Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Juodšiliai-Valčiūnai-Prūdiškės
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Kaimynai :) > Vilnius
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
zaja
QUOTE(pelite @ 2012 12 12, 15:32)
eina sau doh.gif ,nenoreciau tokios dovanos lotuliukas.gif .
O tu kam tokia dovana nori iteikti lotuliukas.gif ?
*

Kodel nenoretum? Bent prisigrybautum sociai biggrin.gif
Siaip sesei dairiausi dovanos ax.gif
pelite
QUOTE(zaja @ 2012 12 13, 11:04)
Kodel nenoretum? Bent prisigrybautum sociai biggrin.gif
Siaip sesei dairiausi dovanos  ax.gif
*

mirciau is baimes,ir grybu nereiketu blink.gif .

Gal kazkam tokia dova ir iteikciau ,del prikolo tongue.gif ,idomu butu paziuret i reakcije lotuliukas.gif .

jus dovanas jau supirkot?
As siemet,kazkaip nieko neperku blush2.gif ,net dar i darzeli vaikui nenupirkau blush2.gif . Bet ryt vaziuiosiu i miesta tai jau butinai reike nusipirkt.
zaja
Pelite, pagal visa plana turetum turet lelyte jau g.gif
pelite
labas 4u.gif

Nu kazkaip negerai suplanavom,dar neturiu lotuliukas.gif .Buvau pas daktare,sake kad labai jau nusileidusi,galiu jau ir pagimdyt thumbup.gif ,db lauksiu ax.gif .
Sian jau sako 3300 svere lotuliukas.gif

Aciu,kad aplanket,smagu buvo,tik kad jau lb trumpai rolleyes.gif .

Jurlai nuo MB aciu uz sushi,patiko,sako:,, gerai nors kaimynes mane pamaitina ,,lotuliukas.gif
zaja
QUOTE(pelite @ 2012 12 21, 15:54)
labas 4u.gif

Nu kazkaip negerai suplanavom,dar neturiu lotuliukas.gif .Buvau pas daktare,sake kad labai jau nusileidusi,galiu jau ir pagimdyt thumbup.gif ,db lauksiu ax.gif .
Sian jau sako 3300 svere lotuliukas.gif

Aciu,kad aplanket,smagu buvo,tik kad jau lb trumpai rolleyes.gif .

Jurlai nuo MB aciu uz sushi,patiko,sako:,, gerai nors kaimynes mane pamaitina ,,lotuliukas.gif
*

Sušiai, aišku, labai skanūs, nu bet tikrai, tik kaimynės tavo vyra ir maitina irnesakyk.gif
pelite
labas rytas Mielosios 4u.gif

Sveikinu Jus ir Jusu seiminas su sv .Kaledom

user posted image
JURLA
Sveikos,

Na jau nesakyk Pelite,mes pa tave ateinam ir stalai luzta nuo vaisiu,visada karstas padarytas, bet je isushi patiko galima bus tavo vyrui ir dazniau padaryti ju smile.gif

Su sventemsis mielosios, darnos ir tarpusavio supratino,sveiku ir geru ateinanciu metu.
JURLA
Sveikutes,

Sveikinu su Naujaisiais, bukit sveiki ir laimingi!!!

Kelione mums i viena puse praejo gerai, jura nelabai bangavo,tik kajutese labai karsta buvo, oras cia superinis iki -4, kol kas sninga tik nakti,nerealus grozis uz lango, kalnai geletu buti ir mazesni ir netokie status, bet jau radau sau tinkamas trasas.
V jei galetu slidinetu istisa diena, grizes dar kelis katrus batus apsiauna,o su salmu net miegoti galovojom eis, nuo vaikisku kalneliu jau nusileidzia nenugriuves.
Papildyta:
Pelite, kaip tu prisiduok mirksiukas.gif
pelite
sveikos 4u.gif

Su Naujais metais visas! Smagiu,turtingu ir laimingu metu santa2.gif

Prisiduodu,esu pilvota nestuke.gif lotuliukas.gif ,neskuba mano panele nekaip g.gif . Jei iki pirmadienio nepagimdisiu,tai su torba i GN ax.gif .

Kaip jums sekasi,kaip atsventet Naujus?

