Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
[quote=ypata,2006 10 21, 17:58]
[quote=Will,2006 10 19, 17:32]
Aš manau, kad niekas čia neslypi, tiesiog planas skirtas tikslinei grupei, o ne eiliniams vartotojams doh.gif Ir tie lankstinukai greičiausiai per klaidą koridoriuje buvo padėti doh.gif

Tai va, išsiaiškinau apie Dema Medikas - tai planas medikams ir studentams medikams. Atsineši darbo pažymėjimą, arba studento pažymėjimą ir gali gauti šitą planą. Aš, ko gero, rinksiuosi jį, nes Teledema naudojasi Bitės tinklais, tai problemų dėl ryšio, manau neturėtų būti... O šiaip jie dabar pakeitė senus planus privatiems į naujus, visai neblogi, mano akimis. Abu jau yra aprašyti jų tinklalapyje, jei kam įdomu.
[/quote]

tik nelabai suprtau, tu gausi ta mediku plana?tai tu medike? ar tiesiog rinksies viena is tu kur nete yra?papasakok ka dar girdejai kai nuejai ten pasikalbeti?ka tau siule?
PAPASAKOK, nes ir mums labai idomu.o eisi ten su seimyna?ar galesit kalbetis nemokamai? na papasakok niuansus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gulia @ 2006 10 21, 18:08)
Isbuvau abonentu virs 7 metu doh.gif  ir tik 2 metus galejau kalbetis 4 savaites nemokamai tam paciam tinkle.Mano tinklas Omnitelis doh.gif Neskaitant to ,kad mano saskaitos  6 menesius is 12 buvo  verysad.gif vyras dirba uzsienyj tai skambinau ir turejau tik si kortele(skambinau i visus  tinklus)Dabar turiu visu tinklu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Atsissakiau Omnitelio tik siais metais,nors buvau jiems uzsiminusi,kad noriu atsijungti nors 6 men. ir ka??Gavau kupona su nuolaida,bet sutarti reikia prasitesti 12men. maziausia.Nenoriu schmoll.gif
Is tikruju geras yra Pildyk 4u.gif

Tai kad dabar tele2 abonentams siulo plana Laive geriau man rodos nei pildyk. o omnitelis turi plana MANO ten skambiciai i visus tinklus 39ct/min kaip ir pigiau nei T2 pildyk
ar as kazko nezinau? g.gif g.gif
Atsakyti
[quote=chiukcia,2006 10 21, 18:17]
tik nelabai suprtau, tu gausi ta mediku plana?tai tu medike? ar tiesiog rinksies viena is tu kur nete yra?papasakok ka dar girdejai kai nuejai ten pasikalbeti?ka tau siule?
PAPASAKOK, nes ir mums labai idomu.o eisi ten su seimyna?ar galesit kalbetis nemokamai? na papasakok niuansus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Taip, as medike, todel planuoju isbandyt ta plana. O nauji planai "Artimas" ir "Lengvas" jau yra ju www. irgi visai neblogi, mano akimis: 39Lt/men ir 0,25 Lt i visus tinklus+telefonas, arba 15 Lt/men. ir 0,32Lt. Telefonu sarasa su kainomis turiu, jei reix, galiu atsiusti i maila. Eisiu viena, nes vyras jau isejo i Tele2, as irgi ten planavau, bet jie turi problemu su SMS i uzsieni, o man tai aktualu, todel teko persigalvoti. Nuejus su seima ir uzrasius visus Nr. vienam asmeniu - galima kalbetis nemokamai visa sutarties laika. Dar gali vietoj telefono kompensuoti netesybas senam operatoriui. Sutartis be telefono - 12men., su - 24men. Atrodo, i visus klausimus atsakiau 4u.gif
Atsakyti
musu simyna visi omnitel gerbejai 4u.gif
tik va kas man nepatinka - neduoda nuolaidu paslaugoms arba kad ir mobiliam aparatui isisgyti g.gif tarkim mano vardu yra 4 abonentai, bet jokiu nuolaidu nesiulo, apart nemokami pokalbiai gimtadienio diena bei nemokamos savaites, bet tai tik mano numeriui, o kitiems nieko g.gif blink.gif kazkokia nesamone doh.gif
Atsakyti
Aš taip pat naudojuosi Omnitel paslaugomis. Palyginus su Tele2 tai tikrai skūpus Omnitelis - nei telefonų pigiau duoda, nei dar ko naudingo blush2.gif Tik tas savaites nemokamų pokalbių Omnitel tinkle kasmet. Nors ir tai geriau nei nieko biggrin.gif
Atsakyti
visi OMNITEL abonentai, kam jau i pabaiga arteja sutarties terminas(galima 4 men iki kol pasibaigs), skambinkite 1533 ir teiraukites, kokia nuolaida aparatui jus turite!!jie patys jums nepaskambins ir nepasiulys cool.gif kai kuriems siulo 600lt aparatui ir 19ct i visus tinklus thumbup.gif (tiems, kas laiku apmokedavo ir nemazos saskaitos buvo ax.gif ) thumbup.gif
Atsakyti
IR PAS MANE OMNITELIS,MANO PLANAS,NEMAZAI METU OMNITELYJE,BET JAU NORIU JI PAKEIST,GERIAUSIAI SU PAPILDYMAIS,O AS KAI NEMAZAI PRAKALBU,TAI TOKS VARIANTAS GERIAUSIAS,NE TIEK PRAKALBESIU,KAI DABA.BET REIK PALAUKT METUS laugh.gif TIKRAUI OMNITEL SKUPUS,DUODA TIK MENESI NEMOKAMAI,BET IR TIEK GERAI.
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2006 10 24, 12:27)
visi OMNITEL abonentai, kam jau i pabaiga arteja sutarties terminas(galima 4 men iki kol pasibaigs), skambinkite 1533 ir teiraukites, kokia nuolaida aparatui jus turite!!jie patys jums nepaskambins ir nepasiulys cool.gif kai kuriems siulo 600lt aparatui ir 19ct i visus tinklus thumbup.gif (tiems, kas laiku apmokedavo ir nemazos saskaitos buvo ax.gif ) thumbup.gif

