Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(villia @ 2006 11 10, 17:52)
Turim Tele2 plana Partneris. Lojaliems klientams. Be jokiu sutarciu.  biggrin.gif  Bet kada galim atsisakyti tele2 paslaugu biggrin.gif  Gaunam po 10 ct uz kiekviena atsiliepto skamb. minute. Mano vyrui laaabai daug  kas skambina ir per menesi jam atminusuoja apie 50 lt. Bet minusuoja iki 15 lt , nes 15 lt minimalus prakalbamas mokestis. Ir internetas nera brangus . biggrin.gif
Del SMS  problemu neturejom, nebent per Kaledas ar Naujus metus , kai tinklai apkrauti. Vyras buvo Norvegijoje , bendravom telefonu kasdien ir SMS ir skambuciais. Viskas  thumbup.gif  . Gal kitose salyse ir butu problemu. Bet mums neteko su tuo susidurti.
Bandziau ieskoti geresniu variantu pas kitus mob.r.oper., bet kol kas  nieko geriau neradau.  wub.gif



Na sio plano, mano manymu, vienintelis pliusas kad gauni 10ct uz atsiliepta min, siaip tai jis brangokas


QUOTE(Moniqa @ 2006 11 10, 18:34)
Labas, chiukcia, jo operatoriaus pasirinkimas svarbus reikalas.
Kiek su vyru nagrinejom, mums omnitelis buvo pigiausias ir pries 6 m. ir dabar. Kada turi ne maziau 3ju abonentu registruotu vienu vardu, tarp ju visi pokalbiai 0 ct/min. Todel mes visus abonentus registrave vyro vardu ir kalbames nemokamai... O naudojames planu KALBEK, i omnitel tinkla 0ct/min, sujungimo mokestis 49ct, i visus kitus tinklus 29ct/min. Sunui uzsake plana DRAUGAI, nes ten mazesnis minimalus mokestis. Per menesi uz 3 abonentus pastoviai mokame ~80Lt ir kalbam neskaiciuodami. Teo stacionaraus telefono neturime, retai skambiname i kitus tinklus, nes beveik visi draugai omnitelyje  wub.gif


na jau, tai skambinant i kitus tinklus turi prasneketi min 4min kad min kaina gautusi bent apie 40ct/min. sitas planas yra geras tiems kuriiu draugai,artimieji yra omnitel abonentai.bet jeigu reikia riktis kad butu optimalu skambinant i visus tinklus...tai sis planas nelabai g.gif

QUOTE(Will @ 2006 11 10, 19:13)
Tikrai ne 0 ct/min, o 15 lt/mėn., jei turi 3 abonentus v 4u.gif 
Nebūtina tris abonentus vienu vardu turėti- užtenka ir dviejų... Mes irgi ta paslauga naudojamės, bet pvz. TELE2- reikia mokėti po 3lt, o ne po 5lt, o Teledemoje išvis nereikia mokėti- tiesiog kalbama nemokamai (IŠTIES NEMOKAMAI  lotuliukas.gif  )


ji cia teisybe sake.omije uz dyka kalbasi(bet tik tame plane). siaip uz nr po 5Lt
T2- 3Lt uz nr....teledema 0Lt

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kam koks planas priimtinesnis, tas toki ir renkasi. Man atrodo , kad nera vieno tokio plano, kad visiems tiktu. ax.gif Vieni daugiau tarppusavyje kalbasi. Kiti i uzsienius skambina ar i kitus tinklus. Dar kiti tik savo tinkle skambina. Kiek zmoniu, tiek pasirinkimu. smile.gif
Atsakyti
OMNITEL - lengvai ir užtikrintai cool.gif
Atsakyti
tele2, bet labai gaila,kad negaliu išsiųsti į Vokietiją žinučių sad.gif
Atsakyti
vat su tuo tele2 vis kakokie niuansai .....
turiu itarima kad reikes i teledema eiti pasikalbeti 25ct/min tarpusavyje nemokamai
Atsakyti
mes abu naudojames tele 2 paslaugomis. ir po antra tel isideje bite biggrin.gif siusti sms i uzsieni mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus šeimoj ir giminėj - bitė drinks_cheers.gif
Atsakyti
kad bite tai gerai, bet KODEL? kiek min kainuoja kokie dar pliusai minusai?
Atsakyti
na visai jau niekas nepasisakko. gal kas jau girdejo kokios nuolaidos ir akcijos bus pries kaledas
Atsakyti
Aš buvau šiandien TELE2- jie neperka skolos kitam operatoriui verysad.gif
Atsakyti
Mūsų visa giminė naudojasi Bite verslui, plepam už 1 ct su visais bitininkais, net ausys linksta. Nors į kitus tinklus skambinu retai. moku apie 50 lt.
Atsakyti
QUOTE(Mylimoji @ 2006 11 18, 00:06)
Mūsų visa giminė naudojasi Bite verslui, plepam už 1 ct su visais bitininkais, net ausys linksta. Nors į kitus tinklus skambinu retai. moku apie 50 lt.


planus verslui ne kiekvienas gali gauti
na maniskis turi darbini kur bites tinkle 0ct/min, bet man jis tokio negali suorganizuoti sad.gif
del to ir ieskau ko nors kas butu prieinama ir man t.y paprastam vartotojui
Atsakyti