Jurla,smagu skaityt,kaip jums gerai wub.gif
zaja
Labas visoms,
SU NAUJAIS!
Pelite, nu ir kantri tavo pana. Reikes dar viena susiu su sampanu vakareli daryt mirksiukas.gif
Jurla, ech, baltai pavydziu kalnu geletu biggrin.gif ir siaip aplinkos pakeitimo thumbup.gif
Mes Naujus kukliai seimos rate sventem, visa vakara su vaikais "Jurgeli meistreli" sokom doh.gif
Na ka, mano metai prasidejo...
pelite
labas rytas 4u.gif

Sushi su sampanu vakareli darism siek tiek veliau,nes tuoj vaz i GN thumbup.gif ,tikriausei jau sendien suposiu savo princese thumbup.gif
zaja
QUOTE(pelite @ 2013 01 03, 08:29)
labas rytas 4u.gif

Sushi su sampanu vakareli darism siek tiek veliau,nes tuoj vaz i GN thumbup.gif ,tikriausei jau sendien suposiu savo princese thumbup.gif
*

Oi laukiam laukiam naujienu thumbup.gif thumbup.gif
pelite
sveikos 4u.gif

Stai ir as su naujenom biggrin.gif ,1213.01.03 gime mums mergaite,3740gr ir 52 cm thumbup.gif .
siandien atvaziavom namuo thumbup.gif .Esu lb pavargusi,princese daugiau verke negu miega doh.gif
zaja
QUOTE(pelite @ 2013 01 06, 17:56)
sveikos 4u.gif

Stai ir as su naujenom biggrin.gif ,1213.01.03 gime mums mergaite,3740gr ir 52 cm thumbup.gif .
siandien atvaziavom namuo thumbup.gif .Esu lb pavargusi,princese daugiau verke negu miega doh.gif
*

Valio clap.gif pelite, sveikinimai drinks_cheers.gif
Jegu tau, pienuko daug ir ramiu nakteliu wub.gif
pelite
QUOTE(zaja @ 2013 01 06, 18:25)
Valio  clap.gif pelite, sveikinimai  drinks_cheers.gif
Jegu tau, pienuko daug ir ramiu nakteliu  wub.gif
*

aciu,aciu wub.gif
zaja
pelite, kada, kaip, kiek laiko ir tt, prasom smulkmenu mirksiukas.gif
pelite
laba diena 4u.gif

tai va,kaip rasiau sausio 3 ,kad vaziuosiu i GN tai ir isvaziavom biggrin.gif ,tiek daug gimdyviu buvo ta diena,2 val pralaukiam kol priims doh.gif , 13 val buvau gimdikloje, o 17,05 jau turejom pupyte.Gimdziau pati,labai skaudejo ,tai suleido nuskasminamuju,bet kai man pasirode,skausmas nesumazejo biggrin.gif .Personalas VNG tikrai thumbup.gif ,jau lb rupinasi ir priziuri.

sekmadieni kai sugrizom namuo galvojau isprotesiu doh.gif ,miego noriu,mergaite verke,nes permazai pienuo,M sokineje neklauso,siaubingas pusdienis buvo blush2.gif doh.gif ,bet jau pobiski apsiprantam rolleyes.gif .

M,sako lele mano drauge lotuliukas.gif

zaja
QUOTE(pelite @ 2013 01 08, 15:24)
laba diena 4u.gif

tai va,kaip rasiau sausio 3 ,kad vaziuosiu i GN tai ir isvaziavom biggrin.gif ,tiek daug gimdyviu buvo ta diena,2 val pralaukiam kol priims doh.gif , 13 val buvau gimdikloje, o 17,05 jau turejom pupyte.Gimdziau pati,labai skaudejo ,tai suleido nuskasminamuju,bet kai man pasirode,skausmas nesumazejo biggrin.gif .Personalas VNG tikrai  thumbup.gif ,jau lb rupinasi ir priziuri.

sekmadieni kai sugrizom namuo galvojau isprotesiu doh.gif ,miego noriu,mergaite verke,nes permazai pienuo,M sokineje neklauso,siaubingas pusdienis buvo blush2.gif  doh.gif ,bet jau pobiski apsiprantam rolleyes.gif .

M,sako lele mano drauge lotuliukas.gif
*

dvi val laukt doh.gif kosmaras
nu jo, tie nuskausm ten nieko neveikia kai gimdai blink.gif
nu bet darbas atliktas, dabar jau kiti rupesteliai wub.gif

pelite
taip Zaja,dvi val,vienas vyras neistvere,nuejo bartis,kad kodel taip letai,as aisku nesukau sau galvos,kai dar nelabai isibegeja gimdymas buvo,tai kantrei laukem smile.gif

kaip jums sekasi?