Ar tikrai siulo tuos 19ct/min.kai as su jais bendravau (el pastu) man nieko panasaus nepasiule.pasiule geriausiu atveju tik i omni skambinti uz 19ct/min

QUOTE(ingan @ 2006 10 24, 12:41)
IR PAS MANE OMNITELIS,MANO PLANAS,NEMAZAI METU  OMNITELYJE,BET JAU NORIU JI PAKEIST,GERIAUSIAI SU PAPILDYMAIS,O AS KAI NEMAZAI PRAKALBU,TAI TOKS VARIANTAS GERIAUSIAS,NE TIEK PRAKALBESIU,KAI DABA.BET REIK PALAUKT METUS laugh.gif TIKRAUI OMNITEL SKUPUS,DUODA TIK MENESI NEMOKAMAI,BET IR TIEK GERAI.

o kuri is papildymu tu turi omenyje,nes as niekaip nerandu is papildymu kad butu apie 39ct/min i visus tinklus
Atsakyti
NA visai forumas uzstrigo!
kur prapuolet. pasidalinkit savo mintimis bigsmile.gif
Atsakyti
Nepatinka Tele2 operatorius, nes kartais laiku nepristato SMS zinuciu.
Gauni SMS po keliu dienu ir butent is Tele2.
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2006 10 24, 09:27)
visi OMNITEL abonentai, kam jau i pabaiga arteja sutarties terminas(galima 4 men iki kol pasibaigs), skambinkite 1533 ir teiraukites, kokia nuolaida aparatui jus turite!!jie patys jums nepaskambins ir nepasiulys cool.gif kai kuriems siulo 600lt aparatui ir 19ct i visus tinklus thumbup.gif (tiems, kas laiku apmokedavo ir nemazos saskaitos buvo ax.gif ) thumbup.gif

Na va, turejau proga paskambinti 1533 visai kitu reikalu, bebaigiant pokalbi mergina sako : "matau, kad pasibaigus Jusu sutartis, ar nenoretumete pasinaudoti lengvatomis ?" mirksiukas.gif Na, as jai pasakiau, kokias man "lengvatas" siule salonuose ir kad apskritai ruosiuos "nest muila" is ju kontoros. O ji man paaiskino, kad man priklauso 400 Lt nuolaida telefonui isisgyti ir 29 ct/min. i visus tinklus, jei sutarti pratesciau 24 men. Ir tuos pacius jau seniau vardintus variantus dar pasiule. Ir dar sake, kad jei nueiciau i salona ir jie man to nepasiulytu - tegu skambina tuo paciu 1533 ir jiems viskas bus paaiskinta ir paliepta.
Tai va, dabar esu giliam susigrauzime, nes nzn, ar likti tame Omnyje, ar visgi zygiuot i Teledema... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2006 10 28, 16:29)
Na va, turejau proga paskambinti 1533 visai kitu reikalu, bebaigiant pokalbi mergina sako : "matau, kad pasibaigus Jusu sutartis, ar nenoretumete pasinaudoti lengvatomis ?"  mirksiukas.gif Na, as jai pasakiau, kokias man "lengvatas" siule salonuose ir kad apskritai ruosiuos "nest muila" is ju kontoros. O ji man paaiskino, kad man priklauso 400 Lt nuolaida telefonui isisgyti ir 29 ct/min. i visus tinklus, jei sutarti pratesciau 24 men. Ir tuos pacius jau seniau vardintus variantus dar pasiule. Ir dar sake, kad jei nueiciau i salona ir jie man to nepasiulytu - tegu skambina tuo paciu 1533 ir jiems viskas bus paaiskinta ir paliepta.
Tai va, dabar esu giliam susigrauzime, nes nzn, ar likti tame Omnyje, ar visgi zygiuot i Teledema...  g.gif


va katik kalbejau su zmogumi kuris omnitelyje apie 6-7metus ir jis sake kad jis turi ta plana kur 19ct/min i visus tinklus
tai kaip ten yra kodel pvz man jo neduoda. kazkokia neteisybe!!! juk ir jiems reikalingi klientai tai kam prarasti jeigu galima ji islaikyti sumazinant tarifus g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
As irgi senai naudojuosi Omnitel paslaugomis. Turiu savo vardu 3 numerius, saskaitos patyliu. Vyras jau nuolat primena, kad pavasari , kai baigsis sutartis pereiti i Bite. Ten bent jau uz taskus telefa papigiau gauni. Omnitelis tuo atzvilgiu labai pas..... reikes bandyti ta 1533.
tiesa planas MANO. i visus tinklus 39cnt/min, ai mokam dar po 5lt nuo numerio ir kalbames tarpusavyje nemokamai. tas tai gerai. na ir plius gimtadienio pokalbiai ir nemokamos 4savaites.
ai dar prie to pacio. labai nusivyliau Omnitel internetu. blogiausia tai, kad sutartis dar 2metams... sad.gif
Atsakyti