Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

MINI TAISYKLES KOMENTARAMS
* Nekomentuojame/nekritikuojame darbų, nebent pati autorė pasiprašys patarimų
* Jei neturime ką gero pasakyti, geriau nesakom nieko
* Jei pamatome kažka gražaus, nepatingim pagirti, tai mus paskatins darbuotis ir tobulėti

28 tema

Naujokes (ir senbuves) kviečiame prisistatyti susipažinimo temoje ČIA

Apie skrebinimo priemones kalbamės ČIA.

Kas yra Skrebinimas (Scrapbooking)? Sunku kategoriškai apibūdinti... Tai nuotraukų dekoravimo metodas norint papuošti nuotrauką, aprašyt ir įamžint savo šeimos istoriją palikuoniams, sukurti dienoraštį su savo mintimis, eilėraščiais ir iliustracijomis, arba "menas meno labui", kur nenaudojami specialūs SB produktai su nuotraukom. Čia galite pasiskaityt straipsniuką apie skrebinimą.

Truputis SB istorijos

3 skirtingos SB kategorijos:
--Traditional/Tradicinis SB: naudojamas popierius, klijai, lipdukai ir t.t. Viskas sumontuota rankomis.
--Digital/Kompiuteriu: viskas daroma kompiuteriu, po to puslapis atspausdinamas ant nuotraukų popieriaus pagal albumo kišenuko dydį. Internete labai daug yra "free digital kits for scrapbooking", tereikia padaryti Google paiešką.
--Hybrid/ Maišytas Tradicinis ir Kompiuteriu: tai būdas, kai yra kompiuteriu atspausdinamas sukurtas puslapis, bet prie jo priklijuojamos kelios detalės: sagutės, gelytės ir pan.

Kodėl svarbu naudoti spec. SB skirtas medžiagas? Popierius, klijai, parkerio rašalas turi nestabilių chemikalų, kurie greitai paruduoja ir sugadina nuotraukas. Jei turite nuotraukų magnetinuose albumuose su lipniu puslapiu ir plevele, patariama greit išimti ir išgelbeti savo nuotraukas. Perkant albumus ir SB priemones žiūrėkite, kad būtų užrašyta "Acid-free, ligning-free, photo safe, CK OK arba archival"... Visa tai reiškia, kad tas priemones saugu naudoti ir jos nesugadins jūsų nuotraukų.

Kur pirkti SB priemones Lietuvoje?

* Senas naujas http://www.senasnaujas.lt/
* Hobi centras http://www.hobbycent...iagu kainos.htm
* Artmanija http://www.artmanija...lt/products/106
* Meno technika www.menotechnika.lt
*www.skrebink.lt
*www.spalvunamai.lt

Skanuotų SB knygų ir žurnalų galerija

SB Forumai ir darbeliu galerijos:
(Juose darbeliai kasdien keičiasi ir labai daug narių juose. Tai pastovus įkvėpimo šaltinis. Verta žvilgterėti kasdien)
* http://www.twopeasinabucket.com/
*www.creatingkeepsakes.com
*www.basicgrey.com

13 - labai svarbių, scrap ligos požymių, pasitikrinkit ar nesergat biggrin.gif

1. Tavo scrap’o dirbtuvė - ne kampelis ar darbastalis, o visa Studija, kurią galėtum paversti parduotuve, jei tavo šeimą ištiktų finansinė krizė.
2. Žinai kad “Fancy Pants Designs” (Prašmatnių Kelnių Dizainas) yra raštuoto popieriaus firma, o ne džinsai.
3. Kad vyro neištiktų infarktas, pradedi slėpti itin nesaikingus pirkinėjimus - SB prekes į namus iš mašinos sunešioji per savaitę, kad neatkreiptum į save dėmesio ( filmo Pabėgimas iš Šoušenko metodas, kuriame kalinys, kasdamas tunelį pabėgimui, per ilgą laiką kelnėse išnešiojo visą iškastą žemę ir ją išbarstė po kiemą).
4. Prieš išmesdama kokią medžiagos skiautę ar kokią kitą šiukšlę suabejoji, gal ji pravers darant scrap’o puslapį?
5. Restorane, kol visi aptarinėja vakarienės užsakymą, tu kamantinėji padavėją, ar jis nežino, kokiu šriftu atspausdintas valgiaraštis.
6. Pastebėjusi, kad tavo vaikas, radęs juodą flomasterį ant grindų, išsigleizojo veidą ir pririjo rašalo, tu pirmiausia griebi fotoaparatą vietoj to, kad gelbėtum vaiką.
7. Suvoki, kad miegas tau tampa įkyri būtinybė, atimanti tavo brangų kūrybos laiką. Pradedi eksperimentuoti nemiegodama ir tikėdamasi rasti tą miego valandų minimumą, kuris tau leistų vienu metu išstovėti ant kojų ir kalbėti su aplinkiniais. (Ištveri 3 paras iš eilės nusnūsdama tik po 2 valandas).
8. Šiandien eilinėj scrapbooking’o parduotuvėj savininkė tau pasiūlė darbą, nes tu žinai jų prekių asortimentą ir paskirtį geriau negu parduotuvės darbuotojai.
9. Pamatai, kad susitikus dviem vyrams, kurių abiejų žmonos užsiima scrap’u, pasisveikinimas visada būna: ”Užuojauta”.
10. Prekybos centre pirkdama maisto produktų šeimai mintyse suskaičiuoji, ką už tą sumą galėtum parsisiųsti iš www.joann.com.
11. Vaikui gavus naują meškiuką su dailiu kaspinu ir paklausus kur jis dingo - apsimeti, kad klausimo neišgirdai, nes rankoje jau spaudi dailią detalę naujam scrap'o puslapiui.
12. Išardai vonios vamzdžius, tam, kad išgelbėtum pasiklydusį štampuką.
13. Perki vaikui marškinukus tik todėl, kad spalvos puikiausiai atitinka BG Marrakech popieriaus rinkinį