Jurla kaip suprantu,muset atostogauja g.gif

Irute,nieko neraso,senai besimatem rolleyes.gif

Tik mes su Zaja bendraujam biggrin.gif
zaja
Nu ir pataria neskubet vaziuot i gn. doh.gif
Jurla jau grizusi, matyt aklimatizuojasi smile.gif
Mano vaikai vel snargleti, sedim namie visi.
D jau pradejo ropineti po truputi, tai daugiau idomumo vienam buti. Ir prie koses pratinu, ale nelabai nori ax.gif Ateina tas laikas kai galesiu viena kur nors palekt nors keliom valandom thumbup.gif

O as turiu darbelio prie kompo, tai yra galimybe sekti naujienas SM ax.gif
pelite
QUOTE(zaja @ 2013 01 09, 16:50)
Nu ir pataria neskubet vaziuot i gn.  doh.gif
Jurla jau grizusi, matyt aklimatizuojasi smile.gif
Mano vaikai vel snargleti, sedim namie visi.
D jau pradejo ropineti po truputi, tai daugiau idomumo vienam buti. Ir prie koses pratinu, ale nelabai nori  ax.gif  Ateina tas laikas kai galesiu viena kur nors palekt nors keliom valandom  thumbup.gif

O as turiu darbelio prie kompo, tai yra galimybe sekti naujienas SM  ax.gif
*

vakuciams po 4u.gif ,sveikit

Nu nieko sau D jau pradieda ropineti,kaip greit jis uzaugo blink.gif .
JURLA
sveikos,

Pelite, dar karteli, nuosirdziausi sveikinimai,linkiu kantrybes, pirma men kai A pagimdziau saugojau nuo V staigiu judesiu, pirmos dienos visada buna sunkesnes, tuoj sustipresi,pailsesi ir mazytei ritmas atsiras mirksiukas.gif

As tik grizau ir vel isvaziavau mama aplankyti, pasitaieke proga,nes vyras vaziavo i komandiruote. Lagaminus siek tiek perkrausciau vaikus susikroviau ir vel i kelione.
Dabar jau noriu ramiai namie pabuti smile.gif

Kelione gerai, nors fiziskai siek tiek nuvargdavau,bet galva pailsejus, noris kazka veikti, daryti...atostogos geras dalykas smile.gif

Na ka, laukiam kada Pelite atsigaus, pailses ir galesim jas aplankyti smile.gif

Irutė***
QUOTE(pelite @ 2013 01 09, 15:03)
taip Zaja,dvi val,vienas vyras neistvere,nuejo bartis,kad kodel taip letai,as aisku nesukau sau galvos,kai dar nelabai isibegeja gimdymas buvo,tai kantrei laukem smile.gif

kaip jums sekasi?

Jurla kaip suprantu,muset atostogauja g.gif

Irute,nieko neraso,senai besimatem rolleyes.gif

Tik mes su Zaja bendraujam biggrin.gif
*

Sveikos, sveikos:)
Nu va, arčiausiai gyvenu Pelytės, o naujienas sužinau paskutinėsmile.gif Bet turėjau įtarymų, kad jau pagimdei:)
Didžiausi sveikinimai sulaukus savo princesės, linkiu kuo ramesnių naktelių bei dienelių, daug pienuko, kad mažylė augtu sveika ir laiminga:) O jei bus mažylė laiminga, tai ir mamytė su tėveliu kartu su ja 4u.gif

O mes tai augam sveikos ir gražios:) Šiandien mažylė pas mano tėvelius nakvos, tai šiandien poilsio vakaras. Su vyru nuvažiavom šiand nupirkome maitinimo kėdute, jau tikiuosi po kokio mėnesio galėsime bei mokėsime sėdėti:)

