Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(xxkamane @ 2012 04 11, 15:35)
dar klausimas del isnesimo i siltnami, jei as iseinu i darba pries 7, tai nesti neapsimoka? nesigauna man dienos metu juos ten tempti verysad.gif  gal patarsite ka nors?

Jeigu tįsta, išnešk, kad ir prieš septynias - tik agroplėvele dar uždenk 4u.gif Po ja neprišildys per daug, o per dieną jau sustiprės daigiukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 04 11, 15:14)
Jeigu tįsta, išnešk, kad ir prieš septynias - tik agroplėvele dar uždenk  4u.gif  Po ja neprišildys per daug, o per dieną jau sustiprės daigiukai  4u.gif


aciu thumbup.gif , zinosiu, kai ispikuosiu visus tada pasirodysime kaip atrodom ax.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=HLCHZ5e67kI blink.gif
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2012 04 11, 15:18)

bet derliaus delrliaus kazkaip neberodo g.gif .. klausimas ar jis isvis buvo... kadangi tokia lietinga vasara buvo, gali but, kad ir fitoftora uzpuole... as jau seniau ieskojau tarp jo klipu su derliumi video, neradau lotuliukas.gif Jei praziurejau imeskit linka
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 11, 16:16)
aciu thumbup.gif , zinosiu, kai ispikuosiu visus tada pasirodysime kaip atrodom ax.gif

Dar prisiminiau: nedėk tiesiai ant žemės - pakelk ant ko nors 4u.gif
Aš irgi negaliu nešiot jų idealiu laiku tai įkurdinau taip: ant šiaudų padėjau iš lentų sukaltus blokelius, padariau mini šiltnamiuką iš virbukų ir agroplėvelės (tuos virbukus pirkau pernai po 3 Lt sėklų parduotuvėj, praverčia jie ir pasodinus pridengti, ir darže agurkams pridengti) Dar pridėjau butelių su vandeniu - būna tolygesnė temperatūra, per dieną vanduo įkaista ir vakare ilgiau būna šilta. Dieną šie buteliai vėsina - temperatūra net ir nepravėrus šiltnamio nepakyla virš 30 C
Įdedu nuotraukytę, bus aiškiau:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 11 balandžio 2012 - 15:57
QUOTE(Asese @ 2012 04 11, 16:56)
Dar prisiminiau: nedėk tiesiai ant žemės - pakelk ant ko nors  4u.gif
Aš irgi negaliu nešiot jų idealiu laiku tai įkurdinau taip: ant šiaudų padėjau iš lentų sukaltus blokelius, padariau mini šiltnamiuką iš virbukų ir agroplėvelės (tuos virbukus pirkau pernai po 3 Lt sėklų parduotuvėj, praverčia jie ir pasodinus pridengti, ir darže agurkams pridengti) Dar pridėjau butelių su vandeniu - būna tolygesnė temperatūra, per dieną vanduo įkaista ir vakare ilgiau būna šilta. Dieną šie buteliai vėsina - temperatūra net ir nepravėrus šiltnamio nepakyla virš 30 C
Įdedu nuotraukytę, bus aiškiau:
user posted image

oho kokie dideli wub.gif o kas ten toks baltas kur vazonuose uzbarstytas?
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2012 04 11, 16:33)
bet derliaus delrliaus kazkaip neberodo  g.gif .. klausimas ar jis isvis buvo... kadangi tokia lietinga vasara buvo, gali but, kad ir fitoftora uzpuole... as jau seniau ieskojau tarp jo klipu su derliumi video, neradau lotuliukas.gif  Jei praziurejau imeskit linka

neradau ir as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 04 11, 16:56)
Įdedu nuotraukytę

kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2012 04 11, 18:13)
oho kokie dideli  wub.gif  o kas ten toks baltas kur vazonuose uzbarstytas?

Yra ir didelių, ir mažiukų, nors visi sėti kovo 4 d. Nuo veislės matyt priklauso: vieni augesni, kiti mažesni smile.gif
Tas baltas, tai vermikulitas - iš Gaudvilės išmokau: truputį jo įmaišau į žemę (drėgmė vienodesnė laikosi, perteklių sugeria ir pamažu atiduoda, kai prasausėja), o ant viršaus užbarstau, kad žemė ne taip įkaistų 4u.gif

Ačiū, Gaudvile - treti metai jau mokaus smile.gif Tavęs, Ex, Greisi, Saintlinos ir Blakstienos visko išmokau smile.gif
Atsakyti
kas cia dabar, kodel Gaudvilė raso Unregistered blink.gif
Atsakyti
Grįš matyt greitai smile.gif

šiandien mano po atviru dangum šildėsi, eisiu įnešiu. kadangi mano laukinukai, tai ir grūdinu stipriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 11, 18:18)

QUOTE(Partizanė @ 2012 04 11, 19:29)

čia senbuvėm užplaukė visuotinis atsinaujinimas biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,
Esu cia pasyvi temukes dalyve. Auginu ir 4 rusis pomidoru. 76 daigeliai kraityje ir dar maziuku kovo gale sodintu biskiukas. Pastarieji i lauka eis gyventi greiciausiai. Norejau pasiteirauti,kada planuojat su visam apgyvendinti siltanmyje pomidorus savo? Nes jau vietos nebeturiu ant palangiu visiskai, o dar noretusi normaliai ispikiuoti daigus. Nes dabar dar po 3-4 gyvena jie kaikurie.
Atsakyti