Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(diuni @ 2012 04 12, 09:58)
o mano kur kas aukštesni...lapų tai tiek pat...nepanašūs man jie į žemaūgius... blush2.gif


kmicic tikrai žemaūgiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 12, 08:00)
Asese aciu tau labai uz patarimus 4u.gif
eisiu jieskoti tokiu lanku, agro nusipirkau vakar, beje kas dar neopirko galiu pasakyti milijonu tikrai nekainuoja 3 m. plocio mokejau 1.40lt. senukuose blush2.gif
o be to daugkartine ji ax.gif

doh.gif o man su agro kaip nepasisekė...nupirkom , ištiesėm šiltanamiui po polietilenu , o ten joje skylė...namatė niekas , kad ji ten viduj yra... unsure.gif doh.gif gal žinot kaip užtaisyt , užklijuot , bijau dabar kad ji gali didėti ir didėti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 04 12, 10:02)
doh.gif o man su agro kaip nepasisekė...nupirkom , ištiesėm šiltanamiui po polietilenu , o ten joje skylė...namatė niekas , kad ji ten viduj yra... unsure.gif  doh.gif gal žinot kaip užtaisyt , užklijuot , bijau dabar kad ji gali didėti ir didėti... verysad.gif


tai jei pirkot su skyle pabandykit gal pakeisti? gal pavyks? uzrtaisyti net nezinau, as gar daryciau taip, paimciau iskirpciau tokios agro gabaluka ir apklijuociau ta skyle g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 12, 11:08)
tai jei pirkot su skyle pabandykit gal pakeisti? gal pavyks? uzrtaisyti net nezinau, as gar daryciau taip, paimciau iskirpciau tokios agro gabaluka ir apklijuociau ta skyle g.gif

tai kad atiduot nebeišėjo...pamatėm , kai jau buvo viskas protvirtinta...
aš irgi taip galvoju...bet nežinau kuo klijuot...kokiu daiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 04 12, 09:41)
  o siandien bandysiu palikti siltnami po agroplevele pora daigu...

aš šiąnakt įstiklintam balkone,palikau kelis per naktį,tai nieko,bet ir temperatūra nenukrito žemiau 14 smile.gif
Atsakyti
Laba,

As tai siandien prasikeikiau su tais durpiniais puodeliais doh.gif Buciau zinojus,kad jie toks sss ir kad toks brudas pomidorams, tai net nebuciau ziurejus i ju puse parduotuvej. nes ispikiuotus daigus sukisau i juos, o veliau su visais puodeliais i dideli inda su zeme sukisau. Ir pastebejau,kad labai skiriasi pomidorai augantys juose ir be ju. Issiardziau siandien viena daiga, tai puodelis kaip stovejas, taip net irti nepradejas, o viduje tragedija. Saknu guzas, dar vos ne pelesis isimetes doh.gif Isardziau didziaja dali ir sukisau normaliai i zeme. Reikes su likusiais ta pati padaryti ...
Atsakyti
Aš tai bijau, kokio dydžio bus pomidorai g.gif jei remsis į stogą tai negerai? nes mūsų šitnamiukas toks lenktas, max 1,5 m per įėjimą, nes prisižiūrėjau video kokie aukšti būna blink.gif
Tai gal kas iš patirties pasakys kokio aukščio Betalux {rašo augalas neaukštas} ir Heiz1370 { rašo augalas nelabai aukštas, vešlus} 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 04 12, 09:39)
drinks_cheers.gif  biggrin.gif  Tik va iš kur ta pilnatis pas jus g.gif Mėnulis dylantis, ir smarkiai g.gif

Ar gerai per dylanti pikiuoti pomidorus?
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 04 12, 09:39)
drinks_cheers.gif  biggrin.gif  Tik va iš kur ta pilnatis pas jus g.gif Mėnulis dylantis, ir smarkiai g.gif

Delčia 04-15 rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Saulužė,2012 04 12, 12:11]
kokio aukščio Betalux {rašo augalas neaukštas} i
[/quote
Betalux tai tikrai neaukšti schmoll.gif Man atrodo max 80 cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 04 11, 22:33)
Bet tai jeigu veisle Penis tai ko tu tikejaisi? Aisku bus ilgi , kokie gi dar turi but? Cia gi PENIS. Idomu kokios formos vaisiai bus tongue.gif


vaisiai bus ilgi, ko tu tikejaisi hihihi.gif
va prasom, vaisinkites biggrin.gif
http://www.google.lt...29,r:0,s:0,i:63
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 04 12, 12:44)
vaisiai bus ilgi, ko tu tikejaisi hihihi.gif
va prasom, vaisinkites  biggrin.gif

aha, pavadinima atitinka biggrin.gif ale ko cia juos auginat? biggrin.gif reiks gal ir man kitamet biggrin.gif
Atsakyti