Kviečiame pasidairyti po skrebinančių lietuvaičių namučius, užeikite ir rasite įkvėpimo savo darbeliams:

Skrebuke Irma http://irmaperedne.blogspot.com/
Sanrita www.myhobby.lt
Remini http://reminihome.blogspot.com/
Kristi13 http://mano-mazutis-...is.blogspot.com
Ader http://aderavi.blogspot.com/

***Smagaus skrebinimo bei bendravimo!!! 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius 4u.gif Registruojuos smile.gif
Atsakyti
Aciu uz temuke, (neraso pas mane LT raidziu sad.gif )

Kelis darbukus ikeliu

Uzrasu knygute

user posted image user posted image
user posted image user posted image

Kalendorius 2013 metams smile.gif labai norejo zmogutis vienas

user posted image user posted image
user posted image

Atvirukas (toks lengvas ) jubiliejinis

user posted image user posted image
Papildyta:
Toffefe saldainiu dezutes

Zalioji pieva

user posted image user posted image


Violetinis sukurys

user posted image user posted image

Papildyta:
Dar viena atvirute (30 - ies bendro gyvenimo metu - perliniu vestuviu )

user posted image user posted image
Atsakyti
Prisistatau ir aš 4u.gif

Atnešu priminimą apie vykstantį MAINŲ RATO KONKURSĄ bei pasisakau, kad jau atsirado ir prizo foto - gal ką paskatins sudalyvauti biggrin.gif

Linkėjimai visoms 4u.gif

Žaliaake, bet tu ir nesnaudi thumbup.gif
Toks įdomus užrašų knygelės užsegimas - kas ten per daiktas?

Atsakyti
Nauji namai! thumbup.gif
Kur as tiek ir buvau doh.gif

Ziurbuti dekui, kad priminei ir cia. As jau dalyvauju. Tikiuosi nebusiu viena kandidate :-) Matyt cia Velykos ir pavasaris viska pamaise.

Zaliaake - patiko tavo darbai, ypac uzrasine thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas ačiū už pagyras tie pirmieji darbai tai naktinės dėlionės iki 3 nakties, ale taip įkvėpimas pagavęs buvo, o be to buvau šiek tiek uždelsusi per šventes ir apleidusi darbukus, dar mažiai apsirgo, tai teko naktimis padirbėti, o dėžutės tai tokios smulkmenos, dariau prieš Velykas, tokias saldžias dovanėles, dabar suku galvą ką kitam savaitgaliui sudėlioti, nes panelės 4 - asis gimtadienis bus.

Žiurbutis, ten yra ažūrinė detalė, lanksti, tokia, tik reikia dar ją prisiūti man, ir lakstosi kaip vyriai, užsisakiau, laukiu kol atvažiuos iš Vokietijos, nufotografuosiu, jeigu patiks galėsiu pasidalinti mirksiukas.gif

Geros dienos, reikės pažiūrėti mainų rato konkursą, nors nesijaučiu pribrendusi dar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliaake25: 12 balandžio 2012 - 07:47
Ziurbuti as jau pusiaukelej, tikrai prisijungsiu prie konkurselio, tad tikiuos ir mazoji bus gera ir leis uzbaigti, nes jau savaitele kaip padetas lapukas su foto ir vis prieidama pastumdau detales, bet kazko man nepatinka, tad delsiu ieskodama tinkamo varianto....

O ateinu su aistringu virtuves prieskoniu biggrin.gif
user posted image
user posted image
Placiau kaip ten kas galit pazvelgti mano bloge wink.gif
Atsakyti
zaliaake, sypseniki, nu laaabai man tos jusu knygutes thumbup.gif
ziurbuti, man irgi akis uz to "daikto" - uzsegimo uzkliuvo biggrin.gif grozis...
Atsakyti
Ai va, kaip gerai, jau pagyvėjimas atsirado. smile.gif

Šį kartą jau aš mūsų Irmos pasiilgau, turbūt savo gražųjį moleskiną pildo bigsmile.gif

Žaliaake, ačiū, kad papasakojai. friends.gif O tos detalės taip lengvai nepriklijuosi, kad siūti reikia? Ar kaip čia? O tokie pat ažūriniai kampukai, kiek nužiūrėjau, tai paprasčiausiai priklijuoti, tiesa?

Šypseniki, užtenka tas receptines gražinti wub.gif , marš konkursinio užbaigt lotuliukas.gif

Lotta, tai aišku, šventės visus darbelius pristabdo. Bet tu įkvepiantis pavyzdys, kad viską galima suspėti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sypseniki, labai gražu reikia ir man padaryti, bet kažkokia pavargusi jaučiuosi, tai truputį atsikvėpsiu...

Žiurbutis, jos gerai prisiklijuoja, tos ažūrinės detalės, bet kaip užsegimui, norisi, kad tvirčiau laikytųsi smile.gif
Atsakyti
Knygučių bumas biggrin.gif Rodausi saviškę čia.

Tiesa, dar kam įdomu, pagaliau pataisiau savo seniai darytą skrebuką, nuotraukos prieš ir po...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tishka: 12 balandžio 2012 - 18:11
Merginos aš ne i temą, kaip susikurti savo blogą? Žalia esu ką man daryti, kad turėčiau jį smile.gif Ačiū

Tishka labai gražu
Atsakyti