PS.: Dėl nuskausminamųjų turbūt nepasisekė, nes man kai suleido, tai visai neskaudėjo-galėčiau nors ir kiekvieną dieną taip gimdyti biggrin.gif
zaja
Irute, gal tau epidura leido?
Man per pirma gimdyma kazkokius analgetikus leido, tai nieko man jie nepadejo schmoll.gif
Irutė***
QUOTE(zaja @ 2013 01 11, 20:36)
Irute, gal tau epidura leido?
Man per pirma gimdyma kazkokius analgetikus leido, tai nieko man jie nepadejo  schmoll.gif
*

jo, sorry. Man suleido epidura. Tačiau kiek žinai jis irgi nevisada suveikia. Mano draugei suleido, tai nieko nepadėjo, gal nepataike kur reikia.
pelite
sveikos,

Irute,Jurla aciu az sveikinimus 4u.gif .

del epiudurio,tai akusere sake,jeigu gimdymas ipusejas tai jau gali nepadet ax.gif .

per iseigines turejom jau pirmus lankitojus rolleyes.gif
Irutė***
QUOTE(pelite @ 2013 01 14, 08:41)
sveikos,

Irute,Jurla aciu az sveikinimus 4u.gif .
del epiudurio,tai akusere  sake,jeigu gimdymas ipusejas tai jau gali nepadet ax.gif .

per iseigines turejom jau pirmus lankitojus rolleyes.gif
*

Nieko sau, reiškia mamytė su dukryte gerai jaučiasi:) jei jau lankytojus į namus įleidžia:)
Šiandien pelytė tave sapnavau kartu su dukryte:)
pelite
QUOTE(Irutė*** @ 2013 01 14, 12:27)
Nieko sau, reiškia mamytė su dukryte gerai jaučiasi:) jei jau lankytojus į namus įleidžia:)
Šiandien pelytė tave sapnavau kartu su dukryte:)
*

zinok jau neblogai,nakti duoda pamiegot 2 kartus prabunda pavalgyt thumbup.gif

ka gero apie mus sapnavai biggrin.gif ?
Irutė***
QUOTE(pelite @ 2013 01 14, 12:16)
zinok jau neblogai,nakti duoda pamiegot 2 kartus prabunda pavalgyt thumbup.gif

ka gero apie mus sapnavai biggrin.gif ?
*

Sapnavau, kad supi savo princese ant ranku, o ji visa šypsosi patenkinta, ir 2 dantukus turi bigsmile.gif
pelite
QUOTE(Irutė*** @ 2013 01 14, 15:12)
Sapnavau, kad supi savo princese ant ranku, o ji visa šypsosi patenkinta, ir 2 dantukus turi bigsmile.gif
*

reikia paziuret, gal jau turi lotuliukas.gif
JURLA
Pelite,

Kai jau noresi ir galesi mus priimti tik uzsimink, mes is kart atleksim mirksiukas.gif Norim pasidziaugti ir mes tavo mergyte.

Grazus vaizdelis uz lango, tik saltoka.
pelite
QUOTE(JURLA @ 2013 01 14, 16:57)
Pelite,

Kai jau noresi ir galesi mus priimti tik uzsimink, mes is kart atleksim mirksiukas.gif Norim pasidziaugti ir mes tavo mergyte.

Grazus vaizdelis uz lango, tik saltoka.
*

aga ,uz lango labai grazu,o namie ir silta biggrin.gif ,niekur neiseinu.

As jau noriu jus priimti,tik kada jus visos galit,as manau ,kad netik Zaja ir Jurla bus,bet Irute ir Gusha prisijungs mirksiukas.gif
zaja
QUOTE(pelite @ 2013 01 14, 22:23)
aga ,uz lango labai grazu,o namie ir silta biggrin.gif ,niekur neiseinu.

As jau noriu jus priimti,tik kada jus visos galit,as manau ,kad netik Zaja ir Jurla bus,bet Irute ir Gusha prisijungs mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif thumbup.gif prisijungsiu
O pas namie visai nesilta unsure.gif
pelite
man ( . )( . ) skauda cray.gif prisilest negaliu doh.gif
Irutė***
QUOTE(pelite @ 2013 01 15, 12:11)
man ( . )( . ) skauda cray.gif  prisilest negaliu doh.gif
*

Pamasazuok, ir praeis 4u.gif
pelite
QUOTE(Irutė*** @ 2013 01 15, 15:47)
Pamasazuok, ir praeis 4u.gif
*

aciu uz patarima,pabandisiu
zaja
Pelite, kas yra? Pieno per daug? Ar nuvalge mazyte? g.gif
pelite
QUOTE(zaja @ 2013 01 17, 11:48)
Pelite, kas yra? Pieno per daug? Ar nuvalge mazyte?  g.gif
*

jau viskas gerai mirksiukas.gif ,matyt buvau nakti prispaudusi,saubingai skaudejo,net temperatura buvo 38,4 bet pridejau kopustu lapu,pritrinau amolu ir kita diena buvo viskas ok thumbup.gif .

