Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Will @ 2006 12 04, 18:20)
Taip būna visuose tinkluose, ne tik TELE2  doh.gif  Mano uošviams OMNITEL buvo priskaičiavę apie valandą pokalbio  blink.gif  Kol išsiaiškino, kad nekalbėjo tuo metu, nes abu dirbo  doh.gif  blink.gif
Arba elementarus pvz. OMNITEL minimalus mokestis 16lt, bet sąskaitą siunčia VISADA 16,01Lt Aiškina, kad čia dėl PVM'o taip gaunasi. Jie reklamuojasi, kad turi milijoną vartotojų, tai jie kiekvienam po tą vieną centą prideda...  blink.gif



Pas mane Omnitel minimalus 16lt., bet visada su visais PVM gaunasi 21.30lt.,
nors net 16lt. neprasneketa per menesi... javascript:emoticon(':hm')
Atsakyti
QUOTE(hidre @ 2006 12 14, 14:28)
Pas mane Omnitel minimalus 16lt., bet visada su visais PVM gaunasi 21.30lt.,
nors net 16lt. neprasneketa per menesi...  javascript:emoticon(':hm')

OHO blink.gif
O Tu nesi ėmusi naujo telefono, kur po 5 lt kas mėnesį prideda? g.gif Arba gal esi pasijungusi paslaugą, kur tarp vieno kliento abonnetų nemokami pokalbiai? g.gif Ten juk irgi 5lt/ mėn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chiukcia @ 2006 12 14, 12:56)
vakar ir mano bendradarbis teledomoje pasirase sutarti. jie ir netesybas kompensuoja  thumbup.gif tik jam tokios superrinio plano nepasiule, jis gavo 29ct/min + i bite 1ct/min puse metu + dar pagal darboviete 1ct/min

teledema uzatakavo didziasias firmas. manau jie prisitrauks abonentu
bet ir gerai juk pokalbiu kainos tikrai patrauklios!!! thumbup.gif


Didelem firmom turi duoti dar geresnius tarifus.
Atsakyti
sudomino reklama omnitelio, tik labai retai rodo, tai smulkmenu nepamenu, o nete nerandu info blush2.gif
ten lyg ir zada is seniems ir naujiems privat. klientams "dideles" g.gif nuolaidas telefams ir 5cnt/min, berods savaitgliais. gal zinot daugiau kazka?
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2006 12 14, 21:20)
sudomino reklama omnitelio, tik labai retai rodo, tai smulkmenu nepamenu, o nete nerandu info blush2.gif

Štai čia yra daugiau informacijos 4u.gif
Tik tiek, kad Omnitel paprastai reklamose neskelbia, bet atėjus pirkti praneša, kad reikės kas mėnesį mokėti po 5lt už telefoną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2006 12 14, 19:39)
Didelem firmom turi duoti dar geresnius tarifus.


nu kaip cia pasakius
va mano vyrioks dirba senukuose, tai pasiule tuos pacius 29ct/min nu aisku senukai su bite draugauja tai jis ir taip turi,bet ant firmos.o teledema pasiule asmeniskai
man rodos biudzetinem istaigom jie siulo dar palankesnius planus pvz daktarams, karininkams, pareigunams g.gif
tai va rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(chiukcia @ 2006 12 14, 23:04)
nu kaip cia pasakius
va mano vyrioks dirba senukuose, tai pasiule tuos pacius 29ct/min nu aisku senukai su bite draugauja tai jis ir taip turi,bet ant firmos.o teledema pasiule asmeniskai

Tai vien dėl to, kad jis dirba didesnėje įmonėje niekas neduos gerų tarifų mirksiukas.gif Bet įmonėms duoda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 12 15, 19:00)
Tai vien dėl to, kad jis dirba didesnėje įmonėje niekas neduos gerų tarifų  mirksiukas.gif  Bet įmonėms duoda  ax.gif



vat butent, net planas vadinasi senukai. bet pasirasineja darbuotojas o ne senukai.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 12 14, 21:27)
Štai čia yra daugiau informacijos  4u.gif
Tik tiek, kad Omnitel paprastai reklamose neskelbia, bet atėjus pirkti praneša, kad reikės kas mėnesį mokėti po 5lt už telefoną  ax.gif

aciukas.
bet telefonu pasirinkimas blink.gif
nera ka rinktis... verysad.gif
Atsakyti
nadojausi tele-2 bet nemanau kad geras operatorius uzrišo telefona uzmestyje nera ryšio verysad.gif tai šiuo metu esam omnitel ir esu labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
mes tai Omnitel'e, bet kotai tas rysys durniuoja, idedi kita kortele i ta pati tel. viskas gerai, nes jau galvojau kad telefonas kaltas doh.gif , teks begti i kita biggrin.gif
Atsakyti
o mes jau perrejome i teledema! biggrin.gif bus matyt,kaip mums seksis bet turim 29ct/min 10ct/sms, tarpusavyje 1ct/min, biteje puse metu nemokamai.
Taigi, kolkas smagu kaip bus veliau pamatysim 4u.gif
Atsakyti