daryt  blink.gif

po 15vnt. daigų į aukštokais borteliais lovelius sudėti. Kai laistau, tai į bendrą lovelį ir pilu vandenį, o sugeria visi to lovelio 15vnt. Taigi, ne 15 atskirų lėkštučių, o vienas bendras reikaliukas. Lovelių skaičių pasirenka kiekvienas individualiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 04 09, 20:45)
Ačiū bigsmile.gif taip ir galvojau, lėksiu sodinti jau bigsmile.gif

dar ziurek kad sakneles apacioj neuzsilenktu.
Jei jau kokia labai ilga - nugnybk galiuka.
Atsakyti
Sveikos, pomidorų augintojos. 4u.gif
Įsiterpsiu ir aš su savo trigrašiu, jei priimsit ax.gif
Sakykit ar tikrai tinka buteliai nuo mineralinio pomidorų persodinimui, kažkodęl galvojau, kad turi būti neskaidrus indeliai. blush2.gif Tuščių butelių turiu, ir pomidorus reikia skubiai persodinti, nes ištyso - sėjau po kelias sėklas į vazonelį ir iki šiol nepikavau blush2.gif
user posted image

O dar norėčiau paklausti - kam tagetės šiltnamį su pomidorais ? Nors pernai visai netyčia liko keli krumeliai tagečių vasarai šiltnamyje, gal ir jos prisidėjo - tikrai neblogas derlius buvo ax.gif Reiks šiemet specialiai pasodinti.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 04 09, 10:31)
Dabar nelaistyk, kol lapai nepradės vysti - reikia, kad prasausėtų ir šaknys atsigautų, pradėtų vystytis normaliai  4u.gif
Pagerėjimo taip greit nebus, reiks luktelt porą savaičių  4u.gif

Ačiū 4u.gif Lauksiu bigsmile.gif Nors taip knieti palaistyti doh.gif Dvi savaitės tiek daug, labai nekantrauju ar atsigaus.

Kitais metais reiks prašyti kaimyno, kad sėtų man pomidorus lotuliukas.gif Gal mano ranka "bloga" unsure.gif

Tany, gražūs tavo pomidorai wub.gif

Salvi_ja, sako, kad ligos nepuola, kai tagetės šalia auga. Bet ar tikrai, tai nežinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige123 @ 2012 04 07, 21:09)
o pas mane skyliu nebuna niekada smile.gif nekenciu lekstuciu  smile.gif

na, jei ranka atkalta neperlaistyt, tai labai gerai. yra ir augalų, kuriuos ir aš be skylių auginu. bet kai viena po kitos ateina čia verkiančios, kad pomidorai vysta, tai 99% priežastis - perlaistymas.

QUOTE(diuni @ 2012 04 09, 09:17)
mergaitės , o kaip jūsų kmicic auga...

vieni lėčiausių iš visų, tokie trumpi, stori bet lėtai lapelius leidžia

QUOTE(katyttee @ 2012 04 09, 16:56)
neisivaizduoju kur su vazoneliais tiek sudeciau 

ant padėklų tokių, prie daigyklų būna

QUOTE(viola78 @ 2012 04 09, 19:35)
kurie ištysę atrodo

šviesiau nėra kur laikyt? nes patįsę į šviesą matosi...


aš tai laukiu atšilimo. neščiau fermą į lauką.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 04 09, 20:13)
Tany, gražūs tavo pomidorai  wub.gif

Aciu.. galetu buti mazesni blush2.gif
tiesa siandien buvua pas teta pas ja prastai su sveisa, tia visi daigiukai istyse link lango i viena puse... as sakau kodel nesukiojat. Sako, kad perskaite kazkur, kad nepataria sukiuoti... kazkip pirma kart girdziu g.gif ... gal pakomentuos kas g.gif
Atsakyti
Tai vadinasi su mano kmiciais kažkaip ryškiai blogai,nes nors sėti kartu su betalux ir sabala,trigubai aukšteni už juos.Auginimo sąlygos vienodos,bet kmiciai net nepanašūs į žemaūgius,net už neriboto augimo pomidorus didesni schmoll.gif Ir kotai ne taip kaip žemukų-nei stori,nei tvirti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2012 04 09, 21:09)
Tai vadinasi su mano kmiciais kažkaip ryškiai blogai,nes nors sėti kartu su betalux ir sabala,trigubai aukšteni už juos.Auginimo sąlygos vienodos,bet kmiciai net nepanašūs į žemaūgius,net už neriboto augimo pomidorus didesni schmoll.gif Ir kotai ne taip kaip žemukų-nei stori,nei tvirti verysad.gif

Ryškiai blogai nera,kmiciai ir pas mane du kartus aukštesni,nei betalux,nes pastarieji įpatingai kresno sudejimo thumbup.gif ,tai ir lygint beviltiška su kmiciais...o šitie atiduos savo derlių kaip reikiant,man atrodo irnesakyk.gif Juk neveltui yra sodinimas gulsčiai daigų,ištaisomi visi augimo defektai ir užmirštama, jie buvo,ar netaip g.gif Tiesa sakant,norisi pastabų dėl patysusios rasodos ir vaisingumo g.gif
Atsakyti