kaip jums sekasi?

gal merginos kita savaite aplankisyt mus mirksiukas.gif ,kokia diena geriau jums tinku? mirksiukas.gif
JURLA
Sveikos,

Pelite, as ,kai matinau visda stengiausi kopusta atsargoje laikyti,labai padeda smile.gif

Vakar Mano vyras grizes baresi,kad pas mus namuose kaip pirtyje, vyresnelis siek tiek persistenge, siandien jau sakiau nekisti noses i katiline, bet vis tiek nuogi lakstom.

Mano maziukas jau 3 nakti siaubingai blogai miega, 2 naktis karsciavo,sianakt jau ne, bet vis vien neramus, dantys kalasi,viska iseiles i burna kisa doh.gif

As tai galiu kita savaite po piet pvz. pirmadieni,antradieni, bet galvoju,gal lukter siek tiek, bet kol 1 men mazytei sueis.

zaja
As kita sav turbut galiu irgi popiet
JURLA
sveikos,

as kita savaite tikrai negalesiu pas Pelite, nes namuose ligoniu kruva, dukryte su 38.5,V su 39 tempos, kiti kosti,ciaudo doh.gif

zaja
QUOTE(JURLA @ 2013 01 20, 14:14)
sveikos,

as kita savaite tikrai negalesiu pas Pelite, nes namuose ligoniu kruva, dukryte su 38.5,V su 39 tempos, kiti kosti,ciaudo doh.gif
*

o tu siaube verysad.gif Nu laikykites, sveikit 4u.gif
pelite
QUOTE(JURLA @ 2013 01 20, 14:14)
sveikos,

*

labas,

oho,sveikatos jums ,o tau Jurla jegu ir kantribes 4u.gif
JURLA
sveikos,

aciu,laikausi po truputi, bet buna momentu,kad pavargstu doh.gif

buvom pas gyd. kraujas rodo virusa,bet tipo jau pereinanti i uzdegima, tai israse antibu,bet kol kas laukiu,ziuriu kaip jausis.
pelite
QUOTE(JURLA @ 2013 01 21, 15:52)
sveikos,

aciu,laikausi po truputi, bet buna momentu,kad pavargstu doh.gif

buvom pas gyd. kraujas rodo virusa,bet tipo jau pereinanti i uzdegima, tai israse antibu,bet kol kas laukiu,ziuriu kaip jausis.
*

As manau,kad pavargsti doh.gif ,tokia mamu dalia smile.gif . Gal kaip nors isikkrapstisit be antibu.

Mano panele kazkokia nerami buna vakarais,muset triuksmo nemiegsta,kai visi namie susirenka ax.gif
zaja
Labas,
pas mus sian visi namie. A kosti kaip senas diedas, o J nebuvo pamoku. Sedi namie, skaito Hari Poteri
D sedi, ropoja ir buvo porakart atsistojes.
Jurla, kaip pas jus sveikatos? flirt.gif
pelite
sveikos,

kaip ligoniuku sveikateles?

nieko sau Zaja,tavo panele knygas skaito,saunuole wub.gif .
Kaip laikas bega,D jau sedi,ropoja,atsistoja 4u.gif .

o mano V man sypsosi tongue.gif
zaja
QUOTE(pelite @ 2013 01 25, 16:28)

o mano V man sypsosi tongue.gif
*

wub.gif

Nu mano A vis dar namie. Kalba arba dainuoja ISTISAI, kaip radijo stotis doh.gif
pelite
QUOTE(zaja @ 2013 01 28, 12:10)
wub.gif

Nu mano A vis dar namie. Kalba arba dainuoja ISTISAI, kaip radijo stotis  doh.gif
*

tai,tau linksma 4u.gif

buvom siandien poliklinikoj,mazyle priaugo 1kg ir 3 cm bigsmile.gif .

zaja
QUOTE(pelite @ 2013 01 28, 19:12)
tai,tau linksma 4u.gif

buvom siandien poliklinikoj,mazyle priaugo 1kg ir 3 cm bigsmile.gif .
*

juk menesio dar nera? Ar yra? unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.